Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
22. mar 2011

@barca25 tak s tym carbanim sme na tom podobne, stale chce len pisat,pisat a minule som sa na chvilu otocila a perom popisala potah na stolicke, mala som co robit aby som to ako tak vydrhla 😠

barca25
22. mar 2011

@luba142 no to asi tym ze maju este aj mena podobne---barborka a barbarka :DDDD nezbednici mali:D

dm1
22. mar 2011

@luba142 u nas tiez aj stena aj sedacka a o stole ani nehovorim. ale to len na zaciatku kym pochopil ze sa nema carbat kade tade

dm1
22. mar 2011

kamoska kupila min.rok malemu v optike okuliare a isto nestali viac ako 15 tusim to bolo len 10

dm1
22. mar 2011

@emode nas musi tiez stale pomahat ak nieco robim - varim, peciem tak jedine s nim. co ho nachvilku zabavi je kreslenie to ho bavi velmi. len vacsinou mu musim aj ja kreslit stale dokola konika a prasiatko

mystery7
22. mar 2011

ahojky
My sme dnes boli cvicit a potom v herni v mc. Uspavanie trvalo 1h ☹ a uz sa aj zobudil. Ledva som najedla. Tak dnes sme bez oddychu, pokracuje dalsia smena.

soffi
22. mar 2011

no my mame popisanu stenu v chodbe, dvere na wc, a jej stolcek...uz som tiez na nervy, ona vzdy chce kreslit a len co sa otocis tak carbe kde pride, ale ak jej nakreslim kruh, akoze hlava tak uz sama doplni ocka 🙂

sirinka
22. mar 2011

ahojte dievcata....joooj ked by uz bolo takto pekne a uz len krajsie, pomaly budeme cely den vonku...uz sme aj piesok spristupnili a nasa magdulka sa naucila byciklovat na naozajstnom bycikli...len rozbeh jej nejde, to stale krici...mama zase.... a to znamena, ze ju musim roztlacit hehe...

nikanika28
22. mar 2011

@dm1 my zase kreslime stali Kittynu a Minnie 😝 😝 😝 😀 ..a slniecko a mesiacik a hviezdicky 😀
@sirinka fiiiha, aka sikula 😵
Ja som bola dnes na zumbe, tak som sa trochen odreagovala 😎 ..prisla som o pol osmej domov a deturence uz v posteli..jaaaj, to bolo super 😀 😵 , mala by som kazdy den chodit 😀 🤐

iinuska
22. mar 2011

ahojte
Adamko uz spinka, som zvedava, aka bude noc.Cez den sme tusim 5x odsavali,nevie si vysmrkat nostek, on to taha prave do seba. Poobede mal 37,5. No, hlavne, ze je tak pekne 😒 Nasadila som mu Sinupret, ako ste tu minule spominali, tak dufam, ze pomoze

@sirinka Magdulka, je sikula, ze uz bycikluje.

borocka
22. mar 2011

@barca25 sloviek vie vela, pospaja ich par dokopy,ale plnovyznamovymi vetami by som to este nenazvala. bud su to take frazy typu: co to je, co to mas, co robis, mozem pozicat, ideme vonku,...... alebo za sebou vychrli niekolko slov typu: pavuk.....tam.....maminka........pod..........dup.........bojim ( tak preklad ze nasiel pavuka a mam ho ist zabit lebo sa ho boji)

barca25
22. mar 2011

@borocka jeeeeeej,podarene...sikulka..moja sa snazi nieco schomolit ale moc jej to nejde....dnes sme pozerali knizku s mackami a videla jak skace tak len ze cica hopa a ukazala jak skace:D ale vacsinou len slovicka..este nevie spajat..dufam ze sa to coskoro zmeni bo bude mat uz 2 roky🙂

borocka
22. mar 2011

@sirinka tak toto ma velmi zaujalo??? co myslis pod pojmom riadny bycikel??? trojkolka (taka stara klasicka kovova? alebo bicykel s pomocnymi kolieskami?? vladze riadne pedalovat?????

@barca25
@luba142 ja som napr tiez barbora 😉 a kreslenie som odjakziva neznasala. nikdy som nic nenakreslila. vytvarna bola vzdy len za trest. ale pato ked uz aj daco nacmara tak vzdy mi o tom aj porozprava, ake zvieratko to je a co robi (sudim ze ma velku predstavivost).
a aj dnes ked sme citali knihy tak na kazde zvieratko co nepoznal si nieco vymyslel......vsetko musel pomenovat bez toho aby som mu ako prva povedala ja co to je. tak si vymyslal a vymyslal.
a kolkokrat som ho uz nasla ako nieco majstruje, skusa, skuma,...........posledne si dotiahol do pivnice taku velku haluz rozvetvenu a vzal kladivo a decku pilku a uz sa pracovalo. ja dakedy zasnem kolko mu toho v hlavke bezi

kosska3003
22. mar 2011

@nikanika28 ja som bola tiez ale ked som dosla tak mala nebola v postely to som ju musela ja dat a este aj uspat lebo ako spi v postely tak vypije mlieko a je pri mne v obyvacke

nikanika28
22. mar 2011

@kosska3003 no samozrejme aj Klarka este docupitala trikrat za mnou, ze chce caj, ze chce Haloo baba a este raz caj ... 😀 ..ale to tu mame kazdy den 😝

kosska3003
22. mar 2011

@nikanika28 no mne to robi od vcera dovtedy mi tam pekne sama zaspala a nedosla len zostila ze sa nemusi bat zliest sama a mam to aj ja

sirinka
22. mar 2011

@borocka riadny bycikel s pomocnymi kolieskami...najmensi, co sa da zohnat...pedalovat vladze, to na tych modernych trojkolkach, co maju pedale na prednom kolese je tazke a klasicku staru sme nevedeli zohnat, tak sme klarke kupili uz takyto..teda dostala ho na druhe narodky od svokrovcov....

nikanika28
22. mar 2011

@kosska3003 Klara vylezie niekedy aj 10krat, vzdy s inou zamienkou 😠 😀 ...ale na staastie uz nerobi potom ziadne sceny, ked ju davam spät do postielky..aj ked aj take sme si uz zazili, vzdy ked som ju davala do postielky, tak revy jak hovado zakazdym 😝
@sirinka vidis, mna to este ani nenapadlo jej bicykel dat, Lukasko mal taky prtavy..sice je modry, ale isto nejdem kupovat teraz ruzovy pre nu 😅 😀 ..posluzi nam aj ten hadam 🙂

barca25
23. mar 2011

@borocka aj ja som Barbora :D no aj maja mala skuma a riesi vsetko..asi je to ten vek kedy deti vsetko zaujima,bsetko chcu skusit,chytit .DDD.....no ja zasa kreslenie mam rada,kreslievala som volakedy 🙂dnes uz neni nato cas..teraz akurat strihavam psov 🙂)

iinuska
23. mar 2011

dobre ranko
Tak noc sa celkom dala, na to, ze ma sopliky, tak len 2x kojenie, vstavali sme o 7. Zeby ten sinupret hned zaucinkoval ? No bodaj by. Pri rannom odsavani riadne hysaky, Adamko totalne spoteny 😒
Ranajky dnes Adamkovi akosi nesli, isla som ocistit kalerab do polievky, tak si hned vypytal, tak uz polku zjedol. No, aspon ma vitaminy 🙂
U nas je zase nadherne, pojdeme pokukat co nove na dvore a v zahrade. Sledujeme, ako rastu kvetiky, Adamkovi sa to velmi paci.

jamaat
23. mar 2011

Ahojte. My ideme za poslednými zvyškami snehu. Asi to bude fajne mokré 🙂

jamaat
23. mar 2011

Kôň nefunguje 🙂

iinuska
23. mar 2011

@jamaat asi len nam dvom dnes funguje 😅

sirinka
23. mar 2011

@nikanika28 magdulka sa na neho sama pytala, lebo klarka sa stale bycikluje a ona ho videla v garazi, ten mensi, tak sa na neho driapala...tak mm vyskusal, ci jej to pojde a ona sikula uz je skoro hotova cyklistka 😎

borocka
23. mar 2011

@sirinka mozes sem supnut fotku bicykla a znacku?? tiez som malemu uvazovala,ale skor nad starou trojkolkou hoci este som nekukala kde sa da zohnat a ci vobec. skusam ho ucit aj na tej ultra modernej z minuleho roka ale presne ako pises, ak mu dam sedadlo blizsie tak si kolena udiera do volanta a ked dalej tak potom nevladze ten pedal potlacit. to bola doteraz najhlupejsia kupa pre maleho. strasna sprostost tie trojkolky,a to som kupovala za 70eur!!!!!!!!!!

mystery7
23. mar 2011

ahojky
My dnes budicek 5:50 ☹ boli sme sa poprechadzat v meste, bez kocika. Kedze sa tam poriadne vybehal, ledva dosiel domov. Boli sme pri fontane, prisli tam aj deti zo skolky, Mirkovi sa tak pacili, ze zaradom vsetky objimal-az do bezvedomia 😀
Teraz uz spinka 😉
Poobede idem do nemocnice na stretnutie s mojou porodnickou. Mala by mi robit podrobny UTZ 🙂 tesim sa.

jamaat
23. mar 2011

Nerozumiem, prečo už nevyrábajú klasické trojkolky. Ja mám doma takú hádam 30 ročnú, len ju treba zreparovať. Zanitovať koliesko a retiazka je uvoľnená, tak by som bola rada, ak by sa to dalo spraviť.

kosska3003
23. mar 2011

@borocka chvala bohu mi sme to dostali teda zdedili ale tu u nas stala 30 eur len ked som kukala ale tak zalezi aka ze no ja som jej dnes odmontovala spodok co mala tam nohy vylozene tak uvidim nechcela moc na tom sediet dnes ju chcem ist prevetrat na bicykli tato kym odysiel nam ho spojazdnil nahodil sedacku tak uvidime ci sa jej bude pacit
@iinuska aj moja obdivuje kvietky krici čačí a potom otrhne vsetky snezienky ako idu jedna po druhej tak ich trha som zvedava ako mi bude narcisy skubat opica

mne je dnes tak naprt ma boli brucho az mam krce aj som na wcku posedela no dufam ze to prejde lebo ma slahne nemam narok byt chora kedze tato je v robote a moje diete sa bezomna ani nevysere stale len mama mama dnes snou chcel ist svokor vonku a ona isla ale len po branku potom sa otocila a mama mama , mama musi hojdat mama musi pomahat mama musi joj dufam ze ju to prejde nasi prerobia kupelku a im ju supnem na vikend sa mi tak vidi

mystery7
23. mar 2011

@borocka my mame doma staru klasicku trojkolku, ale Mirko sa este nechyta.
A tiez mame tu modernu trojkolku, ona viacej na tlacenie, ako sa pedalovanie. Ale minule som videla chlapceka -tak do 3r ako si ju sam v pohode pedaloval, bola som prekvapena.

mystery7
23. mar 2011

@kosska3003 aj u nas vsetko len mama. Ale ked ma nevidi, moze aj tato 🙂
A vonanie kvietkov je aj u nas oblubena disciplina 🙂 v meste teraz vysadzaju kvety, tak by vsetky len vonal a hned hapci 🙂