Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
10. aug 2009

kosska aj nasa je opalena...snazim sa drzat ju iba v tieni ale kedze sme vela von, aj tak ju uz chytilo...

ladywitch26
10. aug 2009

pridala som nove foto do albumu. inak my teraz pekne spinkame posledne dni. asi to bude pocasim, stale prsi, a to sa aj mne lepsie spi

kosska3003
10. aug 2009

siri ved jasne mozme sa snazit kolko chceme ked nase male maju jemnu kozku tak nanarobime nic
buduci rok to uz bude lepsie hadam nespece ju hned

ladywitch26
10. aug 2009

kamoska ma dceru, natierala ju faktorom 50 a aj tak sa jej vzdy spalila. ma nenormalne svetlu pokozku. ale to bude asi dedicne,jej muz ma dvoch bratov albinov, tak mala to asi podedila

kosska3003
10. aug 2009

no aj ja som bola na dovolenke a kamosky bola kazdy druhy den na izbe lebo bola hned specena a mala mlieko 50+ od nivey a prisla biela ako majitel vapenky no mala to nema po kom zdedit nemame albinou ako dobre

sirinka
10. aug 2009

kosska buduci rok to bude o dost horsie...kozicka bude stale velmi jemnucka ale nebudes mat sancu udrzat malu v tieni... 😅 a ked budes mat stastie, bude natieranie opalovakom nenavidiet a akukolvek prikryvku hlavy uspesne bojkotovat...ale to uz strasim 😀

kosska3003
10. aug 2009

siri tak diky haahahha ale uvidime to je este daleko budeme chodit asi po nociach vonku hahaha

ladywitch26
10. aug 2009

koska, este budes mat jednu sancu, poslat mi malu sem na prazdniny. ak bude take leto ako toto, tak jej mozes nabalit aj cizmicky a prsiplastik a spalenie nehrozi 😀 😀 😀

mimi21
10. aug 2009

ahojte
tak ja mam dnes za sebou uspesne navstevu zubarky, za cele tehu sa mi nepokazil ziadny zub, vlastne mne vrtali naposledy asi pred 3 rokmi
strasne som sa bala, lebo segra sa brutalne v tehu zuby pokazili 😒

sirinka
10. aug 2009

nasa je tiez velmi svetla, natierali sme na zaciatku 50+ a teraz 30 faktorom a v pohode, ani raz ju nespalilo...

ladywitch26
10. aug 2009

mimi, ja som sa chystala tento tyzden, mam zopar kazov, tak uz som bola psychicky pripravena, ale chytila som anginu, takze sa to odklada... ☹

mimi21
10. aug 2009

ja natieram 30, mam pocit ze staci, na slnko ju velmi nepcham, aj tak mi z neho len kycha 😀 a ja mam paranoju z toho ze sa spali, tak ju riadne strazim
idem nejake nove foto pridat 😉

sirinka
10. aug 2009

mimi ja natieram iba starsiu...tu malu zatial nie...

bambi7
10. aug 2009

ja natieram tiez 30 je to krem daylong maju dva do 1Roku a od 1roku 😉 mne to povedala detska lekarka

babulky tak nik nevie nic o zuzked?

monkap
autor
10. aug 2009

ja lenku tiez nenatieram, iba patrika

mimi21
10. aug 2009

siri ja natieram hlavne kvoli tomu, ze mam fakt strach, ze by sa nahodou mohla spalit, ze to nejako neustriehnem

mimi21
10. aug 2009

fatky uz su v albume, tak mozte KUK 😉

ladywitch26
10. aug 2009

mimi ta posledna je bohovskaaa 😀 😀 😀

mimi21
10. aug 2009

idem ja asi do postele 😔 , tak sa zatial majte

mimi21
11. aug 2009

pekné upršané ránko 🙂
ešte tu nikoho niet?
u nás teda počasie nič moc, je celkom aj zima, chcela som ísť k mame, tak neviem čo z toho bude, lebo popŕcha ...

kosska3003
11. aug 2009

pekne ranko tu prsi mala sa mi zobudila o pol 8 a o pol 9 zase zaspala a spinka este tak som sem nakukla aj tu prsi a dneska ideme na poradnu joj to bude cesta zase kocik do igelitu ja dazdnik no hruza hadam prestane

zuzkaprofant
11. aug 2009

cafte ako sa mate ja celkom dobre len ma hlava boli jak kona a maly mi este do toho palce brutal, je taky mi dostipany od komara ze az , tu v nemecku su dake tiche komare lebo som nic nepocula
co budete dnes porabat

mimi21
11. aug 2009

no tak ja som si obliekla malu, ze ideme teda k mojej mame a v tom kuknem z okna a lejak ako svina...
tak budeme doma
idem urobit vajickovu pomazanku a uvarim puding, obed je este od vcera a treba mi pozmyvat
no a hadam si aj ja s malou pospim 😉

zuzkaprofant
11. aug 2009

nimi sa mozu jest vajicka ked kojim?
Ja idem upratovat dom schodisko cele mi treba zmyt tak mam co robit, maly snad troska pospinka

mimi21
11. aug 2009

zuzka ja vajicka jem, mala s tym nemala problem, dobre ich uvarim a akurat ma potom trochu viac prdikov, ale inac OK

monkap
autor
11. aug 2009

aj ja jem vajicka 🙂

kosska3003
11. aug 2009

aj jem vcera som mala na ranajky prazenicu 🙂

zuzkaprofant
11. aug 2009

ta ja si dam tiez ja som sa bala ale mam domace od mamky asi 60ks tak si urobim pomazanecku ale asi bez cibulky ci co poviete

mimi21
11. aug 2009

zuzi ja davam aj cibulku, nie vela ale davam...

zuzkaprofant
11. aug 2009

ta skusim mohoo aj tak boli brusko aj ked nic take nezjem inac moze sa pit multivitaminovy dzus, a co pouzivate na vypadavanie vlasov mne max vypadavaju ako nikdy predtym