Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
6. máj 2011

@mystery7 veď nahlas krádež, budeš to mať lacnejšie

iinuska
6. máj 2011

@sssimi no super, mna Adamko vola Inga, babulka, a dnes zahlasil, ze " dobre mojko??'' 😀

mystery7
6. máj 2011

kocky, kde ste? Ja ze ma nejako rozptylite a nikto nic? Pozerate hokej?

mystery7
6. máj 2011

@sssimi skusim doma pohladat a uvidim ake su palky na policii za stratu a kradez a podla toho.
Len ma stve, ze na obcianke som mala peknu fotku, teraz budem flakata-po porode vyzeram otrasne. No co uz 🙄

My spre istotu uz dlhsie volame mama a tato-pred malym. Minule sa mm zabudol a zavolal ma menom, tak Mirko spozornel a hned zacal opakovat. Sme sa nasmiali.

kosska3003
6. máj 2011

@sssimi moja tiez zacina vsetko opakovat a ked nevie tak povie kde je a vybavene
@mystery7 tka hadam uz zle sa vsetko vyblblo a uz bede len dobre a chces povzbudit hrame hokej s cechurmi a je to 0-0 😀 😀 😀 😀

kosska3003
6. máj 2011

teda prehravame o-1

sssimi
6. máj 2011

@iinuska no tak to sa ešte dá. Ja radšej nebudem písať ako ma mm volá 😀 A aj môj bráško mal v 2och rokoch obdobie, kedy mamine nepovedal nijak inak iba Ida 😀

@mystery7 no keď som si úplne 1.x dávala občiansky, tak tam bol pán čo nahlásil krádež a platil 50sk-no je to skoro 9 rokov.

kosska3003
6. máj 2011

@sssimi to ta ako pre pana vola ked to nechces zverejnit 😀 😀 😀 😀 😀 my sa volame mama tata pred malou ale poviem aj peto niekedy

iinuska
6. máj 2011

@sssimi ejha, tak neprezraaaad 😀 Ale inak aj mna mm vola niekedy tak, co ani pred Petkom nemoze hovorit 😅

nikanika28
6. máj 2011

ahojtee, no hokej je uz zazehnany, mozme kecat 😝 😀 😀 😀

ludmilabb
6. máj 2011

@sssimi vsak to mas slusnu zasobu plienok, ani ja tolko nemam 😝

inak akurat latkujem aj ja 😀 😀 😀

kosska3003
6. máj 2011

@nikanika28 ale tak hadam nie nie 😀 😀 😀 😀 😀 slovenskooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 no ale uz to ani ja nevidim ruzovo 😠 ☹

sssimi
6. máj 2011

@ludmilabb no veru 😀 Vieš to mala na star 😀 osť moja mamina a darmo som jej vysvetlovala, že používam jednorazovky. Ona stále-to využiješ na grckanie, pod hlavičku do zavinovačky a atď až z toho bolo 50ks 😅

@kosska3003 tak aj my sa mamujeme a tatujeme a občas si aj menom povieme, ale aj všelijak inak (ale zase aby ste si nemysleli že nejak vulgárne 😀 )

sssimi
6. máj 2011

@ludmilabb striedaš latkovanie s jednorazovkami? Či?

ludmilabb
6. máj 2011

@sssimi hej na noc ma vzdy jednorazovku

sirinka
6. máj 2011

joj dievcata...sestra moja je uz v porodnici...tak cochvila hadam uz budem konecne aj ja tetka 😵 a deti moje budu mat prvu sesternicku...

kosska3003
6. máj 2011

@sirinka tak sa vytesujes co ja som tiez este neni len s mm strany som

nikanika28
6. máj 2011

@sirinka tak drzime palceky 😵

sirinka
7. máj 2011

@kosska3003
@nikanika28 hej, tesim sa...konecne aj niekto iny rozsiruje nasu familiu ako ja 😀
mala sa narodila o polnoci, 3480g a 52 cm... a vola sa Sahra alebo ako sa to pise xixi...

iinuska
7. máj 2011

@sirinka tak gratulko tetula 😉

sirinka
7. máj 2011

@iinuska dakujem 🙂

luba142
7. máj 2011

ahojte
my sme boli doobeda v aquaparku v Uherskom Hradišti, bolo super,len Barborka vrestala ako tur,nechcela ist do vody,jedine kam sme ju dostali bol teplickovy kupel a tam sme s nou sedeli 2 hodiny ,bola tam najteplejsia voda,inak vsade inde bola taka vlazna ako v krytych bazenoch byva...no neviem co budeme robit v lete na kupku asi tam budeme chodit bez nej ked bude jacavat 😅 😅
@sirinka gratulujem...ja tak skoro teta nebudem 😀

kosska3003
7. máj 2011

@sirinka aj ja chcem aj teta aj babo 😉 suseda je tehu sme pracovali naraz a ona uz je ja idem zajtra testnut 😉

sirinka
7. máj 2011

@kosska3003 no teda drzim palce, nech to zajtra vyjde... 😉

sssimi
7. máj 2011

@kosska3003 aj ja držím palce 😉 Tak ja už som teta a v novembri budem dvojnásobná, tak sa teším 😉

mystery7
7. máj 2011

ahojky
Slavka mam od dnes na izbe, rano mu skoncila fototerapia. Vie sa pekne prisat a taha odusu. Ja sa sialene potim a nalievaju sa mi prsia-huraaaa. Uvazujem ze si na noc vypytam aj paralen, trochu ma aj hlava pobolieva.
Keby bolo vsetko ok, tak tajne dufam, ze zajtra by nas pustili domov. Drzte palce.
Mojim chlapcom sa doma dari super, podla informacii. Myslim, ze mm az teraz ocenil ako ho zapajam do aktivit s Mirkom. Cely stastny mi referoval co spolu robili, kde boli a je rad, ze sa onho vie sam postarat. Co aj mna totalne tesi. A az teraz si uvedomil, ze kolko sa okolo maleho nabeham, ze sa naozaj nezastavim cez den 😉 asi ako vsetky mamy 😉

@sirinka gratulko k tetkovaniu 🙂

@kosska3003 drzim palce, silno silno 😉 tfuj tfuj z porodnice

sssimi
7. máj 2011

@mystery7 tak to je paráda. Ja sa chystám v novembri k švagrinke keď sa jej bábo narodí ako pomoc, takže mm strávi s malou celý týždeň sám. Zatiaľ s ňou nebol ani 1 deň sám. No tak som zvedavá.

My sme dnes boli s mm v kine 😀 Bolo super. 5 hodín sme boli mimo domu-normálne mi malá chýbala za tu chvílu.

kosska3003
7. máj 2011

@sirinka
@sssimi
@mystery7 diky diky baby ja v to velmo dufam ze uz sa zadari

borocka
8. máj 2011

@kosska3003 drzime palce 😉
@sirinka gratulujeme k malinkej. ozaj, sestra byva na svk?? kde prisli na to meno? 😝
@mystery7 moja, tak super, vidis ako sa ti zadarilo so vsetkymi chlapmi 😉

Inak ahojte, my sme vcera boli v tatrach. pata som rano budila o 5:15. najprv ze nie nie, ale ked som spomenula autobus a vela deti, tak zmenil postoj 😝 Cestou sa v buse 2x pozvracal za prvu pol hodinu, dokonca sme museli stat na prvej benzinke a sla som jeho aj moju mikinu celu oprat. priserne smrdeli. potom nam jedna maminka dala kinedril, tak uz bolo dobre. odteraz viem ze nam to nesmie chybat vo vybave 🙄
Cestou maly dospal noc, do tatier sme prisli o pol desiatej.........tura okolo strbskeho plesa a hore na popradske. takmer celu cestu sa pato niesol na chrbte. tam sme si dali cajik a polievku, a sli sme dolu. zvladol to!! sli sme po asfaltke, na tabuli to bolo vyznacene ako 55minut, ale nam to trvalo 2hodiny!! pato sa vymordoval a ja s nim. kopali sme si sisky, kukali potociky, spievali a basnickovali, nahanali sa, ale ku koncu uz ziadna motivacia nepomohla........vraj ho pichalo v boku. ale pravda je ze ja som tiez uz citila nohy ☹
Cestou sme sa stavili v pribilina, stara slovenska dedina. drevenice, zvierata,.........bolo to nudne. kedysi sme boli a vtedy bolo lepsie. teraz ani pocasie nic moc, navyse mali len jedneho kona, jedneho somara, asi 15oviec a koz. no o nicom. trochu sme ich nakrmili a pohladkali. to bolo cele. cestou domov zaspal az do BB,tak som ho zobudila.

a zapot dna: kedze mu bolo zle, sedeli sme v prvom sedadle aby mohol kukat pred seba, sledoval sofera, vsetky gombiky a packy..........a zrazu: lepiu daj!!! nepacila sa mu pesnicka z radia 😀 😀 tak ho sofer preladil (velmi mily) a pato zasa nadirigoval: inu chcem!! no cely autobus sa smial..........nakoniec to vyhrala somewhere over the rainbow......ta uz mu sadla do nalady 😀

dnes u nas prsi, mne sa chce spat a pato vyvadza.........

mystery7
8. máj 2011

ahojky
@borocka tak aspon vies, co zbalit na stretko 😉

Noc bola ok, prsia sa nalievaju, Slavko taha jedna radost. Pocasie otrasne, meni sa tlak, hlava ma priserne boli. Musela som si ist pre tabletku, uz sa to nedalo vydrzat.
Poobede ma pridu povzbudit babky a svagrina-buduca, tak snad uz budem fit.
Ako stale, som hladna uz od ranajok 😝 tragedia s jedlom. A vraj sa ma za jedlo v nemocke platit-sialenstvo.