Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
12. máj 2011

@borocka sme taka partia, co sa pravidelne stretavame, tak si dame pivko a pizzu. V lete si rada dam capovane rezane

borocka
12. máj 2011

@kosska3003 tiez mi zvykne az do zachodovej misy strcit hlavu ci naozaj mam hovienko 😀 ale ked sme sami tak sa da, len ked icti "ohrozenie" od niekoho tretieho tak by sa aj potentoval

@iinuska ja pivo nemusim,boli ma po nom brucho, ale nasi v lete casto chodia a aj patov oco je velky pivar, a malemu pivo smrdi...vzdy vypytuje a nic z toho

kosska3003
12. máj 2011

no akurat som sa dozvedela ze 3 ju u nas o 16 podhradska a canaky tak normalne rozmyslam ze prideme na stretko asi neskor ked ich mala tak zere doriti ja som ratala ze dojdu az nedelu 😠 😠 😠 😠 😠

kosska3003
12. máj 2011

@borocka no moja to vola honono hihiiihi a ja lubim pivko teraz je sezona ja mam najradsej len capovane inac moc nemusim

borocka
12. máj 2011

@kosska3003 a dlho to budu mat? ved to mate na skok, ked pojdete autom, uz pobaleni z domu, tak do 6ej ste tam,ci?

kosska3003
12. máj 2011

@borocka ratam hodinu max viac isto nie minule tu boili tiez ale to bola mala a dlhsie to nebolo no ved mi sme tam za pol hodku mozno trozku viac a aj tak ubytuju nas az po 14 tak tie 3 hodiny to uz nic neni si myslim minuly rok som dosla ako prva tento ako posledna no co

borocka
12. máj 2011

@kosska3003 pockaj pockaj, my prideme posledni 😀 😀 a neni tam prichod na pobyt az po 16ej??

kosska3003
12. máj 2011

@borocka neviem sa mi vidi ze po 14 tak to byva vsade si myslim a preco posledny ci pojdete vlakom asi co

borocka
12. máj 2011

@kosska3003 asi isto. dnes som rezervovala hotel v trnave, odtial nam ide vlak do ziliny a potom do cadce a potom do oscadnice.....samo o sebe by to dlho nebolo, len vsade prestupy a cakanie na pripoje.....tak myslim ze az o tej piatrej prideme

ludmilabb
12. máj 2011

@iinuska dakujem za povzbudenie
mne Sofia odmieta flasu s mliekom, uz som skusala ale nic, neviem ako to vymyslim ked ju budem chciet oducat
to mas v pohode ze ti Adamko vypije z flasky
@kosska3003 @borocka ja mam doma to iste, tiez na 90% robim veci len ja a nemam chut s nou bojovat a veru na zachod sme za dlhe obdobie chodili spolu, ani som to neriesila, dnes akurat by som bola radsej kebyze je pri mne lebo kym som sa sprchovala tak sa vtrepala do skrine a zavrela sa v nej a kriky velike kym som nevysla, musela som ju zachranovat 😝

iinuska
12. máj 2011

@ludmilabb no, on uz dlhsie takto po ranajkach mu davam bud acidko, alebo kravske. To si popija pri telke. Sice vpije len tak maximalne deci, ale aj ak dobre

borocka
12. máj 2011

@ludmilabb ja sa kupem len ked maly spi, akosi mi je to proti srsti aby sa na mna pozeral....co ja viem nakolko tomu moze rozumiet a kedy potom bude vhodny cas prestat? a na zachode by som odcenila sukromie 😝

@kosska3003 ozaj, ty najskor bude vediet, v cadci je vlakova a autobusova stanica nejak pokope?? alebo velke presuny? nech si dobre nastudujem moznosti spojov

borocka
12. máj 2011

@kosska3003 uz som ako neandrtal 😝 ta stanica v ziline je pokope autobuska aj vlakova? a aj v cadni mi mozes napisat, lebo tych moznosti a kombinacii sa ponuka dost.

kosska3003
12. máj 2011

@borocka no v Ziline je to pokope z vlaku prejdes na druhu stranu cesty trozku dolava a si tam ale v cadci neviem ako je to

borocka
12. máj 2011

@kosska3003 dakujem, no uz si potom na mieste nejako poradime. len ten hotel aby sme tam nasli. oscadnica je asi velka dedina, co?

kosska3003
12. máj 2011

@borocka to ti hoc kto povie kde je bus stanica no neviem nebola som tam nikdy ale isto je tam lyziarske stredisko velke tak isto su to neni lazy

ludmilabb
12. máj 2011

@borocka ja by som Sofiu zobudila takze takuto moznost nemam zeby som sa okupala kym spi

borocka
12. máj 2011

@ludmilabb tak citlivo spinka? patko od mala zaspaval v hluku, pri radiu, pri telke, u nas sa vzdy nieco deje......a aj bomby by mohli padat,jeho nezobudia. ani silvestra nic a to mame buchanie 50metrov od domu 😎

iinuska
12. máj 2011

@nikanika28 my sme nemali dvojrocnu prehliadku. Vraj az v troch rokoch

kosska3003
12. máj 2011

@iinuska aj my az 3 rokoch mame ale tak som tam aj tak casto 😒

ludmilabb
13. máj 2011

@borocka jeden cas sme ani splachnut zachod nemohli, teraz je to lepsie ale ked spi vyuzivam cas na ine cinnosti a som hlavne v obyvacke

vcera sme mali len jednu pocikanu plienku ale dnes mi odmietla cikat takze raz je to lepsie raz nespolupracuje ale som rada ze chodi cikat @jamaat a furt spomina ze Emka bola cikat na zachode tak obcas uprednostni zachod pred nocnikom 😉

ludmilabb
13. máj 2011

a neviete mi poradit ze kym kojim mozem si dat Bioparox alebo Coldrex?????

borocka
13. máj 2011

aj my mame prehliadku az v troch rokoch, a ak nie je nutno tak sa tam nehrabem.
😀 ranna hlaska, mame staticky bicykel v obyvke, pato sa nan vyskrabal a krici : mami bicykerujem!!!!! (akoze keruje bicykel- bicykeruje) uz nechapem kde sa mu to v hlavke pospaja 😀
teraz sa chystame von.este pofukuje,ale inak je teplo tak neviem co obliect 😖

iinuska
13. máj 2011

@ludmilabb Biparox si mozes dat kludne

ja som sa konecne dala do rozmrazovania chladnicky, respektive mraznicky, tak sa motame doma. Vybehneme len tak na dvor

emode
13. máj 2011

@ludmilabb bioparox mozes, mne ho lekar predpisal, ked som este plne kojila ... coldrex je dost namixovane ""svinstvo" tak radsej nie ...

emode
13. máj 2011

sofia isla vcera po troch tyzdnoch do jasiel a normalne mala problem 😒 ... ze mamina nie je s nou 😕 asi ideme tiez do mamickovskeho obdobia ...

soffi
13. máj 2011

ahojte, som totalne nastvana, predstavte si , ze pred rokom mm pozastavili ucet, prisla nam exekucia za zname kuponky, ci sme chceli alebo nie tak sme ju museli vyplatit, bolo to 460e!!!!!dovtedy nam nedosli ziadne papiere, len zrazu nam ucet zastavili.....a dnes doslo svokre , ze ma vyplatit advok.kancelarii, ktora ju na sudoch zastupovala 280e!!!ze ak ich do 15dni nezaplati tak ju daju na exekuciu, ona mala to iste ako my, takze teraz to mozme v najblizsich dnoch cakat aj my!!!najlepsie na tom, ze advokat je z ba takze sa s nimi ani neda ist dohodnut, uz neviem co robit, ved to je totalny blud!!!!neviete mi niekto poradit ako postupovat? 😠

dupinka
13. máj 2011

@soffi naozaj vam doteraz nic nedoslo? Preco a v com vas teda advokatska kancelaria zastupovala?! nakolko ste nikoho zastupovanim nepoverili, nie ste opravneni nikomu nic platit.

emode
13. máj 2011

@soffi je mi divne, ze ak svokra riesila nejaky sudny spor a mala komercneho pravnika, tak si musela byt vedoma, ze mu za sluzby bude musiet zaplatit ... mala podpisanu zmluvu? a minimalne, to si neuvedomila, ze tomu advokatovi vtedy nezaplatila?

emode
13. máj 2011

@soffi minimalne by sa mal dat dohodnut splatkovy kalendar ...