Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
8. jún 2011

@ludmilabb tie gulicky mavaju aj v jednote, ja ich tam kupujem, ninka ich ma tiez velmi rada, davam ich aj do paradajkovej aj do brokolicovej ako @borocka

luba142
8. jún 2011

@sssimi u nas budu Fragile v septembri na jarmoku 🙂

kosska3003
8. jún 2011

@mimi21 ja som mala stastie alebo neviem preco az doma som si to vsimla ze tam mam dve tie cd tak som dala neterke

iinuska
8. jún 2011

ahojte zienky, tak ja na Vas spominam teraz velmi intenzivne, som totizto chora. 😖 Asi som nachladla v tu sobotu. Predsa uz bolo chladnejsie. Cely den som prelezala, Peto sa venoval Adamkovi,

kosska3003
8. jún 2011

@iinuska tak skore uzdravenie prajem

moja mala dnes spadla zo stolicky dozadu a rozbila si hlavu riadne som mala iny strach ale tak chovala sa potom v pohode spat sla az teraz ale ma riadnu hrcu zo zadu tak v strede hlavicky asi centimeter nad usami ked sa zozadu pozriem chudatko moje

borocka
8. jún 2011

@iinuska tak skore uzdravenie.
inak vy ste si o to aj koledovali, vsetky ste tak nalahko chodili oblecene, a ja zmrzlinarka som si aj dve mikiny natiahla 😀

ja som si dnes vytiahla tortu z patovej oslavy tak tu este tlacim do hlavy 😝

iinuska
8. jún 2011

@kosska3003 dik, no a snad si len udrela silnejsie hlavu. To z detskej stolicky, ci z normalnej spadla ?
@borocka no veru, na izbu sa mi uz nechcelo chodit, a to mam zato

dm1
8. jún 2011

@iinuska skore uzdravenie prajem

@borocka tu druhu noc bola veru kosa ja som mala hrubu trigovicu dalsiu na krizoch a pod zadkom deku a aj tak mi bola zima

kosska3003
8. jún 2011

@iinuska u detskej plastovej ale aj tak o dlazbu si tresla ma tam riadnu hrcu

no ja som mala mikynu a bolo mi ok ani mi nic neni len ma hlava zo slnka bolela

iinuska
8. jún 2011

@dm1 toho cerveneho malo byt asi viac 😀 😀

kosska3003
8. jún 2011

@iinuska 😀 😀 😀 😀 😀 😀

borocka
8. jún 2011

@dm1
@iinuska
@kosska3003 to ja som zasa vzdy zamrznuta. ja som aj skoro spavat chodila, aj mi bola zima aj som bola unavena. ale dobre bolo, velmi. nabuduce aj na tyzden pojdeme 😉

borocka
8. jún 2011

@iinuska inak inka vy ste preco nesli v nedelu na ten den deti?? velmi dobre bolo a myslim ze aj tvoji chlapi by si nasli aktivitu.

luba142
8. jún 2011

@iinuska skore uzdravenie 🙂...aj mne bola najskor zima,ale dala som si hrusky ta ma zahriala veru,to vino je predsa len slabsie, mala si vypit viacej 😀 😀 😀 😀

iinuska
8. jún 2011

@borocka Petko chcel ist na futbal s kamosmi, uz boli dohodnuti, tak sme sa aj my jemu trosku prisposobili. Teraz je v silnej puberte, tak aby nemal pocit, ze je vsetko len podla nas. 😅

dm1
8. jún 2011

@luba142 @iinuska 😀 vidis tak to pretooo 😀

iinuska
8. jún 2011

@luba142 diiik, no ved pisem Danke, ze malo nalievala 😀 😀

luba142
8. jún 2011

@dm1
@iinuska ked je zima tak sa pije tvrde predsa nie? 😀 😀 😀

kosska3003
8. jún 2011

@iinuska vsak Danka vypila jeden pohar vina v piatok aj to s kofolou 😀 😀 😀 😀 😀 potom ze jej zima bola

luba142
8. jún 2011

ej ale zacalo hrmiet a vietor sa este viac dviha asi pride aj k nam nejaka pohroma 😕 😕 😕

iinuska
8. jún 2011

@luba142 tak mam ponaucenie na buduci rok . Aj u nas hrmi

ste videli tie povodne ? To je blizko nas 😖

luba142
8. jún 2011

@iinuska hej akurat som pri spravach na vas myslela, katastrofa......uz u nas prsi 😝

mystery7
8. jún 2011

ahojky
Tak Mirko mal dnes cely den zvysenu teplotu, ako naschval dr robila poobede. A to mu opat vyskocila na 38'C ☹ ale dychanie a hrdlo ma ciste. Tak ideme zajtra na ORL a na krv a doobedu musime doniest moc na rozbor.
A ja mam od noci fajne chytene hrdlo, ledva rozpravam. Na noc si dam paralen, aby som nejako vydrzala do rana a skocim aj k mojej dr, nech mi da aspon bioparox.

Spievankovo sa aj Mirkovi paci, ale pri pesnicke o vlkovi sa vzdy tak rozpace........nechapem to.
@ssimi Skoda, ze som nevedela, ze bolo nieco v casaku, bola by som kupila ☹

kosska3003
8. jún 2011

@luba142 http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_radar ide ide na vas cosi bude riadna burka podla radaru dnes som na nom cely den lebo moj tatko chcel betonovat

sssimi
8. jún 2011

@mystery7 no škoda, že som to nespomenula skôr. Bola by som aj ja časák kúpila.

Kočky veď ste tam mali toľko možností zahriať sa. Trampolína, fotbal, alko, chlopi..... 😉 Mne veru zima nebola 😀

kosska3003
8. jún 2011

@sssimi ako mne tiez zima nebola ale teplo v izbe bolo poriadne sme museli pri otvorenom okne spat

sssimi
8. jún 2011

@kosska3003 Tak ja som mala v piatok v noci takú zimnicu z toho tvrdého, že by mi ani 10 paplónov nepomohlo.... Našťastie v sobotu už bolo OK.

kosska3003
8. jún 2011

@sssimi no v sobotu si menej hrusky asi vypila 😀 😀 😀 mne bolo ok len som bola dolamana ako vzduchovka z tej postele nabuduce musime mat uz pristelku alebo tretiu postel

sssimi
8. jún 2011

@kosska3003 no druhý deň som si dala len za jeden. Už som nechcela riskovať 😀 Dolámaná ako vzduchovka? To sa mi lúbi-to som ešte nepočula 😀

kosska3003
8. jún 2011

@sssimi no ja som v sobotu uz nepila len pivko som si dala stacilo mi a tu vzduchovku tu pouzivam casto ja lebo som casto dolamana 😀