Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
22. jún 2011

ahojte tak tak vodicak nezalezi na tom v akom veku a kedy raz ked je debil tak je debil ci ma 20 alebo 50 ja chodim predpisovo a tiez mi nikto nevidi ci vozim dieta a po dialnici ked ideme tak radsej mm soferuje ja moc na dlhe trasi nie teraz chcem skusit ist na Oravu no uvidime

mna strasne picha v podbrusku ani vystret som sa nemohla hruza dufam ze to neni nic zle

jamaat
22. jún 2011

Ahojte. U nás bolo dnes pekne, tak sme boli na túre. Unavená som dosť, nohy ma bolia. Tých 18 kíl trepať na chrbte je makačka. Ale som spokojná, lebo cieľ túry bol splnený. Chcela som vidieť veternice narcisokveté a bolo ich tam hrúúúza! A fčuľ sa idem vykydnúť do vane.

borocka
22. jún 2011

@sirinka @kosska3003 a nemate na autach nacapnute tie nalepky, ze dieta na palube 😉 ja uz ked to vidim,tak preventivne sa zariadim ze zrejme tam to dieta bude.
a siri na tvojom mieste by som si tie nalepky nacapila hned tri 😝

kosska3003
22. jún 2011

@borocka nie nemam lebo moj mm to tam nechce mat

sirinka
22. jún 2011

@borocka no popravde ja na svoje auto nechcem ziadne nalepky...kym som mala na fabii nalepky ze mam v nom dieta a ze som zaciatocnik, spravali sa mnohi vodici este horsie, ako prasata, silou mocou ma obehnut....teraz aspon netusia, kto sedi za volantom a tak maju vacsi respekt....

iinuska
22. jún 2011

ani my nemame nalepku na autach. Co ja viem, ani som nad tym nerozmyslala.

borocka
22. jún 2011

@iinuska
@sirinka
@kosska3003 mne sa tie nalepky zdaju byt mile, dokonca simi ma nalepku priamo so sarkinou fotkou a vtipnym textom.
ale siri,myslim ze viem co myslis. mas velke auto,tak by nikto ani velmi nepredpokladal ze tam bude sediet krehka zena s malymi detmi. posobis takto "strasidelne" 😀

kosska3003
22. jún 2011

@borocka no presne taku mam aj ja ale na chladnicke mm mi ju nedovolil nalepit ☹

sirinka
22. jún 2011

@borocka 😀 no ono touran je povacsinou vnimane ako vyslovene rodinne auto...ale vidim ten rozdiel, ako sa spravali soferi ked som sla na slabuckej fabii, alebo ked idem na tourane a ked soferujem muzove volvo, tak to uz vobec sa ma nesnazia obiehat...
ale napr. ked sme mali auto so xenonovymi svetlami, tak na dialnici sa automaticky vystupovali auta a nechavali najst prejst....je sranda, ako rozne typy aut posobia na vodicov....

iinuska
22. jún 2011

@sirinka presne 😉

borocka
23. jún 2011

@sirinka
@iinuska ja ked som mala 18 spravila som si vodicak a nasi mi zapozicali staru feliciu, no staru aj to bolo na nej vidno. zazrak ze sa nerozsypala. proste aby som trenovala. a ked nahodou som na ceste predbehla nejakeho v takomto lepsom auticku, tak do minuty ma predbiehal zasa on. to nemoze byt aby taka sunka sa stverala na nove auta.
aj majitelia tych novsich tipov su velmi taki......nedostupne pysny na svoje tatose

iinuska
23. jún 2011

@borocka ono to ani neni tak o tom tatosovi, ale o povahe cloveka, co v nom sedi. Niekto proste neznesie, ked je predbehnuty. A to nie len v aute 😉

borocka
23. jún 2011

@iinuska no, takych pozname 😀 😝

mystery7
23. jún 2011

ahojky kocky,
Mam taku otazku do plena. Slavko nema ziadne problemy s kolikami, zatial nejem ziadne problematicke potraviny. Mozem ich uz pomaly zacat jest? Slavko ma uz 6tyzdnov, tak zvazujem. Pri Mirkovi som zacala az po 4 mesacoch, lebo on maval casto koliky a ficali sme na espumisane.

luba142
23. jún 2011

Ahojte
Tak my od vcera odplienkovavame, len cvrkame a nasledne curame asi aj kazdych 5 minut,ja uz som vycerpana,nemam na to nervy a najradsej by som dala plienku, asi uz starnem,lebo Kika nebola taka prblemova, ja neviem 😀 😀 😀 ....ked uz som sa na to dala tak asi musim vydrzat,len to cvrkanie ma nebavi. Presne za mesiac ideme na dovolenku, budeme cestovat viac ako 4 hodiny tak neviem ako to spravime, teraz este aj na von davam plienku,nebudem vlacit kabelu handier este aj vonku 😀

dm1
23. jún 2011

@mystery7 ja som od zaciatku po troskach skusala co mozem a ked mu nerobilo nic problemy jedla som vsetko. Len rajciny som sa bala ze velky alergen tusim

luba142
23. jún 2011

@mystery7 najlepsie to vyskusat,takto nevies co to urobi,ked si nieco das tak pozoruj reakciu Slavka....inak som raz ked som kojila pozerala relaciu o tomto a tam vraveli,ze sa moze jest vsetko,pokial to babatku nevadi, ze su to len mytusy....takze skus nieco take zjest a vyckaj co to spravi 😉 😉

luba142
23. jún 2011

@mystery
@dm1 ano,rajciny su alergeny, to som prve leto nejedla ani ja a mali sme ich veru more a vzdy sa mi sliny zbiehali 😅 😅

mystery7
23. jún 2011

ved prave, ja som taka rajcinova.....ale skusim radsej len kecup, nebudem s rajcinami zacinat.
Mna len zaujima, kedy ste zacali skusat aj "zakazne" jedla.

Doobedu sme boli na ihrisku, taka palava bola, ze az. Akurat co sme dosli domov, tak sa pozatahovalo a hrmi a hrmi. Uz to trva 1,5hodiny. Som zvedava ci aj zaprsi.

Dnes oslavujeme vyrocie svadby 😉 dam si trosku cerveneho.

iinuska
23. jún 2011

@mystery7 skus paradajky, ale naozaj domace zo zhradky pokial sa da, nie kupovane. Ide o to, aby neboli postrekovane. A kecup je tiez riadny alergen, takze opatrne 😉

mystery7
23. jún 2011

hned po dopisani, sa zatiahlo este viac a rozprsalo sa a rozblyskalo a samozrejme padaju aj krupy 🙄

emode
23. jún 2011

@sirinka suhlasim s tebou, i ked nalepka zaciatocnik by mala byt povinna 😀 ale kedy uz akoze sofer nie je zaciatocnik? mne stacilo odjazdit nejakych 1000km a citila som sa za volantom ok, ale skusenosti to este nie su ... 😕
a xenony dost neprijemne svietia hlavne po tme 😅

@mystery7 ja som jedla paradajky aj papriku asi po 4 mesiacoch ... kapustu a fazulu asi po roku ... tak nech deti vecer rychlo pospia a pekne oslavte 😅

@luba142 uz som pisala na facebook, chce to trpezlivost, ale pride to rychlo, len vydrz par dni a mne sa osvedcilo nijak nekomentovat, co sa stalo, nechala som ju chvilu v mokrom, aby sama prisla, ze ma mokre a vadi jej to, ale tak max 10 minut a prezliekla a tak dookola, do piatich dni to islo same ... len vydrzte, ak ma snahu ist a cikat na nocnik, uz nemate co pokazit 😉

mystery7
23. jún 2011

@emode ja som paradajky jedla az po roku, kecup a sosovicu po pol roku a fazulu nejem vobec 😅
Pri Mirkovi som sa bala, lebo sme sa s kolikami vytrapili az-az. Aj teraz som sa pripravila, espumisan, infacol nakupeny a on nic. Nastastie nepotrebuje, dufam, ze uz ani nebude potrebovat.

Dnes bola na ihrisku sranda. Doslo tam dievcatko o 2mesiace mladsie a mensie ako Mirko. On ju aj na zem stiahol aj vystiskal a ona sa nebala, este donho zaparala a par krat ho poriadne svacla. Potesila som sa, lebo deti sa ho skor boja. On na nu nechapavo pozeral a vracal stuchance, dobre ze sa nepobili. Jej mamicka mi vravela, ze ma deti 6! Najstarsie ma 18 a predposledne 8 a teraz maju ju-Esterku. Dufam, ze ich este stretneme, toto bola pre Mirka rovnocenna partnerka. Ziadny plac hned vracala udery.

borocka
23. jún 2011

@mystery7 bud rada. aj pato bol v tomto skvely, nech som cokolvek zjedla tak nereagoval. zo zaciatku som sa bala jest strukoviny a tazke jedla, ale postupne po mesiaci som zacala skusat. a OK. tak len smelo, po troske. ved aj ty potrebujes pre seba ziviny 😉
a k tym alergenom, najnovsie sa odporuca aby ich mama jedla este kym je dieta kojene, samozrejme v malych mnozstvach, opatrne.......ale ze tak si dieta buduje imunitu voci nim. vraj 3x viac deti su alergici z tych, co prisli do styku s alergenom az po dovrseni roka. samozrejme nemusi to byt pravidlo.
ale npr som si pri patovi tie slavne paradajky zo zahrady neodpustila. mozno kazde ranajky dva meisaciky,ale dala som si. a pato je zatial OK 😉

luba142
23. jún 2011

@emode no sice ona sama sa nepyta,len ked uz ma mokre gatky tak pride,ale ja ju musim posadit na nocnik, uz spravila vlastne pokrok tym,ze sa mi don vycika a nezadrziava to silou mocou ako pred par dnami este...tak uvidime 🙂

mystery7
23. jún 2011

@luba142 aj u nas nastava pokrok. povodne sa pytal len na kakanie, potom nas upozornila az ked uz cural a nevedel to zadrzat. tak som ho davala preventivne. vcera sa 2x vypytal a skutocne mu bolo treba a aj sa vycural -jedno z toho bolo vecer po ulozeni a vypiti mlieka. vykrikoval z postele, asi 5 minut, ked tam mm isiel, vratil sa ci ho dat na nocnik, a Mirko naozaj mal suchu plienku a vycural sa az do nocnika. pritom sa vcera ku koncu pechadzky nevypytal, ale pocural sa pri cakani na semafore. oznamil a uz to islo. pritom v meste sa 2x pytal a ja som ho vyzliekla a nic-neda sa.
tak som zvedava ako to bude pokracovat u nas.

a teraz spinkaju obaja naraz 😀

mystery7
23. jún 2011

kto je martina pokorna, ktora je s nami na majovkach na FB? ja len ze to meno prvykrat pocujem

luba142
23. jún 2011

@mystery7 hoogi myslim

sssimi
23. jún 2011

Ahojte.
My sme dnes boli kupiť nové Wc-ko, lebo nás to 30 ročné už rozčulovalo. Asi bolo krivé lebo všetky dosky sme na ňom zlomili a vždy v tom istom mieste. Akurát, že mm kúpil zlú koncovku, tak nadával.
A dnes taký last minute mi ušiel, že ma poráža. Bulharsko aj s letenkou a poplatkami na 188€ na 12 dní. Síce len s raňajkami, ale to by sme zvládli. Šľak aby to trafil.....

mystery7
23. jún 2011

@sssimi tak to je na nervy, skoda, ze ti to nevyslo 🙄 suprova cena

A KE su v spravach, naozaj to tu bolo divoke. Dobre, ze sme uz doma spali 😉