Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
23. júl 2011

inac este k tomu odsavaniu, nam vtedy na krcnom kazali odsavat do zblaznenia a kamoskin maly mal raz dlho nadchu, nic nepomahalo, dr nevedela zistit pricinu, tak jej povedala, ze nech neodsava, ze tym vlastne len stimuluje dalsiu tvorbu hlienov...tak si potom vyber 😝

kodada
23. júl 2011

@sssimi co to citam??? srdecne gratulujem mojko, pohodovy priebeh hlavne 😉 clovek sem pachne raz za cas a hned taka prijemna vec
este o niekom som taketo info nezachytila???

jamaat
23. júl 2011

@mimi21 No bude to niečo podobné. Do uší jej to zatiaľ neprešlo, tie mala u doktorky v poriadku.

sssimi
23. júl 2011

@kodada Ďakujem 😉 No ešte dualcore ak si na ňu spomínaš, ale tá už má vyššie stádium tehotenstva. O nikom viac neviem. A lasenka už porodila?

My máme dnes za sebou oslavu. Sarah si doniesla kusanec do hornej pery, tak ju ma teraz ako po botoxe 😀 Miro sa zase skoro posral.... Bože ja sa z tých chlapov zbláznim..... Už sa začína rozčulovať aj že po mne malá teraz lozí a občas sa na mňa prudšie hodí..... Ale to že ju celý deň vláčim kade tade-zdvíham na wcko, do vane a pod tak nad tým nerozmýšla, že by sa mohol on zdvihnúť .....

A ja som nafuknutá ako slon, kyselina opäť útočí, hlava sa mi točí a furt mi je zle.... No vyzerá to na horší priebeh ako pri malej....

sirinka
23. júl 2011

@sssimi no myslim, ze este nie, termin ma nejako koncom augusta a budu mat vytuzene dievcatkoooo 🙂

sssimi
23. júl 2011

@sirinka no paráda 🙂 Takže sme 3? Ja dúfam, že sa čochvíla pridá Kosska a dm nech je to zaujímavejšie 😀

sirinka
23. júl 2011

@sssimi no aj ja dufam, ze vas bude pribudat.... 🙂

jamaat
23. júl 2011

@sssimi Tak prvé príznaky som mala podobné. Fuj, keď si na to spomeniem... Stále som do seba tlačila mlieko, piškóty a orechy. Ale to trošíčku neskôr. Najskôr som žrala ako besná. 🙂

sssimi
23. júl 2011

@jamaat ja som každú chvíľu hladná. vela do seba nedostanem, ale stále snorím. No kyselinu mám zo všetkého. Už mám pocit, že sa na to len pozriem a už my vyráža. Už som dnes zožrala 2 tabletky a nepomohlo. Budem musieť behnúť obvodnému. Pri Sáre som mala kyselinu celučičké tehotenstvo. Trpela som ako zviera.... Teraz to už budem riešiť. Mlieko som už dnes vypila, z piškót mám kyselinu tiež a orechy bohužiaľ nemám, ale aj z tých mávam kyselinu....

Idem si zavrieť oči, lebo asi zaspím posediačky. 😀

jamaat
23. júl 2011

@sirinka Dík.

@sssimi Tak prajem, aby sa ti tú kyselinu vyriešiť podarilo. Mne sa nepodarilo 🙂

borocka
23. júl 2011

@mimi21
@jamaat pre krista pana, toto prvykrat vobec pocujem ☹ no neviem co to bolo s deckami,ani jedno neznie ani len malinky kusok znesitelne, ale to ninkine prepichnutie ucha je uz teda silna kava 😲
ale ani jedno sa mi nepozdava na nejaky kratky proces, akoze typu zo dna na den,pripadne za dva dni....... neviem, ale pripada mi to ze tie hlieny sa tam museli zbierat pekne dlho....este ked to emke aj hnilo. ci???opravte ma

dm1
23. júl 2011

@jamaat ja som si ako decko strcila do nosa kusok spongie a tiez mi to tam hnilo vyberali mi to u dokiho. Len potom mi casto dost nekontrolovatelne zacala z nicoho nic valit krv z nosa tak mi leptali dierku ohnom 😝 . Ale to som mala uz tusim okolo 7 rokov. nech je Emka co najskor v poriadku! inak nechapem zeto doki nepreskumala co vytiahla 😕

borocka
23. júl 2011

@sssimi
@jamaat u mna to bolo vyrazne podobne, grcanie aj 5x denne, ja som pre istotu ani nejedla,zo vsetkeho ma nahanalo,este aj z vyraznejsich voni. no des. napr od tehu neznasam ani zuvacky ani cokoladu, co som pred tym potrebovala kazdy den.
simi,ake tabletky na to mas?

dm1
23. júl 2011

inak nedavno sme spominali to ze nikdy nevies na akeho chuja narazis na ceste a netreba ukazovat nic tak sme mali zase zazitok v sturove na dovolenke. MM soferoval a ako sme odbocovali na vadas kupalisko tak sme sice odbocovali z hlavnej ale vlavo a mali sme dat prednost oproti ale to auto malo smerovku tam kde sme sli my tak mm chcel len vojst do krizovatky a hned sa za neho zaradit ale on isiel samozrejme rovno aj ked mal smerovku 😠 tak mu mm iba ukazal ze co robi a zdvihol ruku nic neukazal zle. A zrazu si zaparkujeme pred kupkom a pozerame a chlapik si dal tu namahu otocil sa na hlavnej a hybaj nas hladat na parkovisko na super aute vedla seba chlapa dobre cez 100g a ze co to malo znamenat co mu ukazoval ked mal prednost. no normalne mi lepilo. Len my sme boli na 3 autach kopu deti tak sme mu normalne vraveli ze mu len ukazoval ze mal smerovku nic viac ze veime ze mal prednost. nastastie sa zobral a siel prec ale jedno nam to nebolo veru 😖 . takze ani v meste sa neoplati drazdit ako @sirinka pisala aj tam sa vedia niektori riadne vytocit veru

borocka
23. júl 2011

@dm1 ahoj,som sa ta chcela opytat,kde nakupujes veci matkovi?? ja mam v poslednom case problem kupit patovi dobre gate,co by mu drzali na brusku (a to je este o kus lepsi chlap ako matko), opasky nemame radi,lebo teraz sa maly snazi vyzliekat sam,uz sa hra na velkeho ze on sa sam pojde obsluzit na WC, a take srandy ako rozopinanie gombikov,pripadne opaska ho len nervuju a uz sa stalo ze sa od tolkych nervov aj pocikat stihol 😠

dm1
23. júl 2011

@borocka ja mam vacsinou gate vsetky na taku tu gumicku ako tehotenske gate byvaju takze to vzdy stihanem ako treba pripadne ak nie je a padaju navleciem tam gumu a je hotovo

borocka
23. júl 2011

@dm1 aha,takze rucna praca 🙂 ja sa snazim kupovat s uz vsitou gumou,takou hrubsou, ale cim dalej tym menej ich jesto. a aj s regulovatelnym pasom sa tu u nas v meste tazko zhanaju 😠 a mas nejaku oblubenu znacku? viem ze aj dopo, aj CA,aj next maju obcas tieto modely s regulovatelnym pasom, ale je to relativne zriedkave

dm1
23. júl 2011

@borocka nas ma vacsinou next a tie maju bud tu gumicku alebo snurku tak sa da. Len svagor uz nerobi v anglicku tak neviem kto mi to bude nosit 😖 . Ale kupili sme tam dobre rifle nosi ich uz rok lebo original boli zahnute na 2x a regulovany pas takze su nam stale dobre. Iba tusim do 2 gati som davala gumu ja. Ale teplaky bol nenormalny problem kupit ked bol mensi tak sme to riesili takymi leginkami na doma

sssimi
24. júl 2011

@jamaat Diky, no budem si musieť dať niečo predpísať. Viem že sa predpisujú aj silnejšie lieky, len pri prvom tehotenstve som o tom nevedela. No uvidím či pochodím..... A ešte mám možnosť začať diétovať a nemiešať rastlinné produkty so živočíšnymi, ale to som nezvládla ani do teraz nie ešte keď budem mať na všetko chuť 😀

@borocka teraz mám doma Tums-to je bez predpisu-také cukríky.

sssimi
24. júl 2011

@dm1 ja mám ten istý problém. Najradšj preto kupujem rifle v tescu-tam sa dajú regulovať, ale aj tie máme stiahnuté na maximum. 😉

borocka
24. júl 2011

@sssimi
@dm1 mne sa nextky tiez pacia, ale dako sa mi ani raz nepodarilo vystihnut s regulovatelnym pasom a kedze teraz potrebujem na dlzku 92ky no na pas mi staci ich miera z 80ky 😠 mam zopar,aj nejake roll up,ale nedrzi nam to bohvie ako.
a z tesca co simi pise,tak tam ani nekupujem,ani nepozeram rifle,lebo co sme dostali,to bolo siroke v pase a bez regulacie. no o nicom.ale pre baby je aj tak lepsi vyber.
zasa prave teplaky ja nemam problem zohnat, to nam aj nextky dobre sedia, kedze tam uz byva dobra gumka vsita.

ludmilabb
24. júl 2011

@kackabrcka neskusam jej cumel zo spania vyberat, ked si idem lahnut do spalne vecer tak ho niekedy sama nema ale vacsinou si ho pevne drzi

jamaat
24. júl 2011

@borocka A v Kiku si pozerala? Tiež mávajú s regulovateľným pásom. Aj v Lidli, keď je akcia.

hoogy
24. júl 2011

@borocka inak ja s tzm mam teraz problem ked nenosi plienku,ze na pupku mu vsetko pada,alebo mame stiahnute na maximum. ja som kupila dobre na stahovanie aj v reserved a potomvela kupujem v benettone tam maju vsetky na stahovanie a potom cocodrillo ma tiey vsetko na stahovanie aj teplacky nam tie najlepsie sedia. minule sme kupili nike supravy a boli to 92 a melemu su uz teraz kratke a pritom on je skor taky mensi ako DM-kin matko.ale na leto som kupovala v tescu a mali tiez same s tym stahovanim.

jamaat
24. júl 2011

@hoogy S priemerným bystrickým (stredoslovenským) platom a rodičovským príspevkom môžeme na nejaký Benetton a podobné značky zabudnúť 😉

hoogy
24. júl 2011

@jamaat ale niekedy tam maju dobre vypredaje :D ale ked spomynala next tak som myslela :D

hoogy
24. júl 2011

kocky hladam svokrovcom pobyt nejaky relaxacny.svokra bude amt narodky tak im vsetci chceme dat takyto darcek. nemate nejaky tip?

borocka
24. júl 2011

@hoogy
@jamaat baby, ja malemu kupujem cez net 😀 😀 enjde ani tak o ceny, ved co uz by sme pre tie decka....ale tu v LC mam tri decke obchody kde za jedny rifle pytaju 20 a viac eur (a to naozaj nedam,ked potrebuje aspon 3 slusne gate co uz sme na minimalne 60eurach a nosi ich potom 4mesiace na striedacku), a mame tu jedno takko a jeden kik a teraz sme v tej kritickej velkosti 92 a mam problem.
navyse sme male mesto,takze ani ziadne uchvatne vypredaje sa nekonaju.ani taky sortiment na vyber ani v hlupom tescu nemam ako inde....ved cim vacsie mesto tym aj tesco je kvalitnejsie.nie to este dalsie obchody.
inak hoogy,ja som toto uz riesila minulu jar.ale to je pravda ze patko bol este taky babatkovejsie nabitejsi.v zime zasa naobliekany,tak sa to stratilo. teraz ta plienka ani vela nezavazi,skor mi vadi ze niektore gate usiju aj v nasej velkosti s priestorom na plienku,a ked ju uz maly nema tak rozkrok mu padne tesne nad kolena, no ako maly raper dakedy vyzera a este mu to aj pada do pol zadku, no hroza 😠

inak benetton sa mi ani moc nepaci,to uz tu bolo 1000x pisane, ja skor next a HM,pripadne CA,early days. mne sa dokonca ani decka zara moc nepaci, a decky ralph loren je otrasny. neviem, to ani nie je na tom nic decke

mystery7
24. júl 2011

@hoogy skus pozriet bardejovske kupele, v lete je tam fajn a mozu ist aj na nejake procedury.

Ahojky, nejako ste sa rozpisali, musim docitat dozadu co to vystrojila @jamaat Emka 😉