Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
29. júl 2011

Asi tie Habakuky ozaj záleží od očakávaní, ja som vedela, do čoho idem, nebola som sklamaná. A ano, väčšie deti si to užijú viac. Ale Emka si to užila aj teraz, hoci sa nedalo ísť ani na ihrisko kvôli dažďu. No a keďže nič podobné v okolí (a asi ani na Slovensku) nie je, tak tam pôjdeme znovu.

hoogy
29. júl 2011

@ludmilabb neboj nie ste same🙂 aj matko zacina vymyslat.ako on vymyslal vzdy,ale ma take obdobia ked jednoducho viac protestuje. a tiez sa smeje ked sprostosti robi to ma najviac vyvadza z miery. vtedy ratam snad aj do tisic. ja sa snazim nerozculovat a hlavne udrziavat zabehnute pravidla. snad to nebude taketo stale :D alebo ze by to islo este k horsiemu :DDDD

jamaat
29. júl 2011

Emka je teraz celkom v pohode, boli aj podstatne horšie časy. A to napriek tomu, že sa jej akurát stolička prerezáva. Dnes som nahmatala prerezaný kúštik na kraji. .........Len dúfam, že to týmto nezarieknem.

jamaat
29. júl 2011

Dnes sme boli aj s Emkou na koncerte. Zabudla som sa s Monikou dohodnúť na opatrovaní, ona už bola s kamoškami v meste, tak sme šli aj s Emkou. Africké djembe, perkusie, tance. Bolo super, Emka tiež tancovala, tlieskala. Len keď ujo černoch podišiel úplne dopredu a bubnoval jej 50cm nad hlavou, tak si nebola celkom istá a nesmel sa na ňu pozerať 🙂

jamaat
29. júl 2011

A zajtra chceme ísť do Bojníc, tak dúfam, že nebude pršať. Týmto teda končím svoj monológ a prajem dobrú noc.

hoogy
30. júl 2011

bojnice su pekne my sme boli este minuly rok🙂 my dnes asi pojdeme do akvarka lebo je skaredo:(

sirinka
30. júl 2011

@hoogy nie som si ista, ci naozaj je to drahsie, ale co sa tyka urovne, tak asi castokrat ani nie je co porovnavat
ja by som najblizsie sem chcela zabludit http://www.familypark.at/sl/angebot.html

sirinka
30. júl 2011

@jamaat do bojnic berie decka mm kazde leto...tam sa im to paci....

hoogy
30. júl 2011

@sirinka family park je kusok od nas velmi sa to deckam paci. ale je my sme naschval porovnavali ceny. lebo chodime tu do takej plavarne ako je aj v galante a tam stoji vstup 11e a tu 4e a presne je to to iste.

sirinka
30. júl 2011

@hoogy byvate niekde pri neusiedler see?

sirinka
30. júl 2011

inac ako kukam to wipe out tak ma to ani nebavi....tie nase vykony...o niekolko tried nizsie ako ostatne druzstva....cim to je?

hoogy
30. júl 2011

@sirinka ano asi 20 km

sirinka
30. júl 2011

@hoogy mozno tam niekedy prideme s mm surfovat...teda iba on bude surfovat a mi z brehu hladiet hehe...

hoogy
30. júl 2011

@sirinka my asi dnes poobede pojdeme pozriet lebo sa nam nakoniec dnes aj vycasilo🙂

sirinka
30. júl 2011

@hoogy a u nas rano slnko a teraz uz aj sprchlo....

iinuska
30. júl 2011

baby, jaj, nech neprsi, my chceme grilovat 😠

hoogy
30. júl 2011

katastrofa a ze leto.....pol hodinu svieti slnko potom zase prsi.....

iinuska
30. júl 2011

veru tak, hlavne ze velice hlasili horuce leto... Asi tak ako tisicrocnu zimu. 😲

sirinka
30. júl 2011

@iinuska joooj, tak to budete musiet vystihnut chvilu alebo pod strechou grilovat...
inac riadna katastrofa toto leto....dufam, ze bude aspon pekna jesen hehe....
mne este nestihla dozriet ani jedna paradajka, vsetky su este zelene... 😠

iinuska
30. júl 2011

@sirinka nam zacinaju pomaly dozrievat. Dnes som uz spravila aj salat, ale malo bolo, musela som dokrajat aj kupovane..

sirinka
30. júl 2011

@iinuska mne zatial iba cibula a jedna cukinka, pomaly dorastaju papriky...ani tie cernice sa velmi nechcu cernit...

hoogy
30. júl 2011

@sirinka ano? mne u minuly tyzden mama za tasku paradajok a paprik zabalila.aj cernice sme uz mrazili,ale ona zase cukiny este nema🙂

iinuska
30. júl 2011

@sirinka
@hoogy
u nas zase cukin vela, cibul vela, papricky zacinaju. No idem ja, mali by kazdu chvilku prist, zatial neprsi, tak snad ani nezacne

hoogy
30. júl 2011

@iinuska ved co zacnite grilovat a ked sa rozprsi tak mm dogliju aj v prsiplasti a vy zjete vnutri:D

borocka
30. júl 2011

@hoogy aj my uz sme nazberali kopec paradajok aj paprik, mame aj polne uhorky, tekviciam este treba. broskyne a marhule su davno zjedene 😝
@ludmilabb ja uz som sem davnejsie pisala,ze pato zacal byt do mna agresivnejsi a neviem co s tym....a ako prislo tak vdaka bohu aj odislo. este obcas ked ma nervy tak skusa pokial moze, ale nedovoli si ma naozaj udriet, len sa zahana......vtedy som to striktne zatrhla, parkrat som mu to vratila primeranou silou.
vraj v tomto obdobi vzodoru je najlepsie urcit si par pravidiel a zakazov,ktore su najpodstatnejsie, na "zbytocnych" netreba bazirovat lebo to v dietati len rastie zlost,ked vela veci musi a nemoze.

vcera mlady po obede chodil s narvatou rukou v puse, vraj boliiiii. tak kukam kukam, nikde nic. tak sme sa len pomojkali a zabudol. a dnes rano otvori pusu pri umyvani zubov a tam cela stolicka!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😀 neviem ako to, lebo okrem najextremnejsieho mamickovskeho obdobia som inu zmenu nepostrehla, aj v noci dobre spal. a cakala som ze tie stolicky pojdu po milimetroch, a on ju ma za noc po celej ploche prerezanu 😲 😎 no je to hrdina 😵 😅 a to som vcera kamaratke hovorila ze tie posledne stolicky mame v nedohladne 😝

a dnes ma zasa tak vytocil, susila som si vlasy ( po farbeni a strihani 😕 ) nic som nepocula, a pridem k nemu a on celu stenu v zachode "vymaloval" kefou na umyvanie zachodu 😠 😠 😠 🤐 poctivo si ju namacal do misy a maloval a maloval, stena mokra, tu a tam trochu zaryl tak aj omietka,alebo ako sa to vola je pekne nacata 🙄 😖 som myslela ze ma porazi a veru ziadne pocitanie nepomohlo. dostal pekne od srdca po rukach. toto predsa nejde 🙄

dm1
30. júl 2011

@jamaat aj my sme chceli ist do Habakuky ale je to veru dost daleko od nas len tak na jednodenny vylet 😖

predvcerom sme boli v TN na historickych slavnostiach bol tam zaujmavy program gladiatorske suboje, kone, ritiery, sokoliari a tak ale poprchalo a mali sme len manducu a maly tam veru nechcel byt stale chcel behat ale mm zabudol prsiplast aj ked som mu vravela 😠 . Vsetko bolo OK sedeli sme uplne pri arene vyhlad dobry ale ked nabehli vsetci do areny tak matko sa zlakol lebo hlasna hudba dobova bubny a tak a konsky zaprah oproti nemu on akosi nevnimal ohradu tak bacal a uz tam nechcel byt 😝 . tak sme si len konikov a sokoly obrzerali a sli sme domov. skoda mohlo to byt zaujmave. Ale teraz cez vikend je to na hrade tak zajtra vybehneme ak bude pekne dufam ze uz sa nebude bat

mimi21
30. júl 2011

ahojte
tak my mame za sebou teda den 😝
Ninka od rana teplotuje, ked nie je pod sirupom tak hned ma 38,5, ine priznaky ziadne, zuby jej nejdu, akurat sa dnes nevedela vykakat, ale inak fakt nic, tvrdi ze ju boli hrdielko, ale drzi sa za hrudnik, tak ja fakt neviem ☹ a co je najhorsie, nechce mi pit 😒

@borocka ty si sa minule pytala, ci uz emka lozi, len som ti nestihla odpisat, ano, uz sa plazi, uz po celej obyvacke, aj do kuchyne mi uz ide 🙂 a dava sa uz aj na 4, ale to sa zatial iba hojda, minule sa na posteli tak rozhojdala az mi odskocila, Ninka sa isla popucit od smiechu

@dm1 skus pozriet penzion Safran na stranke habakuky, noc je tam vraj za 10e, vyzera to celkom slusne, a urcite by ste si tam nasli program na par dni, my este raz tam chceme ist, aj sa lanovkou vyviest a s mm na bobovu drahu 😉 a este chceme ist do cierneho balogu na tu zeleznicku

mimi21
30. júl 2011

jaj aa este mi poradte, chcem si kupit nieco na nosenie emky, tak na dvore a ked len tak niekde vybehnem tu okolo domu, ale neviem co je najlepsie, pri ninke som nic take nepouzivala, tak nemam skusenost
pripadne ak mate, tak predajte 😉

hoogy
30. júl 2011

@mimi21 no manduca je fajn a vies v tom nosit aj vacsie dieta. a k ninke asi ju fokt boli hrdielko ked nechce pit a preto sa mohla aj nevykakat. ja som to tu uz niekde pisala,ale matko mal minuly rok presne takto horucky len on mal aj nad 39 a vtedy mal anginu. asi radsej skoc k dr.
my sme dnes nakoniec nikam nesli lebo aj prsalo aj neprsalo.katatrofa.

zuzkaprofant
30. júl 2011

@mimi21 nas maly od rana teplotuje teplota nie a nie klesnut 😠