Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
1. aug 2011

@ludmilabb no taketo stavy mame stale, aj my kostujeme surovu cestovinu, to maju s Kikou spolocne, aj ona ked bola takato mala a videla sacok s cestovinami trak to chcela stale a nedala sa presvedcit,ze sa to neda jest a mame to teraz aj u Babuli...musim to vytiahnut vzdy uz az ked mi vrie voda,ze nasypem a odlozim,lebo inak to nejde.

hoogy
1. aug 2011

@luba142 ja to dam matkovi vyskusat a ked sam zisti ze sa to neda zjest tak je spokojny a uvarim to🙂

kosska3003
1. aug 2011

@hoogy no len to asi este musim niecim obsit niakou latkou alebo co lebo ta konstrukcia je hola a asi ho to bude tlacit ked ju bude nosit no uvidime vyskusame ked pride mm domov ja ju nosit isto nebudem taku tarchu 16kg

hoogy
1. aug 2011

@kosska3003 no to bude dobre aby jej nozky neotlacilo. ja maleho odnesiem ale len tak na kusok,ale zase on ma len 12,5 kila.

kosska3003
1. aug 2011

@hoogy ale nie malej ta bude mat nohy vo vzduchu ale mm to bude tlacit na chrbate

hoogy
1. aug 2011

matka som dnes prvy krat dala spat bez plienky tak uz len cakam ako sa zobudi....

ludmilabb
1. aug 2011

@kosska3003 aky nosic si kupila?

hoogy
1. aug 2011

@kosska3003 aha zle som pochopila.

kosska3003
1. aug 2011

@ludmilabb taky za facku 8,5 e ved chcem foto stiahnut z toho inzeratu a nejde mi to

kosska3003
1. aug 2011

no tu je foto to je len taky obycajny

iinuska
1. aug 2011

@hoogy aj ja som uz raz skusala bez plienky. Adamko mi povedal, ze uz nechce plienku, tak ja ze dobre teda, ale nedopadlo to dobre. Pocikal sa zhruba po hodine spanku, prebral sa na to, a bolo dospane. Tak daj vediet ako u vas.

borocka
1. aug 2011

@jamaat ty taka turistka nemas schodene tatry?!?!?!?! 😲 😲 😲

ja mam tatry schodene od predu od zadu 😕 moj otec je fanatik, odkedy si pamatam tak jeho teoria ze kym nepozname slovensko tak nas nepusti ani nikam do zahranicia na dovolenku, realizoval kazde leto aspon tyzdnom v horach. kazdy bozi rok sme chodili na turistiku, vysla som rohace, hruby vrch, vsetky mozne plesa, rysy, vodopady, ostrvu, krivan, zopar hrebienkov sme pochodili.
bola to drina. a zda sa mi ze jedno leto sme v tom permone byvali co tu spominate, ale uz tie penziony, chaty a privaty mam tak pomiesane, tury detto............a halvne poslednych 5rokov som s nasimi na dovolenke nebola, ze si to uz len tak namatkovo pamatam.

@emode besenova je velmi pekna, len je tam drahy vstup, 18eur celodeny a 16eur na tri hodiny. sice potom dnuka mas uz vsetko k dispozicii, ale tieto nase decka si to este neuziju, ja ju budem realizovat az o take 2-3 roky, ked uz snad bude vediet plavat

sirinka
1. aug 2011

@mystery7 😀 si to viem predstavit, zabava s detmi...aj moje su take, musim si davat pozor, aby som nieco nepovedala alebo im neukazala predcasne, lebo to uz potom ziadne neskor, o chvilu a podobne nezabera, iba hucia a hucia a ked nahodou do toho zacne janka mravcat tak hotovo, konec s mojimi nervami....

borocka
1. aug 2011

@kosska3003 sestra ma podobny, teta z canady jej ho posunula po deckach. presne ta konstrukcia je neprijemna ked to nesies a ak dieta zaspi tak mu hlava pada a pada....... no co uz, kvalita hodna ceny.... ale na ucel vyniest deita ked nevladze samo, sa to istotne oplati

luba142
1. aug 2011

@borocka my sme boli teraz v Poprade v Aquacity, Barborka sa zabavala, hlavne ked tam boli taky dvaja na brehu a cvicili,teda predcvicovali a my vo vode,teda ja a iny ludia sme opakovali po nich...Barborka mavala rukami akoze cvici 😀 😀 ...inak je pravda,ze chodime do Aquaparkov koli Kike skorej a muzovi,ktory po toboganoch chodi 😀 , teraz budeme chodievat u nas v Uherskom Hradisti ked bude vonku skaredo a v zime aspon 2x do mesiaca 🙂

borocka
1. aug 2011

@luba142 tak vy to vyuzijete, hoci je to dost predrazene. nam na take clapkanie a plavanie staci obycajne mestske kupko s nejakou mensiou smyklavkou do vody.

kosska3003
1. aug 2011

@borocka no ved to ja som chcela len tak ze nebude vladat spat tam asi ani nebude pochybujem a tie tu konstrukciu do niecoho obalim niakej latky a nebude tak tlacit si myslim

mystery7
1. aug 2011

@sirinka presne ako pises. Skusala som odlakat jeho pozornost na vsetko mozne nic nepomahalo.
@hoogy nechcela som mu davat chutnat neolupanu, neumytu kukuricu.

V poslednej dobe je u nas oblubena otazka - Kde idem? Nie kam ideme, ale kde on ide. A uz asi aj u nas je vzdor. Ked poviem, ze nieco nemoze, hned hovori- Ano, mozem. Mozem. 🙄 a ked mam tu drzost a chcem aby prisiel ku mne, tak sa tvari, ze nepocuje. Zacal to praktizovat aj pri vsetkych zakazoch. Dokonca pozera inde. Uz sa tesim na pubertu.

borocka
1. aug 2011

@kosska3003 skus to obalit nejakou penou. nenapadne ma vobec ako sa to vola. alebo takym bublinkovym "sackom" co byva okolo elektriniky....

kosska3003
1. aug 2011

@mystery7 obdobie vzdoru je u nas v plnom prude ma 3 etapy ked nieco zakazem napriklad sladkost dranka od mamy tak najskor pyta potom zacne revat potom hadzat o zem a po 3 minutach ked zisti ze nic nedostane tak sa postavy a povie neni ham neni baba kupy ale mamka hned ved jej dam ale nech si opica mala zvyka ze nedostane vsetko

luba142
1. aug 2011

@borocka no len keby bolo teplo tak aj my ideme na obycajne kupko,ale co ked mala sa chce kupat a v takomto pocasi sa neda ist na kupko,riesime to aspon takto,nechodime moc casto, ked bola na prazdninach u nasich tak bolo krasne a mala tam na dvore nafukovaci bazen a v tom sa cvachtala,takze ani ona v tomto smere neni narocna, ako ine decka co v kuse otravuju mamy, aby sa sli niekde kupat

sirinka
1. aug 2011

@mystery7 no magda ked nechce pocut, co jej hovorim, ona ma totalne ignoruje, robi si co chce, pripadne prejde okolo mna ako keby som bola vzduch a ked zacnem byt razna, tak krici a reve a bucha so sebou o zem... 😝 to uz ma odpozorovane od klarky...ale klarka ma nikdy takto neignorovala...

hoogy
1. aug 2011

@iinuska no uz spi skoro hodinu a pol. on sa niekdy zvykne aj zobudit pocas spanku a vypyta sa cikat a spi dalej. v tomto je super ze kym si tri hodiny neodspi tak spi dalej🙂
ta besenova je teda riadne predrazena, boze kto si to moze dovolit na slovensku zaplatit?

kosska3003
1. aug 2011

@borocka to uuz nieco vymyslim najskor musim zistit ci ju do toho vobec dostanem 😀 😀 😀

sssimi
1. aug 2011

@iinuska Ja vyhadzujem stále suché plienky. Asi 2 týždne necikala ani cez obed a ani v noci a dnes mala nacikanú.

kosska3003
1. aug 2011

@sssimi tak jej nedavaj plienku ked ma suchu a preco ich vyhadzujes ked je sucha

luba142
1. aug 2011

@sssimi mne pred dovolenkou nepocikala plienku cez spanok ani cez den ani cez noc hadam 3 tyzdne a teraz stale docikana a uz sa ani nepyta zase
Ja som jej robila tak,ze rano co mala som vyhodila, predsalen za celu noc aj bakterie vseliake tam mozu byt,ale ked spala po obede tak tu istu suchu som jej dala aj ten den na noc

hoogy
1. aug 2011

@kosska3003
@mystery7 my sme uz jednou takou fazou presli teraz je v podstate klud len sem tam skusi a ked sa mi nepodari tak sa ukludni. ale tiez sme mali stadia ked som ho nechala aj v obchode na zemi lezat. lebo v tom najvacsom hnevy nic nepocuju...

kosska3003
1. aug 2011

@hoogy toto si musim zaklopa klop klop v obchode mi takuto scenu este neurobila tam jej dam cosi do ruky a je ticho

hoogy
1. aug 2011

@sssimi ja presne to iste. len som nevyhadzovala ked bola sucha dala som mu ju este raz a potom som ju vyhodila. skus nedat ja som dnes skusila prvy krat tak snad to nezakriknem.