Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
4. aug 2011

@sssimi no to moja vobec nechce to je kysle povie 😉

sssimi
4. aug 2011

@saskarisko Sarah mlieko od kedy som pred rokom dokojila nepije. A ona bola vždy veľká jedáčka až na to, že veľmi nepriberala. Jej chutilo aj keď bola chorá, preto som teraz dosť v šoku, že čo sa deje. Asi sa jej teraz ustálil rast alebo čo, tak si nepýta. Ale aby jej kúpili cucu nezabudne zakričať nikomu kto ide do mesta 😖 Samozrejme dostane sladké tak maximálne raz za deň, ale aj tak ma hnevá, že si ho vypýta radšej ako normálne jedlo.

sssimi
4. aug 2011

@kosska3003 to má Sarah po mne. Ja to tiež milujem a vlasne aj mm. Ja robím z 2och kg kyslej kapusty cca 1-2x do mesiaca a za 2 dni je zošrotovaná 😀

luba142
4. aug 2011

@kosska3003 presne takato bola aj nasa Kika, Barborka je trosku drobnejsia,ale tiez je baculka 🙂 ..ja vravim,ze je akurat 🙂

@saskarisko mne mala pije mlieko len rano a vecer, ale aj tak neranajkuje, teda niekedy si so mnou da par kuskov,ale to pribehne odhryzne a uteka, mozno zje tak stvrtku krajicka chleba, ale nie kazdy den,niekedy a to je dost casto ma len mlieko a do obeda neje nic. S nou z jedenim az taky velky problem nemam

sssimi
4. aug 2011

@zuzkaprofant tak to moja nemá ani výšku na tvojho. Má 89cm a pred týmto nejedením mala 11,1kg, teraz bude mať isto pod 11kg.

luba142
4. aug 2011

@sssimi my mame akurat dnes taku zabijackovu kapustu, musela som ju riadne oprat,lebo su fajnove na take kyslejsie obidve, moc tomu nedala,ale zjedla cosi 🙂 ...zaujimave je ze uhorky kysle jej chutia a minule jedla aj kyslu kapustu priamo z misy ked mm doniesol zo sklepa

ludmilabb
4. aug 2011

Sofia je strasne na sladke, toho by zjedla dost ale normalneho jedla zje pomenej, minule kedze mm jedol Nick Nacky a aj ona chcela sme jej vysvetli ze to este nemoze tak chcela aspon podavat tak vyberala zo sacku a davala do ruky, potom si samozrejme zacala olizovat prsty a ze maminka chuti mi!!! reku no moja zlata, to je pekne ale taketo este papat nemozes

sssimi
4. aug 2011

@luba142 jáj ani nepíš. Už mám zagebrenú klávesnicu 😀

ladywitch26
4. aug 2011

@kosska3003 tak stanka sa uz tolko na ruky nepyta...ale vcera jej u mna v obchode nechala byvala suseda darcek este k narodeninam, taku krasnu supravku,tricko, gate a vesticka, ze na 2 roky, ale nehrozi. tricko vobec, gate sice oblecie, ale vypada ako jaternicka v nich napchata a vesticku som jej ani neskusala zapnut, lebo by odstrelilo gombiky...takze predam rovno v bazari asi...

hoogy
4. aug 2011

@ladywitch26 🙂 nie to je aktualna vaha🙂

hoogy
4. aug 2011

@saskarisko neni pravda my sme to skusili a matko vydrzal aj tyzden pomali nic nejest. takze ked nechcem aby bol totalne vyhladovany tak mu musim mlieko dat. joj ani pikovit u nas nezabral :D

on mi inak do 15 mesiacov jedol uuuuuuuuplne vsetko. a odvtedy utalo

kosska3003
4. aug 2011

@ladywitch26 ako ja malej co objednavam cez sportsdirect vsetko na 3-4 roky mensie nemam sancu ked aj obkecie tak jej to je akurat a za tyzden to ma male 😀 😀 a na ruky naucila sa na konika pytat inac tiez beha sama

ladywitch26
4. aug 2011

inak mne stanka tiez do roka a pol zjedla uplne vsetko. teraz uz vymysla,nezje hocico. a tiez ako ma naladu. niekedy navarim na 2 dni, jeden den sa toho pomaly nedotkne,ze nechce, a druhy den by zjedla aj za dva taniere.

ladywitch26
4. aug 2011

@kosska3003 no ja mam problem ju zdvihnut,nieto este na kona ju vysadit. vsak ja mam 53kg, ona bude za chvilu polovica mojej vahy 😀

hoogy
4. aug 2011

@zuzkaprofant joj no matko je drobny on ma len 89 cm. preto vyzera "tucnejsi"🙂

kosska3003
4. aug 2011

@ladywitch26 no ja mam o dost viac kil tak ju odnesem 😀 😀 😀 😀 😀

sirinka
4. aug 2011

@saskarisko moje piju rano 120ml....tym su ranajky hotove a na obed niekedy aj klince by zjedli a niekedy ledva polievku....najviac sa u nas zje na veceru...

zuzkaprofant
4. aug 2011

chrisko je chudy a dlhy kazdy sa pyta ci ma uz 3rocky 🙂 takze v pohode ja ho nosim na rukach da sa zvladnut jeho musia vaha on je lahky od narodenia 🙂
len horsie je to z obleckom vsekto je nam kratke ked je dobre a ked je dobre na dlzku tak je v tom ako vo vreci 🙂))

monkap
autor
4. aug 2011

nasa ma len 83cm 🙂

kosska3003
4. aug 2011

Marika ma 94cm

dupinka
4. aug 2011

Ahojte!

my jeme kedy ako. Niekedy mu chuti v pohode, inokedy vymysla. Najviac mu chuti, ked treba ist vecer spat a ma uz umyte zubky 😀
Adamko meria 90cm a vazi 12,8kg. Uz dost dlho si drzi vahu, v podstate od zaciatku roka, dovtedy bol taky macko gulaty.

iinuska
4. aug 2011

ahojte zienky, nejako vela ste toho popisali
Ja som bola doobeda na kavicke s kamoskou, tak sa vytesujem. 😅

Adamko ma 89 cm a 13 kg. A tiez velmi malo papa. Ale neriesim, je akurat

zuzkaprofant
4. aug 2011

opravujem som to este raz maleho premerala takze 95cm ale to jeho merat katastrofa 😀 😀

hoogy
4. aug 2011

@iinuska zavidim tu kavicku🙂))

ani ja uz neriesim matko je tak akurat a nebudem sa stale stresovat. co zje to zje.a matko je skor taky doobedny jedak. poobede malo co zje. este tak vypije actimel a potom len nieco male na veceru. inak uz od pondelka spime bez plienky🙂 a dnes sa vypytal ciakat a zaspal dalej.

hoogy
4. aug 2011

@zuzkaprofant a ste uz zdravi?co vlastne bolo malemu?

iinuska
4. aug 2011

@hoogy jaaj, dobre mi to padlo. 3 hodinky klabosenia 🙂
Tak super, chvalime Matka 😉 Len tak dalej

zuzkaprofant
4. aug 2011

@hoogy ta co si mi sme chory cela family na cele s muzom
maly mal najprv nieco v ustachneivem ak sa to povie po slovenky ale strasne bolesti mal taky pluzgier sa mu urobil potom u doky dostal prievan do oka to bolo v stredu a v sobotu uz zapalene stredne ucho mal takze teplotydo 40, teraz sopli, kasle mame atb tak poamlicky zaberaju ale este to nie je ono v pondelok mame kontrolu muz ma akoby chripku a ja zapalene hrdlo a sopel takze super nam ide uz 2tt 😀 😀 😠

hoogy
4. aug 2011

@zuzkaprofant no tak to mate teda doma lazaret. skore uzdravenie teda.
@iinuska dakujem🙂 dufam,ze mu to vydrzi,hlavne som rada,ze som sa odhodlala:D

ladywitch26
4. aug 2011

stanku som nedavno merala, 97cm ma. ja neviem kde to dieta rastie. esteze fabi je taky mensi oproti nej 😀
inak mam normalne problem zohnat aupair tentokrat. co mi sesternica dohodila kontakt na jednu, pisala som jej v sobotu, ale asi na fb velmi nechodi,lebo sa neozvala dodnes a iny kontakt na nu nemam. druha sa mi ozvala, ale asi sa jej moc nepaci,ze nebyvame vo velkomeste, ze si to este premysli. a ma priatela, tak to asi este nema doriesene. dalsiu, co mam od lubky, tej som pisala zatial len s mamou, lebo je vraj na brigade kdesi a nemoze jej tam volat a pride az v nedelu. no len ja by som uz do nedele najradsej mala niekoho isteho, aby buduci tyzden som uz mohla aj zabezpecovat veci. muz si musi dovolenku v praci nahlasit, ja som si nahlasila na dva tyzdne, resp. budem chodit do prace po veceroch, od siestej do desiatej....

iinuska
4. aug 2011

@ladywitch26 tak to neni nic moc teda. A to manzelovi daju dovolenku? Tusim len teraz nastupil, ked som to dobre zaregistrovala