Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
13. aug 2009

zuzka to mas teda muzikalneho chlopa doma uz teraz si vybera zaner? 😅
nasej malej staci aj tralala, tralala a uz sa rehoce a skusa aj ona jazykom no sranda

jamaat
13. aug 2009

luba, myslím, že niekto takú deku teraz ponúka. Asi toto tiež kúpim jazdené. Ja už ďalšie dieťa mať nebudem, iba ak by sa náhodou šmyklo, peňazí tiež nie je nazvyš a tomu malému je to jedno.

Emitex robí pekné fusaky.

lady, už sa teším, keď sa aj Emča začne rehotať. Je to zlaté.

ladywitch26
13. aug 2009

mame nove fotooooo

jamaat,tu bezi reklama na detsku vyzivu,kde sa rehocu male deticky, no zlate suuuuu 😀

zuzkaprofant
13. aug 2009

no taka pesnicka tuky tuky tukalo to ho znervoznuje ale isla sova na tanec je oki, normalne som spotena tu snim tancujem po obyvacke bo inac plac, terza sa hra na hrazdicke ale asi nie dlho 😀

jamaat
13. aug 2009

lady, aj u nás ide tá reklama.

luba142
13. aug 2009

lady to jhe tusim reklama na Hami

ladywitch26
13. aug 2009

nie, tu je na cow and gate, susene mlieko 😀 a jeden chlapcek je tam zlaty. jeden zubok ma a rehoce sa ako zajac v tej rozpravke, co kradol horarovi kapustu 😀 😀 😀

nikanika28
13. aug 2009

zuzka...tuky tuky tukalo ... 😀 😀 😀 😀 😀 no mam dost, ako si vyberat bude herec maly 😵 😵

nikanika28
13. aug 2009

joooj lubi, to ti zaaavidiiim 😅 😅 . Ha, ale dnes je Lukas u mojej mamy, vybavil si tam spanie 😀 😀 😀 . Ja som ho v tom len vrelo podporovala 😀 😀 . No a v pondelok ide asi na tyzden k svagrinej, ak si to nerozmysli... 😵

nikanika28
13. aug 2009

ta rozpravka o tom horarovi a zajacovi bola uuuzastna, strasne rada som ju pozerala 😀 😀 .

ladywitch26
13. aug 2009

nika, mi sme tu rozpravku doslova "zrali" cela rodina 😀 chcem si stiahnut niekde take tie klasicke vecernickove rozpravky a potom ich pustat malej, lebo tu idu maximalne tak simpsonovci a kadejake take divociny typu pokemon

nikanika28
13. aug 2009

lady, aj u nas to tak bolo, vsetci pozerali vecernicek 😀 . Inac maly fici na spidermanovi... 🙄 to je inaaa kravina...

ladywitch26
13. aug 2009

akurat v telke pozeram rekonstrukciu nehody v cernobyli. ako to tam hasili, vsetci oziareni, zvracali, potili krv, a ludia par kilakov odtial normalne vonku, nic netusiaci a dostavali mega davky ziarenia. no nieco strasne.... ze dostali 400x viac radiacie, ako je unosne mnozstvo. a absolutne nikto ich ani nevaroval, az ked zacali odpadavat a zvracat, tak zacali utekat z mesta.

kosska3003
13. aug 2009

ahojte tak mala mi konecne zaspinkala neviem dneska je akasi mrzuta ci ju este tie nozicky bolia z toho ockovania no uvidim zajtra ale uz to bude hadam lepsie lebo ma svacne ked som sama ide ma urvat uz nech mam mm doma mu ju bachnem a nech si uziva cerenky ona ho ma tak rada sa rehoce na nom

lady no to je hrozne ja to sem tam tiez kukam taketo dokumenty lepsie ako americke hovadiny ked si pomyslis ze je to podla skutocnosti tak ti idu az zimomriavky po chrpte
idem si dat melonik mnam

nikanika28
13. aug 2009

lady,tiez som videla jeden dokument...je to hrozne..hlavne to mrtve mesto, vsetko zostalo tak, ako to tam nechali ludia. Hracky, kocare, kolotoce...brrr...

ladywitch26
13. aug 2009

kosska, inak ti politici boli pekne svine. sa to snazili ututlat, a este tam poslali helikoptery,aby zhadzovali vrecia s pieskom. ich tam poslali vsetkych na smrt. take davky radiacie, no svine hnusne, a nikto za to nepyka, nikoho neodsudili...
inak rada pozeram rekonstrukcie leteckych nehod. minule davali, ako sa rozbilo celne sklo a hlavneho pilota to vycuclo vonku, lebo akurat bol odputany. druhy pilot pristal, a ten prvy to prezil, lebo sa kolenom zakliesnil, cize ho to nevytiahlo uplne, len visel na celnom skle z vonku. tomu sa hovori stastie.

mimi21
13. aug 2009

baby nejake mate vazne temy takto na vecer 😨
ja ako sa mi mala narodila tak taketo nemozem ani vidiet ani pocut
ale v sobotu bol po dlhom case dobry film na Nove: Okrsok 49, videli ste niekto?
aj som hotova z toho ze ako stale hovoria o tej Handlovej, ze kolko deticiek ostalo bez otcov, proste hroza, radsej ani nepomysliet na take veci

ladywitch26
13. aug 2009

mimi, no ja som kedysi pozerala horory najhorsieho kalibru. odkedy mam malu, tak uz nemozem 😅

nikanika28
13. aug 2009

mimi, ja tiez nemozem pozerat take veci..napriklad nemozem chodit ani na temu - zomrelo mi dieta 😢 😔 😔

kosska3003
13. aug 2009

lady no to som videla

mimi21
13. aug 2009

no ja som sa vzdy mame smiala ze nemoze pozerat ani filmy kde robia zle detom - ze ved je to len film, ale teraz uz poriadne ani spravy nemozem pozerat ... 😒

kosska3003
13. aug 2009

no ja na tu temu ani nechodim bola som tam raz

jamaat
13. aug 2009

Ten Černobyľ si pamätám jeden moment - so sesternicou sme sa vonku motali a u nich v záhradke rástla "kyslička", taká kyslá bylina, čo sa dá jesť. Detváky sme boli. A keď sme ju chceli trhať, tak ona vraví, že počula, že by sa nemalo teraz takto jesť, lebo že mohlo doviať z Černobyľu. Tak sme chvíľu rozmýšľali, ale chuť bola, tak sme si povedali, že hádam nedovialo a jedli sme to. Či mám následky, alebo som taká od prirodzenia, to neviem. 🙂

ladywitch26
13. aug 2009

jamaat, ja dufam,ze nasledky nemas 😉
inak mala mi spi od piatej, az neuveritelne 😀 no asi sa zasa preberie vyspata pred polnocou a do stvrtej bude vykecavat. mame sa na co tesit

mimi21
13. aug 2009

no ste ma nastrasili s tym ze fusaky pojdu na zimu hore
ja ho potrebujem, lebo na zimu budeme uz urcite v sportiaku, lebo uz teraz nas je za plnu vanicku a quinny nema nanoznik
a original quinny fusak stoji 66 eur 😅

jamaat
13. aug 2009

Cortina má nánožník, aj preto dumám, čo a ako s fusakom. Ale asi kúpim, lebo to je aj do sánok dobré a tak. Od emitexu sa mi páči ten, čo sa dá odopnúť spodný diel. http://www.babydracek.com/zbozi/1101--zimni-pyt...
Je dosť dlhý, tak ho hádam aj na rok využijeme aspoň do tých sánok. A už som sa rozhodla, že ho kúpim ojazdený. Predávajú také, čo mali pár krát vonku a cena skoro polovičná. My sme skromné, stačí nám aj taký. 🙂

mimi21
13. aug 2009

jamaat ten vyzera dobre
a su tam aj take kombinacie co by mi isli ku kociku
dala si mi chrobaka do hlavy
ani ja sa nebranim pouzivanemu, kriza je kriza a materska nie je bohvieco 😀 😀 😀
ktovie ci nam ju teta tomanova zdvihne, ale sa zvolebnieva, tak treba nejake popularne opatrenia rychlo este porobit

luba142
13. aug 2009

niki nemas ani uz co lebo zajtra pride uz domov a k tomu v sobotu pride navsteva asi dospelych a 2 deti takze v 3-izbovom byte 8 dosúpelakov a 3deti+ babo 😝 😝

luba142
13. aug 2009

mimi ale mohli by pridat nieco no nie ved je to smiesna suma

mimi21
13. aug 2009

lubi nie smiesna ale doslova trapna sume je to
a mna este dost rozculilo ze pri vypocte materskej je max. hranica
tak ja platim odvody ako blba, az mi byvalo zle ked som sa divala na vyplatnu pasku a ked mi oni maju daco platit, tak si urcia maximalnu hranicu
HAJZLI su to... 😠 😠 😠