Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
31. okt 2011

@sirinka Vŕta mi trochen v hlave tá sterilizácia. Keby som mala o 10 rokov viac... Ale takto jeden nikdy nevie, ako sa osud ešte zvrtnúť môže.

kackabrcka
31. okt 2011

@hoogy dnes sa nam podarilo hadam prvy krat ist do skolky uz o 8smej cize dnes tam bude 4hodiny. doma cikat bola. zaviedol ju muz a rozpraval sa s ucitelkou lenze ked im clovek povie ze nech ju daju cikat o 10tej tak ona zacne rozpravat o tom ako sa minule aj vypytala na zachode nic neurobila a pocikala sa ked ju dala dole zo zachoda.. cize riesenie nijake.. dnes je bez plienky lebo vikend fugoval ako vzdy super a rano bola cikat.. no uvidime co dnes bude

kackabrcka
31. okt 2011

@sssimi nie neriesia ze je bez pleny skor "no ved ona este nema 3r. a podobne reci"..

kackabrcka
31. okt 2011

kocky poradte potrebujem otapetovat jednu stenu v sophie izbe a neviem ktoru tapetu vziat.. chysteme prerabku muz ide na 4dni mimo domu tak akcia natajno prerabka detskej, svokor mi otapetuje a laminatku nahodi..

sssimi
31. okt 2011

@kackabrcka pekné su obe, ale záleží či to chceš na celú izbu alebo len na 1 stenu, či len 1 pás. Ak by to mala byť celá izba tak tá druhá tapeta by bola moc.
Mne sa viac páči Kitty aj keď nie som vyznávačom 😉

Dnes sme boli na tom sone. Miminko je krásne a aj foto máme super. Rastie ako má, ale rovno medzi nožičkami má pupočník, takže nebolo vidieť ani prd..... Zato Sarah má opäť obrovský zážitok a aj doktorka z nej 😀 Kecali ako staré kamošky 😀 Sárka komentovala čo je na sone skôr ako si to mm všimol. Miminko práve kopalo, jednou ručičkou si hlavu podopieralo. No komedia. Lepšie ako kino 😀 😀 😀

sssimi
31. okt 2011

@jamaat že by si sa dala ešte na 3tie ukecať? 🙂

@kackabrcka tak keď sa vypýta, tan kestačí dieťa len posadiť a ono v sekunde ciká. treba aspoň pár sekúnd vydržať, hlavne ak ide s cidzou osobou, tak si musí najskôr zvyknúť. Bože to su tam riadne brzdy.....

ostrovanka
31. okt 2011

@kackabrcka Viem, o com hovoris. Alex je full time v skolke a povazuju tam vsetci za zazrak, ze taky maly uz nema plienky... takze si nelamu hlavu, ked mu cvrkne. My zas mame problem s kakanim. Ok kedy nema plienky, nevie si zvyknut - odmieta kakat na zachode. Doma nam to ide ako tak, obcas sa mi pokaka do gatiek. Ale v skolke ma pravidelnost taku, ze na spanok ma este stale plienku, tak sa mi pokakava tam, ked sa zobudi do plienky. Ked som sa snazila ucitelkam vysvetlovat, ze ho maju posielat kakat na nocnik/zachod, oni ze, ved vobec je super, ze uz sa nepocikava atd... ze je este maly... a ze lepsie, nech sa vykaka do plienky, ako by to mal zadrziavat... tak stagnujeme

luba142
31. okt 2011

@kosska3003 no tak dnes sa aj mne stalo to co tebe s prackou. Dala som si oprat svetriky a nejake capice deckam a moju satku taku velku ako sal, vsetko bolo biele a ked to vesam tak jeden svetrik moj bol taky ako zatecene flaky, no porazit ma ide teraz ho perem znova ale ci to pusti neviem 😠 😠 😠

kosska3003
31. okt 2011

@luba142 no presne take zatecene flaky tak to vyzeralo ale to robi avivaz podla mna a tie tekute prasky ja som dala teraz len s praskom prat normalnym a potom tam asi bachnem avivaz uvidim

kosska3003
31. okt 2011

@ostrovanka a ty kukam uz si po termine teda dnes mas termin este nic 😀 😀 drzim palce nech ste zdravy

ja som bola dnes u gyn tiez dal mi este lieky na ovulaciu aby som mala ale ze ich mam brat len ked budem vediet ze bude doma mm cez ovulku co bude teraz tak dufam ze to uz vyda konecne

iinuska
31. okt 2011

baby, dnes v damskom klube rozpravaju o antikoncepcii

luba142
31. okt 2011

@kosska3003 no akurat,ze uz sa mi to dlho nestalo a avivaz tam tesne pred davam uz dlhsie 😠

ostrovanka
31. okt 2011

@kosska3003 ani mi nehovor, uz som z toho na prasky.... Alex bol tyzden pred terminom tak som neni na toto psychycky vybavena.

iinuska
31. okt 2011

@ostrovanka drzim palceky 😉

kosska3003
31. okt 2011

@ostrovanka neboj sa zvladnes no mne sa to povie ja som mala prvy termin 29 aprila a mala sa narodila az 21 maja neboj uz to bude coskoro ani sa nenazdas dnes zajtra a je to tu 😉

ostrovanka
31. okt 2011

@kosska3003 no vies, som nervozna, lebo poslednu gynekolog a sono kontrolu som mala na Slovensku zaciatkom augusta. Tu sa totiz sono robi len 1x v 18t a gynekolog. prehliadka vobec....
A najblizsie mam nadej, ze sa na mimi pozru 7 dni po termine prenasania....
Nehovoriac o tom, ze aj ja to chcem mat uz za sebou... Vyvolanie porodu tu nehrozi...

kosska3003
31. okt 2011

@ostrovanka no tak hadam to pride coskoro a opadne ten stres z teba inac toto je inac az nepochopitelna aky je rozdiel medzi slovenskom a inymi krajinami v starostlivosti o tehotne

hoogy
31. okt 2011

@iinuska jaj mne sa tak pacila ta relacia vzdy tak rozoberala to co som prave potrebovala.idem pozriet ci to neni a v archive 🙂

hoogy
31. okt 2011

@kackabrcka joj ak drzim palce nech sa to polepsi. a k tym tapetam mne sa viac paci ta hallo kitty, nie ze by som t nejak oblubovala,ale je taka jednoduchsia ta druha bude moc na celu stenu. ked tak tak by som ju dala len tak do kutov dva pasy.

sssimi
31. okt 2011

@ostrovanka fúha, držím palce nech je drobec čoskoro vonku. Viem čo prežívaš. Ja dúfam, že toto ma tak nevytrápi ako Sarah a pôjde pekne v 40tt von.

sssimi
31. okt 2011

@iinuska A čo hovorili? Aj niečo odporúčali?

luba142
31. okt 2011

@sssimi ako si dopadlaaa u doktorky???

sssimi
31. okt 2011

@luba142 medzi nožičkami malo pupočník, takže pohlavie vidieť nebolo. Ale je krásne 😀

luba142
31. okt 2011

@sssimi uz som citala vyssie po tom ako som sa pytala 🙂...no tak aspon,ze je v poriadku a snad sa este ukaze,alebo to bude prekvapko 😉

sssimi
31. okt 2011

@luba142 no veru, tajne som dúfala, že toto bude viac "poslúchať" ako Sarah. Aj tu sme zistili až na 3D v 26tt 😀

luba142
31. okt 2011

@sssimi aj teraz pojdes?

sssimi
31. okt 2011

@luba142 neni su € na zvyš....

luba142
31. okt 2011

@sssimi no tak ,ale snad sa este ukaze na poslednom UTZ a ked nie tak co, asponbudete napati 😀

iinuska
31. okt 2011

@sssimi no nic nove, ukazovali tam zrovna ten kruzok, ktory sme tu minule rozoberali. No a ze kazdy gynekolod by mal svojej pacientke antikoncepciu usit na mieru. A k tomu patri dlhy rozhovor. No u mojeho gynekologa takmer nemozne, Je super odbornik, ale co sa rozhovorov tyka, no nic moc 😨

jamaat
31. okt 2011

@iinuska Tak si skúste s gynekológom písať 🙂