Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
31. okt 2011

@jamaat 😀 😀
celkom fajn nohavice na zimu pre dievcata https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-nohavice...

luba142
31. okt 2011

@iinuska
@jamaat tu je vsetko o HAK a kazdu stredu od 20 byva chat s gynekologom 🙂
http://www.antikoncepcia.com/poradna

kosska3003
31. okt 2011

no este ze ja nemusim riesit antikoncepciu ale ma serinka mala uz zacala pekne kaslat a nedala som jej sirup asi jej odem v spanku bachnut niaky

sssimi
31. okt 2011

@iinuska u mňa to isté. Keď som pršla, že chcem antikoncepciu, tak automaticky predpísala. Ani krv nebrala, že túto dava všetkým mladým holkám a nesťažujú si 😀 Ale zase ani po odbornej stránke vraj nie je nič moc, ale bohužial v TO su všetci dobrí gynekologovia plne obsadení. Dostaneš sa k nim len cez známych a aj to cez fakt dobrých. Ale ja som s ňou našťastie problém ešte nemala a teraz chodm k susede, ale tá robí len rizikové tehotenstvá-pôrodníčka, takže u nej zostať nemôžem.

iinuska
31. okt 2011

@luba142 ja ani tak nepotrebujem poradit, skor sa neviem rozhodnut 😲

sssimi
31. okt 2011

@iinuska ja mám z týchto kúpene 2ks, ale kupovala som to minulý rok, lebo boli za dobrú cenu-ale su to až 110 😅

iinuska
31. okt 2011

@sssimi a nepamats, kde si ich kupovala ? Nieco take, ale chlapcenske by som chcela kupit pre Adamka

jamaat
31. okt 2011

@iinuska Ja čakám akurát zásielku s takými gaťami, vydražila som v aukcii. Má aj chlapčenské, cena sa hýbe medzi 7,50 - 8 eur. http://www.mimiaukcie.sk/seznam_aukci.php?user=... Mimo aukcie sa s ňou dá dohodnúť za 7,90eur.

sssimi
1. nov 2011

@iinuska tiež som ich kupovala s MMB, neviem či presne od tejto čo sem Janka hodila, ale je to možné. Ja mám aj tieto:
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=4048134

luba142
1. nov 2011

@jamaat a su teple? Chcela som pre Kiku, len ma tam len take vacsie 146 a asi by jej boli este dlhe,skoda,ze nema 140

jamaat
1. nov 2011

@sssimi Presne tieto som pôvodne chcela aj ja, ale potom som sa rozhodla pre ružové, lebo Emka má aj bundu čiernu s ružovým, tak to už by bola príliš tmavá. Ale inak sú tieto krásne. A ešte fialové som jej vydražila.

@luba142 Sú podšité flísom, takže na takéto obdobie akurát.

jamaat
1. nov 2011

@luba142 Luba, ona stále dopĺňa tie aukcie, napíš jej, či nemá 140.

luba142
1. nov 2011

@jamaat ja som myslela,ze su do snehu, ked je zima, ma to aj napisane v popise 😒

jamaat
1. nov 2011

@luba142 Ona tam nepíše, že sú do snehu a do zimy. To už si ty musíš posúdiť, či dáš šušťáky podšité flísom do snehu. Keď dáš pod to hrubé pančuchy, vonku je -5 a svieti slnko, tak kľudne. Do mokrého snehu nie. Do veľkých mrazov tiež nie. Na nejaké sánkovačky by som to ja nedávala, tam chcem gate, ktoré majú aj protisnehovú zábranu. Ale na kľudnú prechádzku ano.

luba142
1. nov 2011

@jamaat no ja som sa na ne pytala, tak mi napisala,ze do snehu su a aj na tuhu zimu, ale ja mam uz take teplejsie na take sankovanie a tieto ako ty hovoris na nejaku vychadzku,alebo tak, no ale uvidim ci ich vydrazim ak nie tak nevadi 🙂...myslim Barborke.

borocka
1. nov 2011

ahojte 🙂
po tych gatoch uz aj ja dlhsie pokukujem..tie cervene ma velmi lamu,len nemam knim ladiacu bundu pre krpca. a to je obycajny sustak,alebo trochu pevnejsie??
@iinuska ty uz si nieco pre adamka zohnala? lebo ja mam s tym problem nad mraky, mam oteplovaky,aj kombinezu, ale slusne nohavice zateplene flisom sa mi zohnat nedari, len obycajne podsite trickovinou a to je o nicom.
a ozaj,tusim vy mate kosacku,ze? teda adamko detsku.....pato to videl teraz v letaku ale za 33eur a to sa mi zda teda vela (neviem ci som z lacneho kraja,ale tolko by som nedala). kde si ty zohnala?

borocka
1. nov 2011

a este volaco,
nepredava niektora z vas cez mimiaukcie?? chcela by som si kupit par aukcii,nech sa rychlo pozbavujem zimnej vybavy z minulych rokov,len neviem ako na to... date navod??

borocka
1. nov 2011

@luba142 no nieco take, len snad aj lacnejsie, ak bude k mani....lebo to je obycajny plast a uz vidim mojho opravara ako by tie gulicky chcel vysypat aj nasilu 😖

iinuska
1. nov 2011

@borocka take jedni zateplene nohavice mame este z minuleho roka z HM-ka. Velmi mu ich ada obliekam, este ani pancuchy nemal oblecene, co mu zatial stacil aj ked bolo teraz chladnejsie. Ale su skor do sucha,lebo je to latka.
No a kosacky mame 2. Jednu Adamko dostal, ta mohla tak nejako stat, ako pises,lebo je na baterky, a da sa tam doliat aj napln, a vypusta bubliny, ale Adamko to skor povylieval, ako to stihol robit bubliny. Takze nic moc. A ta druha stala okolo 14 eur. Neni na baterky. Vrci len ked s nou beha.Tu ma vnutri na hranie

iinuska
1. nov 2011

uf, ze jedni....jedny

borocka
1. nov 2011

@iinuska HM sme mali minuly rok, z vonku latka, trochu vyteplene a podsite flisom. ozaj boli fajnove, teple aj dobre vyzerali. slusne gate. no zatial som nic take na nete nezbadala, u nas v cinakoch take nekupim a najblizsie HM mam v nitre 😠 😠

hoogy
1. nov 2011

ahojte kocky, veru aj ja zhanam uz dlhsie nejake zateplene gate. teraz davam matkovi pucochy a hrube teplky von.

@borocka aj my mame taku kosacku,ale veru stala asi tolko kolko pises. pod tych 14 tazko zozenies. ale pravdu povediac maleho to uz ani tak strasne nebavi dostal to na 1 narodeniny vtedy s tym stale behal ale toto leto uz to nebol taky hit 🙂

iinuska
1. nov 2011

@borocka no, keby som isla do HM, tak mozem kupit aj Patkovi.

borocka
1. nov 2011

@iinuska no,ak sa niekedy budete chystat,tak daj vediet. pozriem si ich stranku (hoci neviem nakolko ta ponuka potom suhlasi s realnym stavom v obchode) a mohla by si nam kupit 🙂
@hoogy tak pokukala som na nete a nasla som aj za 5-7eur, a to uz je riadny rozdiel

borocka
1. nov 2011

inak dnes ma maly dostal, ja dakedy tak enviem co mu povedat.....
boli sme na hroboch,ved ako kazdy.... patovi sa stasne paci ohen, sviecky, dym, zapalky.....no decko,navyse chalan. vytrhol sa mi z ruky, bezal krizom krazom,hlava nehlava. no hruza. a ked som ho napomenula ze to sa nesmie,chodit po hroboch, tak vraj preco.....a nemohla som mu povedat nic na temu smrt, pohreb, vecny odpocinok,..... su to sice vsetko ludske,prirodzene temy, ale nie v rozhovore s dvojrocnym deckom. pri jeho otazkach by sa aj z bezneho umrtia na starobu stalo nieco morbidne 😖
nijako som mu to nevedela vysvetlit,tak aby to akceptoval,aby to bolo pre neho dostatocne odovodnene. kazdu sviecku chcel sfukovat a znovu zapalovat, behal po hroboch,tak som ho potom necelu hodinu nosila na rukach- nasilu. boli ma teraz cely clovek.
zajtra ide konecne do skolky 😅 😅 huraaaa

dm1
1. nov 2011

@borocka my nasmu v pohode povieme ze tam buva krstny co odisiel do nebicka a preto mu chodime zapalovat sviecku. krstny zomrel necely rok dozadu a s malym casto chodime zapalovat sviecku a vzdy mu hovorime ze tam buva dedko a krstny a nic morbidne na tom nevidim

borocka
1. nov 2011

@dm1 na tom samom nic morbidne nie je, je to ludske a prirodzene, lenze pato by sa zacal vypytovat kde je nebicko, preco tam isiel, preco tam buva, kedy bude vstavat, ci sa tam mozme ist pozriet aj my.......jeho velmi zaujimaju priciny a dosledky....a to uz by potom bola dost uletena debata.
moja starka chovala prasa, mali sme zabijacku pred rokom a malemu tak minule napadlo ze kam odislo to prasa co obcas krmil u starkej. no co mu poviem, ze prasa sme zabili aby sme mali klobasy a slaninu? je este maly aby som mu realitu naporcovala takymto spobom....takze to nase prasa utieklo,lebo sa v chlieve nudilo. tak islo na dovolenku. ale o ludoch take veci povedat nemozem. navyse on pohreb nezazil, nikoho komu sme zapalovali sviecku nepoznal, takze je to pre neho velmi vzdialene (vdaka bohu).

dm1
1. nov 2011

@borocka ani nas pohreb nezazil nezobrali sme ho tam samozrejme. Ved jasne vsetko primerane veku je mozne vysvetlit samozrejme 😉

borocka
1. nov 2011

@dm1 a inak sa ako mate, uz mate novy termin tej operacie matkovej?