Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
2. nov 2011

@mimi21 no aj matko ma este do vianoc aj meniny 🙂 ale uz som veru nakupila 🙂 a myslis ze je hladna emka? keby si jej skusila dat na veceru este polievocku nech je sytejsie. lebo viem ze ja som nedavala kasu lebo matka z toho bolelo skor brusko ako to zabralo

hoogy
2. nov 2011

@dm1 u nas maju to duplo poziarna stanica za 55 a duplo policajna stanica za 48. riadny rozdiel so slovenskom. my sme minuly rok chceli kupit duplo vlacik,ale stalo to u nas 100 e a tento rok sme to nasli tu a stoji to 40. strasne tie rozdiely

mimi21
2. nov 2011

@hoogy nemyslim ze je hladna, akonahle si ju prilozim tak spi, pred tym ako brala tie atb - tak cca mesiac dozadu to bolo ok, budila sa 2krat za noc, napapala sa a spala, po tej chorobe je to des, skor si myslim, ze jej idu zubky, posledne 2 dni aj castejsie kaka

hoogy
2. nov 2011

@mimi21 no tak asi to bude to a budes musiet vydrzat. a mozno aj ta chce viac citit. viem, ze to deti mavaju v takomto veku.nepamatam si presne kedy matko to nikdy nemal 😝

hoogy
2. nov 2011

inak kocky u nas teraz najlepsia hracka za poslene 4 dni velka krabica, ktoru sme s mm prezieravo odlozili este v lete ze zima bude dlha 🙂. urobili sme z nej domcek. no vsetky hracky sa mohli schovat 🙂

luba142
2. nov 2011

@jamaat to su aj pre chlapca aj pre dievca, nie? Mala tam potom uz tmave a tie som nechcela

ludmilabb
2. nov 2011

@mimi21 tak ked porovnam spanok Ninka na tom bola ovela lepsie...riadny zaberak vstavat 7x v noci..ked si spomeniem ako som ja a @iinuska ratali kolkokrat boli detvaky v noci hore 🙄
Sofia ak spi cez den ked je doma tak sa to rovna pomaly zazraku ale vecer vydrzi...19:15 stareho ci noveho casu?

luba142
2. nov 2011

@jamaat teraz tam ma aj ruzove, to je pravda, ale ani u jednych nema, ze su vyslovene dievcenske,alebo chclapcenske, ja myslim,ze je to jedno

mimi21
2. nov 2011

@ludmilabb no noveho casu, ja ako sa zmeni cas, tak uz uvazujem len podla noveho 😅
no veru, mne ninka spavala uplne krasne, znova sa potvrdilo, ze kazde dieta je ine 😒

dm1
2. nov 2011

ja som prevracala celu noc takze som super vyspata... a zaludok mam stale este na vode

ludmilabb
2. nov 2011

@mimi21 Sofia isla vcera spat o 19:40 noveho casu a tiez cez den nespala, aj to som ju musela presviedcat ze je tma tak sa ide spinakt
@dm1 a co sa deje? zaludocne tazkosti?

dm1
2. nov 2011

@ludmilabb no asi nejaky virus lebo mm vracal v sobotu, maly predvcerom a vcera v noci to chytilo mna 😝 . Im to za jeden den preslo ale ja sa citim na figu stale ☹

hoogy
2. nov 2011

@dm1 my sme toto iste mali v septembri. najrychlejsie to preslo malemu. mm to mal najdlhsie lebo on ma este aj reflux tak sa tazko dostava z takychto veci.

joj kocky nezavidim vam to spanie. mne matko spi cez den este stale 3 hodiny. teraz ako sa menil cas tak to bolo menej,ale uz sa vratil na povodne 3 a vecer ide spat asi o pol 9.

borocka
2. nov 2011

@kosska3003 ani pato nema co po kom podedit, len teda tieto anglicke hracky raz do roka zabali teta a posle, lebo to postovne nie je sranda......ale usetrila mi tym stovky eur.
@iinuska aj patulo sa zacal hravat, spievam ody na skolku 😅 vie sa zahrat aj sam, ale spolocnostou rozhodne neohrdne, zvlast ked ma moze dirigovat 😕 😀

borocka
2. nov 2011

@luba142 lubi,tak uvidis ked ti dojdu. mne sa pacia a z fotiek vyzeraju uplne unisexovo. sportove gate. potom ked ti pridu mi napis ake su.
@hoogy my mame uzasne decka 😉 pato sice tri hodiny cez den popsi vynimocne, ale spi kazdy den 1,5-2,5hodiny.

luba142
2. nov 2011

@borocka no ved aj ja si myslim, ze je to unisex. Ja by som ich ani nebrala ,ale nemam po Kike vela zateplenych gati, teda su tam jedny rifle podsite flisom, a to este neviem ci jej budu,ale hadam hej, tak aspon este taketo jedny som vzala, ved aj cena bola OK. a na sankovacku mame take oteplovacky do pasu na gumu 🙂

kosska3003
2. nov 2011

no tak k dnesnemu spanku po pol hodine lezania v postely je po spanku a uz kuka banbulku ale pojdeme vonku je pekne

hoogy
2. nov 2011

@borocka 🙂 no v tomto su uzasni. ako jato velmi ocenujem,ze si lubi tak pospat lebo to je potom riadna namaha ked nespi je umrncany a nic nechce robit.

jamaat
2. nov 2011

@luba142 Pri tých, čo si vydražila, je napísané, že sú chlapčenské a zdá sa mi byť širší strih. Mne ešte nedošli, ale zajtra by už hádam mohli, som na ne dosť zvedavá a aj sa zídu veru.

@mimi21 Aj ja si myslím, že sú to zúbky. Deti, ktoré majú ľahší spánok, sa potom oveľa častejšie budia a horšie to znášajú.

luba142
2. nov 2011

@jamaat hmm mne sa zdali vsetky rovnake a myslela som,ze takato farba je dievcenska skorej 😅 ...no tak uz co vynosi aj take 🙂

hoogy
2. nov 2011

@luba142 podla mna je to jedno tie gate su pekne tak ci tak . mne sa velmi pacia cervene aj pre dievca aj pre chlapca🙂 nas maly musi mat vela veci cervenych lebo tu farbu ma strasne rad 🙂

luba142
2. nov 2011

@hoogy
@jamaat citala som si este raz popis a je tam napisane ze su take uni 🙂. akurat mozno nemaju na zadku tie vysivane vzory a este chcem pre Kiku vydrazit teraz tie oteplovacky na traky co tam dala

iinuska
2. nov 2011

ahojte zienky
Tak v draciku som nechala skoro 150 e. Ale darceky su nakupene. Krstniatka dve, z toho jedno ma este aj 9.decembra prve narodeninky, synovcova dcerka, Adamko meniny aj vianoce.uf

luba142
2. nov 2011

@iinuska no tiez to mate nakopu aj vianoce aj meniny, my nastastie mame meniny pred mikulasom, takze to asi budeme do buducna riesit tak,ze hracka na meniny a na mikulasa ovocie a sladkosti 🙂, tento rok namiesto sladkosti bude este hracka 😅

iinuska
2. nov 2011

@ludmilabb
@mimi21
jaaaj, veru, tie noci boli nekonecne.
Ozaj, Ludka, este kojis ?

ludmilabb
2. nov 2011

@iinuska kojim, kojim 😀

jamaat
2. nov 2011

@luba142 Veď jasné, určite ich vynosí. A možno budú práveže pohodlnejšie.

mystery7
2. nov 2011

ahojky,
Bla som par dni u mamy, tak som nestihala zaskocit.
Odvcera od 18 ma Mirko teploty 38'C ☹ dnes sme boli u dr. Crp mal 42 a dostal atb, doma prvudavku vyvracal aj s cajom, ktory som donho pracne dostala. boli sme aj u krcneho , ten ma vytocil, trepal nieco ruzienke 🙄 🙄 usko ma ok. Od vcera od 16 nic nejedol a co zjedol vyvracal- v aute mu prislo zle a potom po tych atb. Minulu noc som vobec nespala-len trochu predriemla. Som uplne rozbita.

jamaat
2. nov 2011

@mystery7 Tak sa držte, možno to bude podobné, ako Emka mala. Tiež nič nejedla, nepila, horúčky mala, ale našťastie ATB nevyzvracala (Suprax brala). Už sú to takmer dva týždne, dnes sme boli druhý krát na kontrole a tiež aj na krčnom, ešte stále má povlaky na mandliach. Vraj sa to musí odlúčiť, nie je to už choroba. Nejakú vodičku si na to mám ísť pýtať. A CRP mala vyše 50 prvý krát.

jamaat
2. nov 2011

Bola som pozrieť snehule v Intersport a že 40eur!!! No nech si nechajú. Buď objednám z Anglicka, alebo som teraz takéto našla: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12584996&tab=0