Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
17. aug 2009

jamat super fotka, aj ja som vcera cakala ze to budem mat lacno ale nakoniec to mam len o par centov lacnejsie ako v quelle aj mna ide porazit

dm1
17. aug 2009

jamaat a ty si robila v tom prvom programe pre seba inu ako pre babky?

jamaat
17. aug 2009

luba, mňa nejde poraziť. Mňa len mohlo, ale situácia nenastala. 🙂

dm1
17. aug 2009

luba ja som tak drazila min.tyzden som sa nechala vyprovokovat lebo bolo po sebe asi 6 aukcii co som chcela na ceskej MMB a prve 3 ma furt niekdo prebijal tak som sa nastvala a dalsie 3 aukcie boli moje... ale za aku cenu! Normalne by som to urcite tak draho nechcela kupit... no co uz. A vcera mi zase usla jedna aukcia o 1 minutku... tiez na ceskej - next - rifle, tricko a riflova bunda s nasitymi opickami - bolo to super a skoncilo to len za 250,-Kc... skoro ma porazilo.

jamaat
17. aug 2009

dm, nie, pre seba som nerobia vôbec. Babkám rovnaké, len na väzbu som dala každej svoje meno.

luba142
17. aug 2009

jamat aj ja som sa s tym uz nejako zmierila ze to tak je 🙂

dm1
17. aug 2009

jamaat aha ja ze preco si tam len nezmenila mnozstvo...

jamaat
17. aug 2009

dm, koľko vyjde poštovné z čiech?

Ja si vždy dopredu poviem, koľko som ochotná najviac dať. Niekedy to máááličko prekročím, ale väčšinou nie.

jamaat
17. aug 2009

dm, a dá sa objednať teda viacej produktov naraz?

luba142
17. aug 2009

dm este mam vo vyhlade jednu ta konci v stredu tak som zvedava aku cenu tam dovtedy nahodia lebo sa tam o to biju a ja som povedala ze pockam na stredu pred koncom kolko bude

luba142
17. aug 2009

jamat mne sa to tak lubilo tak som si povedala ze slak to traf, ale uz si dam pozor teraz 😅

kosska3003
17. aug 2009

ahojte ako mate ja som dneska k.o mala bola dneska strasne nervozna stale len plakala no hruza dufam ze zajtra bude lepsie lebo ma urve idem hadam hodit sprchu
inac ja byvam u svokry ale my sme to prerobili tak ze oni su dole a my hore a mam svoju kuchynu keby som ju nemala tak to by som tu isto nebyvala ked uz mam s nou byvat tak len takto inac by som sa asi zblasnila

dm1
17. aug 2009

baby ja vzdy cakam az na posledne 2 minuty aukcie...nikdy neprihadzujem skor lebo si tym vlastne navysujem cenu sama lebo vacsina drazi az nakoniec.

jamaat - ja si to z ceskej davam posielat vzdy segre do ciech lebo inak zo SR ani nemozes drazit. ja si tiez vzdy poviem do kolko idem ale vtedy ma nastvali tak som to prehnala...

v tej fotoknihe sa az potom ked si objednavala dal len zmenit pocet kusov inak nic.

dannynka
17. aug 2009
jamaat
17. aug 2009

Pridala som fotku, kde je Emka v šatočkách z aukcie. Za tieto som sa asi najviac bila 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

luba142
17. aug 2009

dany pekne aj za dobru cenu hadam

jamaat
17. aug 2009

Nemám rada disneyovské motívy. Našťastie sa v tomto so staršou dcérou zhodujeme, lebo ona mi hneď ohundre nákupy aj pre Emču. 🙂

dannynka
17. aug 2009

luba-Gabika macka moze s kazdej strany hadam 😀 😀 😀

jamaat veru zlatucka je v tych satoch 😉

sirinka
17. aug 2009

jejo...ja momentalne na mmb nechodim, lebo mam vsetkeho do bludu...zacnem zase asi na jesen... 😀

jamaat
17. aug 2009

Veď ja som už tiež jeden čas nechodila, lebo už bolo vecí do aleluja. Ale zase ma to chytilo. Veď leto už končí. 🙂

Ďakujem za všetky pochvaly. 😉

kosska3003
17. aug 2009

tak ja tieź chodim na mmb ale len skor kukam niekedy aj drazim ale vecicky moc nie ja to radsej vidim a zatial mam toho aleluja tak neobjednavam a mama mi kupuje v jednom obchode veci za par korun

lasenka
18. aug 2009

dobre ranko 😉
my sme dnes mali super noc, vstavali sme na kojenie len raz 😕 😉
chystame sa na ockovanie 😢 😉

jamaat
18. aug 2009

Dobré ráno. U nás zase horšie noc. Buď ju omínalo bruško, alebo mokrá plienka. Ale nič hrozné.

nikanika28
18. aug 2009

Ahojte

nikanika28
18. aug 2009

pozeram, ze preberate auckie a MMB...tak to su moje uchylky 😀

nikanika28
18. aug 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
Ja som vydrazila tieto saty za 150sk 🙂

nikanika28
18. aug 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1233446
a toto bolo naposledy, dnes by mi to malo prist 😅

jamaat
18. aug 2009

nika, tie šatočky som si všimla v tvojom albume už dávnejšie, sú perfektné.

ladywitch26
18. aug 2009

caute, tak mne mala dnes spala a spala a spala. od osmej vecer do deviatej rano. to som ju uz radsej zobudila, lebo sa este ani nevrtela, tak by potiahla este hadam aj hodinku-dve. a to sa mi zdalo uz moc na take male babo, 13hodin nejest.bala som sa, aby nebola dehydrovana,ked tak dlho nepila. brusko namiesto tvaru futbalovej lopty malo tvar lavorika 😀 ale napapala sa uz a teraz si kludne pobrukava v sedacke.

luba142
18. aug 2009

niki pekne satocky, ja som vydrazila v nedelu a este sa mi nikto neozval