Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
30. dec 2011

@mystery7 už aby bola škôlka, čo?

jamaat
31. dec 2011

Rozmýšľate ešte niektoré nad trampolínou? Bolo by super, keby sa dalo dohodnúť tu s ostatnými rodinami a kúpiť spoločnú, ale to by určite výrastkovia zničili tak voľne pri panelákoch.
http://www.najlacnejsisport.sk/trampolina-maste...

jamaat
31. dec 2011
ludmilabb
31. dec 2011

@jamaat kebyze byvame v detve tak by som, uvazovala do domu aj ked placu tam vela nie je
tak Sofia akurat s mm dotancovali na forever youg verziu od Gotta 😀 😀 😀
KRASNY SILVESTER zienky moje 😉

ludmilabb
31. dec 2011

@mystery7 tak tebe obzvlast prajem aby ste mali kludny novy rok, Mirko ma vela podobnych rysov ako Sofia, uplne mi staci ked ju vidim co kadeco zakeracke dokaze s nasim psom
vydrzte nejako spolocne s mm, pevne nervy, stople do usi a za panaka (to som raz niekde citala) ma to pobavilo, ked Sofia vrestala a nevladala som uz nist

mystery7
31. dec 2011

@ludmilabb dakujem velmi pekne, snad bude lepsie - raz - niekedy - coskoro...... 🙄 🙄 dnes opat otrasny den, ja uz ani neviem kedy bude dobre.
@sssimi veru, uz nech je skolka 😅

zuzkaprofant
31. dec 2011

vsetko dobre do noveho roka vam prajeme 🙂

sssimi
31. dec 2011

@jamaat my keďže na von trampolínu máme, tak by som chcela niečo takéto, len neviem či si na tom nevyrazí zuby aj keď na najmenšie to ide na 95cm
http://www.najlacnejsisport.sk/akcny-trampolina...

mystery7
31. dec 2011

vsetkym prajeme krasny a stastny novy rok 🙂

iinuska
31. dec 2011

ahojte zienky
Adamko uz spi, som zvedava, ci sa nezobudi na buchoty.
Prajem Vam veseleho Silvestra, a do Noveho roka hlavne vela zdravicka, pohody, lasky 😵

jamaat
31. dec 2011

@sssimi Aj ja som kukala na tie prenosné, ale to by som ju musela asi držať za ruky teraz ešte, aby sa nezrýpala.

jamaat
31. dec 2011

Tak nám všetkým prajem, nech sa nám budúci rok páči 🙂 A toť náš hudobný príspevok:

https://www.facebook.com/video/video.php?v=3524...

sssimi
31. dec 2011

@jamaat práve pre to chcem s tým madlom. Už som aj vybrala a budúci týždeň to objednám, keďže Sarah bude mať za 3 týždne meniny. No a hneď aj schody do veľkej doobjednám, lebo Sarah už ku koncu leta chodila hore aj dole sama cez stoličku a tá je predsa nebezpečnejšia. No a tuto mini trampolínu sme vyskúšali teraz u švagriny a Sarah bola v pohodičke-dokonca aj bez madla skákala prefektne.
http://www.worker.sk/1906/trampolinka-s-drzadlo...

jamaat
1. jan 2012

@sssimi A skúšala takú s madlom?

sssimi
1. jan 2012

@jamaat nie len tú bez neho, ale pri najhoršom jej ho tam nenamontujem ak by sa mi to nepozdávalo. Aj tak neviem či naň dočiahne, lebo tú čo som vybrala je vysoké až 117cm. No držať za ruky sa mi ju veľmi nechce 😀

borocka
1. jan 2012

ahojte, akurat vas docitavam a tema mena pre kocku mi padla do oka prva,tak odpisem najprv @sssimi 😉 ked uz mate sarah, tak mne by sa k tomu hodila hanah 😉 myslim ze je to stare slovenske meno upravene na "svetovejsiu notu" rovnako ako sara. a zamyslela by som sa aj nad emou, pekne znie ema murcova 😉

sssimi
1. jan 2012

@borocka Hanku mám švagrinku a Emku nechce mm. Nejako nám už "prischla" Lianka, takže pri nej pravdepodobne zostaneme 😉 Konečne som spokojná 🙂

sssimi
1. jan 2012

@jamaat jáj ide ma trafiť. Čo som ti sem hodila tú trampolínu, že tú objednám, tak dnes sadnem za PC, že idem na to a ona je o 4€ drahšia 😠 😠 😠 Tak som ju objednala z inej stránky za 37€. Včera som ju mohla mať za 35,60€ 🙄

jamaat
1. jan 2012

@sssimi Asi to bola cena do konca roka. Ja čo som dávala link, tak tiež boli trampolíny v akcii do 31.12. Ja počkám, ako sa ti osvedčí a potom sa rozhodnem. 😉

jamaat
1. jan 2012

@sssimi Pozerám, že to madlo je na kondičné cvičenie. Tak potom po pôrode môžeš aj ty makať, len neviem ako 🙂

sssimi
1. jan 2012

@jamaat ja som tiež hneď aj na to myslela. Ak to bude ako na klasickej trampolíne, tak bude stáčiť len skákať a iba sa pridržiavať 😀 Už som ju objednala. Možno v stredu bude doma. Ale rozbalíme ju až 15teho keď bude ocko doma, lebo Sári je až 19teho a nebude vtedy doma.

mystery7
2. jan 2012

ahojky
Vy uz teraz riesite trampoliny na leto 🙂 sa mate. Ja som rada, ze sa dozijem rana 🙄 Mirko neskutocne reve kazdu noc, ze mama, mamaaaaa, maminaaaa. Vobec sa to nezlepsuje, ani ked s nim spim. Neviem co je toto za obdobie 🙄 cista psychiatria. On spi a z nicoho nic zacne vrestat, vobec sa neprebudi. Prestane az ked pocuje moj hlas a normalne pokracuje v spanku.
Inac mm si vzal do hlavy, ze je Mirko rozmaznany, lebo ma vsade poroztahovane hracky ☹ mne sa to nezda. Ved aj ine deti to tak maju- co som videla u kamosiek. Ked bude vacsi tak ich bude mat len v deckej, ale to neviem ci niekedy bude.

sirinka
2. jan 2012

@mystery7 aj mom muz mi jeden cas vycital, ze vraj deti rozmaznavam, no ale som mu urobila scenu, nech si to s nimi on skusi a uvidi, nakolko dosledny bude vo vsetkych bodoch a hned som mu aj vytiahla par prikladov z nasho okolia, ako vyzeraju rozmaznane deti...odvtedy mam s tymto pokoj 😉

jamaat
2. jan 2012

@mystery7 Hehe, ukáž mu fotky z nášho bytu, všade a furt sú hračky rozťahané. Ja neriešim ani ukladanie hračiek pred spaním s Emkou, som rada, ak ju bez cirkusov do postele dostanem, nie ešte ju znervózňovať ukladaním hračiek. Potom ich sama odpracem, keď už leží.

cukricek8998
2. jan 2012

ahojte 🙂

jamaat
2. jan 2012

@cukricek8998 Vitaj 🙂

jamaat
2. jan 2012

@sirinka Včera som si na teba spomenula, už som bola po celom dni z Emky unavená, tak reku mať 3 také besnoty na krku, tak sa asi zbesniem ja 🙂

kosska3003
2. jan 2012

@mystery7 aj my mame vsade hracky a neriesim vecer upraceme lebo mala mi spi uz 3 dni v deckej sama sa rozhodla tak musime upratat ak dojde k nam do spalne nech si neublizi
no a s Mirkom ti to fakt nezavidim ked to citam som rada ze mam v podstate kludne dieta 😉 hadam ho to uz coskoro prejde

iinuska
2. jan 2012

@cukricek8998 ahoj
My hracky priebezne upratujeme. Mame boxy, podla mna velmi dobra vec. Nahadzeme a je upratane 😀

cukricek8998
2. jan 2012

takze sa bavite o hrackach ?🙂 my ich upratujeme stale pred spanim..lepsie povedane mala Loriana ich upratuje..asi je po mne..lebo vsetko musi mat svoje miesto a nedajboze to niekto da na ine tak hned obdri zdrba od malej :D