Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
23. mar 2012

@hoogy ja som nejako extra vela nekupovala, dala som co som mala doma. Ale je pravda, ze aj doma som mala dostatok obliecok, pyzamiek a teplakov 🙂

hoogy
23. mar 2012

@mystery7 matko mi tam nebude spat ide len na pol dna. 🙂 no mam este cas porozmyslat a pojdem si aj vypytat zoznam do skolky. u nas bude najvacsi problem s papucami lebo nas maly nevie co to je. minule u nas bola starka a hovori mu.matko daj si papuce a matko ze to je co 🙂

sirinka
23. mar 2012

@hoogy my sme do skolky niesli iba vankusik a zubnu kefku s poharikom, inac tam vsetko maju, paploniky aj uteraciky...
no a v batohu nosi vzdy nahradne oblecenie keby daco, pyzamko donesieme v pondelok a v piatok berieme domov....

hoogy
23. mar 2012

@sirinka no nahradne dufam,ze budem mat v skrinke. musim sa ist opytat niekedy v maji ked bude mat tesne pred nastupom. pyzamo neriesim ani nic podobne ide mi tam len na doobedie.

sirinka
23. mar 2012

@hoogy a to bude chodit aj cez leto? ako tam riesia prazdniny...

hoogy
23. mar 2012

@sirinka no skolka neni len v auguste. inak normalna prevadzka.

iinuska
23. mar 2012

@mystery7 super, ze to chlapci tak pekne zvladli. My sme este u zubara s Adamkom neboli 😅

iinuska
23. mar 2012

@hoogy nas sa sama riaditelka pytala, ci nechceme dat Adamka uz od maja, co som sa cudovala.Ale rozhodli sme sa pre september. 🙂

hoogy
23. mar 2012

@iinuska no ja ho chcem dat len z toho dovodu, aby sa necitil odstrceny ked sa babo narodi. a hlavne on zboznuje deti. pre neho to bude ako za odmenu. a posledne dva mesiace pred porodom to asi aj pre mna bude lepsie. 😉

sirinka
23. mar 2012

@iinuska no a u nas je otazne, ci pre magdusku bude vobec miesto od septembra...tu je neskutocne vela deti, som ja len zvedava, kam vsetky tie deti pojdu do skoly...

jamaat
23. mar 2012

@ludmilabb
@borocka http://www.najlacnejsisport.sk/odrazadlo-billy-...

Vlani som nad ním veľmi rozmýšľala, lenže vtedy by bolo ešte vysoké, na FB sa dá dať sedadlo nižšie. Teraz už by bolo OK.

borocka
24. mar 2012

@jamaat vies ze sa mi celkom zapacilo 😉 tie kolesa su klasicke nafukovacie ako na bicykloch?

jamaat
24. mar 2012

@borocka Ano, sú nafukovacie.

iinuska
24. mar 2012

@borocka
@jamaat
nevyzera zle, a aj cena je super. Idealny darcek na narodeniny 🙂

saskarisko
24. mar 2012

ahojte,
@borocka - 4.5 roka, vyska cca 114 cm . nie, ze by mu bol maly ako taky, ale proste uz by sa mu siklo nieco s vacsimi kolesami 😀. stale je to jeho top dopravny prostriedok, a musim sa priznat, ze nase presuny su vdaka nemu aj dost rychle

sirinka
24. mar 2012

no baby po vylete som dnes zlakala muza do kiky....no to je ako droga pre mna ten obchod, ich katalog si mozem pozerat do zblaznenia haha... no vybrali sme komplet vonkajsi nabytok, len musime cakat dva tyzdne, kym vsetko dodaju...uz sa tesiiiiiim.... 😀
len na doplnky tam musim ist sama, lebo to moj muz neznasa....

sssimi
25. mar 2012

Baby čo poviete na túto tabulu. Oplatí sa?
http://www.mall.sk/kresliace-tabule/woody-tabul...

luba142
25. mar 2012

@sssimi no ked ju to bavi, tak si myslim,ze ano 🙂

sssimi
25. mar 2012

@luba142 Jasné, baví. Skôr mi išlo o cenu 😀

hoogy
25. mar 2012

@sssimi cena je velmi dobra. a z pohladu zabavy sa tiez oplati 😉

iinuska
25. mar 2012

@sssimi taku tabulu bude mat Adamko od krstnych na narodeniny ale z Ikea. Ale neviem, kolko tam stoji 😅

sssimi
25. mar 2012

@iinuska ja musím objednať takto cez net, lebo u nás je to s hračkárstvami bieda. Jeden maličký dráčik, síce narvaný, ale neprehladnýýýý a ochota na bode mrazu 😔 A potom taký obchod čo je tam bol ešte za komačov a tuším by sa tam ešte aj nejaké hračky z tej doby našli 😀

@hoogy idem ešte popozerať či nenájdem ešte niečo výhodnejšie. Dufam, že to tam ešte zajtra v tejto cene bude, lebo tento rok nemám šťastie na akcie 😀

hoogy
26. mar 2012

@sssimi ja som takto zhanala na vianoce a toto sa mi zda velmi dobra cena 😉

kosska3003
26. mar 2012

@sssimi mala to ma musim jej to vytiahnut dostala to na narodky a kresli teda cmara po tom rada ale ma to vonku

borocka
26. mar 2012

@jamaat jani a ta vaha sa ti nezda prilis?? cez 4kila......to je dost,nie??

sssimi
26. mar 2012

@monkap Tak toto je ešte lepšia cena a podľa rozmerov je aj trošku väčšia. Máš takú doma? Je to dosť stabilné?

monkap
autor
26. mar 2012

@sssimi nie, nemame ju ...

hoogy
26. mar 2012

kocky potrebujem poradit, potrebujem malemu kupit nejaku skatulku na desiatu najlepsie aby mala oddelenia. neviete mi nieco poradit?

monkap
autor
26. mar 2012

@sssimi ale innuska pisala, ze maju tuto z ikea ...