Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
14. jún 2012

@sirinka
@borocka tak 70 C je normálny rozmer. Ja tak vždy okukávam 70B-tie robia najkrajšie, ale to by som tak na kolená jedine mohla dať 😢 . Teraz môžem veselo nosiť aj také vyťahance lebo mám prsia plné mlieka a sú pekné, ale fakt sa začínam báť dokojenia a k tomu by som rada schudla, tak to mi len také šupky zostanú 😅 A nemám rada vystužené podprsenky, tak aj s tým je veľký problém keďže všade pchajú výstuže...

sssimi
14. jún 2012
sssimi
14. jún 2012

@sirinka tieto všetky sú v tvojej veľkosti:
http://www.beate-uhse.cz/spodni-pradlo/damske-s...

ludmilabb
14. jún 2012

@sssimi ee tie stvrtinkove podprdy to je co preboha, mam dost 😀 😝

borocka
14. jún 2012

@sssimi tak najviac co vidavam je 75B. a ano, cim mensie tym to krajsie ukaze ( teda myslim tu podprdu 😉 )

janka30
14. jún 2012

www.amore.sk, ja uz dlho kupujem tieto, kojila som do aprila, teda skoro 3 roky a sadnu super aj na nie moc pevne prsia

sssimi
14. jún 2012

@ludmilabb tak takú by som nechcela ani ja 😀 Hlavne by som ju nikdy nevyužila 😀 😀 😀 Ale sú tam konečne aj pekné podprsenky a rôznych rozmerov a ani ceny nie sú horibilné.

sirinka
14. jún 2012

@borocka ano, C kosicky su bezne dostat aj pri uzsom obvode, aj mne ich predavacka nutila...

ludmilabb
15. jún 2012

@sirinka nejako ako som pozerala stranky s podprdami tak ma to navnadilo som si dnes kupila v obchode a ze 80 C nadoraz 😀

jamaat
15. jún 2012

@ludmilabb Ale ja chcem s kosticou, lebo po dvoch deťoch to už potrebuje aj držať tvar 🙂

borocka
17. jún 2012

@sirinka veru aj to C obcas nemaju ( zrejme sa prve vypredava) ale ked som tehotna potrebovala 70E a pri kojeni aj F, tak to bola tiez zabava. to som bola len taka rovna lata a prsa mi trcali a trcali dopredu. tak ale ty si na tom podobne, tenka s obrovskymi prsami

borocka
18. jún 2012

caute kocky,
my sme dnes boli na alergologii 🙄 pato sa v cakarni od nervov pogrcal, strasne sa boji uz ked poviem ze ideme k doktorke ☹ ☹ otestovala nam asi 8latok, vsetky mu vypupienkovali, takze ma alergiu na roztoce ( musim kupovat komplet nove paplony, vankuse, matrac, deky necham len vyvarit a uvidim co s postelnym pradlom), nasi planuju buduci rok menit podlahy takze kobercov by sme sa mali zbavit. a vyskocili mu tiez nejake reakcie na prach a pel.takze to co som vedela.
navyse sa jej zdala velka nosna mandla, ze to by mohlo vysvetlovat tie teploty...ak sa na nej zadrziavaju nejake bakterie, tak je to dovod infekcie. spytovala sa ma na kadeco, brala mu krv do 3skumaviek, povedala ze sa jej zda byt prilis bledy ( ked sme vysli tak 20minut sedel v cakarni a zbieral farbu. fakt bol total v strsse, cakala som kedy mi odpadne).
tak uvidime, musim sa dokopat s nim este na to krcne a aj ocne jednym smahom zbehneme, pockame na vysledky a potom budeme mudrejsi.

hoogy
18. jún 2012

@borocka ach chudak patko, tak drzim palce nech uz vela tych doktorov nemusite absolvovat. aj budete na to neico brat,alebo co vam povedala ze ako dalej?

borocka
19. jún 2012

@hoogy no povedala ze kriticke obdobie je okt-nov a feb-mar. ked sa kuri, ale nemrzne. takze vtedy budeme mat nejake kvapky a mam ho viac sledovat. inak je liecba vlastne prevencia. to co som pisala, vymenit vsetko,s cim prichadza do styku "telo na telo" , vela vetrat, v lete prat periny a vankuse a v zime ich nechavat zamrznut ( vyhodit vonku na zimu)

hoogy
19. jún 2012

@borocka no viem ze je toho dost co treba porobit ked je alergia na tie roztoce neter to ma. a byvala dost chorlava kym jej na to prisli.

ludmilabb
19. jún 2012

@borocka Sofia tiez chyta obcas paniku ked ideme k doktorke, je to o strachu, boji sa, nevie co ju caka aj ekd jej to vysvetlujem minule po navsteve mi tak hovorila ze ona kopla doktorku lebo jej chcela robit zle a jej sa to nepacilo je pravda ze sa mikala ked jej doki pozerala cikulu dost neprijemne ani za boha zdvihnut nozky...alergologiu sme si tiez obehali kvoli tomu ekzemu, ked jej popichala do kazdej kvapky na rucke, to bolo revu, nuz mame este male deti na to aby zvladali emocie, ja sa im ani necudujem ☹

borocka
19. jún 2012

@ludmilabb ani ja sa mu necudujem, bolo mi ho akurat luto. on bol s doktormi ok, akmer nevedel kto to je. ale tie posledne mesiace ani neviem kolkokrat mu brali krv, moc, pichali na teplotu injekcie, kolko hodin sme stravili v cakarni......on je momentalne v strese uz ked niekto iny hovori ze bol u doktora. ja to chapem, len ma ste ked to doktori nevedia pochopit 😠 ☹

ludmilabb
19. jún 2012

@borocka aj ja niekedy citim taku vycitku od doktorov ked Sofia nechce spolupracovat, nechce sa vyzliect, otvorit usta a potom len nasilu vsetko musime robit s vreskom, co uz...ked si predstavim zeby sme mali ist na prehliadku k zubarku, ojoooj 😀

kosska3003
19. jún 2012

@barocka @ludmilabb no ako zubara sa ja bojim mala ma total strach z dr ona to cele prevresti ani jej nic robit nemusia aj teraz na poradni jej ani cikulku nekukala lebo nebolo sance a nie to este jej pichat ako Patovi to by sme ju asi museli 3ja drzat a tiez dr sa tak diva na nu preco reve no a co ja s nou mam ako spravit ja jej aj naslubujem ze dostane omalovanku alebo sladkost ked bude dobra no nepomaha

borocka
19. jún 2012

@ludmilabb
@kosska3003 a viete ze u zubarky to pato zvladol skvele 😅 sesttricka aj zubarka boli velmi mile, najprv mu kadeco poukazovali, dovolili mu vysusat si vsetky gombiky na tom ich "pultiku", precitala mu knizku o zubkoch, a krasne si nechal popozerat. ale uvidim co bude o tyzden, ked mu ma opraovat kaz. stale sa o tom rozpravame, ze ma cervika v zubku a ze ho zubarka musi vybrat,aby ho nebolela cela pusina. zatial je tomu nakloneny,berie to v pohode.

a ozaj, vcera sme boli aj v obchode, kupila som mu 3/4gate, 80ky 😀 😀 a este som do nihc musela zhanat opasok aby mu nepadali. ale vyzera v nich bombovo

iinuska
25. jún 2012

ahojte, tu sa tusim dovolenkuje 😎
nasla som nieco pre babulky https://www.modrykonik.sk/shopy/detske-tricka-t...

luba142
25. jún 2012

@iinuska ahoj, no ani sem nejako nemam casu chodit odkedy som v robote 🙂...vy to stretko tento rokco? Nepojdete predsa len?

mystery7
25. jún 2012

ahojky
My sme boli minuly vikend-nie tento co bol v tatrach,lebo sa nam podarilo zohnat auto. Od navratu sme bojovali s Mirkovymi teplotami, az v utorok v noci povedal,ze ho boli usko. Tak v stredu zistil krcny silny zapal ucha ☹ a hned sme na atb ☹ tento vikend sme s mm oslavovali prve okruhle vyrocie svadby 🙂 5-rocnica za nami 😝 tak som sa tu az teraz dostala. Ani nemam vsetko precitane. Chcem pridat nejake foto na fb, ale neviem ci sa mi podari, nestiham. Slavko sa po nociach budi a nevie zaspat. Mame uz celu jednu stolicku vonku a dalsie 3 idu hned za nou. Uz ani neviem, kedy som sa vyspala.

borocka
1. júl 2012

Ahojte, takze po dlhom case vam par riadkov napisem 😉
tento tyzden sme mali rusny, absolvovali sme ocne, krcne aj zubarku 🙂 pata musim nesmierne pochvalit, ani nezamravkal!!! bol uzasny!
kcne bolo ok, nema ziadny nalez takze po pricine teplot stale patrame 😖 na ocnom sa nam trosku lave ocko zlepsilo, ma na nom len 1,5 dioptrie a na pravom stale 2. ocna sa uz netvarila nadsene,ale povedala ze stale je to ok. ze to sa bude velmi pomaly upravovat a na kontroly budeme chodit kazdy pol rok. vraj ocne pozadie ma v poriadku. obrazky cital krasne, aj spolupracoval.
no a zubarka 😲 tak to by sa mi ani nesnivalo. krasne drzal, za 15minut to bolo hotove. dostal plombu taku jemne striebornu. a kopec darcekov. takze ostal spokojny a doma sa hral ze lieci moje zuby. kazdy den ho musim za to chvalit, je na seba velmi pysny 😅 😎

no a zajtra zarezavam v praci, vyhrala som konkurzy do VUB, takze nastupujem. bude to brutalna zmena, zaciatky budu tazke, ale tak to nejak prekusnem. patko si tiez zvykne. hlavne ze budu peniazky 😉

dm1
1. júl 2012

@borocka este stale mavate tie teploty? som myslela ze po kiahnach uz nemate. my mame kiahne teraz tak len lafime doma v tychto horkach to je des 😝.

borocka
1. júl 2012

@dm1 no od kiahni sme mali 2x, vzdy len jeden den a noc. takze akoby to ustupovalo, ale stale je to cudne. hlavne sa to kedykolvek mze vratit, takze ja chcem pocut pricinu pripadne diagnozu.
a matkovi sa co porobilo? nejaky upal schytal alebo z coho teplotuje?

dm1
1. júl 2012

@borocka my neteplotujeme mame kiahne tak musime trcat doma 😝

borocka
1. júl 2012

@dm1 tak to je fakt super. velmi sa vyhadzal?? ako to znasa?

dm1
1. júl 2012

@borocka vyhadzal sa dost len nahlavicke vo vlaskoch ich ma cez 20 😝 . Znasa to teraz dost zle vcera sme mali zly den dnes uz je to kusok lepsie. este ich nesmiem ja chytit aby sme nemali dovolenku ohrozenu kde ideme 21.7...