Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
6. sep 2012

no baby dnes ja mam aky den...na plaveckom treningu mi Jana padla po hlave do bazena (esteze ju mal kto vytiahnut), na parkovisku som potom zistila, ze na aute som cely cas mala zadne dvere otvorene uplne dokoran (esteze sa v senci nekradne haha) a doma som zistila, ze som si tam v satni nechala bundu a aj magduskine ponozky tam ostali...
no dufam, ze uz len dobre bude 🙂

sirinka
6. sep 2012

a futbalisti ma nasrali neskutocne...tak sekeru maju, podvod na krku a oni si prenajmu jediny plavecky kryty bazen v senci na cely rok "iba" pre seba... 😒 moj muz tam chodieval po ranach plavat, nase deti tam mali mat treningy... to mi pride take sebecke, co uz by sa im stalo, keby tam tie deti chodili na tri hodiny denne, ved futbalisti sa tam zjavia tak 2x do roka...

iinuska
6. sep 2012

@sirinka no tak to si mala teda den. Hlavne, ze je Janka v poriadku

sirinka
6. sep 2012

@iinuska ale jasne, to je maly bazen a trenerka ju videla ako pada, hned ju aj von tahala...a ona je zvyknuta ist po dvodu, takze sa ani nenapila...

mystery7
6. sep 2012

kocky pijete niektora zensky caj? Vraj sa ma pit od zaciatku mrchy do polky cyklu. Poculi ste o tom? Ja mavam teraz taku silnu mrchu, ze som cely cas na ibalginoch, citim si cele vnutornosti, nemozem sediet, len lezat na boku. Som myslela, ze po 2 porodoch uz nic nebudem citit a trapim sa viac ako predtym ☹

mystery7
6. sep 2012

@sirinka tak tomu hovorim den :-/ hlavne, ze ti nic neukradli z auta. Zabudnute veci sa snad este najdu, neskocis tam?

jamaat
6. sep 2012

@sirinka No tak s tými futbalistami je to na porazenie!

@mystery7 Viaceré ženy v téme o megacéčkovej liečbe spomínali, že im to pomohlo na menštruačné bolesti.

sirinka
7. sep 2012

@mystery7 ma ich trenerka, hned som jej volala... 🙂

sirinka
7. sep 2012

jooooj, pred chvilou tu bola suseda, ze "teta, nepoziciate mi 20 euro na mlieko pre maleho..." no zbohom, aj ked nie rada, ale nepoziciam, lebo to by som ich tu mala kazdy mesiac... ☹

mystery7
7. sep 2012

@jamaat vdaka, musim ho zacat pit, lebo mam nenormalne bolesti

Dnes isiel Mirko konecne do skolky bez revu 🙂

Ozaj, co robite, ked vam odkvitnu orchideje. Odstrihavate tu stonkum na ktorej boli kvety?? Treba teraz hnojit, alebo az ked budu zase kvety?

sirinka
7. sep 2012

@mystery7 ja vzdy pockam kym nevyschne a az potom odstrihnem a nehnojim vobec zatial...

joannas
7. sep 2012

@sirinka ako to mislis že celi mesiac?

sirinka
7. sep 2012

@joannas nerozumiem, co cely mesiac?

jamaat
7. sep 2012

@joannas Každý mesiac, nie celý mesiac.

joannas
7. sep 2012

@jamaat 😀 maš pravdu ani neviem ako som to pisala že som sa pomilila 😀 dakujem za upozornenie 🙂

joannas
7. sep 2012

@sirinka tu susedu som mislela že ako každi mesiac 😀

sirinka
7. sep 2012

@joannas no, hej, uz som to zazila, najprv pozicat kde tu, iba par centov a nakoniec pravidelne, lebo do vyplaty je furt rovnako daleko a co si pozicias aj vratit treba a to zase chyba a to je kolotoc.... dala som im mliecne kase a jedlo v sklickach co som este mala doma, lebo viem, ze penazi fakt nemaju nazvys, tak bude mat pre maleho, ale peniaze nepoziciavam veru....

joannas
7. sep 2012

@sirinka tak to aj ja takih poznam že stale len požičiat trebalo 😝 ale doteraz mi nevratili ,raz som povedala nepožičiam a odvtedi sa somnou nerozpravaju 😠 ale mne to nevadi ved neh nerozpravaju 😀

jamaat
7. sep 2012

@mystery7 Ale v tej megaskorbickej liečbe hovorili o céčku, nie o ženskom čaji, že pomáha 😉

sirinka
8. sep 2012

baby dnes sme boli v abelande v lozorne a mne sa tam velmi pacilo, decka sa tesili, ze mozu holymi rukami hadzat mazlavu hlinu na steny domu 😀 a mna to trochu navnadilo urobit zahradny domcek na saunu zo slamy....no uvidime...

sirinka
8. sep 2012

a jedli sme tam halusky, neskutocne zlte, sa pytam, co to maju asi za vajcia, ze az tak farbia a oni ze davaju cesto polovicu zemiaky a druhu tekvicu hokaido...ale fajne veru boli...

jamaat
8. sep 2012

@sirinka Tak to boli voľáke japonské halušky 🙂

sirinka
8. sep 2012

@jamaat no chutovo celkom klasicke, kedze hokaido ma vcelku nevyraznu chut 🙂 ale inac vyborne, varila ich rovno pred nami aj detom chutilo, aj macka nam zrala rovno z taniera, nas mowglee by sa mi asi na bryndzove halusky vyprdol... no a robili tie halusky aj na sladko s makom a to zas vedla nechali na lavicke nedojedenu porciu na okamih bez dozoru a volajaky dunco sa hned nakrmil...bohovske su tie zvierata 🙂

lejlocka
10. sep 2012

@sirinka mozem sa ta spytat od kolkych rokov chodia dievcata na tie plavecke treningy. Lebo starsi ma 3.5 roka a nasla som taky plavecky od 3 rokov, ale este sa trochu obavam, ci by sa tam vedel zaradit. A teda aj toho, ze ci to tam fakt vedia ustrazit. Lebo pokial viem, tam rodicia nechodia...

mystery7
10. sep 2012

@jamaat jaaj, to som nepochopila 😅 a ako je to s tym C si nepamatas? Nechce sa mi to cele citat.

My sme boli cez vikend na leteckom dni vo Svidniku, bolo super. Skusim vecer nahodit fotky na FB.

sirinka
10. sep 2012

@lejlocka no magduska od troch a klarka od 4 a pol roka cca. zalezi vsetko od trenrky, nasa je velmi zlata, je k deckam mila a ucenie je naozaj nenasilnou formou, pokial mala nespolupracuje, tak ju proste necha len plavat. ale vacsinou sa nechaju tie decka strhnut ostatnymi, takze nie je problem. takisto ak im je zima, idu von z vody, nikto ich tam nasilu nedrzi.
ale ja som v podstate cely cas v blizkosti bazena.

lejlocka
10. sep 2012

@sirinka tak dakujem... uvidime, ved sa tam pojdem pozriet, mozno ho tam aj na jednu hodku necham... a chodistam aj s malinkou sama? daju sa ti potom vsetky tri ustriehnut pri prezliekani a tak?

sirinka
10. sep 2012

@lejlocka no chodim, inu moznost zatial nemam...tak baby moje sa uz vacsinou prezliekaju same, no ale ako som pisla, minule dve sekundy a jana bola pod vodou...takze asi tak...

jamaat
10. sep 2012

@mystery7 No len jesť veľa Céčka a vraj to pomohlo. Aj slabšie krvácanie, aj slabšie bolesti.
Inak ja mám podozrenie, že ma tiež tieto hormonálne mesačné záležitosti začínajú zmáhať. Zvláštne jednodňové bolesti hlavy ma chytajú, ale poriadne, to som nemávala predtým. Teraz ma to chytilo v prvý deň krámov, predtým ale nie počas. Tak uvidíme, či to ide byť pravidelne, či čo.

mystery7
10. sep 2012

@jamaat po prvom porode ako mi zacali kramy, tak som mavala prve 2-3 dni nenormalne bolesti hlavy, az take ako migrena. Ibalginy mi zaberali az ked som mala v sebe 2 ☹ a to som Mirka este kojila, tak som sa nechcela prepchavat. Teraz som mala silne bolesti hlavy v pondelok, nieco strasne a v stredu dosla mrcha ☹ pred tehotenstvami som vobec nevedela co su to boesti hlavy. A este sa mi aj zacali robit hnusne hnisave vyrazky pred mrchou. Normalne mi po nich ostavaju mam na to nervy 🙄

Kocky, nam Mirko prestal poobede spat. A z nicoho nic. V skolke len polezi a doma odmieta. Jasne, ze je potom nervozny, zarevany. Tak sa zase zabavame.