Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
22. sep 2013

@lumarque Ano, kúpili sme ju. Som s ňou spokojná. Jediná chyba bola, že poťah na sedacej časti sa zvykol zošuchnúť, keď sa do nej Emka driapala. V Lidli však mali v akcii nalepovací suchý zips, tým som to pripevnila a už je všetko ok. 🙂

lumarque
23. sep 2013

@jamaat super a kupovali ste ju cez ten amazon?

jamaat
23. sep 2013

@lumarque Ano.

dupinka
17. okt 2013

ahojte!

baby, čo máte v pláne kupovať chalanom k Vianociam? Keď tu vidím plno albumov, ako sa mnohé pripravujú, tak som si uvedomila, že my to ešte nejako neriešime, a ani neviem, kde hľadať nápady.
Opakovane chodím do Dráčika, a nič ma nenadchlo, okrem Lega, to je asi klasika. Autíčka u nás veľmi nejdú, Sevu má. Tak dajte inšpirácie. 😉

rybca
17. okt 2013

@dupinka My asi ostaneme verni Legu a co uvidime pri momentalnej inspiracii, zatial to nejak vazne neriesime

kosska3003
17. okt 2013

@dupinka tak ja nemam sajnu fakt ako mala neni narocna ona chce tablet hihi ten uz mame kupeny ale je moj a ona o nom neviem tak asi jej ho zabalime ze to som akoze ja dostala a mama pozicia ale co jej mam kupit naozaj tak netusim malemu staci auto a bude happy 😀 😀

sssimi
26. okt 2013

Ja som nakúpila všetkým deťom aj švagrininým tie svietiace lienky. Kupovala som ich cez zlavový portál, tak budem dúfať, že niečo vydržia... Sarah ešte dostane playdoou- tá bála v akcii v Tescu nedávno a idem jej uháčkovať ruksak na tanečnú. No a ako nečakaný bonus jej budem musieť kúpiť tanečný dres na tanečnú. Kokos len za ten pýtajú 16,50€ + sukňa 10€ a topánky 10€... Hmmm tento rok je to divočina. Tanečná 12€ mesačne anglina to isté, k tomu ju ešte vozím.... Našťastie Lili to ešte nerieši, tak tá dostane k lienke taku malinkú kabelku a finito. Veď ešte podostávaju od našich, švagrín, švagra....Úkrátené nebudú 🙂 A pre ostatných mám limit 100€. Holt musím sa vpratať 🙄

sssimi
26. okt 2013

@ludmilabb Jéj gratulujem, teba som nejako prešvihla 😉 Ako sa máš? Už vieš čo to bude? Rybičky sú podarené. Ja som s tou mojou velice spokojná 😀 😉

stija
3. nov 2013

ahojte, pozname sa este? zabludila som nedavno na konika po hooooooodne dlhej odmlke, a akosi som majovky nenasla. az dnes. mate sa tu?
vianoce - pre malu by sa toho naslo, to by som musela byt milionar, keby mala dostat aspon polovicu toho, co chce :D :D
ale horsie je to s Drobcom, ked ma v podstate vsetko po malej. on z toho este nema rozum, keby tam aj mal ozaj jednu malickost, nech ma aspon z niecoho radost, ale Beina uz by do toho rypala. Ona este veri, ze darceky prinasa Jezisko 🙂 Boli by sme radi, keby jej to este nejaky ten rocik vydrzalo

iinuska
6. nov 2013

ahojte zienky
Adamko dostane kolieskove korcule, kolobezku, knizku, nejake to auticko

iinuska
6. nov 2013

jaj, a este som zabudla Spievankovo 4

jamaat
15. nov 2013

Emka chce doktorskú sadu, kúpim jej nejaké pekné oblečenie, z toho sa teraz vie vytešiť. A princeznovskú knihu.

ostrovanka
15. nov 2013

@iinuska Spievankovo 4 uz mame, je fantasticke.

ludmilabb
17. nov 2013

@sssimi ahoj, bude to opat baba, nooo a mam sa fajn, len to priberanie by nemuselo byt take rychle :P

nad Spievankovom uvazujem aj ja, este LegoFriends, tiez nejake oblecko, Sofia ale furt vytahuje ze chce little Ponies z telky, alebo cikajucu babu velku, lenze Shou-Shou uz ma, aj poniky tak neviem darmo jej vravime ze take podobne uz ma, ona je presvedcena ze jej ich Jezisko donesie...tak som zvedava ci nebude sklamanie ale v Tescu som akurat dnes pozerala kolko ten ponik stoji a ze 65 eur 😅 , so svietiacim rohom a kridlami, dakujem pekne

sssimi
17. nov 2013

@ludmilabb jéj tak vitaj do klubu 😀

mystery7
18. nov 2013

@ludmilabb ahojky
nevedela som ze si tehu, parada, drzim palce, nech ste zdrave 😀

co sa tyka darcekov, tak ja som im kupila krtka. SLavko dostane plysoveho a aj take drevene puzzle a Mirko drevene kocky a meter na stenu. babke poradim nech im kupi kazdemu pocitac (decky) 😀 a moja mama nejake oblecenie a bude ok.
nemienim to nijako prehanat. lega a auticok mame kopec, tak staci.

sssimi
21. nov 2013

@ludmilabb Mne moc Sárka hračky nepýta. V podstate keď písala Ježiškovi, tak si priala dúhový darček. Akože moja fantázia je celkom slušná, ale tu si neviem rady 😀 No a keďže už mám všetko nakúpené, tak by som rada zohnala aspoň dúhový baliaci papier. Stačili by aj farebné pásy-ale kdeeeee? 😀

iinuska
21. nov 2013

@ludmilabb ahoj 🙂 , no s tymi reklamami je to dost vazne. Adamkovi sa paci v telke na reklame jedno Lego Chima ci ako sa to vola, ze tak ved pozrieme v Draciku, no a skoro som odpadla, ze 94 evri. Tak to uz co je. To sa moze cela rodina posladat.

dupinka
8. dec 2013

@ludmilabb tie iste som videla v Dracikovi a za nizsiu cenu (hladam pre krstnu dceru) a gratulujem k tehu!

u nas teraz snivame o rakete, tak pride Lego city raketa, ta stredna velkost ale, to staci. Minuly rok dostal prvu malu krabicu Lego a to ma u nas uspech, auticka ho velmi "neberu". K tomu este uvazujeme nad kartonovou raketou, kedze ma aj meniny a kniha. Od statnej rodiny toho este podostava dost...

rybca
9. dec 2013
sssimi
10. dec 2013

@rybca jééééj to je super, len sponzora nemám a keďže už tolko neprší a nesvieti slnko ako na jeseň, tak Sárka už dúhový darček nepýta 😀 Ale viem si predstaviť ako by sa s tým decká vyhrali, no a pre mňa ďalší bordel na upratovanie 😉

karmenkavivi
29. aug 2014

cdet ubjimíjznnnnnnnnnnnn

borocka
27. nov 2014

Ahojte zienky, som mylsela ze tu to uz upadlo..........ved praca. ale som milo prekvapena.........

na temnu vianoce,...tak u nas jedine zelanie je nerf zombie strike. tak si vravim ked su to posledne mimoskolske vianoce, tak mu to splnime. inak korcule ( take co sa prehadzuju cepele za kolieska, nech je vyuzite), a par potrebnych prkotin ( dazdnik, farbicky, ruksak, ). inak ziadna inspiracia.

belusa
12. aug 2016

@saskarisko ahoj prosim Ta tá lanovka je uzavretá?