Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
25. aug 2009

cafte no ja sa hlasim zo 6 zapalom ceciek, uz mam dost vam poviem zajtra idem ku dokymu nech mi nieo na to da a asi maleho odstavujem od mliecka a hotovo maly mi dnes palakal cely den asi citil ten zapal ci co ja viem a ja ani na ruky som ho nevladala zobrat ☹

sssimi
25. aug 2009

Zuzi pri zápale sa tuším môže tvoriť hnis a samozrejme aj tvorba mliečka sa znižuje...

sssimi
25. aug 2009

Rybca ako rybicka? 😀

Monka aj som dlhooo vyberala a nakoniec máme celkom inú 😀

Kočky čo ide reklama va krízu s tým nanukom na Jojke, tak to je u nás v TO 😀

Malá mi dnes zalomila o 9tej a asi má už noc, tak by som mala ísť spať aj ja, ale pred hodinou som robila rybu na prírodno a včil mi je z toho ťažkooo 😝

rybca
25. aug 2009

sssimi - moj krpcek papal o stvrtej a pred siedmou zalomil, som zvedava kedy sa zobudi, asi by som tiez mala ist do duchien

jamaat
25. aug 2009

Ja som zdriemla hodinku s Emkou poobede, tak teraz sa mi až tak nedrieme. Zaspala pri papaní, tak reku počkám chvíľku, nech zaspí poriadne a zobudila som sa po hodine s vytaseným prsom. 🙂

sssimi
25. aug 2009

Jamat ja tak ráno vetram cecky 😀 ...

My sme mali dnes celý deň návštevu, tak sme nedriemali 😀

sssimi
25. aug 2009

Ale už idem... Sprchnutá už som, tak ešte zuby a idem het...

ludmilabb
26. aug 2009

zuzka ja som mala zapal prsnika pred tromi tyzdnami, v noci horucky, nic som nevladala a malu som ledva udrzala na rukach pri kojeni, hrozneee. V noci zimnica a potom som bola zase rozhorucena. Nic som nevladala a chcelo sa mi furt spat. Odporucili mi malu prikladat stale na ten zapaleny prsnik a by ho pekne vyprazdnovala a prikladala som si obklad so studeneho bieleho vina (odporucenie laktacnej poradkyne)
menila som polohy pri kojeni, hlavne futbalovu zrejme to zabralo asi viac ako to vino 😀

mala je hore tesne po siestej ako vzdy a dviha nozicky do neba a grcka potom mliecko 😝

jamaat
26. aug 2009

dobré ránko
Tak nie som prvá? My sme po dlhom čase zase prespali celú noc- od pol ôsmej do šiestej.

ludka, včera som ti písala o čípkoch. Čítala si?

lasenka
26. aug 2009

dobre ranko 😉
tak my tradicne 3-krat v noci 😒 som unavena na mraky... a maly spinka o106 😉 zajtra ide starsi synator k babke, tak si pospim s jakubkom aj rano 😉
co dnes varite? 😉

monkap
autor
26. aug 2009

dobre ranko,
mne deti este spia ... patrika budim ale kasle na mna 😔

monkap
autor
26. aug 2009

pustila by som mu nahlas rozpravku a hned by dobehol, ale bojim sa, ze zobudim aj lenku 😖

ludmilabb
26. aug 2009

vcera sme malu uspavali na rukach asi 45 minut 😝 zaspala pred osmou a vstala o pol tretej, potom o pol piatej a potom o siestej, teraz som ju po hondrlani ulozila, lenze ked jej vypadne cumlik a ona zsiti ze nie je na rukach tak je so spanim koniec a furt mi grcka mliecko a to odgrgne po kojeni teda statocne 😉
no vam zavidim ze vam deticky tak dlho bez budenia potiahnu, drzte palce dnes ideme do poradne

jamaat, myslis tie homeopaticke?

ludmilabb
26. aug 2009

inak ja mam velkeee stastie pretoze som si z porodnice odniesla okrem babatka aj kadejake tie kozne a gynekologicke ochorenia ☹ , a to som si davala sakra pozor, do sprchy len v slapkach atd
takze bezim aj na kozne a ku gynekologovi chodim ako na klavir 😢

jamaat
26. aug 2009

ludka, ano, tie homeopatické. A Emka tiež stále grcká, je to na nervy. Nepomohol ani vyvýšený matrac v postieľke, iba čo sa vždy zosunula a pokrútila.

Moja už zase zalomila, bez akýchkoľvek revov tentoraz. Odkväcla ako taška.

jamaat
26. aug 2009

ludka, fúúha! Vidíš, a ja v pohode na boso, v živote som nemala žiadnu pleseň na nohách...klop klop. Na gynču by som asi mala aj ja zájsť. 😖

ludmilabb
26. aug 2009

gynekologa som riesila aj kvoli tomu ze sa mi nevylucili blany z placenty a zostali v maternici, hrozila kyretaz tak pekne injekcie kazdy druhy den chvalabohu sa to ustalilo, potom mi nasli nalez niecoho, ze to som chytila v porodnici tak antibiotika, preslo mi to ale dole som furt ubolena a potom ten zapal prsnika...a zase som len trielila na gyn 😠

jamaat
26. aug 2009

Toto CD som si práve stiahla z netu: http://www.martinus.sk/?uItem=53843

ludmilabb
26. aug 2009

jamaat ta plesen ci co to je,je riadna pliaga lebo jeden flak si vyliecim a druhy sa mi vzapati objavi na druhom mieste 😕, mam to iba na jednej nohe, na druhu sa mi to neprenieslo ale ide mi to na nervy

ludmilabb
26. aug 2009

moja si musi zatial vystacit s mojimi hlasovymi schopnostami 😀 kupila som knizku s riekankami tak jej spievam a ona mi odpoveda, ze oooo, aaaao ale to pouziva aj ked sa hneda len to ma iny prizvuk

jamaat
26. aug 2009

No lepí sa toho na teba dosť. Najvyšší čas, aby sa to zmenilo.
A odkiaľ vlastne si, keď si nedávno písala, že ste sa do BB prisťahovali?

ludmilabb
26. aug 2009

ja som z BB ale byvali sme v Detve, tam bolo fajn, v domceku pes mal vybeh, ticho tam bolo nie ako tu v panelaku, cesta po nami, hluk horsie sa spi no co uz, stahovali sme sa kvoli tomu za manzel tu robi tak aby sme to mali blizie, dva roky sme dochadzali z Detvy do BB a vstavali o pol siestej, uz sa nam nechcelo a predsa len ked pride skor domov tak som len rada, do roboty to ma teraz peso za 10 minut, z Detvy nam to trvalo dve hodiny

ludmilabb
26. aug 2009

ja by som inak do jedenectej nevladala byt hore ako pozeram tie vase casy pri pisani prispevkov, no teda!!! a to niektore pisete aj po polnoci 😉

lasenka
26. aug 2009

tak tie dlhe spanky zavidim aj ja ☹ 😉

jamaat - ja mam od nich vsetky cd-cka a su fakt uzasne... Matko na nich vyrastol 🙂

ludmilabb
26. aug 2009

ja mam jedno cd od nich, o sliepocke
bolo pribalene k casopisu Mama a ja

jamaat
26. aug 2009

ludka ...Tak dom by som aj ja brala. Bývam síce na dedine, ale v paneláku. No aj tak lepšie ako v meste. A psíka ešte máte?

monkap
autor
26. aug 2009

my mame od canakyho asi 5cd ... ale toto, co si uviedla jamaat este nemame ..... odkial si ho stiahla?

ludmilabb
26. aug 2009

jamaat, psika mame so sebou v 2 izbovom byte, si vies predstavit
a kde byvas ty, niekde ookolie BB?