Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

valmra
27. máj 2009

ahojte, ako vas tu citam, tak vacsinou dievcatka maju problemy s grganim ☹ alebo sa mi to iba zda...ale ta nasa ma s tym riadny problem. niekedy si odgrgne pekne ale niekedy sa riadne trapime 😠 je to fakt des a hruza a robime uz cokolvek. uz sme ju davali aj na brusko a odgrgnut si ani za svet.

mimi21
27. máj 2009

ja keď malú po paoaní napríklad nechám aj takú pol hodku vo zvyslej polohe, ze neležká, tak ani negrgne, ale ani si potom negrcne
z toho grckania mám ináč riadne stavy, chúďatko moje maličké
a ešte nám dr poradila pod madrac dať uteráky, aby malá spinkala v trochu zvýšenej polohe, že ju potom nebude tak bruško tlačiť aj keď si negrgne, a hlavne by nemala grckať

dm1
27. máj 2009

nas maly vobec neodgrgava ani v porodnici a ani teraz doma. Aj v nemocnici a aj nas doktor mi povedali ze to mame vzdy skusit a ak nic tak netrapit a dat spat radsej na bok keby vygrcol. Inak maly nikdy negrckal (klop, klop).

Na stikutku po napapani mi doktor poradil 2-3 lyzicky prevarenej vody a funguje to.

mimi21
27. máj 2009

nam dnes dr kazala davat osladenu prevarenu vodu - kvoli novorodeneckej zltacke, aj ja to teraz davam na stikutku, namiesto ciciku 🙂

sirinka
27. máj 2009

dm ani nasa si vzdy neodgrgne...hlavne v noci casto zaspime obidve pri kojeni...

bambi7
28. máj 2009

cafte babulky

mi odgrgavame ale stane sa ze jej to nejde......

domcek co sa tyka dokrmovania ja musim davat snazim sa hlavne davat svoje ale je ho menej ako potrebuje tak nic ine nezostava ale neva ,ved sa snazim ako viem 😉 no uvidime co bude dalej

a ako sa mate babulky? a kde ste kupili tie stahovacie nohavicky poradte dakujemmmm 😉

my sme od 4h zasa hore ako su 4h tak kuka na mna s tymi ockami 😀 a nie a nie spat a treba sa venovat 😀

lasenka
28. máj 2009

ahojte maminky 😉
konecne som medzi vami 😎

monkap
autor
28. máj 2009

ahojte,
lasenka, akurat som vcera na teba myslela, ze co je s vami 😉

lasenka
28. máj 2009

monka - si mila 😉 ja som doma z nemocky uz tyzden, no nebyvame doma - prerabame domcek, takze som bez netu 😒

stija
28. máj 2009

Ahojte maminy.
Tiez mame problem s odgrgavanim, tusim je nas vacsina.

bambi aj nasa mala sa okolo stvrtej - piatej budi a potom je take 3 hodky hore a nechce sa jej spat. iba dnes spala, akosi sa jej to posunulo a tie tri hodky bdenia si vybrala uz od pol noci. 😒

monkap
autor
28. máj 2009

las: vazne som na teba myslela , ze ako vam to ide s kojenim, ked si sa toho tak bala ....

my staviame dom, mm tam chodi kazdy den po praci, ale ja eee .. mam dost roboty doma

stija
28. máj 2009

ahoj Lasenka, tiez uz som na teba myslela. co maly na braceka?

stija
28. máj 2009

monkap a co ten vas? je to velky brat, alebo treba malu pred nim strazit?

lasenka
28. máj 2009

stija, bambi - nas maly sa budi tiez okolo piatej a potom sa hrame, medzitym vypravim Matuska do skolky... len ja sa potom citim ako mechom udreta 😉 skoda, ze nemozem pit kavu ☹

stija
28. máj 2009

las to ti verim. ja si este aspon s malou cez den lahnem, ale ty to mas potom pri Matuskovi zlozitejsie. mas si kedy aspon cez den pospat?

lasenka
28. máj 2009

stija - ano, mam kopec casu... Matusko je cely den v skolke a potom sa hra vacsinou vonku 😉 ale inac je velmi zlaty - pomaha mi maleho kupat, vynasa spinave plienky alebo mu poda cumlicek do pusinky 😉

kackabrcka
28. máj 2009

avoj lasenka, gratulujem 😉

stikutku mame aj my po 3tom kojeni lebo mi jeme 4x10min..

maminy - spavaju vam babetka v postielkach?? lebo moja dcerka zaspava s jednym prskom v ustach a pri mne iba tak dokazeme zatial zaspat.. 😅 cez den inak sama v koliske ci postielke..

stija
28. máj 2009

aj my mame stikutku po papani casto. niekedy prejde sama, ale ked je uz dlho a aj malu nadhadzuje dam potiahnut a vacsinou to pomoze. ale skusim tu vodu, ako tu radila dm1

stija
28. máj 2009

kackabrcka nas spava v noci s nami, momentalne sa mi postielka nezmesti. Az sa prestahujueme. Este ze mame velku postel 🙂

kackabrcka
28. máj 2009

stija no my aj postielku mame ale nejako sa jej do nej v noci nechce.. ☹

lasenka
28. máj 2009

monka - tak my zatial kojime v pohode... ked sme prisli z nemocky, prvu noc sme plakali - zrejme zmena prostredia, no druha noc uz bola v pohode... mam doma kupeny Nutrilon, no zatial som ho nemusela pouzit - klop klop 😉 snazim sa mliecko udrziavat ako sa len da 😉 a co ty? kojis v pohodke?

kacka - aj ja ti blahozelam 😉 konecne sme sa dockali, co? 😉 pozeram, ze si porodila den po mne 🙂 mate sa fajn? moj Kubko spinka v noci pri mne, no cez den je v postielke 😉

dupinka
28. máj 2009

Ahojte!

baby, pijete dojcensku vodu alebo obycajnu, z vodovodu?

zuzkaprofant
28. máj 2009

dobre ranekco maminky no co vyspinkane mne uz aj 4hodky spanku stacia 😀 😀 moj maly spinkal dobre v noci len sa budil kaze 3az 4hodky na papanie inac on si odgrgne sem tam nie ale casto mi vracka po papani neviem preco ci ryhclo papa alebo vela lebo nemam mieru on stale chce ked mu dam cicik ani raz neodmietol.xixi..
a este stava sa vam co ja nechapem ako sa to moze stat ze prebalite obleciete kuknete vsetko suche a o 10min babo place kuknete a je cele mokre popisany az na chrbatiku ako to dokaze ked mam pampers ja ot nechapem 😀 😀
co dnes budete mat na obedik dajte mi daky typ neviem co mam varit

lasenka
28. máj 2009

dupi - ja pijem dojcensku vodu, cajiky a meltu 😉 ale aj voda z vodovodu by ti nic nespravila 😉

kackabrcka
28. máj 2009

lasenka 2dni vyvoavacka potom 6cm a stop s EPI no a vecer cisarak 19.5. s EPI.. mame sa dobre snazim sa kojit ale papa aj 4x10min..a spanie cez den postielka ci koliska a v noci pri mne .. oducim ju neskor? zvykne si na postielku?

lasenka
28. máj 2009

kacka - urcite ju oducis, ja som to tak robila pri Matuskovi... prvy mesiac ho budem mat pri sebe a potom uz ho dam do postielky 😉

zuzkaprofant
28. máj 2009

dievcata ja pijem kavicku nesku kazde ranecko 😀 😀 vcera som aj cokoladku si dala redkvicky a nic 😉 dnes vyskusam dalej paradajky a uvidime co to bude mat za nasledok
kati neboj odnaucis mne je luto dat maleho do postielky a este mi je luto seba stale vstavat ku nemu to by som nic nespala celu noc 😀 tak si pri mne gagoce a ja podriemkavam

zabkatt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
henka76
28. máj 2009

ahojte 🙂
prosím o radu:môžem jesť olivy?

sssimi
28. máj 2009

Ahojte!
Mimi mne malá zatiaľ negrcka ani keď si neodgrgne. Zatiaľ grckala len raz z nutrilonu, ale chúďatonku išlo aj nosom-skoro som sa posrala ☹