Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
4. sep 2009

jamaat ja sa stale niekde mocem a nic z toho ... buvat idem, pa a dobru noc 😀

emode
4. sep 2009

dm si rychlo zabudla na SC veru aj ja takze my ficime naostro 😀

sirinka
4. sep 2009

emode ja som este nezabudla...este stale sa mi nevratila celkom citlivost do okolia rany a uz ma to dost serie... 😠

nikanika28
4. sep 2009

baby, vy uz takto?? No ja som rada, ze je maly v skolke....mne tento vek. rozdiel vyhovuje.. 😅

dm1
4. sep 2009

emode - sirinka - ja som uz po tyzdni nevedela ze som mala SC - proste super. My este nie na ostro my az tak ked bude mat maly rok... emode netreba cakat rok? my preto cakame ze nam povedali ze treba...

inak po skusenosti by som chcela aj druhy porod SC ze ked je do 2 rokov od predchadzajucej sekcie musi byt... len dufam ze bude taky bezproblemovy 🙂

sirinka
4. sep 2009

dm netreba cakat... 😉 ale ja si na mensi vekovy rozdiel netrufam...

lasenka
4. sep 2009

aj my uz naostro 😉 no mrcha stale nedosla, tak to bude asi zlozite 😒 😉

jamaat
4. sep 2009

No ja poznám iba SC Europa. (pozn. SC=Shoping Centrum) 🙂

nikanika28
4. sep 2009

siri, teba este nemam vo FB

sssimi
4. sep 2009

Čaute! Tu to tuším žije!

Siri ja som si chcela dať tú podobnosť, ale akosi mi to nejde...

dm1
4. sep 2009

jamaat 😀

sirinka ja sa prave tiez necitim na mensi vekovy rozdiel a ani tento si nejako neviem predstavit... ale zase si hovorim ked nam to nevyjde hned ako to bolo s matom - to sa podarilo az po 7m tak to by som pomaly aj mala zacat.... ale to by asi vtedy vyslo na prvy sup!

monkap
autor
4. sep 2009

tak snazilky, nech vam to cim skor vyjde 😉

nikanika28
4. sep 2009

a sup sup od pocitaca... 😀 😀 ale nie, este je casu a casu do polnoci 😉

sirinka
4. sep 2009

nika nika napis do IP meno... 😉

sssimi ani mne to prvy krat neslo, az na dalsi den, neviem preco

sirinka
4. sep 2009

jaj som sa zabudla pochvalit...klarka isla na vikend so svokrovcami na moravu 😀 a uz sa bohuzial naucila to neslusne slovne spojenie do p... a dnes ked jej padla lyzicka z jogurtu, tak to trefne pouzila... 😒

nikanika28
4. sep 2009

siri, tomu sa nevyhneme...maly zase zahlasil, ked ho postipala osa...ona je taka hlupa, zla, ona je taka jeb...ta... 😕
A ja ...prosim? ona je jeb..ta, lebo ma postipala... luki, to sa nehovori...aj tak je jeb..ta... 😅

jamaat
4. sep 2009

Mne to šlo, tak som skúsila najskôr Emku, vyšlo, že 4% viac na mňa. A potom som skúsila Moniku, tá totiž nie je môjho terajšieho chlopa, tak tam mi vyšlo 5% viac na mňa. Zasmiala by som sa, keby vyšlo viac na neho. 😀

sirinka
4. sep 2009

nikanika no to je dobre... niekedy nevies, ci sa mas smiat alebo co...

nikanika28
4. sep 2009

no ved prave..tiez mi trhalo kutikmi... 😀 on to este takym nevinnym hlaskom povie...hm..no co uz, bol s nasimi a brachom na chalupe...asi od brasku pochytil..budem musiet upozornit trochen..

sirinka
4. sep 2009

jamaat alebo si vyberas rovnake typy chlapov haaa

jamaat
4. sep 2009

siri, tak títo dvaja ani náhodou rovnaké typy nie sú. 🙂

sirinka
4. sep 2009

jamaat 😀

no nic, idem uz aj ja spat, lebo ktovie kedy bude treba nakojit...dobru noc zatial baby

zuzkad
4. sep 2009

kocky ja nestiham ...raz na FB raz na MK....skacem hore dole a nestiham aktualne temy 😝 😝 😝 mi davate zabrat 😝 😝

sirinka Klarka ma sikovny jazycek 😀 😀 😀

lasenka k snazilkovaniu bez mrchy...moja sestra nemala mrchu dlhsie po porode a bola si ista, ze je to z porodu a kojenia a buuum bolo jej zle a mala tehu priznaky spravila test a boli II 😀 😀 😀 😀 ked mala jej Kiarka mala 6 mesiacikov noo a uz je to aj Karinka 😀 😀 😀 cize na mrchu niekedy ani cakat netreba 😉 😉 😉

dm1
4. sep 2009

zuzkad teba nemozem akosi na FB pridat...

zuzkad
4. sep 2009

dm ja som si ta uz nasla 😉 😉 😉 ale som Zuzana Dvoncova bez diakritiky

dm1
4. sep 2009

zuzkad uz som videla!

nikanika28
4. sep 2009

no baby...idem sa trochu skulturnit...este vas kuknem..pa zatial

jamaat
4. sep 2009

A ja idem spať. Keďže Emča spí v podstate od pol šiestej, tak je možné, že budíček budeme mať už o štvrtej ráno 🙂
Dobrú noc.

nikanika28
4. sep 2009

dobru nocku, idem aj ja...

tanulik21
4. sep 2009

ahojte,

no uz tu asi nik nie je,

Monkap - nie si sama, ja hned ako som prestala krvacat po sestonedeli, som dostala kramy (takze ani nie dva mesiace) ... teeeda a riadne to poznacilo kvalitu mliecka vtedy