Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
9. sep 2009

nikto tu nie je???

ladywitch26
9. sep 2009

monka, asi vsetky utisuju malych 😉 dnes je celkovo hlupy den. podla numerologie same deviatky a to je tak akurat na depku a bolest hlavy dobre... 😝

monkap
autor
9. sep 2009

lady: vidis, to som si neuvedomila .... asi preto som mala depku 😀

tak to som vlastne frajerka, ked mi uz lenka spi 😅

ladywitch26
9. sep 2009

ja este idem nakrmit malu, o hodinku okupat a pred desiatou este raz nakrmit. a hadam zalahne bez problemov, lebo tam mam dve pracky,co treba pozehlit. a mam na to cas len dozajtra,lebo uz nam treba pomaly do kufrov balit..

monkap
autor
9. sep 2009

kedy odchadzate??

zuzkaprofant
9. sep 2009

to vzane ja depkujem od pol noci maly zjapeeeeeeeeeeeeee idu mu vazne zubky kamoska mu kukala a ze ide iba jeden zubok ta sa tesim ked pojdu ostatne 20 asi uteciem zdomu 😀 😀 teraz ho tu mm utesuje bo zjapeme na cele gule ale brutal moj bude operny spevak prinajmensom ten vrestko to je na nervy sa tesim na noc

ludmilabb
9. sep 2009

hej magicke cislo milion svadieb a u nas urevane deti
tak idem pokracovat...moja mama prisla ku mne a zobrala malu do kocika prisla po hodine a pol s tym ze dnes bola Sofia v kociku najhorsia, ze jej revala strasne uz si myslela ze s nou pojde na pohotovost, ze musi mat nejake bolesti, potom zaspala tak nic...ale povedala ze uz mala riadne nervy lebo jej jacala aj na rukach ☹

jaj, co sa to dejeee

ludmilabb
9. sep 2009

zuzka myslis ze aj mojej? ako to zbadam ci sa jej tam na dasienkach nieco tlaci

ladywitch26
9. sep 2009

monka, v sobotu rano

ludmilabb
9. sep 2009

moja ked mala zapareniny a cerveny zadok bolo to kvoli hnacke, pri kazdom prde revala a bola podrazdena, tri dni sme boli bez plienok len na podlozke aj v noci mala holu ritusu a natierala som Imazolom a Bepanthenom
potom sa to zahojilo
vtedy mala Sofia 1,5 mesiaca a plakala som, lebo som sa bala ze sa jej to nezahoji

mimi21
9. sep 2009

tak ja som jaka sikovnica, som sa vymkla, resp. som si zabuchla kluce doma, odisla spokojne s malou von a ked som chcela ist o 19:15 domov, tak som zistila ze nemam kluce
kamoska ku ktorej by som mohla ist, nie je doma, k nasim mi uz nesiel bus a mm bol na fuciku a bola to ohromna nahoda, ze mi zdvihol a prisiel domov
len chudak to najprv pochopil tak, ze mala je sama doma a ja som isla nieco na chodbu robit a zabuchli sa mi dvere - tak sme sa trochu nepochopili
ale nastastie vsetko dobre dopadlo
len mala kukala, ze co to je ze my sme vonku a uz je tma 😅 😅 😅

monkap, uplne ti rozumiem lebo aj moja mala strasne malo place a ked ma uplakany den tak ja som uplne zufala, myslim na same chobotiny a podobne

bezim do sprchy...

sssimi
9. sep 2009

Ahojteee!
Ja som dnes rozmrazovala chladničku s mrazničkou-jaj to je debilná robota 😠 ... Chvála bohu mám snáď zas na nejakú dobu vystarané... Medzi to som žehlila, kojila.... Pred chvíľou sa mi tu ešte nedalo chodiť...

Len sa už musím začať učiť... V stredu mám skúšku 😖

ludmilabb
9. sep 2009

sssimi a co studujes? ja som planovala jaj az sa smejem, ze doktorat ale som veeeelmo podcenila situaciu 😀

ludmilabb
9. sep 2009

mimi ja chcem tvoju malu, moja place furt a ked neplace som v soku (prijemnom) a cakam kedy to zase na nu pride 😝

bambi7
9. sep 2009

cafte babule ....
my sa mame super ,mala je slniecko aj ked cez den moc nenaspi 😀 ale neva....
mozno po case ju aspon to plavanie unavi 😀 no uvidime 😀

a ssssmi moc drzim palce na skusku urcite to zvladnes si sikulka

moc pisete tak citam sem tam

mys a neboj ono sa to upravi len to chce asi cas viem ze je to tazke ani nasa nespava moc ale uz aspon neplacka ako ked mala 2-3mes teraz je to ok a som stastna stale sa smeje.....a ta kamoska co povedala kasli na to si kocka aj tak nech si hovori co chce 😉

ludmilabb
9. sep 2009

bambi medzi nasimi dievkami je mesiac rozdiel tak si spomeniem o mesiac ake zmeny nastali 😀

sssimi
9. sep 2009

Ludka sociálnu prácu... skúšku mám z SP s telesne postihnutými 😖 ... Nie veľmi príjemná téma...

Bambi diky, si zlatá...

bambi7
9. sep 2009

ludmila no drzim palce 😉 ale nasa je zlaticko ta sa smeje stale jedine ked je hladna alebo sa chce mojkat alebo sledovat vonku tak zaplace jedine malo spi ale pohoda cez den spi tak 2Xpo 40minut ale dnes spala 3H 😉 no superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nie?

😀 😀 😀

a kolko spia vase deturence cez den?

mimi21
9. sep 2009

no som spat, ale natiekla mi voda do ucha a nechce von, aj ma to boli, nemate nejaky tip co s tym 😒 😒 😒

bambi moja ma za optimalneho rezimu 2 hodky hore a potom spi tak hodku a pol az 2 - ako sa podari
rano okolo 9-10 spi ale len tak hodku

bambi7
9. sep 2009

mimi ahoj 🙂

zajtra ideme do poradne no uvidim kolko vazi

monkap
autor
9. sep 2009

bambi mne vacsinou tak 3-4 krat po 30min ... ale obcas sa stane, ze spi aj 3 hodiny v kuse (napr. vcera, predvcerom 😨 ) - cez obed, ked spim vedla nej 😅

ludmilabb
9. sep 2009

moja je dve hodiny hore a spi potom tridsat minut a takto dookola
ani bohovi dlhsie ☹

bambi7
9. sep 2009

inac aj nasa spi v kuse iba ked lezim pri nej a sem tam kuka ockom ci som tam 😀 ta sa tak rada mojka 😀

mimi21
9. sep 2009

monka tak mas aspon dobry argument, aby si si pospala aj ty 😵 😵 😵

u nas je idealny stav spanie 3 krat za den ale v poslednej dobe mi bojkotuje podvecerny spanok a to potom nie je dobre, lebo vecer je uz ako mača a je nervozna a podobne
doma nezaspi, ale v kociku vonku hej

ludmilabb
9. sep 2009

na dnes koncim, vy sa tu iste objavite okolo desiatej ale ja idem este so psom a potom spat, konecne

mimi21
9. sep 2009

bru nocku ludka 😉

bambi7
9. sep 2009

mimi nasa tiez vobec nespavala doma ale teraz spi ked som pri nej.... a vonku spi tak max 40minut a uz von z kocika a kukat co nove 😀 uz nech sedka lebo ju stale nosim a nosim 😀 drzi sa ako kliestik a kocik tlacim 😀

zuzkaprofant
9. sep 2009

dievcata moj vresti ho boli ritka ja neviem co mu mam dat mam krem s nechtikovej masti ale vresti asiho to stipe, lenchladny obklad mu davm nic nepomaha len harmancek sapkam mu ale aj tak ho to pali, som na nervy vam poviem neprajem to nikomu ani hebame tu nemam neviem co mam robit doktorka ze je to normalne ta fajne zub ani v nedohladne ked to je zo zubka 😖

mimi21
9. sep 2009

u nas je jediny problem podvecerny spanok, inac mi vzdy pekne zaspinka

monkap
autor
9. sep 2009

mimi - ano argument dobry, ale musi spat aj patko ...