Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
14. sep 2009

cafte co nove mi sa mame celkom oki sem tam palckame a sme vkuse hladny maly mi dako uz vela pije sa smejeme ze sa poriadne vykakal tak je hladnuckky teraz

ianac aj vase babtka radi spia na boku moj stale sa prekoprcne a tak spinka

unas sa dnes poriadne ochladilo a prsi 😒

dupinka
14. sep 2009

zuzka, moj sa najnovsie nechce otacat z bruska na chrbatik, hoci to predtym pekne vedel sam...
U nas fuka vietor, zatial neprsi.

iinuska
14. sep 2009

aj nas Adamko akosi zlenivel, tiez sa stale pretacal z chrbatika na brusko a opacne, a teraz posledne 2 tt sa mu nechce 🙂

iinuska
14. sep 2009

mne sa dnes snivalo. ze som bola tehotna a ze som porodila dalsieho chlapca 😀

dupinka
14. sep 2009

iinuska: uz si prepracovana 😀 😀

zuzkaprofant
14. sep 2009

moj uz dospal ale apson som uvarila zemiacky 😠 dako mi nechce dlhso spinkat ako volakedy

dupinka
14. sep 2009

a mne co nespal v noci, tak teraz spi uz dve hodiny. Hm, rezim v prde.i. 😖

zuzkaprofant
14. sep 2009

moj ani zadny rezim nema jak je unaveny tak zaspi a je po rezime na nervy niekedy ale apson ked idem snim vonku tak zaspi 😀 😀

iinuska
14. sep 2009

dupi, no unavena som. Vcera som si skusila cez den lahnut k malemu, ze aspon na chvilku, v minute sa prebral, druhy pokus dopadol podobne, tak uz to ani neskusam. 😒

iinuska
14. sep 2009

no v kociku mi zvykne pospat tak hodinku, ale dnes to na prechadzku nevyzera. Je zatiahnute a neviem ci aj chvilami nepoprcha

dupinka
14. sep 2009

mne najnovsie cez den zaspava na prsniku, aj keby predtym vypil neviem kolko,.....
My sme mali celkom pekny rezim, len sme min. tyzden boli na dovolenke, tam sa to trochu pokaslalo a pokracuje to dalej. A kedze v stredu nas caka ockovanie a dalsi tyzden zase ideme prec, zmena prostredia, tak ani nerdufam, ze sa nieco dovtedy zlepsi.
Len ja som z toho hotova. No moment. musim byt hore, lebo cakam telefonat. Fuuuj, a tak by som spalaaaaa. 😒

zuzkaprofant
14. sep 2009

ja od rana vyspevujem malemu inac mrci az ma hrdlo boli , inac frci na zelenej lucke sedi zajac,.,,,,,xiixi

iinuska
14. sep 2009

My ideme na oskovanie vo stvrtok, tiez som zvedava co bude. Zlaticko moje male
Uz sa hlasi, e,e e...

stija
14. sep 2009

ahojte nam sa tiez rezim celkom rozhodil a to sme neboi ani na dovolenke. ale zacala menej papat, tak mi kazali ju rozpapat. to sa podarilo, ale totalne nam to rozhodilo rezim, tak uvidime, zatial je to ako kedy, jeden den pekne inokedy nie

stija
14. sep 2009

iinuska
ja chodim von aj ked prsi, na kocik prsiplast, do ruky dazdnik a tak sa prechadzame. a vtedy vyborne spinka

zuzkaprofant
14. sep 2009

mi maem uz po 3 vakcinke tak som rada
ja tiez som chodila ked prisi ale uz nechodim lebo posledny krat mi maly chcel ist na ruky a jak ked leje dazdnik v jednej ruke maly v druhej a kocar som tlacila bruchom tak mi stacilo.xixii

dupinka
14. sep 2009

zuzkaprofant - ja takto velakrat kocikujem, hlavne ked ideme domov z prechadzky hore do kopca 😀
A tiez chodim aj v dazdi.

Ozaj, ako ide ta riekanka: Na zelenej luke sedi zajac, prepleta nozkami ako najviac? A dalej???

U nas leti Kukulienka, Cizicek cizicek, Prsi prsi a najnovsie tlapkame pri My sme smeli vojaci. 🙂 🙂 🙂

zuzkad
14. sep 2009

pekny dnik mamicky 🙂 🙂

ja som dnes potiahla rano dlhsie v posteli...maly sa zobudil, tak ho tatino zobral a mna nechal este spat...a spala som asi do pol desiatej. Bola som kraaasne vyspata.

Zuzka ja by som rada spievala mojmu malemu, ale ked ja nepoznam ziadne take pesnicky ☹ ☹ ja mu pustam moderne pesnicky a pritom spolu tancujeme a maly krici a kopka nozkami a ruckami a tesi sa...ale rada by som mu spievala nieco pekne ale nic nepoznam...nie je nejaka stranka ??

Ja dnes robim vysmazany patizon a pyre k tomu. 😝 😝

ozaj rozumiete aky typ fotiek to je v akcii, ked pisu, ze 10cm ?? chcem to dat objednat, len neviem aky format to je..ale asi 10x13. http://www.fotolab.sk/fotoprodukty/aktualne-akcie myslim tu akciu 200 fotiek

stija
14. sep 2009

zuzi myslim, ze je to sirka 10 cm a vyska upravena. normalne fotky su 10 na 15, ale z digitalu su kratsie, len neviem presne kolko

luba142
14. sep 2009

ahojte

dnes sme boli u dokyny lebo Barborka mala v noci 38 po odcitani a povedala ze uz aj hrdielko zacina mat chytene ma soplik ale uz nema teplotu a dala nam antibiotika, tak mame o zabavu postarane ked ich budeme davat teraz som to striekla rychlo dala prso a nastastie to nevyplula

zuzkad
14. sep 2009

dupi dakujem idem sa ucit 😉 😉 😉

lubka ☹ ☹ skore uzdravenie prajeme ☹ ☹

stija tak blbo to napisali, ze netusim ake to budu fotky, ale asi take normalne ,.,,dufam

nikanika28
14. sep 2009

Ahojte..akosi sa mi nic nechce...

jamaat
14. sep 2009

ahojte.

dupi, ...i ja by tak prepletala, keby také nôžky mala ako zaaajac, ako zaaajac. 🙂

Ja spievam Emči Hej vy tam na Balkáne. A keď mi s tým začne šibať, tak to vybľakujem celý deň. 🙂

Luba, tak nech vám to rýchlo prejde. Výtery jej asi nerobila, však? Už vás dosť písalo, že máte detičky choré, tak som zvedavá, kedy aj Emku dačo chytí.

dupinka
14. sep 2009

jamaat diky. A tu tvoju balkansku ani nepoznam,...

luba142
14. sep 2009

jamat robila jej s nosohltana

zuzkad
14. sep 2009

ozaj ...neviete od kedy sa moze davat dieta do choditka ??

dupinka
14. sep 2009

choditko sa velmi neodporuca, lebo dieta nenaslapuje prirodzene, len na spicku,....

luba142
14. sep 2009

zuzkad my sme pouzivali choditko asi od 6mesiacov a pekne sa uz za 2 mesiace sama chytala bez pomoci nabytku a chodila popri nom a choditko uz nebolo zaujimave 🙂
take odporucania ja neberem vazne mne sa osvedcilo lebo mala sa stale brala na nohy a nemohli sme s nou stale niekto byt a tam bola velmi spokojna

martinaxyz
14. sep 2009

jamaat- dá sa dostať nadetskú polik. v BB aj s kočíkom?