Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
2. okt 2009

Čafte. Tak ja som dnes tiež vyzúrená. Najskôr ma nazúrili obaja aj so psom doma, kým sme sa vychystali, Emka ryčala, Deny sa popletal, pozabúdala som si doma v tom strese plno vecí - mobily, balzam na ústa a jedlo. (Keďže bez balzamu mi hneď ústa popraskajú, natrela som si pery Emkiným krémom na ritku 🙂 ) Potom dole schodmi ma Deny už dorazil, lebo on keď sa teší von, tak kvôli všetkému kvičí, no a keď sa mi omotal okolo nôh - ja Emku na rukách - a som ho chcela nohou odstrčiť, tak zase tak jačal, že si všetci susedia určite mysleli, že ho vraždím. Potom na lúke zakaždým, keď sme zastali a ja som si na chvíľku sadla, tak sa zobudila a vrešťala Emka. Tak som už potom nezastávala, obišli sme celú lúku, hladná som bola ako čenkovej deti, aspoň drienky som jedla. No a keď sme po hodine došli k autu, tak aj keď sme stáli, Emka si spokojne spinkala a keďže som ju nechcela budiť, tak som tam tvrdla ďalšiu hodinu, zima mi bola, hladná, ešte aj pes sa odtúlal. Potom som si povedala, že už kašlem na to, nech sa aj zobudí pri nakladaní do auta. Ale zobudila sa až na parkovisku pred panelákom. Po 3 a pol hodinách sme došli domov.

jamaat
2. okt 2009

mimi, ak chceš, odsledujem ti to, len povedz, koľko si ochotná za čo dať. Prihlásim sa pod svojim nickom, potom ti len dám číslo účtu a pošlem jej tvoju adresu.

emode
2. okt 2009

ahojte my sme dnes mali doktorsky den, boli sme s malou v poradni, mame 7100g vsetko ok, az na to, ze sa jej nepaci ako si dava hlavicku viac na jednu stranu, tak ideme k nejakej rehabilitacnej doktorke, nech nas pozrie ... a potom som bola ja na kontrole, dali mi dole ten skrobovy obvaz, no da sa ... uz som dnes malu sama uspala na terase a bola s nou na prechadzke ale este nevydrzim dlho ☹

mimi, pozor, aj ja mam nejake vyhliadnute 😀

mimi21
2. okt 2009

no Nika, ked nikto nevdrazil taku cervenu Next mikinku, tak uz neviem... supla som ju tam este raz, tk uvidime
zatial mi vydrazili len take vysivane riflicky, za tymi mi bude smutno, velkost bola este dobra, ale mame toho tolko, ze som daco musela uz posunut...

emode aj moja dava hlavku viac na jednu stranu, aj ju ma viac zalezanu - svokre to dost lezi v zaludku ....

dnes som ju aj v meste stretla, tak mi zase zabila, ze uplne cez vikend viedla na svagrinej aka je sokovana z toho, ze aka je mala velka - toto akoze co ma byt, ja uz niekedy fakt nechapem 😠 😠 😠

ale uz tu nesmiem okydavat svokru, lebo mm mi to tu cita a potom musim doma zehlit 😒 😒 😒

mimi21
2. okt 2009

emode, no tak uz bude snad lepsie s tou nohou, drzim palce
joj, baby strasne sa tesim na to plavanie, len ked sa tak tesim, aby to dobre vsetko dopadlo...

sirinka
2. okt 2009

jamaat to poznam take dni... 😎

dualcore
2. okt 2009

mimi a kam ides plavat?ja som z nasho plavania viac ako sklamana.my sme sa prihlasili do SNOP-u a maju tam hlbku vody ako pre vodnopolistov!ja mam 160cm a vodu mam po nos tak plavat moze len manzel s malym.vytocena som na to doteraz! 😠

dm1
2. okt 2009

dualcore tak to je teda riadne odveci ☹ my normalne pride ako keby chceli vsetci kde maju hocaky bazen na tom len zarobit a vobec sa nepozeraju na to ako by to malo byt / teda bazen len pre deticky a tak...

mimi21
2. okt 2009

ideme plavat na sliac, je to asi 5km od zvolena, je to v rehabilitacnom bazene, tekze voda tam nie je hlboka
a videla som odtial aj fotky, pacilo sa mi to

dm1
2. okt 2009

inak ja by som sa tam asi aj utopila lebo mam 156 cm... 😉

mimi21
2. okt 2009

to je uplne perfektne, ako sa tie deticky spravaju pod vodou:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

dualcore
2. okt 2009

dm to urcite ano 😀 ja by som uz potrebovala koleso-a to sme tam take 3! a oni sa ohradili len tym ze planuju znizenie v buducnosti co mi je na nic a ze ked nebude mozne aby prisiel plavat muz tak nam daju radsej nahradnu hodinu 😒 ako tak s mojim drobcom mozem ja plavat tak max doma vo vani 😢

jamaat
2. okt 2009

mimi, kde by som si mohla pozrieť fotky z toho sliača?

jamaat
2. okt 2009

Kuknite sa aj fotku o jednu skôr, ako poslala mimi link. Ten chlapec je tam perfektný!!!

sssimi
2. okt 2009

Kočky aj u nás je už konečne plávanie a moja malá spáva do 11tej... Plávanie býva od 8-12hodiny.... A keď malú zobudím tak je celý deň nervná... To by mi tam celú dobu preplakala.... Tak zase musím čakať kým sa jej upravý režim a to som jej už aj plienky na plávanie kúpila 😒

jamaat
2. okt 2009

Inak poštárka na mňa začína zazerať, lebo mi každý deň teraz chodia balíčky a ona vie, že mám malé dieťa, tak som doma, a nosí mi to hore po schodoch. 😅

dm1
2. okt 2009

jamaat aj na mna postarka uz skaredo pozera ked mi stale nieco nosi a to mame vytah 😀 parkrat sa mi stalo ze napriek tomu ze som bola doma smarila mi len do schranky listok nezstihnuta a ja som musela cupitat na postu 😠

ludmilabb
2. okt 2009

BABY CHCETE SA POBAVIT?

tak my ma mame nove auto, cca 5 dni, mm ho bol dnes prihlasit do Detvy kedze tam ma trvaly pobyt cestou sa zastavil u svokrovcov. Svokra nama nabalila do tasky nejake jedlo (vajcia, placky, polievku) ked sa mm vratil do BB a otvoril kufor nestacil sa cudovat, polievka bola po celom kufri 😠 a kedze je svokra znama svojim varenim ala vsade pridame olej na pomastenie bruska (jej vyrok) tak olej total vsade, taska zakydana olejom, dali sme to do vane, vyplala mrkva, petrzlen a
prichadza POINTA ze preco sa to stalo? svokra dala polievku do hrnca a ZABEZPECILA ho pokrievkou iba!!!! ja nemam nic proti svokram ale toto uz co ma byt 😖 !!!!!

dm1
2. okt 2009

ludmilabb - potesi 😉

sirinka
2. okt 2009

ludmila mojho by na mieste porazilo...na poriadok v aute je haklivy, ked obcas nakukne do mojho, len oci prevracia...
ale ja mam urobenu do kufra taku podlozku z vyvysenymi okrajmi, ked aj spinavy kocik tam dam a tak, tak sa to iba poutiera a je pokoj... 😉

luba142
2. okt 2009

mimi tie ruzove nohavice na traky su pekne tusim potvrdim cenu 🙂

jamaat
2. okt 2009

siri, tak keby pozrel do môjho auta, tak ho prevráti celého, nielen oči 😀

No dnes sa mi darí aj naďalej. Paradajkovú polievku som varila. Najskôr mi prihorela zápražka, tak som musela hrniec umyť a nanovo. No a potom mi vykypela. Tak ale už som pred polhodinou aj obedovala a ani som sa nezadrhla. 🙂

ludka, dobre to spravili tí tvoji. Nabudúce nech aj mangel pozrie, čo mu dávajú 🙂

mimi21
2. okt 2009

lubi, ktore?

ludmilabb
2. okt 2009

baby jahody myslite ze susene si mozem dat?

jamaat mne vykypi kazda jedna polievka co robim (vzdy na nu pri Sofii zabudnem, to iste pri hriani jedla v mikrovlnke a zalievani caju), horsia ja rozvarena ryza ked sa mi zadari 😀

no tak mame pokrstene auto haha

Sofia dnes vecer riadne cirkusovala normalne si pre nas pripravila cirkusove cislo ako akrobatika rukami nohami, menila farby, rehotala sa, jacala, viskala skoro som aj ja zacala chytat farby od nej
ale nakoniec sme to ukocirovali uffff

sssimi
2. okt 2009

Jamat aj ty tak neskoro obeduješ? Aj ja som práve teraz dala obed... 😉

Mne dnes malá za celý den spala 2x po pol hodine, tak som zvedavá čo urobí teraz. Vykúpala som ju v novej kozmetike na dobrú noc.... Keby tak zabrala.... môžem snívať...

kackabrcka
2. okt 2009

ahoj te babule..

neviete nieco o tom ci sa teda bude zvysovat rodicovsky pripsevok o tych 90eur po novom roku ?? ak mate nejake info prosim IP, diky

mimi21
2. okt 2009

kacka mas IP 😉

mimi21
2. okt 2009

idem si ja vlasy zafarbit, bo uz ich mam katastrofalne ale fest sa mi nechce...