Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
9. okt 2009

ja ju nemam na FB tak som nevysnorila ništ...a po koľko sa skladáme a komu na účet dáme???

mimi21
9. okt 2009

a vlastne az teraz ked citam co ste pisali mi doslo preco sa starala o album, ja som sa k vam pridala dost neskoro

zuzkaprofant
9. okt 2009

jamat super napad len ja neivem ako by som vam poslala peniazky lebo postou to urcite nedojdu 😖

jamaat
9. okt 2009

Ja som sa tiež neskoršie pridala, ale v IP sme s ňou o tom písali, preto viem.

Ani ja ju nemám na FB. Počkáme, koľké sa pridajú a vyberieme darček. Môžem to aj ja zaplatiť a mne pošlete.

jamaat
9. okt 2009

Napíšem o tom znovu na FB, tam to skôr aj ostatné nájdu.

mimi21
9. okt 2009

oki, ja som za 😉

dupinka
9. okt 2009

baby, a mozem sa aj ja pridat?? Napiste mi do IP, lebo neviem, co presne a ako,.... 😅

ludmilabb
9. okt 2009

he uz viem robit s IB tak nemam problem 🙂))))))

sssimi
9. okt 2009

Ludka si šikulka.....

No baby vy máte tuším detektívne danosti 😀

jamaat
9. okt 2009

TAk už je to na FB, môžete sa poprihlasovať, potom porátame, vyberieme...

jamaat
9. okt 2009

Emka mi dnes úplne nepochopiteľne spí celý deň. Doobeda 2 a štvrť hodiny, poobede hodinu a pol. Ani z pyžama som ju ešte od rána neprezliekla 🙂
A ja som doma skoro nič neurobila, len obed zvrtla a sem-tam trošku hrniec oškrabkám. 😅

jamaat
9. okt 2009

A práve som objavila, že máme Bebe TV. Tak Emka už čumákuje. Len si musím dať pozor, aby som jej to nedala príliš často pozerať. 🙂

jamaat
9. okt 2009

aaaa, dlho ju to nebavilo. Už sa krbáľa dávno po deke, naťahuje a ohrýza tam všetko. 🙂

luba142
9. okt 2009

ani ja neviem o tom blizsie lebo som k vam prisla neskoro a vsetko som necitala, ale pridavam sa aj na FB som pisala ze hej

a kodada je aj na FB?

dm1
9. okt 2009

baby len aby si to tu kodada neprecitala skor ako ju prekvapime 😉

jamaat
9. okt 2009

Ja ju na FB nemám.

jamaat
9. okt 2009

dm, veru, treba začať písať o inom. A na FB to hádam neuvidí. Či?

dm1
9. okt 2009

ani ja! jamaat ale ked si ju das tak to tam bude videt!

dm1
9. okt 2009

nemala by ak si ju ty nedas do priatelov

luba142
9. okt 2009

no baby ale fakt aby si to necitala 😀 😀

luba142
9. okt 2009

mozno uz neni ani doma

jamaat
9. okt 2009

Veď si ju nejdem pridávať. Tak psssst, už nepíšte tu o tom. 🙂.....Dnes bola ešte doma, písala na koňa.

jamaat
9. okt 2009

Emka kakala naposledy pred tromi dňami, to ako som jej ten Nutriton začala dávať. A to jej dávam menšie dávky a ani nie zakaždým. No som zvedavá, kedy to z nej vyjde. Ale zatiaľ sa tvári spokojne. A prdí riadne smradľavo, môžu sa so psom pretekať. 🙂

ludmilabb
9. okt 2009

Janka mne ked Sofia nekakcila tri, pat az sedem dni tak takych spionov pustala no brutal, to bol az stiplavy smradek...teraz kaka dva, trikrat za den vzdy rano a zvysok su prekvapka 😀

jamaat
9. okt 2009

😀 😀 tak u nás to ešte neštípe.

A už zase vyzivuje, pri každom papaní mi zadriemala...no dnes ju asi mucha tse-tse uštipla. Chcela som ju pofotiť vo vani v pene, ale asi to odložím na zajtra.

dm1
9. okt 2009

nas dnes vobec nevie zaspat. som 3x musela na fitlopte hopkat ked som ho chcela na 30 min. uspat. aj v kocari spal len 15 min. 😝

mimi21
9. okt 2009

my sme dnes super spali
rano 2 hodky, cez obed hodku a poobede zase 2 hodky a to som si aj ja s malou pospala 🙂

iinuska
9. okt 2009

ahojte, rozoberate hovienka? 😀 Nas drobec zvykne vzdy rano a pocas dna este2-3 krat. Ked mu isli zubky, tak to bolo aj 8x za den. To sme len ritku umyvali 😀

iinuska
9. okt 2009

mimi, no to je ukazkove spinkanie. Take u nas nehrzi. Maly dnes doobeda hodinku a poobede vonku hodinku

sme si objednali na pol osmu pizzu, tak sa mi uz slinky zbiehaju. mnamky 😝

ludmilabb
9. okt 2009

okupane, nakojene, odkvecla na prsniku takze prva faza ukladania zahajena, nastupuje faza cakacia 😝 ci sa preberie ale nie