Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kristiniatko
14. okt 2009

ahojte, baby co sa mi pred hodinou stalo: dala osm malu na gauc, lebo sa jej ckalo a to musim trochu pockat, kym sa jej vycka a potom jej ukazat nieco nad cim sa pocuduje, potom ju to prejde. idem reku zavtedy tochu pozriet maily asi 2 m od nej a zavtedy mi spadla z gauca na zem! ☹ plakala chudatko. neviete ci sa jej nemohlo nic stat! mame plavajucu podlahu, ale aj tak. teraz spi asi 1 hod. lezala som doterz pri nej a pozerala som ci dycha. nestalo sa vam to niekomu?

kristiniatko
14. okt 2009

nemoze mat nieco poranene? nespadla na hlavku, len na chrbatik a zadocek. poradte!

monkap
autor
14. okt 2009

sssimi: ja si neplatim sama nic 😔

nikuska19
14. okt 2009

Ahojte.Mam nervy na to zvysovanie od januara,lebo na mna sa to nevstahuje....nemam odrobene a na ine peniaze od statu nemam narok lebo byvam v dome s mojin otcom,tak bez prispevkov....ty kokos ale mam nervy,som sa spoliehala,ze od noveho roka to bude financne lepsie....

ludmilabb
14. okt 2009

kristiniatko hmm neviem. Sabinka uz neplace ak sa ukludnila tak hadam je ok, dolezite je ze nespadla na hlavicku.
Ja by som zavolala doktorke. Som typ, ktory by sa radsej poradil s pediatrom v takych situaciach a mozno by som rovno isla k nemu. Podla toho ako by som odhadla situaciu, ako by sa spravala mala ci by som nevidela nejake poranenie atd.

ludmilabb
14. okt 2009

nikuska ja vlastne ani neviem ci sa zvysovanie aj mna tyka, budem musiet zajst an socialku. Ale je to nefer, ze spravili mudre hlavy selekciu 😠

monkap
autor
14. okt 2009

kristiniatko, sleduj ju, ci nie je moc spava, ci moc neplace a tak. ... ved ak sa ti nieco nezda,radsej zavolaj dr. a porad sa ....

monkap
autor
14. okt 2009

ja dufam, ze sa ma to tyka ..... koho sa to netyka??? ja som to riadne ani necitala este ... ale pocitam s tym, ze budem mat zvysene 😅

nikuska19
14. okt 2009

tyka sa to tych co maju odrobene....vlastne tie co maju malersku.ja nemam len rodinne a rodicovsky,tak nic

luba142
14. okt 2009

ahojte

Kristiniatko- mne sa to stalo pri starsej dcere sice sme s nou hned leteli doktorke ale nakoniec jej nic nebolo
a teraz v sobotu som mala malicku mladsiu na posteli a zadriemala som a ona sa trepala az sa prekoprcla na zem ja som sa zobudila na buchot a plac bola na chrbte a na mojich papuciach korkovyxh, prezrela som ju newmala nic cervene a pozorovala som ju chvilu ale nic jej nebolo

luba142
14. okt 2009

mne sa mala uz posuva po celej zemi uz jej hracia deka nestaci zachvilu je na zemi aj meter od nej 😅 😅

luba142
14. okt 2009

mimi a co sa tyka vajicka tak naozaj sa do roka nedava bielok ale piskoty sa mozu ked ti povedala dokina uz v tom 7 mesiaci to neni take strasene ja si pamatam ze som ich Kike davala a kupovala som aj take od jednej firmy co vyraba UM take ako piskoty dlhe vyzeraju a to zuzlala

iinuska
14. okt 2009

kristiniatko, ja by som radsej zavolala doktorke.Istota je gulomet.

nikanika28
14. okt 2009

no som tu...ina kossssssa ...brrrr 🙄 🙄 🙄
Kristiniatko, aj nam sa to stalo s Lukaskom, ten vyletel z postielky ked mal asi polroka... 😕 leteli sme hned na RTG, ale vsetko bolo ok..doktor kazal sledovat spravanie, ci mu ocko neuteka, zrenicky...ci sa mu nezmeni nalada, spavost, vracanie...... Ved uznaj sama, ako spadla, ci sa jej mohlo nieco stat..
No a Klarka mi spadla z lehatka, ale to sa len tak zosmykla, trosku placu, nic cervene..ale tiez som ju sledovala...
A ked spadla, hlavicku si drzala hore?

ludmilabb
14. okt 2009

na tieto kocky som prihodila kym boli za 50 Sk ale uz stoja 2krat tolko takze s aukciou koncim 😝

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1395664

nikuska19
14. okt 2009

ozaj aky mate nazor na to od kedy sa ma davat dieta do chodaka....Citala som,ze ked uz vie samo pekne sediet,tak sa moze davat...

monkap
autor
14. okt 2009

mne tiez patko spadol ked bol malicky ... som sa inak vylakala ... ale sledovala som ho, a vsetko bolo OK ....

monkap
autor
14. okt 2009

nikus: ja som proti chodakom 😝 nepouzivali sme ani nebudeme

nikuska19
14. okt 2009

monkap--aha a preco?

nikanika28
14. okt 2009

no ja chodaky tiez moc ee-ee..urcite nie teraz, mozno neskor, ked bude cela pevnejsia, cize o nejake 4-5mes

ludmilabb
14. okt 2009

moja sestra mala syna v pavuku ja este neuvazujem, urcite by som tak skoro dat donho malu neskusala aj ked by uz vedela sediet nemala by vediet stat a trosku chodit abyv tom bola?

iinuska
14. okt 2009

U Petka sme choditko mali, nebol v nom vela. Pre Adamka choditko nemame a ani som este nerozmyslala ci nejake zozeniem. Ale teraz je este skoro. Teraz pride na rad stolicka na krmenie

luba142
14. okt 2009

nika o 4-5 mesiacov uz ho ani nepotrebujes Kristinka v nom bola od 6,5-8 mesiaca potom uz sa vedela postavit pri nabytku a chodit takze islo z domu a od 9 mesiaca chodila za ruky a v 10-11 mwsiaci uz sa pustala sama

nikuska19
14. okt 2009

no ta by sa zisla veru aj mne....ten moj drobec neposedi pokojne ani keby co bolo...musi ho niekto drzat,ked mu chcem dat jest.inak sa stale otaca,kruti...

luba142
14. okt 2009

ja malu som vcera krmila vo vajicku, lebo stolicku mame az ked bude sediet taku drevenu

monkap
autor
14. okt 2009

nikus: je to zataz pre klbiky, chrbticu, vela deticiek vraj potom spickuje, nevie padat .... ale osobnu skusenost s nimi nemam, nakolko ako som pisala, nepouzivali sme ...

luba142
14. okt 2009

inuska ty si pisalôa ze chces skusit mrkvicku ? Ja uz som vcera skusila a chutila malej

luba142
14. okt 2009

monka ja mam s nim skusenost taku ze mi Kika nikde uz nevydrzala stale chcela vsetko vidiet a vsade byt tak sa mi to osvecilo ale nedavala som ju tam stale len ked mala nervy a ja som bola sama a poterbovala som nieco spravit a nemala cas sa jej venovat, a pomohlo mi to

nikanika28
14. okt 2009

lubi, no je fakt, ze som to trosku prestrelila, si neuvedomujem, kolko mame uz mesiacov 😀 😀

monkap
autor
14. okt 2009

ja krmim zatial v lehatku ... ked bude vediet sediet tak az potom v stolicke ....

luba: vela mamiciek pouziva tie choditka, ... mna to naozaj neoslovilo 😔