Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
18. okt 2009

ahojte, mne sa dnes chce strasne spat, bola u mna sestra a debatili sme do jednej 😝

zuzkaprofant
18. okt 2009

Lady sk je brutal drahe uz len porovnanie nemecke dm a sk su o polku skoro drahsie minule sme to rozoberali s nasimi 😀
a hlavne potravicny ze jogurt 20korun a 3klrat das lyzicku a ho uz niet 😀

inac odbre ranecko moj maly zase bol kazde 3 hodky hore 😠

ludmilabb
18. okt 2009

zuzka my sme boli hore 3krat do osmej, celkom fajn az na to ze ja som ponocovala...no ako naschval

sssimi
18. okt 2009

Ahojte!
Konečne som Vás dočítala a už nemám šajnu čo som chcela napísať 😀

My sme boli včera kočíkovať aj v daždi. Sarah už pišťala aj na rukách vyspatá a najdená. Akonáhle som ju šupla do kočíka ostala ticho. Tak sme sa hodinu vozili a aj susedov sme postretali, tak bolo veľké kočíkové stretko 😀

Lady ja by som taktiež nakupovala Next vecičky. A ak by si potrebovala niekoho kto by ti to na Sk predával, tak sa ozvi... V TO tak predáva jedna kočka a nestíha 😀

jamaat
18. okt 2009

Ahojte. Aj mne sa chce spať, lebo som sa rozdriemala ráno. Emka sa zobudila o pol siedmej a ja som si ju zobrala k sebe do postele a tak driemala pri nej. A to bola chyba!

Ale teraz už dosť dlho spí, obed varí chlop, tak ja mám veget. Štrikujem a pozerám Ordináciu, iba čo som plienky zvešala a prádlo povešala. 🙂

zuzkaprofant
18. okt 2009

jamat a co pekne strikujes ja salik lebo som ho rozparala lebo hraskovy vzor na sal sa mi nepacil a robim malemu aj stucne 😀

iinuska
18. okt 2009

Ahojte babenky,

ja na strikovanie ani na ziadne rucne prace nemam nervy. Vzdy som nieco zacala a nedokoncila

zuzkaprofant
18. okt 2009

dobru chut k obedu vsetkym prajem moj dopapal zemacik a cuketou a rapsol mne to tak smrdelo ze ma napinalo ale jemu to tak chuti ze mi polkku flasticky velkej zjedol 😀

ludmilabb
18. okt 2009

zuzka preco ti to smrdi?
ja som Sofiu uspala na fitlopte takze polhodinka casu na...asi pojdem na zachod a napijem sa caju 😝

iinuska
18. okt 2009

zuzi, halvne ze mu chuti. 😀

ludka, aby si to stihla 😀

zuzkaprofant
18. okt 2009

ludmila lebo je tak 3omega olej a to je taky smradlavy ako rybaci ja som ho pila ked osm bola tehu a od vtedy mi to velmi smrdi ale malemu chutilo musim uznat konecne mi zapsinkal lebo od piatka tak vrestime ze mna uz zaludok stoho boli zase sme dnes sami doma tak super nedela 😠

ludmilabb
18. okt 2009

aha som nevedela ze aj olej davas, hmm

ludmilabb
18. okt 2009

skoda ze toto nie je vacsie cislo
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1424744

iinuska
18. okt 2009

ludka, podobny mame, Adamko dostal ked sa narodil, teraz mu je dobry, prave dnes som ho ozehlila, dame na spanie

borocka
18. okt 2009

Ahoj, ja sa idem pochvalit. po dlllho case sme prespali celuuu noc. nakojila som ho o pol deviatej, aj to len pouzil prso namiesto cumla a po piatich minutach bol tuhy.a rano sme vstali az o 7:00!!!!! to tu uz daavno nebolo.

damy,a vy si potrpite na znackove vecicky??
u nas je to skor naopak, mne sa kruti hlava ked mam malemu kupit nohavice za 15-20eur a viem ze ich bude nosit asi tak 2 mesiace. a moj manzel?? tak ten by mu kupil aj za 30 eur keby sa mu pacili.

my najviac nakupujeme v tescu. pacia sa mi ich body najme. pekne,malovane bavlnene....

a ozaj co plienky??? my kupujeme najme v akciach. raz som tak kupila pampersky ale nikdy viac. vobec mu nerobili dobre tie kremy co su v nich napustene. najviac nam vyhovuju huggies.

sssimi
18. okt 2009

Sarah má dnes 5 mesiačikoooov 😀

Mimi Gratulkoooo

iinuska
18. okt 2009

simi, gratulujemeeeeeeeee 😉

borocka, ja pouzivam od narodenia Pampersky, nemali sme ziaden problem.Ono je to individualne.Huggies sme mali v nemocnici, boli v poho.
ja zvyknem kupovat znackove veci, ale nekupujem vela. Nieco mam este po Petkovi, nieco sme dostali

ladywitch26
18. okt 2009

borocka, aj ja mam rada tescacske body,fakt su dobre. inak tu aj znackove veci kupis velmi lacno, takze ja by som za nohavice 15eur nedala. teraz som kupovala dvojbalenie flisovych za 7€ a su uplne super. len raz som kupila znackovu bundicu, no nemohla som odolat.nadherna bola a stala len 15€.akurat som jej ju obliekla a vyhnala muza na prechadzku.ale som si ju musela najskor pofotit,taka bola zlatucka v nej. 😅
ja som najskor pouzivala pampers,ale tie rychlo precika.teraz pouzivam tiez huggies, ale slovenske huggies a tie irske sa voooobec kvalitou nedaju porovnat.tie slovenske ako keby boli tensie, no esteze som nekupila velke balenie,ked sme boli na dovolenke, lebo sa mi vobec nepacili.a aj o nejake 2€ boli drahsie,a to uz bola na nich nejaka mega akcia ci co. 😠

simi, gratulujeme sarah

dnes som malej robila zeleninku, dve mrkvy, trosku brokolice,velky sladky zemiak,dva obycajne zemiaky a petrzlen. a vyslo mi to len do siedmych poharikov,tak neviem,ci sa mi to vobec oplati. ked kupim 6 poharikov hipp, tak to stoji 3,80 a takto len ten kusok brokolice stal 2€, ten sladky zemiak skoro euro a mrkva,zemiaky a petrzlen dokopy stali urcite viac nez 80centov a ak zaratam aj elektrinu,co som pri tom minula a ten cas, tak to mam hadam aj viac. sa s tym prplat asi nebudem. 😒

iinuska
18. okt 2009

ja chodim kupovat plienky do Rakuska.Uz som rozmyslala, ze kupim zase o cislo vacsie, maly rastie ako z vody.Musim pozriet na tu kilaz

ladywitch26
18. okt 2009

inus, my uz dost dlho nosime velkost 4, ale uz som pozerala,ze za chvilu asi 4+ budeme kupovat. a na vianoce asi novu autosedacku malej kupime, lebo do tejto sa uz pomaly nevprace. je do 9kg a nasa ma uz teraz okolo 8kg,tak do vianoc to uz urcite bude mat. pozerala som,ze asi rovno kupim taku do 11rokov. maju take,co sa daju rozobrat az z nich zostane len ten podsedak od 4rokov a vyjde to 200e, tak uz zainvestujem a bude to mat na dlhooo

borocka
18. okt 2009

Lady: existuju aj irske huggies???? to akoze pre kazdy stat sa inak vyrabaju??
my mame najblizsie do madarska a obcas sa dam daju pekne kupit plienky. tie pampersky som kupila v akcii 74 kusov za 8 eur. a klasicke tesco plienky fialove som brala este na koruny za 200sk zatial co tu bezala cena 350sk.

ladywitch26
18. okt 2009

borocka, oni mali sice obal rovnaky, ale vo vnutri boli ine.tie co som kupila na svk boli take pasikave, take oranzove pasy na nich boli a obrazky macka pu a tigra.tie irske boli bez pasov. a aj v pamperskach su rozdiely. tu v irsku som nasla dvojo rozdielnych. obal rovnaky,ale jedny boli akoby viac igelitove a druhe viac papierove.asi aka vyroba bola,zalezi.

iinuska
18. okt 2009

lady, aj ja som uz rozmyslala nad autosedackou.Ale ja chcem taku 9-18, lebo tie sa daju polohovat.My dost vela cestujeme, tak preto

ladywitch26
18. okt 2009

inus, o cestovani mi nic nevrav, mala uz precestovala 6000km 😀

iinuska
18. okt 2009

lady, no tak to je mala cestovatelka 😀

ladywitch26
18. okt 2009

inus,co narobim,ked babca s dedkom 2500km daleko 😀

iinuska
18. okt 2009

maly spi nejako na etapy.Sa prebral po 45 min, uz som myslela, ze nezaspi, dala som mu potiahnut, zadriemkal na 20 min, zase sa prebral, ponosila som ho na rukach a zase zaspinkal. 😀

iinuska
18. okt 2009

lady a ako dlho si uz v tom Irsku?

ladywitch26
18. okt 2009

tri a pol roka

iinuska
18. okt 2009

lady, tak to mozes malu ucit hned aj po anglicky.Ja chcem Adamka ucit po nemecky. Po anglicky neviem tak dobre.