Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
18. okt 2009

emode, neviem veru.

jamaat
18. okt 2009

Na Jednotke práve spievala Lucie Bílá Vyznanie od Mariky Gombitovej.

luba142
18. okt 2009

jamat ja som to pocula a aj som ju pocula nazivo ked sme boli na jej koncerte v auguste

dm1
18. okt 2009

jamaat ja som mala vypnuty TV uz ale pocula som to od susedov tak som zapla ze kdo to spieva 😉

emode
18. okt 2009

na Dolnej v pasáži ako sú Janick bicykle, od huštáku napravo ... obchod sa volá Maťko a vozia tie veci z Maďarska, pjekné ...

hľadala som malej overal ... 0 bodov v tescu nemajú nič nieto ešte našu veľkosť a ak niečo bolo určite to mimi a jamaat vykúpili ... tak som sa rozhodla, idem aj ja objednať z nextu ste ma namotali ... a ked som tak kukala tak jazdeny kupim za 15 eur a nový za 20 tak si vyber ...

kosska3003
18. okt 2009

ja som kupila malej overal v polsku este v lete za 15 eur
ale musim jej ho skusit ci jej nebude mali ale nemal by byt

dm1
18. okt 2009

ja som kupila v tescu za 11 eur novy a potom este mam 2 kombinezky ale to z MMB nosene

emode
18. okt 2009

dm aky si mala kurz na next a u koho si objednavala? platis dopredu ?

mimi21
18. okt 2009

emode ja som overaly nevykupila, ani kupovat nejdem
ale mas pravdu, v Tescu mali, asi 2 tyzdne do zadu som ich videla a veru krasne boli
tak ten Matko obchod som minule videla, a mm ze nie naco tam pojdeme 😠

monkap
autor
18. okt 2009

dm - ano, myslela som mimi .... nejako som si vas pomylila 😝

mimi: aj mne dr. spominala, nejake najnovsie studie o skorsom prikrmovani ako po ukoncenom 6. mesiaci ... asi bola na dakom skoleni s tvojou dr. 😀 ...

mimi21
18. okt 2009

emode moja kamoska objednava z MMB od nejakej Timei z Detvy a bola s nou spokojna
a co si nepovedala, som ti mohla v Blave kupit, az takjy velky rozdiel zase v cenach nie je

dm1
18. okt 2009

emode mala som kurz 1,28 lebo som platila dopredu. meno neviem ale pozrem ked budes chciet

emode
18. okt 2009

mimi som si myslela ze zozeniem pekny aj tu ale figu ... este nikde nic nemaju alebo nemaju nasu velkost ...

monkap o desat rokov budu zas nieco ine hovorit ...

monkap
autor
18. okt 2009

emode: to je mozne .... ved vyskum ide dopredu, ... teda aspon dufam 😀

mimi21
18. okt 2009

idem ja spat, sa tesim do svojej postielky, bru nocku vsetkym

sssimi
18. okt 2009

Babuľky kto tu vlastne ešte neprikrmuje?

jamaat
18. okt 2009

sssimi, ja ešte neprikrmujem.

jamaat
18. okt 2009

No tak dobrú noc. Už som dopozerala koncert Amy Winehouse.

nikanika28
19. okt 2009

Dobre ranko...tu je dnes podozrivo ticho 😕 😕
My uz mame dve noci umrncane..asi sa mi zase znizila produkcia mliecka 😠 😠 😠 Pravdupovediac mam uz toho zase plne zuby. Tak sa znova nalievam vody a vinei a cajov a homeopatika... 😖
Vcera som piekla kolacik..mnaam, taky je dobry 😵 ...Lukasko mal meniny, tak som sa trochen cinila.
Ja tiez este neprikrmujem, ale skusali sme mrkvu a zemiak. Ale ak zjedla dokopy 3lyzicky, tak to prehanam..moc ju to neoslovilo.

jamaat
19. okt 2009

Dobré ránko.
Nika, ja mám niekedy tiež kojenia plné zuby. Najnovšie ma pri papaní škriabe po tvári, pichá do očí, kváče za vlasy. To by sa ešte dalo vydržať. Ale keď ma začne hrýzť a zároveň otáčať hlavu na druhú stranu s bradavkou medzi zubami, tak to už začínam vidieť všetkých svätých a mám 100 chutí s tým skončiť. A keď začne takto vymýšľať, tak sa mi ani mlieko dobre netvorí. To sa potom zlostí ešte viec a dostávame sa do kolotoča.

ludmilabb
19. okt 2009

Ahojte, dobre rano! ja som zase ako mechom udreta a to som si vcera povedala ze nebudem pozerat Particku, no figu borovu jasne ze som cumakovala a teraz slepnem

Janka tu suknicku som pozerala 🙂)) aky bol koncert? mam pocit ze AW precenuju 😕 ma chraplavy prefajceny hlas a to je jedine co som si na nej vsimla okrem hrivy na hlave 😀 😀 😀

sssimi ja neprikrmujem a asi zacnem ako posledna tak mi potom budete radit 😉

ludmilabb
19. okt 2009

Janka ja ked zacne Sofia smatrat rukou po mojom nose a skriabat ma , jej chytim rucku a ona mi ju stlaca a zmoli, tak sa drzime ale niekedy nechce, stahuje mi tricko na seba a somariny...a obcas si zmoli vlastne ucho pri kojeni 😝

nikanika28
19. okt 2009

Jani, no ved prave..velmi dobre to poznam..hlavne to vykrucanie 😠 a nasledovne nervacenie 🙄 . A samozrejme je potom nervozna aj v noci, pretoze je hladna.. 😒 Este tento mesiac snad vydrzim a potom uvidim...podla situacie... Vecer som siahla na moju poslednu mraznickovu zasobu...uz nemam ani kvapku. 😨

ludmilabb
19. okt 2009

nika ja mam niekedy pocit ze je mlieka malo a potom mam zase plne prsniky ale Sofia si to nevytiahne. Ona nie jej vobec daky extra papac aj kebyze mam mlieka menej by jej to hadam ani nevadilo, zasoby som si nerobila a mozno budem lutovat ze v mrazaku nic nemam 😅

kristiniatko
19. okt 2009

dobre ranecko
nika a ludka - veru to s dojcenim aj ja poznam. asi pred tyzdnom som mala mliecka kopec, stacil jej aj 1 prsnik (vzdy zje 2), a asi 3 dni dozadu mam prsia makke aj po 4 hodinach. tiez som nasadila caje, homeo, meltu, tak to snad pomoze. pravdaze sa mala hnevala, lebo jej to aj dost trvalo kym zacalo riadne tiect. predvcerom vecer som uz mala krizu, mala som mlieko este posledne v mrazaku, ale ona uz asi nevie pit z flasky, tak zjedla len 10 ml, aj to sa len tak hrala. dufam, ze sa to teraz uz rozbehne!!!

kristiniatko
19. okt 2009

inak vcera sme jej dali 1x zemiacik! 🙂 najskor sa natahovala za lyzickou, trochu zjedla, ale potom jej to nechutilo a sa mrastila 🙂

kristiniatko
19. okt 2009

musim ju uz prikrmovat, lebo na nas len pozera a slince ked jeme. sme neboli uz davno na poradni, tak nam este dr. nic nevravela, ale mam kamosku a tej tiez vravela dr., ze treba zacat dojcene deti prikrmovat od 5 mesiaca, ze to je novy trend.

nikanika28
19. okt 2009

No ja som si robila zasoby, ale prave som vsetko uz minula..rozmyslam, ze kupim pre istotu jedno UM...alebo ja uz neviem..odsavat sa mi uz nechce ani nahodou..no ved uvidim, ci sa mi to mlieko zase rozbehne 😝

kristiniatko
19. okt 2009

no nika, ja mam tiez kupene jedno UM, len ona nechce ani to. Tak som si povedala, ze nemoze byt az taka hladna

kristiniatko
19. okt 2009

😖 ja mam inak od zaciatku problem s odsavanim, nejako mi to mlieko nechce tak tiect. odsajem len ked mam fakt plne prsia