Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
24. okt 2009

ahojte tak mi uz spinkame teda len Marika ja nie neviete nahodou kolko stoji to choditko od FP taky ako vozik to stoji pekny vecer

nikanika28
24. okt 2009

no ved som uz prepinala, ale to srdiecko nic nerobi..len blika

nikuska19
24. okt 2009

no vidis,ja dostavam len to a som na neho sama.na vianoce neviem kto mu bude kupovat,ale ja som mu chcela taky darcek tu supravu.Je to aj taky moj sen aby mal supravicku a botasky nike.taky malicky frajer

Nevies to cislo batasky?

nikuska19
24. okt 2009

mimi tak dakujem...ale tyzden dozadu sa mi nechce hladat a citat,lebo tento extra rychly pocitac nestiha 😅 😨 😅

mimi21
24. okt 2009

nikus, netusim...
mas moj obdiv, ze zvladas maleho sama, byvas s rodicmi, alebo sama?
ja mam byvalu spoluziacku, co mala dlho jedneho frajera, s nim sa rozisla, potom prisiel taky kratky vztah a dnes ma 2 a pol rocneho synceka, ktor je krasny ale ma to tazke sama s nim...

ladywitch26
24. okt 2009

nikus, tu nike supravicku mam,ale v ruzovom 😀 stala ma 24€ v sportovom obchode.skusim mrknut, ci tam nemali v modrom pre chlapcov, nieco som tam videla modre, ale neviem,co to bolo za supravku. maju tam tie bundicky zateplene v modrom aj v ruzovom, tu ruzovu som tiez kupila..

nikuska19
24. okt 2009

no to som si vedoma,ze to nebude lahke.
ano byvam s ocinom.ale mame dve domacnosti.Byvaju tu aj moji dvaja starsi bratia,ale oni sa o nic nestaraju.takze tak...

kosska3003
24. okt 2009

nika ked stlacis srdiecko ma povedat mam ta rad alebo srdiecko a tak skus obydva rezimi ak nic tak reklamuj

nikuska19
24. okt 2009

lady.pozri ci nahodou nieje nejaka pekna sustakova.ak by bola nejaka do 25 eur co sa ti paci,tak mi ju kup.len neviem este velkost...
lady ty nevies nahodou to cislovanie topanociek.mam objednane 20tky pre maleho a chcem mu tu supravu k tomu.len neviem teda velkost aka by k tomu asi mala byt

ladywitch26
24. okt 2009

paaani, nika, ja by som sa asi zblbla sama. esteze moj muz je doma teraz,tak si aspon trochu oddychnem. inak ani do obchodu pomaly. mala som take obdobie,ze mi stanka ani do kocika nechcela ist, to len muz chodil na nakupy.

nikanika28
24. okt 2009

koska, uz som skusala, nefunguje 😠 😠 😠 😠 😠 ...slahne ma..zase letet do TN 🙄

nikuska19
24. okt 2009

inak keby ste nahodou vedeli o o niekom kto chce pestunku,tak mam zaujem....potrebujem peniaze,lebo mna sa zvysovanie netyka 😢

dm1
24. okt 2009

nika a kde si ho tam kupila v draciku? no skodaaaa. asi ked kupim rovno vyskusam pre istotu

dm1
24. okt 2009

nikus my sme dostali 2 take podobne supravky ale oboje adidas ale az tak na rok. topanocky adidas sme kupili. tie velkosti su podla nozicky - ja som to tu davala http://www.topanocky.sk/?show=advice

ladywitch26
24. okt 2009

nika, my sme tak kupili fotak a nefungoval a mysleli sme, ze asi len baterky slabe. tak sme aj nove baterky kupili a nic. tak sa trepat 50km do obchodu vymenit ho. to cloveka nastve.

nikus, inak topanky ja nemam vobec prehlad, tu sa cisluju cislami 2,3,4...atd.a to fakt neviem,aka je to velkost. asi najlepsie odmerat metrom a ja potom v obchode vzdy pytam meter od predavacky, nech mi premeria.
sustakove budu urcite nejake, len neviem aka velkost. ak nic nebude, tak si mozes z toho nextu objednat.

a uz neviem,kto sa to pytal na segru, nechce sa mi dozadu pozerat, tak segra byva v martine

ladywitch26
24. okt 2009

nikus, no ja potrebujem pestunku, ale to by si sa musela do irska prestahovat 😉

dm1
24. okt 2009
nikuska19
24. okt 2009

dm ty si poklad...dakujem
Lady odmeram mu tu nozicku a dam ti vediet aku velkost tej supravicky

dm1
24. okt 2009

tu by malo byt aj porovnanie v cm /metricke/ s anglickym cislovanim http://www.rak-obuv.sk/sizes.php

nikuska19
24. okt 2009

dm tak to prve je krasne,len ci by mu to bolo,ked on uz nosi 80,keby nie,tak predam.vsak je to super cena

ladywitch26
24. okt 2009

dm, taku ciernu som ja pred dvoma mesiacmi za 18 predavala 😀 ale to je skor pre dievca, ma cervene pasiky a chlapca som si v tom velmi nevedela predstavit

iinuska
24. okt 2009

caute, tak sme sa vratili z kratkej navstevy, kedze maly poobede dlho spinkal, ale chcela som aby bol najneskor o 21 v postielke kvoli rezimu.Uz aj tusim spinka.Je ticho.

baby, toho psika by som asi mala skontrolovat, ja som ho uz odlozila.Aby ho maly nevidel 😀 , az na Vianoce

kosska3003
24. okt 2009

nika tak potom reklamovat ja som tak tiez skusala v draciku jeden hral ale mam cosi z ockom tak to som nechcela a druhy zase nesiel tak mi sla najst tretieho ale nakoniec mi ide vsetko uz len baterky kupovat 😀 😀 ale uz som ho schovala do skrine a vytiahnem az pod stromcek mozno 🙂

nikanika28
24. okt 2009

no ja tam asi zajtra naklusem, do TN a dufam, ze mi ho hned vymenia 😒

iinuska
24. okt 2009

lady, maly dostal pri narodeni cervene bodynko, tiez som pozerala, ale ked som mu ho obliekla, tak v pohodke 😀

nikuska19
24. okt 2009

ty kokso on ma 10,5cm nozicku....waw pisane je ze 11,4cm je 19 topanka tak neviem co mam spravit...

ladywitch26
24. okt 2009

inus, no cervena ide podla mna aj chlapcom, ale ked je sama,nie v kombinacii s inou. a ta supravka vypada skoro ako zamatova, aj to mi take dievcenske pripadalo. a aj na visacke myslim bolo ze pre dievca. aj ked mali taku istu este aj v ruzovom.

iinuska
24. okt 2009

nika, jasne ze musia vymenit

nikuska19
24. okt 2009

lady napisem na ten mimibazar a uvidim ok?potom ti dam vediet..
baby dakujem a keby ste nahodou videli niekde nieco nike za dobru cenu tak sup sem link... 😀 DAKUJEM

iinuska
24. okt 2009

lady, tak na obrazku to vyzera inak ako v skutocnosti 😉

u kamosov nas bolo asi 12, maly len pozeral, ked sme prisli, islo mu do placu, ale potom sa otukal a aj sa dal ponosit .Az som nechapala, ze neplakal.Aj pekne komunikoval, to jeho ete te....