Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

atima
26. okt 2009

ahojte po dlhom čase sa ozyvame aj my. Je pekne že sme spolu da sa povedať od zrodu naších drobcov až do teraz a dufam, že budeme aj ked ich budeme rano voziť do školy. 🙂 Ešte že niekto vymyslel takyto chat, našla som tu už mnoho odpovedi na moje nezodpovedane otazky ohladom malinkeho. Aj moj spinka len pol hodky denne a to mi svokra tvrdila že je jediny na svete že deti v jeho veku prespia cely den 😵 .

ludmilabb
26. okt 2009

ja urcite cez den uspavam malu styrikrat 😝 kedze spava po polhodinke aj sa skor unavi

nikanika28
26. okt 2009

Cafte, zrovna som supla Klarku na balkon a tusim uz zaspala, je tam ticho 🙂 .Ja som stihla rano uz pozehlit, Klarkine veci pretriedit...koksoooo, tolko veci jej je uz malych 😨 😕 😕 Mala by som nafotit a supnut na bazar..a objavila som po Lukaskovi dve krasne supravicky...mi je ich luto normalne...Jedna je vylozene chalanska...druha je bezova, tu moze kludne aj Klarka este ponosit 😵 ..no a ostatne asi popredam, Klara ma svojich veci dost

kosska3003
26. okt 2009

atima ze cely den a to v ktorej mudrej knizke citala uz budu len coraz menej spavat

sssimi
26. okt 2009

Atima to svokra dobre zatasila 😀 Mne malá smí za celý deň 2 hodiny 😀

martinaxyz
26. okt 2009

zuzka- hydrocela je vodný pruh alemalý tam mal aj už slabinový pruh...na čase, že ho operovali
čítam ,že drobci vela nenaspia...aj mi sa budíme v noci na jedno jedenie, ale ráno je už od 6.00 hore...a teraz to máme o to ťažšie, že môže byť len na chrbátiku, tak sa už nudí...

sirinka
26. okt 2009

nika ja som prave triedila klarkine veci....ale ja este vsetko odkladam po obidvoch, kedze chceme este babo a ked to bude zase holka...tak sa zidu dievcenske vecicky a ked nie...tak zdedia nase pripadne neterky 😀 dufam, ze sa nejakych dozijeme...

martinaxyz
26. okt 2009

aj mi odkladáme vecičky, lebo mi je ich luto predať, alebo vyhodiť...možno sa niekomu v rodine raz zídu...

ladywitch26
26. okt 2009

ja mam od stanky uz tiez plnu krabicu vytriedenu,co sa nezmesti do toho.a kopu veci,co sme podostavali,tak ani raz nemala na sebe,len boli vyprate. proste nikto necakal,ze to bude taky macko,ked sa narodi 😀 ale tiez odkladam pre druhe,resp. tretie. a potom mam este dve mladsie segry, tak ked aj oni budu mat deti, mozu ponosit.

sirinka
26. okt 2009

lady a co vase plany? fakt idete do toho uz na vianoce?

ladywitch26
26. okt 2009

siri, kasleme na vianoce, uz pred 3tyzdnami som vyhodila tabletky 😀 ale akurat vcera som dostala mrchu, tak snad nabuduce...

luba142
26. okt 2009

ahojte

my sme spali v noci klasika 2 krat hore a o 6 teraz po novom vyspata ako ryba a ja o 7 vstavam no super tak asi budem uz o 6 vstavat ☹ ☹

momentalne som zistila ze sa malej paci na holej podlahe kedze je tam stale z deky normalne preruckuje kam poterbuje taraz zahala za listy na kvetine co mame na podstavci na zemi no keby som tu nebola asi to na nu capne cele 😅

ladywitch26
26. okt 2009

luba, nam sa tiez aj vcera aj dnes zobudila v noci o druhej. a nespi velmi kludne, ale to bude asi tymi zubami.uz jej tam ten druhy citit, tlaci sa von.aj slinta zasa a hryzie vsetko. rano muzovi tak zahryzla do ruky,ze mu az odtlacok nechala na prste 😀

ladywitch26
26. okt 2009

nextice, tu pozrite zlavy.... 😉
http://eoss.next.co.uk/search?p=Q&ts=sale-v2&w=...

ladywitch26
26. okt 2009

hmm, nefunguje cely link...tak dajte do search by department childrenswear a potom kliknite na search. 5 stran oblecenia za polovicu

stija
26. okt 2009

ahojte, nasa mala spinka, tak snad potiahne aspon hodku.
neviem uz, kto sa pytal an spanie, nasa spi denne tri krat. ak spi poobede kratko, tak potom pred kupanim este raz potiahne pol hodku

stija
26. okt 2009

lady uz mas pokryte cele Slovensko? rozhadzujes siete? 😵 😀

sirinka
26. okt 2009

lady fuha....ste odvazny...tak drzim palce, nech sa zadari 😉 nehodis si do profilu, ze si snazilka?

ladywitch26
26. okt 2009

stija, zatial len stred slovenska 😀 na vsak musim z cohosi vyzit, muz bez roboty a ja idem len na ciastocny uvazok. a to zarobim o 300e menej mesacne, ako ked som bola na materskej. ☹ teraz len rozmyslam,kde zohnat prasule na nakup. vstupne naklady vysoke na zaciatok,ale navratnost celkom dobra... 🙂

ladywitch26
26. okt 2009

siri, aj som rozmyslala,ze hodim, ale este pockam 😉 ale keby stanka nebola take zlate dieta, tak by sme asi pockali. len ona aj prespi celu noc, aj papa pekne, cez den sa pohra. ked ju zuby netrapia,tak uplny anielik.tak popri nej hadam aj druhe zvladnem. 😅 a budem moct s nou zostat doma dalsieho pol roka. a ked sa aj to tretie zadari nejako do pol roka po druhom, tak uz nejdem do roboty vobec,kym nepojdu do skoly. (co je tu v 4.roku), ale aspon budem s nimi.
jaaaj, ake plany mam, len aby mi vysli 😀

mimi21
26. okt 2009

lady skoda ze stredne slovensko uz mas, by som sa aj ja dala nahovorit ...
inac ja nemam problem poslat ti prachy aj do Irska, ako zamestnanec banky to mam bez poplatku

ladywitch26
26. okt 2009

jaaaj zeny, to ja zas nie som milionar. ked kazdej poslem balik za 300e, tak cosi zarobime, ale odkial na zaciatku zobrat tych 300e X 3,4,5.... 😀 ale uz rozmyslam aj uver v banke zobrat. on by bol do vianoc splateny, len ci mi cosi daju,ked muz bez roboty...

mimi, inak s tym poplatkom ma dorazili v tatrabanke. segra mi posielala cez banking sem do irska, a stiahli jej za to 10€ !!! odtialto mozem aj 10x do mesiaca posielat penize na slovensko a nenauctuju mi nic. a to vraj internet banking je bez poplatkov... esteze tu mam so sebou muzovu kartu od uctu,aj to by sme ju nebrali, ale ku citacke ju na bankingu potrebujem. tak mi teraz segra ide na muzov ucet vkladat a budem vyberat tu z bankomatu. vraj je tam poplatok 1,34 za vyber,ale este uvidim, ci tam nebudu nejake finty, ci sa nebude este nejake % z vyberanej sumy platit... 😠

sirinka
26. okt 2009

lady to by si mala super, keby si s nimi mohla byt doma... ja si netrufam tak skoro na tehu, kvoli mojmu telu, nech si trosku oddycne, ale na jar sa aj my do toho pustime...

mimi21
26. okt 2009

baby vy chcete mat nejako rychlo odrodene 😀 😀 😀 ja momentalne vobec nad tym nerozmyslam, my potrebujeme doriesit byvanie, lebo sme v 2 izbovom byte a s dvomi detmi si to tu neviem predstavit a hlavne stavat s 2 detmi malymi tiez asi nebude sranda

lady poplatky v TB ja doverne poznam 😀 😀 😀 musela som ich vsetky naspamat vediet 😀 😀 😀

nikanika28
26. okt 2009

baby vy ste sa nejak rozjeli 😀 😀 😀 Lady, tak snad sa ti to splni 😵 . Ja uz som skoncila 😀 😀 😀

ladywitch26
26. okt 2009

siri, no ja som mala to stastie,ze sice stanka bola velka, ale porodnik bol super a robil hodinu masaz,tak ma nemuseli nastrihavat. takze po porode mam akurat trochu ovisnutu kozu na bruchu a to mam jedno,ci sa mi znova natiahne teraz,alebo neskor. 😀 aj chrbat ma dost boli,ale to ma aj predtym,takze to asi uz lepsie nebude...

mimi, no ak by sa teraz zadarilo do konca roka a to tretie tiez nejako do pol roka,tak to vsetko stiham este do 30ky, sice natesno, ale zmestim sa... 😀

ladywitch26
26. okt 2009

nika, ty uz mas parik, tak to mas v suchu. muz chce syna, tak uvidime,ci nakoniec nebudeme skusat,kym nebude chlapec a neskoncime pri nejakom piatom 😀 to uz by som bola ako taka typicka irska zena...kazdy piatok v nakupnom centre s kopcovito nalozenym vozikom a krdlikom deti od 10 do 2 rokov dookola... 😀 jednu tak poznam, ma 5 dievcat a este sa snazia o chlapca, ale uz ma po 40ke, tak nevie,ci to stihne 😀

nikuska19
26. okt 2009

Ahojte musim sa vam pochvalit....
UZ 3 NOC CO SEBASTIANKO ZASPINKAL SAM A PRESPAL AZ DO 6:30 ..... cez den mu to neslo.nevedel zaspat sam a nechcela som ho nechat dlho plakat,ked je chory ale dnes sa uz do toho pomaly dostava.uz mi aj cez den zaspinkal sam.som zvedava ci zabuva sam aj poobede...

nikanika28
26. okt 2009

lady 😀 😀 😀

ladywitch26
26. okt 2009

nikus, gratulujem. aj ty pises dakovny list autorom knihy? 😀 mne sice este obcas place, ale ide jej ten druhy zub, tak je nervna. ale ten pravidelny rezim fakt robi divy.