Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
27. okt 2009

zuzi ovocie uz mozes, jablcko, aj ja som dnes davala uz druhy krat, aj hruska sa moze ale ta vraj naduva

baby z BB a okolia kuk na toto, ja idem dat asi malu odfotit

http://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=7d3f33fed7...

ludmilabb
27. okt 2009

my sme uz naspak z prechadzky, spala mi 30 minut a potom nervaky ze je hladna ale ked sme isli von tak ani bohovi nechcela jest ked som jej dala prsnik zacala plakat 😖 a ked sme prisli domov sa vrhla na prsnik ako pyraňa 😝
dnes je daka umrncana a mna dako prefuklo, zacali ma usi boliet 😕

ludmilabb
27. okt 2009

dm ja by som to na Superstar mala daleko ale ozaj aky biznis na MMA, tsss

zuzkaprofant
27. okt 2009

mimi dik ja osm stopla prikrm na tt lebo maly mal cervene licka a take suche ale asi to od jedla nie je lebo to ma nadalej nie az take silne ale ma to je asi zo slin co tak slinta ako bernardin lebo zubale furt nemame idu nam velmi pomalicky lebo uz mesaic trva co som videla biele nieco v dasienkach a este furt nevysli

ja cakam kedy sa mi maly zobudi napapame sa mrkvicky a ideme vonku

mna prezmeun ludka brucho boli menzes cakam uz tt lebo stale ma tak pobolieva anic ale uz asi pride bo mam taky pocit ale kto povedal ze poporode neboli az tak brucho tak sa mylil m,naboli asi aj viacej 😠

ako perete decke veci spoli s vasimi ci osobitne a aky prasok davate?=

ludmilabb
27. okt 2009

ja periem v prasku pre deticky Batole a periem ako kedy aj s nasimi vecami, vsak nebudem prat par kuskov

ladywitch26
27. okt 2009

zuzi, tie vyrazky moze mat zo slin. stanka ma az taku kozu na brade podrazdenu. stale jej tie sliny tecu teraz.

ja periem tiez malej osobitne veci, a davam persil pre deti a aj avivaz mam fairy, tiez pre deti

mimi21
27. okt 2009

ja tiez periem s nasimi vecami
vraj je lepsie pouzivat tekuty prasok, lepsie sa vyplacha
ja pouzivam Perwoll a na biele taky z DM s aloe vera
a avivaz lenor sensitive, krasne mi vonia

emode
27. okt 2009

ja periem samostatne a davam lovelu aj avivaz rovnaku ...

mala hrusku a jablko papa so mnou 😀

luba142
27. okt 2009

ahojte

tak nez som vas docitala neviem o com ste pisali 😀 😀

simi- ja viem ze je este cas na choditko a neboj sa ona dorastie zachvilku 🙂

sediet este nedavam jedine ked sedi na mojich nohach " akoze sedi" ked ju drzim ale nacahuje sa na nozky

s tymi kvetami uz neviem kto to pisal tak zrovna vcera sa na brusku prevalala ku kutiku s kvetami a uz kmasala za list ktory visel este ze som dobehla 😅 , ona sa totiz prebula uz vsade a to este amni nechodi po 4- pomooooooooooooooc

ja ovocie este nedavam len zaleninku ale tu tiez tak 2-3 kratz za tyzden ved mame do 6 mesiacov az 7 casu dost a pomaly dalej zajdes

periem malej zvlast a pouzivam LOVELA prasok, ale musim nieco vymysliet na skvrny 😠

zuzkaprofant
27. okt 2009

ja niekedy periem osobitne a niekedy snasimi zalezi kolko je toho ja neive scoho to moze mat mozno aj stoho ze sa stale sucha stvarickou lebo prevazne je na brusku uvidime bo zapisujem stale co kedy jedol pre istotu bo stale zabudam 😀
neviete poradit ked malemu som uz davala prikrm normalne asi 3 tt aj 2 krat do dna ale teraz mal tt pauzu moam zacat uplne zase pomalicky od znova alebo normalne pokracovat

luba142
27. okt 2009

a avivaz mam lenor sensitiv

lovela avivaz mi nevonala pekne

luba142
27. okt 2009

zuzka aj nasa starsia to mavala a hlavne ked zacalo byt taketo pocasie a mavala to z toho ze sa o vselico trela tvarickou

mimi21
27. okt 2009

zuzi mne na to povedala kozna ze ziadne flisove capice, len take co su bavlnou futrovane, nepouzivat avivaz na to co ide priamo na telo a presne ako lubka pise, tak davat pozor na to co sa mu dostane na tvaricku - napriklad kapuca od mikiny ktora je tiez flisova
proste najlepsie pouzivat cistu bavlnu, ale to sa podla mna neda, kozna asi nechodi po detskych obchodoch...

luba142
27. okt 2009

mimi mi sme pouzivali aj flisove a bavlnene veci a nemala to tolko ako z vlnenych svetrikov a deky a tak, neviem ale flisove su jemne nie?

iinuska
27. okt 2009

ahojte, ja periem v tekutom Arieli , niekedy spolu , podla toho kolko veci mam

maly ma niekedy podrazdenu tvaricku z plienky, ked si sucha tvaricku

luba142
27. okt 2009

inak ked nosite deti na rukach ako mavaju rucky? Moja mala ked ju bzoberem normalne na ruky myslym hrudou k sebe teda tvarickou k sebe tak da ruky dozadu ako keby letela cize nechyti ma za plece alebo tak ale zapazi ich ako vtacik ked ma kridielka

zuzkaprofant
27. okt 2009

ta to by som potom malheo asiholeho musela nechat na plachte .xixiix...no ved stoho vyrastiejasne ze mu dekku davam ved cim by som hoo prikrila a ta je taka flisova ci ake su deky asvetrik mu tiez musim dat teraz v sime a salik
uvidime ci to prejde ale jest mu chuti spapal pol sklicka mrkvicky hladosko moj nech papa lebo je chudcuky ma len 7300g rpibral mi malo za posledny mesiac 😖

iinuska
27. okt 2009

mimi, ked spomynas tie ciapky, tiez som si vsimla, ze mal na cele podrazdenu pokozku

inak hlasim, mam umyte 2 okna. Pokracovanie nabuduce 😀

luba142
27. okt 2009

zuzka ja som myslela ze to mala z deky a svetrikov pletenych a pletenych capic tak som jej obliekala minimum takych vlnenych veci ale flisove ciapky a saliky su jemnucke tak to skus

iinuska
27. okt 2009

lubi, aj maly niekedy lieta, niekedy sa ma pekne chyti za tricko, inokedy za vlasy 😀

monkap
autor
27. okt 2009

ja periem osobitne ... v lovele .. ale uz mi dochadza , tak vyskusam persil sensitive ... avivaz nepouzivam ...

patko ked mal 5 mesiacov, tak sa tiez vyhadzal ... hlavne licka ... take suche ich mal a cervene ... postupne to preslo aj na hrudnik .... vraj ekzem .... mal to dva mesiace .... potom po dlhsej dobe sa mu este urobil na rucicke taky fliacik .... tiez dr. kazala iba cistu bavlnu, tmave veci neobliekat, nepouzivat avivaz, viac-krat vyplakat pradlo od prasku .... atd ... ale to sa tyka ekzemu .... nie vyrazok z jedla

iinuska
27. okt 2009

monka, ano, tie tmave veci nie su vobec dobre.Najlepsie to je vidno, ked periem nieco v rukach, ako to farbi vodu.Najlepsia je biela bavlna.No ale to si neviem dobre predstavit.

iinuska
27. okt 2009

no, cmucko spapal trosku mrkvicky, chvilku na to som mu dala mliecko a teraz si spokolne odfukuje. 🙂

ludmilabb
27. okt 2009

lubka mna sa Sofia vzdy chyti za plecia v podstate ma objime ale niekedy sa vyslovene rukami ostiahne odo mna a cumakuje, ja jej ale drzim hlavicku lebo ked jej ju nedrzim zaklana sa 😒

ludmilabb
27. okt 2009

uz ma dnes z malej boli hlava, urevana je bohovsky...som ju nechala aj asi 5 minut plakat ☹ ale uz som mala toho plne zuby....spat nie ani fitlopta nepomohla ledva som ju v kociku utriasla na spanie. Vyborny den!!!!

luba142
27. okt 2009

inuska aj nasa ma niekedy chyti za vlasy vzadu a kuse pri tom do brady alebo do lica a funi ako jezko sa na nej smejeme 😀

monka aj ja som rozmyslala nad tym persilom mam vzorku z porodnickeho balika tak to vyskusam asi lebo aj mne uz Lovela dochadza

iinuska
27. okt 2009

ludka, cez den maly zaspi v pohode,pomrnka ani nie 5 minut a spinka. Vecer sa to uz tiez zlepsilo, ale na zaciatku plackal aj pol hodinu, kym sam zaspinkal.

luba142
27. okt 2009

ludka , inuska -mne mala zaspava cez den tiez v pohode aj ked to vzdy vychadza ako tak po krmeni tak sa asi uspi prsom a aj vecer zaspi lenze za hodinu vecer ked spi zacne plakat tak musim ist dudel dat a niekedy sa to opakuje aj kazdu pol hodinu zaspi napr. o 19 a do nejakej 22 je asi 3krat hore potom to vzdam a kojim ju ked sa nezobudi do tej 22 to je uspech ale pered polnocou sa zakazdym este zobudi na kojenie, a budi sa aj potom ako kedy niekedy o 2 a niekedy az okolo 4-5

ludmilabb
27. okt 2009

moja zaspat sama nevie, bud zaberie fitlopta ale dnes nie takze iba v kociku mi dnes zatial spala

sirinka
27. okt 2009

caute, co preberate?

ja periem vsetko spolu od narodenia, pouzivam lanzu a ariel, pridavam aj avivaz. lovela ma velmi sklamala.