Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
27. okt 2009

fuuuha,no ja som chcela ist von s malym, ale taka ciernava je u nas, ze az.V kuchyni musim svietit, aby som nieco videla 😕

ludmilabb
27. okt 2009

mne vyhovuje Batole ale minule nemali tak som kupila tekutu Lovelu este so v nej prala len raz uvidim ci sa mala nevyhadze... Avivaz davam len ked periem cisto nase veci.

iinuska
27. okt 2009

tak z prechadzky nebude nic, maly zaspinkal v postielke.Odkedy sa posunul cas mi spava 3x za den.

ja avivaz davam.Silan sensitiv

jamaat
27. okt 2009

Ja periem v normálnom DM prášku a dávam aviváž Silan Sensitive. A periem osobitne.

carrot
27. okt 2009

ja periem vsetko biele spolu🙂 teraz som kupila tekuty tesco praci gel (doteraz sme mali rex,ale tekutý sa nám lepšie osvedčil bo lepšie preniká do tkaniny)a už dlhsie použivam avivaž sensitive z jednoty 🙂

emode
27. okt 2009

ahoj 😀 dufam, ze sme uz doprali ... 😅
u nas katastrofa noc ... den este ako tak, zistila som, ze mala dobre zaspava ked som vonku a s niekym sa rozpravam, tak rychlo zalomi v tom kociku 😀

zobudila sa tak 15 min. dozadu tak som zvedava ako vydrzime do kupania, ale chystam sa ju este supnut do klokanky a ist do lekarne kupit kasicku na dobru noc 🙂

zabudla som napisat, ze uz pekne papame mrkvicku (sice len kupovanu) dnes zjedla asi tri vacsie lyzicky a vecer kasa ma celkom uspech ... ale k spanku nam to zatial nepomohlo 😖

carrot
27. okt 2009

emode 🙂 , jej ty už dávas malej príkrmy ? 🙂

nikanika28
27. okt 2009

cafte, baby, vy furt perete?? 😕 😀 😀 😀
Erika, my tiez uz pekne papame 😵 uz sa normalne aj tvari, ze jej to chuti 😀 a striaslo len raz, ked mala vacsi kus asi 😀 . A rozprava si pri tom, je podarena 😀 😀 😵 😵 Erika, ty Sofiu este kojis? Sak uz mam chaos v tom 😀

monkap
autor
27. okt 2009

lenka konecne vcera a dnes zacala otvarat pusu .... mozno aj tym, ze jej isiel ten zub, tak nechcela papat a vobec nereagovala na lyzicku ... snad to uz bude len lepsie a lepsie 😵

monkap
autor
27. okt 2009

dm: mne je hore od 15,15 .... a asi uz do nocneho spania spat nebude 😒

iinuska
27. okt 2009

to uz mame aj predprane 😀

monka, tak to je dobre, ze sa babulka polepsila v papani.Mozno to bolo naozaj tym zubkom 😉

monkap
autor
27. okt 2009

innuska. ziadna slava to sice nie je, ale uz nema uplne zatvorene usta a trosku ich otvara .... tak sa tesim 😅

monkap
autor
27. okt 2009

ja uz nemam co prat 😀

sirinka
27. okt 2009

monkap prid oprat ku mne... 😉

carrot
27. okt 2009

žienky kedy ste vy začali s príkrmamy? 🙂

monkap
autor
27. okt 2009

siri: ja zase potrebujem zehlit 😉

iinuska
27. okt 2009

carrot, ja davam pomalicky mrkvicku asi tyzden, malemu chuti, zajtra mozno skusim zemiacik

ladywitch26
27. okt 2009

no hlasim dnes maximalne umrncany den. 😝 ale zub uz skoro prerezany,uz presvita cez dasienko, tak ratam,ze do zajtra rana je vonku. inak je to hrozne, ani spat, ani jest, len mrnci a mrnci. cely den ju na rukach nosime a ani to jej nie je po voli. uz ma nebavilo menit jej podbradnicky,lebo zakazdym napchala do pusy a zula,cela mokra od tych tahavych slin, tak som jej rovno velku plienku uviazala okolo krku 😖 ale sa utesujem tym,ze zajtra bude vonku, tak na dlhy cas mame potom pokoj....kym zasa horne nepojdu. dnes ani knihova metoda nezabrala, zaspava mi pri krmeni,tak ju len prenesiem do postielky.

iinuska
27. okt 2009

lady, horne jednotky sa mozu zacat prerezavat okolo 6-8 mesiaca.Takze pokoj nie na dlho

carrot
27. okt 2009

iinuska,takže mkvicku hej ? klasicky uvarim mrkvicku, rozmixujem...a kolko cukru tam treba davat?

monkap
autor
27. okt 2009

cukru??? 😨

monkap
autor
27. okt 2009

carrot: ak kojis a malemu to staci, tak pockaj do ukonceneho 6 mesiaca s prikrmami ....

iinuska
27. okt 2009

ziaden cukor, a ja len popucim s vidlickou a pridam trosku vody, v ktorej sa varila

carrot
27. okt 2009

tak ja neviem,krstna mi vravela že tam treba cukor.

carrot
27. okt 2009

no dobre 🙂 neviem ci to mliecko malemu staci,vecer nevie v poslednom case zaspat 😢 ako keby mu niečo chýbalo...

monkap
autor
27. okt 2009

carrot: cukor urcite nie 😉 ......

sirinka
27. okt 2009

carrot ked das cukor duplom ti nezaspi, to je energeticka bomba pre miminko....

carrot
27. okt 2009

OK,dakujem za rady 🙂 ...ale trapi ma že v noci nepospi,(skoro so polnoci hore) a potom doobeda skoro do 10tej drichme....myslela som si že zuby,ale nič mu nevidno,ani ďasienka nema cervene ...

jamaat
27. okt 2009

emode, Sofia asi nemôže počúvať, aké múdrosti rozprávaš, tak radšej zaspí 😀

Aj u nás umrnčaný deň. Spánok má totálne rozhádzaný, ani na rukách nechce byť. Takže posledná možnosť - pozerá BebeTV a je spokojná.

nika, s tým obliekaním pri plávaní nie je až taký problém, lebo malú veľmi neobliekam, dám ju však do teplej zavinovačky a v autosedačke v zavinovačke ju potom prenesiem aj do šatní. Potom si ju tam môžem do sedačky aj položiť, kým seba poobliekam.
Nechcela som čakať do jari, lebo potom by už bola aj veľká a s väčšími deťmi je väčší problém. Už sa nechcú ani na vodu položiť, prešpekulované sú.

ludmilabb
27. okt 2009

Sofia zaspala pred siestou a dufam, ze sa uz uplne neulozila, dnes cez den spala len 2x a mrachtala sa stale