Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
2. nov 2009

dm tak super ze vas pochvalili 😉

co sa tej ohradky tyka pri nasom zariadeni bytu sa bojim co vsetko Sofia objavi.... musime zabezpecit vsetky kable a tych je v obyvke pozehnane

monkap
autor
2. nov 2009

siri, dm - dr. ku podivu z tej vahy vedu nerobila 😨 ze nech postupne zavadzame dalsiu zeleninku, masko, zltok, ovocie a nech prideme na prevazenie ...

monkap
autor
2. nov 2009

dm: vy snazilkujete?

zuzkaprofant
2. nov 2009

mys ja s malym nikam nechodim a ani chodit nebude lebo tu take centra su dost drahe a keby som chcela chodit tam mi treba na vsetko asi sponzora ja chodim s malym vsade do mesta ku znamym ked mame cas tak sa nebojij ludi zalezi ci su mu sympaticky alebo nie som si vsimla 😀 ked pride kamoska s malym tak ho bije ale to mu vracia za mala ze on ho bil 😀 😀 tak uvidime co bude neskor

kolko stoji an sk take materske centrum?

mystery7
2. nov 2009

http://www.mcstonozka.sk/materske-centrum-stono...

neviem kolko stoji vstup do herne, ale cvicenie ma stalo 10€

zuzkaprofant
2. nov 2009

Ta dost si myslim to su uz zapadne ceny.ixxi

mystery7
2. nov 2009

ale je to zaplatene za 5 cviceni

sirinka
2. nov 2009

mys u nas je vstup 1 euro...alebo permanentka 4 euro na sest vstupov... MC nebyvaju drahe... 😉

zuzkaprofant
2. nov 2009

😀 jaj mys tak to je ine.xiixix...a ze 10eur za vstup bo tolko to tu stoji 😀

mystery7
2. nov 2009

mne neide o ceny, ale skor sa teraz bojim, chorob, lebo vraj j emedzi detmi nejaka teraz

sirinka
2. nov 2009

inac ja uz sa tesim na mikulasa v nasom mc...bude ho robit moj muz 😀

jamaat
2. nov 2009

náádherný fusak a za dobrú cenu, nechápem, že ho nikto nedražil. http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1468500

dm1
2. nov 2009

jamaat pekny fusak

monka nesnazilkujeme ale niekedy sa zadari aj ked clovek neplanuje 😉

u nas je v MC tiez vstup za 1EUR ale este som tam nebola ale chystame sa kuknut s kamoskou ze ake to tam je

mystery7
2. nov 2009

kocky, kolkokrat v noci vstavate? Moj ma uz 2 tyzdne maniu, ze place kazdu hodinu, uz neviem co s nim ☹
odkedy(vek) ma dieta prespat celu noc bez pitia? a ako to dosiahnut?

zuzkaprofant
2. nov 2009

mys ja vstavam kazde 2 hodky ale oo 4 aj kazdu hodku 😀

monkap
autor
2. nov 2009

dm: 😉

my platime v MC 15,-EUR na pol roka .... chodim s Patkom, s Lenkou zacnem od roka ...
alebo potom nieco "organizovanejsie" ako babyfit a to stoji tusim 30EUR na 3 mesiace ....

siri: aj ja sa tesim na Mikulasa .... Patko bude mat opat zazitok dufam ... minuly rok sa s nim bal odfotit 😕

bambi7
2. nov 2009

cafte babulky ako sa mate?

mys jaj moja to poznam 😒 ale musim si zaklopat uz spinka mala do 3h potom sa napapa a potiahne do 5,30 a je niekedy do 6h ale poznam to a ako to dosiahnut &?to neviem len cakat asi 😒 tak drzkam palcekyyyyyyy

babule ja sa tesim na vianoceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

monkap
autor
2. nov 2009

mys: ja vstavam v poslednej dobe 4-5 krat ...
patko mi pravidelne zacat prespavat cele noci az ked som ho uplne odstavila - t.j. asi v 1,5 roku .... dovtedy stale papaval aj v noci ...niektore babatka prespia celu noc aj ked su plne kojene ... ono naozaj kazde babatko je ine 😉

sirinka
2. nov 2009

jamaat ved to je cena ako v obchode...

mystery7
2. nov 2009

vies, mne by nevadilo keby sa zobudil 1-2x ale kazdu hodinu, to je brutalne ☹

bambi7
2. nov 2009

mys to verim musis byt uz unavena moc drzim palce nech sa to zlepsiiiiiiiiiiiiiii drz sa

kosska3003
2. nov 2009

ahojte tak ste toho popisali ja som tu len nakukla a pojdem spat som mrtva dneska po doktoroch som lietala doobeda som bola starkej vybavovat plienky a poobede som bola s malou na plucnom na kontrole tak ma to v poriadku a za tyzden mozeme ist na ockovanie tak dufam ze mi neochorie
a dneska som bola v tescu no nemala som tam chodit kupila som malej to penove puzzle na zem tak som jej v obyvacke spravila taky kutik na hranie a aj taku supravu na mikulasa a vianoce potom hodim foto na FB
ja sa viac tesim na vianoce mikulasa este nebudu vnimat nase deturence 😀

sirinka
2. nov 2009

kosska no moje jedno uz hej...a tomu druhemu bude vsetko jedno, ci mikulas, ci vianoce, najkrajsia gula bude aj tak ta s bradavkou 😝

dm1
2. nov 2009

siri 😀

ja som akurat dnes to puzzle v TN v Tescu videla ale nemali cisla alebo abecedu. mali len zvierata a tie mali take male casti na tych obrazkoch ze som sa bala zeby to mohol dat do pusy a zabehlo by mu to tak som nekupila.

jamaat
2. nov 2009

siri, cena ako v obchode, ale nevidela som taký pekný ešte. A je nový.

sirinka
2. nov 2009

jaj tak u nas dnes totalna ignoracia postielky...od siedmej je uz asi 9x hore....pricom na rukach okazite spi aj ked tukam do pc 😠

mystery7
2. nov 2009

siri: presne toto mam j adoma kazdy vecer
na rukach spi aj ked motyky a vrtacky padaju, ale len co sa mu zadok dotne postielky, tka koniec

emode
2. nov 2009

mys aj my sa budime casto ... podla nalady aj kazdu hodinu ... tiez sme s mm nevyspati ... no co uz ...
idem do sprchy a hajde do postele, mala bude o jedenastej uz vrcat 😝

dm1
2. nov 2009

siri ale ten co si dala link nema tu cast dole na odzipsovanie - aby bol aj kratsi aj dlhsi az 115cm... tak asi preto ta cena