Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
4. nov 2009

lady nad hopsadlom som aj ja spekulovala, ale ja nemam dobre zarubne na uchytenie, cize som sa na ro vyprdla...hospam ja s malym 😀 😀

ladywitch26
4. nov 2009

zuzka,ja tiez hopkam,ale neviem,kolko to vydrzi moja chrbtica. od pondelku idem do roboty,tak budem rucat dvojnasobne,co ma bude chrbat boliet.

ludka, tu ide vsetko dolu, same zlavy kvoli krize. obchodnici si chcu udrzat zakaznikov, tak idu na ukor zisku. moj sef ma akurat tak na zaplatenie hypoteky a vyplaty. vsetko kleslo v priemere o 15-20%. no ale nemohla byt ta kriza uz vcassie? nakupila by som za lacnejsie 😀

jamaat
4. nov 2009

U nás je už po kríze.....podľa tých cien. 😝

mimi21
4. nov 2009

jani alebo asi ani ziadna nebola 😝

jamaat
4. nov 2009

chvíľku bola potravinová 😎

ladywitch26
4. nov 2009

jamaat, co som videla tie ceny v septembri,ked som tam bola, tak kriza ako keby ani nikdy nebola

mimi21
4. nov 2009

no ja na dnes koncim, cafte zajtra... 😎

jamaat
4. nov 2009

škoda mlčať!

ladywitch26
4. nov 2009

mimi, dobru...ja este idem mlieko odsat, nech ma ta moja hladoska co na ranajky. a asi jej uz idem davat aj vecer kasu, lebo sa mi zda, ze jej to nestaci uz.

jamaat
5. nov 2009

Dobré ráno. Prvá!!! 🙂

Ja už som hore, lebo sme boli zase v Lidli a Emka si brble v postieľke.

ludmilabb
5. nov 2009

Dobré ráno! od siestej je Sofia hore ale ja ani neviem, lebo som este popri zaspala a snivali sa mi same somariny 😝

Janka vcera som zabudla napisat ze dakujem za pochvalu k Blazikinim fotkam

a k tunajsim cenam sa vyjadrovat nejdem 😠 😠 😠 , jediny pocit ze je tu vsetko lacnejsie som mala ked sme boli v UK pred styrmi rokmi ale to som zarabala neporovnatelne prachy oproti mojej nedavnej vyplate 😝

monkap
autor
5. nov 2009

dobre ranko,
u nas prsi 😒

kosska3003
5. nov 2009

dobre ranko aj u nas snezi a ja chcem ist dneska do mesta no hruza neviem ci pojdem v takomto pocasi

nikanika28
5. nov 2009

cafte...tak my sme hore od siedmej asi..boli sme dvakrat v noci hore, teda raz a potom nad ranom..pripisujem to asi hladu.. 😖 Vercer zase chytila hysak a zaspala az o 20.30, co ona zaspava teda uz o 19hod...tak bolo veselo, Lukasko prisiel od nasich az o 19.30 aj s mm, tak aspon ze tak...

nikanika28
5. nov 2009

no a znova zaciname nervacit nad hradzou...

mimi21
5. nov 2009

ahojte
mala ja katastrofalne zachripnuta ☹ mne sa ta moja dokina dako nepaci, pozrie ju len tak z rychlika a ked tam pridem tak mam pocit ze este aj sestricka na mna zazera, ze som tam zase 😠 😠 😠 no neviem budem to asi musiet nejako poriesit...

jamaat a ty si uz o 8 mala aj Lidl otoceny??? tak ty si aka sikovnica 😉

nika a to UM si davala???

aj ja som chcela ist do mesta, ale vzhladom na to ako je malej a ake je pocasie to asi odlozime na zajtra

ludmilabb
5. nov 2009

aj my tu mame skaredo ale na 11:00 musime byt o doktorky.

A zajtra MIKULAS 😀

jamaat
5. nov 2009

mimi, no tak aby ste nemuseli dávať nedávno spomínaný fajný kalciový sirup. Ten je na takéto zachrípnuté stavy.

ludka, aký mikuláš??

monkap
autor
5. nov 2009

mikulas je o mesiac, nie? ci aky mikulas?

ludmilabb
5. nov 2009

a faaaakt! fuu to je úlet a ja som chcela ísť dnes kupovať mikulášske dobroty
mne už úplne šibe 😀 😀 😀 😝 😝 😝

aspoň vás trochu pri tých vašich depkách pozabávam 😝 😝 😝

jamaat
5. nov 2009

ludka, dobréééééééééééééé! 😀 😀 😀

Tá moja dievka ma drží stále v strehu. Čo bolo dobré a fungovalo na ňu pred 2 týždňami, to už dnes neplatí. Furt musím niečo vymýšľať, sledovať. 😒

zuzkaprofant
5. nov 2009

cafte co nove mi uz mame zubalek dnes pekne klopkal pod lyzickou, inac noc sme amli ako stale 4 krat vnoci mmi papal

vcera moj muz ako by nic povedal ze jeho kolegu dcera mala chripku sa nakazila v skole kde boli 8spoluziacky chore na tu prasaciu ma skoro slahlo ani som nespala on si to povie len tak ze ved co nic sa nedeje len ked nam prinesie ten vyrus tak potom uvidi moze si mesaic zobrat kvoli mne dovolenku 😠 ze mi mame taky vydezinfikovany byt ze u nas sa vyrus nemam kde prichytit.xixii si este srandu robi

emode
5. nov 2009

ludka nic si z toho nerob ja som minule rozmyslala asi 5 minut v obchode kedy je vlastne mikulas ...
humus pocasie a dnes ani auto nemam ... 😢
budeme len doma a sa zblaznime ... u nas zabera cval cez kuchynu a obyvacku tak som vcera doma behala so sofiou ktorej hlava len tak nadskakovala asi 20 minut a strasne sa jej to pacilo ... 😉

ludmilabb
5. nov 2009

no mne nešibe ja dementiem

nikanika28
5. nov 2009

Mimi, nedavala som este, ani som UM nekupovala...este chvilku vydrzim a potom uvidim..trosku sa mi zda, ze uz lepsie.
Moni, gratulujeme k zubku 😵 😵 ..u nas stale ani chyru ani slychu 😅
Ludka, ja uz som sa zlakla, ze som presvihla Lukasove narodky s tortou (on ma na druhy den narodky) 😕 😕 😅 😅 ma nestras 😀 😀 😀 ..som letela do kalendara cumet 😀 😀

kosska3003
5. nov 2009

ludka no aj ja som sa zlakla lale este mame mesiac ćas chvala bohu mne mala spinka uz pol hodinku tak som zvedava do kedy 🙂

nikanika28
5. nov 2009

ja som dnes zistila, ze sa Klare paci hore na Lukasovej posteli...tak tam cucala..a ja som akotak stihla upratat hracky a veci v deckej 🙂

sssimi
5. nov 2009

Ahojte!
My sme sa dnes trepali kožnej a tá je niekde v Prahe na konferencii 😠 Skoro ma vystrelo... Ešte som sa kvôli tomu včera aj s mm povadila a nakoniec aj tak to na hovno dopadlo.... Pokým som malu poobliekala, do auta napratala, potom ma mm len vyložil a musel ísť dalakooo zaparkovať, lebo je všetko plné 😠 ... Na šlak trafenie.

Ludka s tým Mikulášom to bolo dobrééé 😀 ... Dobre, že som nešla mužovi volať nech niečo cestou kúpi 😀

zuzkad
5. nov 2009

krasny dnik prajem 😉 😉

Ludka som normalne zostala v soku, ze Mikulas, lebo na Mikulasa oslavujeme Nicolasa 😉 😉 a som zostala mimo, ze moj syn ma meniny a ja nic nemam kupene 😝 😝 😝 potom mi doslo, ze nieeee ze zajtra mame len pol rocik ale meniny az o mesiaaaaac 😀 😀 😀 😀 😢

Moj anjelik zaspal vcera o nejakej desiatej a spinkal mi do pol desiatej rano tak som si aj ja pekne pospala, len v noci som mala desny sen 😕 😕 ma chcela zabit jedna zenska a stale ma bila atd atd...normalne som sa v noci zobudila na to a bala som sa co len pohnut 😕 😕

Ten moj maly je iny papkac, teraz zjedol cely kelimok sunarky ...banan, broskyna, jablcko a mliecko...taka "presnidavka" a este stiahol hned po tom 130ml mlieka...chuti mu jest po mne 😀 😀 😀

Zuzka nevies kde by som mohla zohnat pesnicky pre deticky ako si vcera hodila link sem ?? Alebo celkovo kto mate nejake linky kde by som mohla zohnat take pesnicky pre maleho ??

zuzkaprofant
5. nov 2009

ahoj zuzkad to kupis v knihkupectve panta rhei a stoji to okolo 5 eur
neviem prave kde s adaju stahovat pesnicky keby niekto vedel tak nech ta vediet aj na rozpravky budem rada