Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
7. nov 2009

kittynkomaniacky, nechcete? 😀 😀
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1498023

mimi21
7. nov 2009

no idem driemat k piratom 😔

dm1
7. nov 2009

inuska ja davam len ruzicky ale aj tak prdka viac

jamaat
7. nov 2009
luba142
7. nov 2009

lady- aj nasej je hracia deka mala dnes som ju nasla pri stene ako obhryza kable 😀 a este si aj hmkala

ladywitch26
7. nov 2009

jamaat, jak pre chlapcov, ak bude stanka po mne,tak jej tu motorku mozem rovno teraz vydrazit 😀

ladywitch26
7. nov 2009

luba, tak ich len dobre odizoluj, kym este nema take ostre zuby... 😀

iinuska
7. nov 2009

jamaat, dobreeeeeeeeee 😀

sssimi
7. nov 2009

Ahojte Kočky.
Idem sa pochváliť. Sarah vybehol dnes prvý zúbok 😀

iinuska
7. nov 2009

luba, esteze nezacala svietit 😀 😀 😀

ladywitch26
7. nov 2009

simi, gratulko, tak uz bacha na nu, uz je z nej selma 😀 ja som si dnes vsimla, ake nasa nechava ryhy na gelovych hryzatkach, riadne ostre zuby ma 😀

jamaat
7. nov 2009

lady, tak neváhaj! 🙂

sssimi, tak gratulujem. Vy ste to zvládli bez problémov. Či?

iinuska
7. nov 2009

simi, gratulujem 🙂

sssimi
7. nov 2009

ďakujeme 😀

Jamat bez problémov. Jediné čo sa zmenilo, že už asi týždeň neslintá 😀 😀 😀 Kontrolujem jej ich každý deň a včera ešte nič nemala a dnes už riadny špičák vytŕča 😀

Lady už musím dávať fakt pozor. Dnes mi pri jedení skoro umelohotnú lyžičku rozkusala 😀 Zahryzla sa a nechcela pustiť 😀

mimi21
7. nov 2009

sssimi tak uz aj vy ste zubati??? no my stale nic, ale chcela by som aby to malo tayk priebeh ako u vas 😉

iinuska
7. nov 2009

simi, mala pyrana 😀 Adamko ma tak kuse do prsa, vtedy vidim vsetkych svatych

zuzkad
7. nov 2009

cafte kocky,

tak a mame po slavnostnom obede a "oslave pol rocika....mam dost...tuto noc som k malemu vstavala lebo mal asi zle sny, tak plakal zo sna...vzdy som mu podala dudlik a spinkal dalej...rano som vstavala o siestej a postavila som si na polievku a dala piect kacicu ...potom som utekala na trh kupit prave domace lokse a kvetiny...potom pre objednane zakusky a ryyychlo domov k trube 😝 😝 😝 no a asi pred dvoma hodkami odisli...do teraz som upratovala, nakrmila maleho oslavenca a uz zaspinkal...a asi padnem za nim aj ja 😝 😝 😝
Maly inak podostaval kooopec darcekov, tak sa tesime 🙂 🙂

juuuj sssimi tak mate zubocek 😅 😅 u nas stale nic ☹ ☹ kuseme slintame, ale zubok ziadny, som zvedava ako to zvladneme 😉 😉 😉

luba142
7. nov 2009

lady- no su dost ostre normalne to boli ked ma kuse do prsta 😀

inuska- no by este chybalo aby svietila 😀

ssimi gratulko k zubku

zuzkad gratulko k pol rocku

monkap
autor
7. nov 2009

ssimi: gratulujem k zubku 😅

ladywitch26
7. nov 2009

lubka, ako stryko foster 😀

inak mala uhryzla muza do prsta a normalne tam mal odtlacky take fialove,krvou podliate 😀

emode
7. nov 2009

baby ovocie uz davate ako druhy prikrm? ja chcem este tyzden zeleninku a potom zacnem s ovocim ale mala statocne hryzie so mnou do hrusky alebo jablka a dnes aj banan skusila 😀

o tom hryzeni, ked jej pozeram horne dasienka tak ma zvykne tak riadne seknut 😝
tiez mam perny den ... este som dovarila sosovicu s udenym kolenom chlapom na zajtra na dom dala piect chlebik a som mrtva a mm zas vymysla 😅

ladywitch26
7. nov 2009

emode, tak mu povedz, ze rob si co chces, len ma pri tom nezobud 😉

jamaat
7. nov 2009

Prvé štádium je: Rob so mnou, čo chceš, len nech sa nespotím.
Druhé je to ladine. 🙂

emode
7. nov 2009

prve alebo druhe ... je to jedno ... nejako sa v poslednom case neviem premoct ... asi by sme mali taketo hradky nechat na rano 😀

dm1
7. nov 2009

jamaat, lady - dobreeee 😀 moj zaspal na gafci takze nist

jamaat
7. nov 2009

dm, veď keď sa zobudí, bude plný sily. či ho tam necháš až do rána? 🙂

dm1
7. nov 2009

jamaat nieee uz som ho bola nezne zobudit ale nezabralo spi dalej. on ked sa obudi je skor nevrly 😕

ladywitch26
7. nov 2009

dm, no neviem,moj aj keby neviem ako tuho spal, keby som mu zasepkala do ucha, tak cerstvy jak rybicka 😀

inak to poznate ten vtip, ze kedy je chlap pripraveny na sex? kym dycha...

jamaat
7. nov 2009

no idem spať, dobrú noc.