Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
10. nov 2009

joj ze pocvicil mam migrenu zas evecer ako vcera nachapem posledne dni ma vecer strasne boli hlava maly je taky aktivny ze az nechapem co muje sa tu gula po pokobeci jak divy a mi spat pojdeme asi o pol noci 😖

ludmilabb
10. nov 2009

mimi robis cerstve ci z flasticiek?

pozerala som aj vyzivy Coop Jednota a tam pisu ze bez chemickych konzervacnych latok, to vyzera celkom fajn

monkap
autor
10. nov 2009

ludka: ja mam tiez zamrazene ... vytiahnem kolko treba a uvarim ... mrkvu mam namrazenu na koliecka, tak vyberam po kolieskach kolko chcem ....

mimi21
10. nov 2009

ludka cerstve, dnes som prvykrat davala spenat kupovany
dm pravdu si mala ten Hipp ma smotanu, takymi malickymi je to tam napisane, uz ho viac nekupim

dm1
10. nov 2009

ludka ja varim na 2 dni prilohu /zemiaky alebo ryzu/ a zeleninku mam v mrazaku uz aj zmixovanu tak vyberam podla potreby

mimi sak ja som ho uz tiez mala v kosiku a ked som to precitala ma to vytocilo ze smotana od 4m 😠

a mast na bradavky uz dlho nepouzivam

ludmilabb
10. nov 2009

baby vdaka

fiha takze smotana je v tom spenate, by ma ani nenapadlo ked je to od 4m! to rovno s volskym okom mozu davat....vtip

dm1
10. nov 2009

inak budem mat perny vikend 😵

v piatok idem na 50-tku z roboty ale to nebude dlho to tak do 7-8 myslim a v sobotu ideme aj s mm na 40-tku! tam bude aj ziva hudba tak sa tesim sa vyblaznim. zacina to o 5 a mame to kusok od baraku. bereme aj maleho tak na hodku-2 a potom mu pojdem dat kasu, nakojit a svokra sa postara 😵 😵 😵

sirinka
10. nov 2009

najlepsie je doma varit...kupila som parny hrniec a to je skoro bez roboty...
ludmila ja som klarke kazdy den robila cerstve...

ta prva kasa od nutrilonu je brutalne sladka...kase sa daju robit tiez doma, z ryze alebo ryzovych vlociek, pohankove, kukuricne...netreba kupovat predrazene instantne 😉

mimi21
10. nov 2009

ludka uz som sa ta dnes pytala, ale asi si to prehliadla, ty si z detvy alebo mm? ja som mala odtial vela spoluziacok na gymli

dm1
10. nov 2009

siri ja tiez radsej varim ale zo zaciatku to bolo dost take ze som aj vyhadzovala vela lebo to nespapal a uvar par lyziciek... o ryzi ani nehovorim to sa jedna porcia proste uvarit neda

siri porad ako tie kase varit doma

iinuska
10. nov 2009

ahojte, aj ja varim, zatial som nekupovala nic.Kase este nedavam

sirinka
10. nov 2009

ja som tu dusenu zeleninu dojedala 😉 ale klarka papala ukazkovo skoro od zaciatku...castejsie jej bolo malo ako zvysila 😝

jamaat
10. nov 2009

dm, Early Learning Centre ELC, anglická značka.

ludka, kamarát sa mi smial, že na pol roka musím urobiť pol torty s pol sviečkou, tak som povedala, že teda dobre, urobím. 🙂 ..........Sestra je nejaká aktívna. Asi sa nudí. 😉 ............A ďakujeme, že si nás upozornila na svoj vtip. To bolo dobrééé 😀 ...Občas sa viem dobre pobaviť na tvojich hláškach, vieš ich tak len cez plece odfrknúť. 😀

jamaat
10. nov 2009

dm, toto je ono, ale neviem, či to zoženieš u nás. http://www.elc.co.uk/toy/light-sound-drum/

sirinka
10. nov 2009

jamaat ten vyzera dobre...tie co som videla nafukovacie u nas, sa mi moc nepacia...

ludmilabb
10. nov 2009

mimi isto som to prehliadla 😝

mm je z Detvy a ja som z BB

Janka 😀 a my by sme sa mohli aj stretnut lebo Emke bude ten spaci vak aj maly kym ti ho vratim

ludmilabb
10. nov 2009

siri ten posledny link nema chybu 😀 , taketo pusinky mozno bude davat Sofia aj svinkam u svokrovcoch, uz teraz jej svokra totizto vravela ako ich pojdu spolu pozerat

mimi21
10. nov 2009

mm ma zajtra meniny, som zvedava ci vytiahne aj bieleho kona 😀

jamaat
10. nov 2009

ludka, už prišiel aj ten tvoj vak, len musím ísť po to na poštu. Potom sa cestou zastavím u teba a donesiem ti ho.

siri, dm, v Alltoys som videla niečo podobné. Boli to dva bubny, ktoré sa dali spojiť do valca. Ukazovala som to emode, len si nepamätám značku.

ludmilabb
10. nov 2009

mimi 😅

mimi21
10. nov 2009

Motocyklista vo vysokej rýchlosti zrazil vrabca.

Uľútostilo sa mu úbohého vtáčika, tak zastavil a zobral ho so sebou.

Doma ho nežne položil do klietky, pripravil misku s vodou, nadrobil

kôrku z chleba a išiel spať.

Po chvíli sa vrabčiak prebral. Pozerá okolo seba prekvapenými očami,

vidí mreže, chleba, vodu a hovorí si:

- No do kelu ja som toho motorkara zabil!!!

dm1
10. nov 2009

jamaat prave dnes som tam bola! musim kuknut ked pojdem znova

dm1
10. nov 2009

mimi - dobreeee

mimi21
10. nov 2009

baby dnes kym sme boli plavat tak som mala neprijaty hovor a prave som vygooglila, ze to bolo centrum asistovanej reprodukcie 😕 😕 😕

sirinka
10. nov 2009

mimi 😕

jamaat
10. nov 2009

mimi, čože???