Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
11. nov 2009

my sa s malym nemozeme kupat lebo mame len sprchac ☹ . dnes ked som ho sprchovala som mu omylom osprchovala celu tvaricku a nic. som myslela ze sa vylaka.. uz sa tesim na to plavanie ako sa mu to bude pacit

mimi21
11. nov 2009

dm a kedy zacinate???
ja len dufam, ze sa mi mala nezlakla, lebo vcera sa prvykrat ponorila a potom plackala a rozplakala sa mi aj ako som zacala hovorit povel, este som ju len menom oslovila a uz bol plac ☹

monkap
autor
11. nov 2009

kosska: krasna vaha 🙂

ludka: aj moj patko mal ekzem, ked mal 5 mesiacov (bol plne kojeny) ... hrozne som sa bala .... ale nastastie po dvoch mesiacoch mu to zmizlo ... potom sa mu este objavil taky fliacik na ruke, ale aj ten zmizol ... tak hadam to aj vam zmizne 😉

mimi21
11. nov 2009

no mne ma mala take fliaciky suche na temene na hlavicke, nie su to take tie zlte chrasticky ale je to ine
musim to dokine ukazat ked pojdeme na poradnu 🙂

nikanika28
11. nov 2009

Ahojte, tak ako dnesok? My sme si teda z rana poplakali, ale potom uz bolo dobre...Len Lukas sa doma nudi, nevie co so sebou, ked nemozme von 🙄. Dala som inac dnes Klarke Espumisan, tak snad to brusko uz nebude hnevat....
Dani, ides nakoniec na to plavanie? Ja som to este akosi neriesila 😨

jamaat
11. nov 2009

Keď tak čítam, čo hovoria vaši doktori o príkrmoch, tak to sa môžem rovno sama rozhodnúť, čo a ako. No ale som zvedavá, s čím príde moja, mali by sme ísť pomaly na polročnú prehliadku.

ludka, nepovedala si si, že si sa v podstate zbytočne trepala k lekárke? 🙂 .........Už mám doma spací vak. Ešte to tričko maľované a potom sa zastavím u teba alebo sa stretneme.

Ja sa s malou tiež kúpem vo veľkej vani a už hádam od dvoch mesiacov.

kosska3003
11. nov 2009

no to je vaha mam co nosit ved uz mam cely chrbat v riti z nej ale co narobim teraz bude mm nosit 3 tyzdne hehehehe no a tie prikrmi ved ked pocuvam svokru ze mojho mm v 5 mesiacoch krmila kapustnicou a ja som jedla v 3 mesiacoch barani gulasa tak malu zasnem krmit rovno reznami 😀 😀

monkap
autor
11. nov 2009

kosska: nas patko tolko nevazil ani v roku 😅

kosska3003
11. nov 2009

monka novidis moja je riadna baba aj dr sa dovala na nu ale kedze je len kojena tak ze to je ok

monkap
autor
11. nov 2009

jasne, ze je to OK ... mas slahacku namiesto mlieka 😀

dm1
11. nov 2009

nika sak som ti tu o tom min.tyzden pisala. rozhodla som sa nakoniec ist ale do DCA lebo by som sa bala teraz v zime stale do TN autom ak by bol sneh... nechcela som ist sama a ked sme boli sa zahlasit som tam stretla znamu z porodnice. tento tyzden nam maju zavolat kedy zacneme tak cakam. ratam ze uz buduci tyzden ideme. ja som nechcela do dca co som ti spominala ze tu mali baby infekcie ale ked som si to zistovala na stranke MK dubnicaniek tak sa to tykalo len jednej a ta mala problemy uz predtym takze som sa rozhodla ist sem.

zuzkad
11. nov 2009

cafteee ...tak sa hlasim zmordovana...bola som makat na bodyformingu, potom rychlo vencit psika, kupat, krmit maleho...no a zaspinkal mi na stastie sam 😅 😅 ale ja mam uz dost 😝 😝

zajtra ideme na klbiky, tak som zvedaka ako su malho jadierka, lebo na posledy este neboli vyvinute 😖 😖

ludka, mozno prave tie vyrazky trapia malicku a preto je taka nekludna ☹ ☹ obe mate toho chudatka dost ☹ ☹ ☹ drzim paste aby bola Sofinka coskoro v poriadku s usmevom na tvaricke 😅 😅 😅

monkap
autor
11. nov 2009

zuzkad: ako zvladas prve dni diety??

dm1
11. nov 2009

prave jem svoju prvu mandarinku 😵

sssimi
11. nov 2009

Kosska 9300g? Kokos moja asi ešte nemá ani 7kg 😀

Siri aj tak dik za info.

jamaat
11. nov 2009

dm, inšpirovala si ma, idem si aj ja dať. Ale nebude to moja prvá, len dnes prvá 🙂

emode
11. nov 2009

tak my sme taky priemer, mame 70cm a 7800g som jej odvazila predvcerom 😀

dm1
11. nov 2009

mnam bola super ale druhu si dam radsej az zajtra pre istotu

zuzkad
11. nov 2009

monka dakujem za opytanie...zatial to ide 😉 😉 dokonca som si zatial na kazdom dni velmi pochutnala na jedle....konecne som jedla pravidelne a celkom chutne 😉 😉 napriklad som mala zeleninove rizoto a zeleninovy salat, dnes cestoviny a k tomu dusena paradajka a paprika a cibulka...nikdy by som neverila ako to moze super chutit 😉 😉 ..zatial to zvladam...drzim sa 😉 😉 uz mam za sebou 3ti den zajtra ma caka ovocny den 😅 😅

kosska hmm mate krasnu vahu...ale tvojim krizom nezavidim 😝 😝 mne staci 7750g a mam co robit aaaa

boli ma hlavaaaa....to z toho hnuseno pocasia...stale prsi uz druhy den ☹ ☹ ☹ uz som si aj dala panadol, dufam, ze to zaberie 😝 😝

monkap
autor
11. nov 2009

zuzka tak super 😅 celkom fajn jedla papas ... ale mne tam chyba cokolada 😀

jamaat
11. nov 2009

dm, ja som si švihla dve mandošky. Inak furt ti zabudnem napísať, že aj ja voľáko ťažšie zaspávam. Už to nie je tak, že len čo padnem do postele, hneď zaspím. Tak polhodinku sa prehadzujem. Tak ktovie, či to nie je z hormónov, lebo na začiatku tehotenstva som tiež nemohla spávať. Tak sa teraz vraciam na začiatok. 🙂 Ale včera som už vyskúšala čítať v posteli, malej to nevadilo a ja som po chvíľke odkväcla.

emode, písala som ti doobeda, len už si zmizla.

zuzkad
11. nov 2009

monka prave dnes ked mam uhlohydraty som si na veceru mohla dat zakusky, alebo zmrzlinu...ja som si dala troska zo zakusku, ale nesmakovalo mi nejak...inak som aj ja na sladke ..zatial mi az tak nechyba..uvidime do kedy 😀 😀

baby kto tu pisal o tom super bubniku, co hra a blika....je ho tusim dostat v tescu....chcela by som ho malemu kupit. len netusim kolko stoji...

monkap
autor
11. nov 2009

zuzka tak to super dieta, ze zakusky 😀

neviem kto tu o nom pisal, ale pozeram tesco letak a je tu taky za 9,9EUR ...

monkap
autor
11. nov 2009

pozri tu dole ci je to on http://www.zlacnene.sk/letak/2446/p/6/

sssimi
11. nov 2009

Zuzkad necelých 10€ stojí v tescu.

Monkap v tej diete môžeš aj čkoládu, ale len každý 4tý deň. Dokonca je tam napísané, že je to povinne-pásik horkej čokolády 😀

Zuzkad inak mamča začala mať problémy zo žalúdkom a dietu drží len nejaké 2 týždne. Od včera ju strašne bolí, tak dúfam, že tebe nič také nehrozí... A zajtra ovocný deň-no tak sa drž... Ja by som to momentálne nezvládla. Kedysi by som s tým nemala problém 😒 ... Júj kde sú tie časy keď som mala 54 kg a aj to som stále frflala, že som tlstá ☹

sssimi
11. nov 2009

Inšpirácia k polročku 😀 😀 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zuzkad
11. nov 2009

monka sssimi dakujem vam za info...asi aj zajtra zbehnem do tesca kupit ho..lebo sa mi paci...len dufam, ze ho budu mat este 🙂 🙂 🙂

sssimi to poznam aj ja ked som mala 55kg stale som pindala, aka som pribrata atd..a teraz by som dala za to cokolvek, kebby som mala 55kg 😝 😝 ale snad niekedy 😖 😖 ...no to nie je sranda s tym zaludkom...treba davat pozor...mna zatial zaludok neboli..ale ja sa ani netrapim tak, ze ak citim naozaj hlad nieco si dam samozrejme podla dna aky je...ale nemozem tvrdit ako to bude za tt ci dva tt ....uvidime 😉 😉

idem ja do hajan, lebo ma priserne boli hlava...a panadol nezabera ☹ ☹ ☹

dm1
11. nov 2009

ja pojdem zase v piatok kupit este puzzle aj do tesca ked je v akcii. malemu sa to paci a aj samotne to berie ako hracku. aj tie kruzky na tyci tam kupim za dobru cenu to tam je

katka1981
12. nov 2009

Dobre ranko, babulky poradte mi prosim nieco pre malu, malu 5 mesiacov, neviem ci hraciu deku, ci ohradku..... v kresielku sedi vykrivena, bojim sa o jej chrbticu, neviem sa dockat ked zacne sama sediet aby sa zahrala aj sama, lebo ja uz nevladzem. Nic ju uz nebavi, hry na posteli koncia dogrckanim. Ak mate dobre skusenosti s niecim konkretnym, prosim link. Dakujem. Prosim Vas o IP, nestiham citat.

ludmilabb
12. nov 2009

Ahojte, dobre rano.
My s v noci 5x hore isla spat pred deviatou a uz sme pred siedmou vstali 🙄 no a len na rukach chce byt a ani bohovo pod hrazdickou lezat...ale sediet ju nenecham aj ked budu pucky padat 😝 doktorka mi povedala ze az od 8 mesiaca 😕