Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
24. nov 2009

mimi dobre ze mas cas na ritual 😅 ...

sssimi
24. nov 2009

Baby moja malá sa asi 2 týždne pretáča, ale dnes to vyvrcholilo. Rotuje a rotuje. Kamkoľvek sa chce dostať, tak sa tam preguli 😀 Ide jej to dokonale-stále sa šulam na nej... Nič ju nezastaví... Gula sa aj cez hračky.

iinuska
24. nov 2009

simi, aj u nas je to tak, maly je stale mimo deky, som hovorila, ze mu budem musiet zvacsit ihrisko 😀

mystery7
24. nov 2009

ahojte
k tym vlasom, dala som sa ostrihat a to vyrazne, co uz. ved raz dorastu. maly mi vytrhaval kopec vlasov ako sa ich drzal za usami.
U nas bol prekvapivi den, lebo cez obed spal 1,5 hodiny a to je co povedat, to ani nepamatam kedy bolo.

ako zohrievate detom jedlo? len v kupeli? ci aj v mikrovlnke??

mimi21
24. nov 2009

sssimi Nina je ako motorova myska, ona ked nieco zbada,, tak uz plaziiiiiiiii, niekedy sa da aj na kolienka, niekedy este zabori hlavku ako pstros a obcas j tomu prida aj jacanie 😀

mystery7
24. nov 2009

moj ked sa nemoze dostat k hrackam, tak nanich krici a krici. Ziadne gulanie zatial, som zvedava kedy ho to chyti 🙂

mimi21
24. nov 2009

mys ja zohrievam vo vodnom kupeli - aspon to nikdy nie je az take horuce 😉

jamaat
24. nov 2009

mimi, rituály nehrozia. Jedine po ôsmej večer.

iinuska
24. nov 2009

no, Adamko ma uz za sebou druhu veceru. 😀 Idem si ja lahnut, kym sa da.Dobruuuuuu

mimi21
24. nov 2009

baby kto je ta Emilia A. na FB???

jamaat
24. nov 2009

Ja žiadnu Emiliu nemám.

zuzkad
24. nov 2009

sssimi coskoro ti bude stvornozkovat male cudo popod nohy 😀 😀 mala musi byt rozkosna

mimi ...aj ja som patrala kto to je ??? 😕 😕 mali by sme si ujasnit kto je kto, lebo naozaj...mam v tom hokej 😝 😝

no a k vlasom...ja som sama sebe slubila, ze v ziadnom pripade sa nedam strihat. lebo tuzim uz dlho po vlasoch po pas...a vzdy som sa dala ostrihat...teraz ee...snazim sa odolavat pokuseniu a uz mam aj dost dlhe vlasy 🙂 🙂

dm1
24. nov 2009

mimi aj ja som sa uz na nu pytala sak nikdo nevie kdo to je a skoro vsetky ju mame 😀

dnes sme boli plavat a bolo super malemu sa pacilo. maju tam teraz akciu ze ked si zaplatim este jeden kurz tak dalsi bude zadara takze som sa rozhodla ze budeme pokracovat. tak sa tesim. na buducu hodinu uz budu ponory no som zvedava 😕

my sme dnes mali prvy krat maso - kralika domaceho a celkom mu chutilo ale bol unaveny tak spapal len 100g a potom hned na prsniku odkvecol len co sa prisal

dm1
24. nov 2009

k tym jogurtom - tiez som citala ze holandia je dobra u nas ju maju skoro v kazdom obchode tak som si kupila ze vyskusam co budem davat drobcovi a vobec mi to nechutilo... a to som si kupila ochuteny kavovy co ja mam rada vsetko kavove... tak asi mu budem davat zvolensky. inak ja mam na activiu nie moc dobry nazor jogurt co ma taku dlhu spotrebu nemoze mat predsa zive kultury... a pride mi taky straaasne umely

dm1
24. nov 2009

mam napad ked bude robit nika tu tabulku nech tam da aj prave mena a aspon takto to da na FB aby sme mali prehlad. tu na MK to moze nechat len s nickmi kludne. aspon budeme mat pokope kdo je kdo

mimi21
24. nov 2009

no my sme dnes boli v saune, hodinu sme mali zadara, lebo teta bola dajako mimo, zabudla, ze ma prist skor, lebo zacal novy kurz, tak mali plavci plavali s nou a my velkaci sami - takze zadara 😉

mala sa uz krasne ponara, bez placu, to je hlavne a aj ked ju dam kolmo pod vodu

dm1
24. nov 2009

mimi a ako sa malej paci v saune? to ste normalne v suchej?

mimi21
24. nov 2009

no vidite ake dobre jogurty my tu mame 😀

dm v suchej, klasickej, bolo to v pohode, aspon sa trochu po tom plavani vyhriala, len som zvedava aku cenu teta zabije
normalne tam stoji hodka 7e

zuzkad
24. nov 2009

noo ja som si tu kocku pridala, lebo som videla, ze ju mate aj ostatne 😀 😀 😀

bude sa robit nejaka tabulka ?? to by bolo asi najlepsie 😒 😒 lebo zistujem, ze mam nejak vela priatelov na FB...a polovicu z toho netusim o koho sa jedna 😀 😀 😀 koomu mam poslat svoje original meno ???

dm1
24. nov 2009

nase krabikove plavky v akcii 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zuzkad
24. nov 2009

zabudla som sa opytat...neviete od kedy sa moze davat pribinacik ???

mimi21
24. nov 2009

no idem ja kocice lebo som tu cely vecer, uz sa aj mm z tenisu vratil...
bru nocku vsetkym, hlavne nicim nerusenu 😉

dm1
24. nov 2009

zuzkad - posiela sa to nike - foto a miery v 0,3 a 6m na jej mail

zuzkad
24. nov 2009

dm bachaaaa !! u vas sa uz nosia plavky 😉 😉 aky macheer 😎 😎 😎

dm1
24. nov 2009

mimi dobru noc!!! ja som zase prisla az ked vsetky spite 😕

dm1
24. nov 2009

zuzkad to su take ze pod ne nemusi ist ta jednorazova do vody tak som kupila lebo je to vlastne lacnejsie ked budeme chodit na plavanie aj dalej a este nas je drobec tak aj v lete vynosi

zuzkad
24. nov 2009

dm dakujeeem...tak to som nevedela a aky ma mail ?? netusim 😖 😖

zuzkad
24. nov 2009

a co je potom ako nahrada za plienky v plavkach ?? Noo je to rozkosne...kedze by som chcela ist na dovcu buduci rok...rada by som nieco podobne kupila, fakt su frajerske 😎 😎 😎 😎

jamaat
24. nov 2009

mimi, králika mávajú asi aj v Tescu a v Metre si myslím, že tiež.

dm, to riadne rýchlo idete! A jeden kurz zdarma, to je super!

dm1
24. nov 2009

zuzkad - oni nemaju vnutri nic je to taky neopren ci co tu je o tom http://www.mimiplus.sk/splasha-plavame-s-babatk...

jamaat a vy ste sa na ktorej lekcii potopili? lebo my sa budeme na 4. a jeden kurz ma 8. Aj ja som rada ze jedna je zdarma len som si to vsimla az ked sme uz mali tento zaplateny ze kup 2 a 3.zdarma ale som sa pytala a plati to aj pre nas co sme si uz zaplatili len jeden tak do toho idem. a co je super ze staci si ten kurz zaplatit a nie si viazana terminom len sa musis nahlasit na nejake tie kurzy do 30.3.10