Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
30. nov 2009

No panelak mi bezi... 🙂

mystery7
30. nov 2009

aj my uz pekne papame, nejako mu zachutilo posledne 2 dni, snad mu to ostane 😀 od akeho veku mu mozem davat tie kukuricke sulky? Uz teraz? a kolko tak denne moze zjest? mInule osm mu davala kusok bananu ale nejko nadsene sa netvaril. Musim skusit opat.

iinuska
30. nov 2009

mys, ja som tie chrumky este nedavala, ale chystam sa ich kupit.

nikanika28
30. nov 2009

no tie kukuricky sa uz asi mozu papat, len nesolene...aj krupicku jej davam ryzovo--kukuricnu a dnes dopapala bananovu

mystery7
30. nov 2009

a kde taku kupujes??

ludmilabb
30. nov 2009

velkaaa sranda
niekto nam zvonil tak som otvorila, pozeram nejaky ujco (vobec ho nepoznam) a zacne mi tam vysvetlovat ze mame prestat vrta, ze sa to neda pocuvat a blabla a ja nanho hladim ako puk, ze my nevrtame a on ze odkial to ide....

ja som dnes robila domacu hruskovu vyzivu, dufam ze som ju dobre zavickovala 😝

nika drzim palce nechje Lukasko zdravy 🙂

nikanika28
30. nov 2009

ludka, dakujem 🙂 A mala si mu povedat, ze este 10 dier a uz to bude 😀 😀
Maca, co myslis?Tu kasu? tu som tusim v bille kupovala...je to klasicka mliecna od 4-teho mesiaca, SUNARKA...a tie sulce tam maju tiez, aj solene aj nesolene

ludmilabb
30. nov 2009

ja si ani neviem predstavit ako bude Sofia tlacit tu velku kukuricnu chrumku do hlavy 😀

zuzkaprofant
30. nov 2009

dievcata kolko krat davate detom prikrm ja tak 3 az 4 krat a rozmyslam ci nedam uz aj 5 krat

ludmilabb
30. nov 2009

zuzkap ja davam zatial len raz denne a este potom kojim

mystery7
30. nov 2009

ja davam 3x denne - vyzivku, obed a kasu na noc

a ake prikrmy davas ty?

iinuska
30. nov 2009

zuzka, ja kojim, na obed davam zeleninku a poobede kasu.Ale maly ma zajtra 7 mesiacikov, tak chcem zacat postupne pridavat k zeleninke masko a aj jablcko chcem vyskusat.

nikanika28
30. nov 2009

ja davam dvakrat, obed zeleninu a vecer kasu

zuzkaprofant
30. nov 2009

ja davam rano o 6 alebo skor nedskor mliecko tak kasu bud samu alebo s bananikom a tak obedik zeleninka mal uz 2 krat mesko ale dako mu to nechulo potom mu davam varene jablcko alebo varene jablcko s bananikom a keksom a neskor aj kasu alebo len huste mleicko s kasou a cez den mu dam do ruky len tak piskotky a sa mi zda ze je hlavny bo v noci mi vypije za celu nos aj 300ml 😀 tak ja neivme

zuzkaprofant
30. nov 2009

dievcata nemate niektora z vas v albume tabulku velksoti oblecenia ake bude nosit ked bude mat maly rok a pol

sssimi
30. nov 2009

Ja prikrmujem väčša len na obed, inak sa stále kojíme aj keď malá veľmi dobre papa... Včera mala na večer kôrku z chleba 😀 Pekne ju žužlala... Inak jej už dávam aj tie keksíky - sunarky a fajn... Sama ho papa a ja ju len kontrolujem. Tiež už kúpim tie chrumky. Je to super hlavne keď sme na návšteve alebo je niekto u nás, aby sa trošku zasítila. Len dúfam, že ich nebude mm vyjedať alebo ja 😅

iinuska
30. nov 2009

simi, tie keksiky mam kupene, ale este som neskusala

mystery7
30. nov 2009

ja na ranajky chcem kojit co najdlhsie, kym mu to bude stacit. skor zvazujem, co by mal jest na ovorant.ten by som mu chcela niecim nahradit.
lebo aj teraz mu davam kasu o 17:30 a spat chodi okolo 18:30-19:00 a to ho pred spanim este dokojim a aj v noci 2x
chcem sa dostat na uroven 4 jedal denne a 3x kojenie -ranajky, pred spanim a v noci

dupinka
30. nov 2009

baby, mne lekarka odporucila vecer ako prvu veceru okolo 17:30 davat Sinlac. Je to vlastne karabova muka, bezlepkova, ktora sa zmiesa s dojcenskou vodou prevarenou a takato kasicka sa dava dietatku.
Je to bezlepkove, su mnohe recepty, kde sa da pouzit, napr. aj na halusky, zahustenie detskych jedal a tak.
600 g krabica stoji okolo 9,5 Eur. 😉

nikanika28
30. nov 2009

zuzi, rok a pol je zhruba 86-tka

ludmilabb
30. nov 2009

vy uz davate vsetky kase...a ake mliecne,nemliecne?

nikanika28
30. nov 2009

ja tiez kojim rano najdlhsie...resp. sa kojime cele doobedie...potom poobede dostane mliecko, obcas skusim trosku ovocia a vecer tu kasu plus kojenie

iinuska
30. nov 2009

dupi, Sinlac...hm, o tom som este nepocula 😅

zuzkaprofant
30. nov 2009

niika tak super bo som mu akurat oblednavala veci a vsetko 86 velkost 😀 tak budeme mat ked pojdeme na sk

ja davam nemliecnu ale neskor budem davat mleicnu ale az tak o mesaic lebo ta je riedena inym mlieckom ako ja davam ja malemu davam na alergiu
moj maly mi v noci pije asi 3 krat a cez den sa naje a do hodky mu este flasu mlieka davam sa mi zda ze sa rozjedol ale som rada bo ma brusko ako lavorikeste 62 nohavice nosime.xixi

sssimi
30. nov 2009

My ešte nekašičkujeme. Zatial len ovocie, zelenina, zelenina s mäskom a zatiaľ asi 5 kuskov tej sunarky...

jamaat
30. nov 2009

nika, zuzka, 86 je na jeden až jeden a pol rok. 92 je od jeden a pol do dvoch rokov.

Vy ste sa riadne rozbehli s príkrmami! Ja stále dávam len raz denne. Ale skúsim už ovocie, prípadne surovú mrkvu, aby mala nejaké vitamíny. Radšej takto ako ju cebionom napchávať. Aj keď mne doktorka vôbec Cebion nespomínala.

Sinlac som ešte nepočula.

zuzkaprofant
30. nov 2009

dik jamat ja som teraz 86objednala tak bude dobra na jar si myslim az do leta ze?
silnac ja som pocula aj dake vzorky mam doma sa mi zda som si myslela ze to je daka blbost 😀

nikanika28
30. nov 2009

no zuzka, 86-tku budes mat skor az v lete, ked rok bude mat v maji....toto je od jedneho roka do rok a pol..ako pise Janka

dm1
30. nov 2009

ja davam prikrm 2x denne aj ked tu kasu vecer by som moc nepocitala za cely prikrm kedze stale neje celu davku. uz 3.den davam jablcko a vecer som dala 2 lyzicky jablcka aj do ryzovej kase a chutilo

dnes mame 7 mesiacikov!!!!!! boze ako to leti

dm1
30. nov 2009

v sobotu ideme na vianocne trhy do Valasskych Klobukov na Moravu sa strasne tesim. bolo tam super minuly rok su tam take tradicne trhy, kopu mikulasov a certov, ludia v krojoch, zabijacka... no prosto super. len dufam ze vyjde pocasie