Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
7. dec 2009

Ahojte.
Ja som dnes zase bola v Tescu. Kúpila som malej 2je šaty... Jáááj také krásne. A ma aj hneď nasrali. Kúpila som výživy od Hami-že 5+3 zadara a špiny mi zarátali všetky 😠 A keďže som mala veľmi veľký nákup a bola som sama, tak som si to všimla až doma a to som ešte aj bola v Piešťanoch nie v Topoľčanoch... Sakra... Ma to nasralo...

Ja dávam malej čerstvé jabĺčko len tak že ošúpem šupu, spravím z neho takú väčšiu štvrťku, malej čapnem do ruky a ona ho pekne papá 😀... Ten jeden zubák ohryze všetko 😀

Hoggy jogurty od ukončeného 10 mesiaca.

dm1
7. dec 2009

sssimi ukonceny 10 na jogurty? to je akosi neskoro... aj podla dost prisneho www.kojeni.net
aj mna minule ogabali v tescu ale som si to vsimla hned tak mi na informaciach vratili koruny. oni to podla mna robia naschval lebo vedia ze len mala cast ludi si to vsimne a este aj ked si to vsimnu tak len mala cast to pojde reklamovat....

jamaat ale to treba vypit bo by bola fakt skoda keby sa pokazilo 😀

jamaat
7. dec 2009

sssimi, neodrátalo ti to až na konci bločku?

dm, keď mne viac ako za pohárik nepustí. Preto mi to tak dlho trvá.

nikanika28
8. dec 2009

Ahojte .... a co som tu prva???? 😕

jamaat
8. dec 2009

nika, vyzerá to tak 🙂

Dobré ráno. Zase sa mi chce spať. Dnešná noc už nebola taká dobrá ako minulá.

iinuska
8. dec 2009

dobre ranko 🙂

u nas noc nic moc, ale zase lepsia ako ta minula, maly bol 4x hore

uvarila som si kavicku a citam vas. Ale ani toho nieje vela 😕

u nas hnusne pocasie, prsi a zima. Zas sa nikam nepojde. Rano som uz stihla zavolat koznemu, ci mozeme zajtra prist kvoli ekzemu.Tak som zvedavaa, co povi. Urcite nas sfukne, ze sme mali prist skor. No ale co uz. Hlavne nech ho pozrie.

nikanika28
8. dec 2009

U nas bola dnesna noc uz lepsia, vlastne spala celu noc...konecne.. 😨 ..ale stale je akasi nervozna a umrncana..teraz spinka, mohla by aspon dve hodky potiahnut 😅
Dnes je v skolke besiedka, deturence nam budu predvadzat dake tanecky a pesnicky... sa tesim 😵 . A mamusa napiekla medovniky a budu sa v skolke zdobit...som rada, ze som ich nemusela robit ja...aj ked ma to urcite pocka 😒 😀

nikanika28
8. dec 2009

Ozaj a Lukasko dostal vcera v skolke k narodkam take scvaknute papiere ako knizka a tam ma od vsetkych deti nakreslene nieco..je to podarene 🙂

jamaat
8. dec 2009

iinuska, Emke sa to tiež nezlepšuje. Niekedy to už aj vyzerá OK, ale potom to zase zčervenie. Chlap môj povedal, že to má odvtedy, ako vodu v bazéne vymieňali. No ale neviem. Však už len asi 2 hodiny a končíme s kurzom, tak uvidíme, či to je tým 🙂 .......Na 7-mesačnej poradni to ukážem doktorke.

iinuska
8. dec 2009

nika, Adamko nespal celu noc od narodenia, dnes je od 7 hore, a nespi este stale 😒 Akonahle ho dam do postielky, pretoci sa na brusko a zacne vymyslat. ale unaveny je, lebo si zmoli ocka

jamaat, mozno to ma naozaj z tej vody
My mame poradnu 17.12

zuzkaprofant
8. dec 2009

dobre ranecko prajem mi sme spali skoro celu noc az do pol 6 najedol sa potom o 8 a tak o pol 10 sme uz hore tak som sa vyspala az tak ze ma cely chrbat boli 😀
vonku zase sa nemoze ist lebo prsi ako z krhly tak nejdeme lebo ja prechladnem 😀 😀
tak ideme dnes pratat ako kazdy utorok maly mi pomoze 😉

davate uz mesko babatkam ja nie lebo zhanam dobre bio hovadzie nechcem velmi davat obycko mesko zo super marketu

jamaat
8. dec 2009

iinuska, žeby jej stará voda nevadila a nová ano? Musím sa spýtať, čo do nej dávajú. .....Nás neobjednáva doktorka na konkrétny dátum, kedy prídeme, vtedy prídeme.

iinuska
8. dec 2009

zuzka, ja som vcera dala kuracie, chcela som morcacie, ale nemali,malemu chutilo. Dnes rozmyslam, ze dam do zeleninky zltok. Na hovadzie je este skoro 😅

jamaat, nas si takto objednava, je to dobre, nema tam potom taky natresk. A vy chodite raz do mesiaca, lebo nas objednava tak zhruba po mesiaci a pol. Ale mne to nevadi. Pokial je vsetko ok... 🙂

jamaat
8. dec 2009

iinus, zatiaľ chodíme tak na výmesačníky.

emode
8. dec 2009

ludka velmi malo som teraz v podlaviciach ... preto som chcela stretko 😅
nic nestiham ... potrebujeme dokoncit tie donovaly tak lietam a zhanam este aj obklad do kupelne ...
a mimochodom, kupili sme linku v meganabytku a chybali nam jedny dvierka 😒 ... myslim si svoje o polskych vyrobkoch ... nic neurobia poriadne 😖

sssimi
8. dec 2009

Ahojte!

Jamat neodrátalo... Všetko som popozerala, šak som kedysi v Tescu brigádovala... Minule aj muža odrbali o liter mlieka. Namiesto 12ks mu tam hodila 13ks... No ale šak pokladníčky tam z toho nič nemajú. Tam nesmiete mať ani svoje peniaze pri sebe vo vačku, lebo vás hneď obvinia, že ste to z kasy zobrali 😠 ... Keď so si chcela ísť niečo na obed kúpiť, tak som za polhodinu musela ísť na šatňu-zobrať si peniaze nakúpiť, oraziť a pokým som dobehla do kuchynky bolo 25 minút v prdeli....

Dm tie jogurty to je podľa tabulky čo sem raz Sirinka dala.

Zuzkaprofant ty už chceš dávať hovädzinu? Nie je to moc ťažké ešte?

emode
8. dec 2009

hipp robi hovadzinu so zeleninou od siesteho mesiaca ... tak podla coho mam ist???

iinuska
8. dec 2009

emode, ja som kupila keksiky Sunarka, ze od ukonceneho 6 mesiaca a obsahuju vajce. Tak to som mohla rovno kupit obycajne piskoty 😠

hoogy
8. dec 2009

no my sme dnes spali az do 9....normalne som bola unavena z toho ako dlho sme spali. teda boli sme o 6 hore,ale za chvilu sme zaspali. vzdy je to take ked ideme plavat na druhy den chrni o sto tristo. 🙂

sssimi
8. dec 2009

Emode ja si myslím že aj tak tam veľa tej hovädziny nie je 😀 ... Ja sa držím toho čo je tam napísané, ale v podstate zatiaľ dávam malej len tie od ukončeného 4tého mesiaca. Akurát dnes som jej dala polievku od 6 mesiaca a napínalo ju z nej...

iinuska ale Sunarky sa rýchlo roztápajú. To je na nich super.

sirinka
8. dec 2009

ahojte...
ja jogurty a mliecne vyrobky budem tiez davat az od ukonceneho desiateho mesiaca...
ale zalezi na tom, kedy ste zacali prikrmovat a ako rycho zavadzate nove zlozky...ja sa priklanam k pomalsiemu sposobu....

hoogy
8. dec 2009

zuzka najskor by sa malo davat "mlade" masko teda zajacik, kura, morka aj holub sa moze(ale nepoznam nikoho kto dava holuba🙂 ale napriklad mamina si spomyna,ze ked mala brata tak sa odporucalo hovadzie.teraz sa uz tak neodporuca. a ryby niekto davate? myslim sladkovodne...

hoogy
8. dec 2009

sirinka no my sme zacali dost skoro lebo sme nekojeny.tak asi od toho 8 by som aj mohla zacat. my uz papame kopu zeleninky,ovocicko a aj masko uz mesiac.tak by som rozmyslam co dalsie by som mohla.

iinuska
8. dec 2009

ahojte 🙂

hogy, ryby sa odporucaju az od 10 mesiaca. Inak dik za ten struhak, este popozeram tu 😉

hoogy
8. dec 2009

ssimi nas raz tak obabrali skoro v hypernove namiesto trosch chlebov nahodila 10 a to si myslela,ze si to nevsimneme? ale ona obabrala aj pred nami ludi sme si to vsimli. niektore pokladnicky su proste take

hoogy
8. dec 2009

no lebo ja som dnes citala taky clanok,ze ryby by sa mali do 9 mesiaca zaviest lebo ze je to prevencia ekzemom. jaj boze kazdy povie ine 🙄 🙄
nemas za co iinus

iinuska
8. dec 2009

siri, aj ja idem pomalicky. Dnes som dala 1x zltok do zeleninky a malemu chutilo

iinuska
8. dec 2009

hogy, cestoviny mozes, ovsene vlocky

mimi21
8. dec 2009

ahojte
dnes mame svokrov notebook doma, takze sa mozem vecer vyblaznit
akurat sme prisli z plavania, katastrofalne pocasie je tu
uz dva dni sa zberam s mamou na darceky do mesta a stale nic lebo prsi

iinuska
8. dec 2009

baby, chcem sa spytat, ci davate uz aj banan.aaarozmyslam, ze dam dnes malemu jablcko s troskou bananu