Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
11. dec 2009

dobre ranecko mi sme spali ako tak dobre isli sme spat o 22hodke potom o 13sme bolu hore vipil 100ml mliecka potom o 2 a 3 bol hore to sa mrvil tak som ho zobrala do postele ku sebe a tak sme spali do po 7 a teraz maly mi zase spi 😀

juska3
11. dec 2009

Dobre ranko 🙂

tak vcera vonka krasne a dnes prsi ☹ a vraj zajtra ma snezit, to som vazne zvedava. Bolo by to super keby na Vianoce snezi... ja som z kraja, kde je chladnejsie ako tu v TO a byva tam o mnoho viac snehu, aj ked tie Vianoce vacsinou uz asi vsade byvaju na blate ☹

nikanika28
11. dec 2009

Ahojte....no Ludka, nedohodli sa tie nase baby? my tiez stale hore a na cecku.. 🙄 . No odo dnes alebo zajtra chcem postupne klarku naucit na UM, nehovorim, ze ju idem odstavit...ale aj ked niekam potrebujem ist sama, tak proste nemam sancu, ona len huciiiii a nechce absolutne flasu...tak sa ideme ucit 😖

nikanika28
11. dec 2009

juska, min. rok boli vianoce na snehu, si pamatam, ako sme po veceri a rozbaleni darcekov sli s Lukaskom von sa gulovat...a kraaaasne snezilo, ako na objednavku 😵 😵

monkap
autor
11. dec 2009

dobre ranko,
prosim vas neviete niektora poradit, kde by som mohla stiahnut CD M. Podhradská a R. Čanaky - pesničky pre detičky? vacsinu cd od nich mame ale toto nemame a su tam fajn pesnicky ....

jamaat
11. dec 2009

Ahojte.

Fuj, ale je otrasne! To bude zase len prechádzková rýchlovka so psom.

monkap, skús tu: http://easywar.sk/hudba-sk-cz/maria-podhradska-...

jamaat
11. dec 2009

monkap, alebo ak používaš Skype, tak ti to pošlem, ja to mám stiahnuté.

iinuska
11. dec 2009

dobre ranko,
Adamka som ulozila spinkat, bol asi od 6 hore, ani neviem presne, lebo som este driemala.
Dnes sa mi nechce nic robit, u nas je hnusne pocasie, hmla a mrholi. 😒

sssimi
11. dec 2009

To pčasie ide na nervy aj mne.... Aby pršalo v decembri 😠 .... Ja už aj sane vybavujem a prdlačky.

My sme dnes v noci tiež extrémne cecikovali. Sarah bola furt hore.

jamaat
11. dec 2009

Nechce sa mi nič, ale doma mám katastrofálny bordel, takže by som mala zdvihnúť zadok od počítača. A niečo na obed vymyslieť. A aj to uvariť.

Našla som už link na stiahnutie Uspávaniek od Katky Koščovej. Už som to aj stiahla, takže je to overené: http://www.storage.to/get/Z9DoXAnd/Koščová+Kata...

iinuska
11. dec 2009

Petko vymyslel dnesny obed. Tak varim spenat.

iinuska
11. dec 2009

nikus, odoslane 😉

ludmilabb
11. dec 2009

sssimi dakujem za odpoved na moju otazku uz som myslela ze zostane bohom zabudnuta

dnes sa mi vracia mm domov tak nebudem na to nase trdlo sama 😀

ludmilabb
11. dec 2009

Jani nejake holotiny sa mi pri tom linku zacali otvarat, tebe nie?

jamaat
11. dec 2009

ludka, niečo mi otváralo, ale som to hneď zavrela a venovala sa downloadu 🙂 ............na ten cumel som ti zabudla odpovedať - aj ja už občas dám väčší, ale momentálne má najradšej obyčajný gumený okrúhly.

iinuska
11. dec 2009

ludka, ja by som ti aj odpovedala, ale Adamko dudel nepouziva 😀

ono je to tu poslednu dobu akoby stale bohom zabudnute. No deticky vyzaduju viac pozornosti...

ladywitch26
11. dec 2009

caute zeny, blaaaaazinec v tom obchode dnes. a to bude este horsie. aj sefka sa ma pytala,ci mozem zobrat viac hodin a zvlast ten posledny tyzden pred vianocami. kedze iri oslavuju vianoce az 25.12., tak 24. je pre nich uplne normalny pracovny den. tak len dufam,ze tie extra hodiny neznamena, ze budem robit do siestej vecer na stedry den.
a o hodku ideme na ockovanie s drobculkou, dostane az tri vakciny, chudiatko moje. tak dnes vecer asi nebude behat v pavuku, nozky ju budu boliet. muz ide vecer na vianocnu party, co maju z futbalu, tak si to asi uzijem s malou sama. ma porazi. ☹

kosska3003
11. dec 2009

ahojte

my sme dosli od starkej domov a mala zalahla tak mam veget stale rozmyslam nad tym plavanim pre malu asi skusim jednu hodinu ak zozeniem niekde plavky teraz v zime lebo vsetky su mi male co mam a v lete som si nekupovala tak uvidime

jamaat
11. dec 2009

Tak my sme boli s Emkou dnes pozrieť vianočný stromček na námestí, kým bola Monika u kaderníčky. Kukala naň ako puk! 🙂 ........A teraz spí. Dnes mala dosť umrnčaný deň, stále si očká šúchala. A hrozný jazyčisko vie vyplaziť, pokúšala som sa to odfotiť, ale do objektívu nechcela 🙂

luba142
11. dec 2009

caute baby ako sa tu mate ja som stale na FB tak sem malo zavitam, nasa malinka je ako zive striebro uz jej vysli aj horne zubky, papame zeleninku s masom a na veceru teda okolo 16.30-17 hod. papame kasu alebo ovocie, v noci sa budime stale niekedy je lepsie a niekedy je horsie

ako sa maaaate vy???

a uz zacinam piect na vianoce trocha mam uz medovniky

ladywitch26
11. dec 2009

jamaat, nasa ma tiez jazycisko, normalne si az na koniec brady s nim dociahne. 😀

inak ockovanie sme zvladli priam ukazkovo. pri prvej ani nezamrncala, pri druhej uz hej a az pri tretej spustila sirenu, ale akonahle som ju zobrala na ruky, tak uz klidek a o minutu sa uz rehotala na sestricku 😀 😀

iinuska
11. dec 2009

ahojte, ja som si musela chvilku zdriemnut, taka unava na mna prisla, tak chlapci hodinku varovali.

jamaat, aj Adamko ma poriadne dlhy jazycek, este manzel si robil srandu, ze dievcata sa maju na co tesit 😀

lady, a to uz 3 ockovanie?U nas sa ockuje okolo 10 mesiacov tusim. Teraz som si neni ista

kosska, podla mna by sa to Marike pacilo 😉

ladywitch26
11. dec 2009

inus, tu sa zacina v 2.mesiaci, druha davka je v 4. a tretia v 6.mesiaci. my sme trosku pozadu, lebo sme boli na sr tri tyzdne akurat, ked mala dostat druhu. a tie prve dve dostala len dve, po jednej do kazdeho stehna, ale tato tretia davka az tri. do jednej nozky hexavakcinu a pneumokoka a do druhej meningokok. ale drzala sa statocne, zlaticko moje. len sledujem teraz teplotu. zatial vyzera byt ok, len je unavena.

klomi
11. dec 2009

ahojte, dostala som sa sem konecne po dlhom case 😒 Mame zubok a druhy sa nam tlaci, takze sme vacsinu dna na rukach...Som rada,ked sa najem a nieco popracem.
Uz sme stihli ozdobit stromcek, tak sa tesime na prve Vianoce s Leuskou 🙂

Nika musim pozriet tie udaje do tabulky,lebo uz si to presne nepamatam 😉

ludmilabb
11. dec 2009

my uz spime 😝 inak som straaasne rada ze Sofia este nema nausnice, vsak ta si ide usi vydriapat pri kojeni 😒 by si ich chcela vytrhnut a bolo by placu

Janka aj my sme mali umrncany den hadam sa aj zonglovat naucim len aby som ju rozosmiala a aby zabudla na plac...spodne zuby jej cez dasienka vidno ale nema ani opuch ani prekrvene
a Sofia normalne zacala vrtiet bokmy, taka je smiesna, oprie si nozku o nieco a tak sa vyzvrta 😀 a najradsej sa predvadza pri kojeni a to nemam ako zdokumentovat

Lubi veru teba tu vidiet 😀

jamaat
11. dec 2009

ludka, presne preto som si ja povedala, že s naušnicami počkám. A možno ich vymeníme za dudel ako pri Monike - to by bolo super. .......Aj Emke bolo najskôr vidno zubky spredu na ďasienkach, postupne to začalo puchnúť. Proste má tých ďasienok v puse čoraz viac 🙂 ..........A určite máš statív, tak môžeš aj kojenie dokumentovať. 😉

kosska, už dopredu môžeš Mariku trochen trénovať na vodu. Vo vani jej treba liať vodu cez hlávku. Povieš: Marika aaaa šup! a naleješ trochu vody na hlavu. Ja som Emku od malička sprchovala cez hlávku, že jej to aj po tvári stekala, tak som ju nechtiac na potápanie pripravovala, ani som nevedela. Nejaký pohárik vody ju potom na plávaní absolútne neprekvapil.

ludmilabb
11. dec 2009

booze akurat taky hysak Sofia chytila, sme pozerali film a nepoculi sme ako place tak zvysila obratky 😝

kosska3003
11. dec 2009

jamaat tak diky za radu vyskusame a asi na to plavanie pojdem len mam problem ze nemam plavky musim zohnat

ludmila ja si radsej pustam odposluch lebo tiez niekedy Mariku nepocujem

monkap
autor
11. dec 2009

jamaat: este raz vdaka za tie pesnicky ... patrik sa vecer vyblaznil na tu "ide, ide slon 😀 "