Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
19. dec 2009

ludka, mna prekvapil maly a ja teba.Tak to su take predcasne Vianoce 🙄

jamaat, inak co by za to druhi dali

kosska3003
19. dec 2009

ahojte tak sme prezili noc dobre malej som ani nakoniec nic nedala od teploty az rano som jej dala nurofen a teraz nema teplotu tak dufam ze jej to vydrzi ale je umrnkana

hoogy aj my sme mali ist na plavanie ale pre chorobu sme to museli zrusit tak az v january pojdeme

pekny den

sirinka
19. dec 2009

caute...u nas uz zase krasne snezi...tak mam super naladicku a aj vam vsetkym prajem pekny den!

ludmilabb
19. dec 2009

ahoj siri dakujeme, vonku je ale strasnaaa kosa som chcela ist kocikovat ale radsej nie, tu snezilo len trosku doobeda

doma mam stale teraz v chodbe kaluze z kocika ale nechcem ho nechavat pred dverami lebo mame debilnych susedov 😠

ludmilabb
19. dec 2009

iinuska no taketo prekvapka 😝

jamaat
19. dec 2009

Ja mám kočík väčšinou v aute, občas vo vchode.
Tiež som rozmýšľala, či vybehnem s Emkou aspoň na chvíľu von, ale nechce sa mi.

monkap
autor
19. dec 2009

ja som dnes tiez nebola vonku .. lenka spala doobeda na balkone a teraz tam spi tiez ... a ja som v teplucku 😅

iinuska
19. dec 2009

ahojte, manzel bol s malym vonku 2 hodiny a este stale spi v kociku. No ved bol od pol 5 hore 🙄 . A je ze si lahnem, a po pol hodine zvonil Petkovi kamarat. Som myslela, ze ma porazi. Raz ho zabudnem vypnut a takto to dopadne 😠 .medzitym prisiel Petko z vonku a bolo dospane...

u nas kraaaaaaaaasne sneziiiiiiii a je -7.

iinuska
19. dec 2009

baby, inspiracia na vianocny vecerhttp://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7102153 😀 😀 😀

ladywitch26
19. dec 2009

inus, nooo, inspiracia super, ale tak mozno pred tehu este. teraz by uz musela byt vacsia velkost, lebo ani do jednej z tych mier sa akosi nezmestim 😀

kosska3003
19. dec 2009

iinuska no na to ani cas nemam hihih
mala ma zase teplotu ale uz spinka tak hadam pojde dole dala som jej nurofen joj tej teploty sa asi nezbavim

sssimi
19. dec 2009

Ahojte!
Skúšku mám za sebou... Či som spravila uvidííííme...

Stromček nám už krááásne svieti v obývačke 🙂

Voku sneží, Sarah spinká a ja idem baliť darčeky... Milujem Vianocééééé 🙂

My sme dnes vonku neboli, lebo ja som prišla domov o 15tej a Sárka išla práve spinkať, tak ak nebude do zajtra choručká, tak jej to vynahradím.

sirinka
19. dec 2009

iinuska inspiracia je to super, realita je trosku ina... 😠 😝

sssimi ja som dnes postavila deckam do izby maly umely stromcek a zajtra chcem urobit velky... 😵
darceky uz su pobalene, medovniky ozdobene a este by som chcela urobit liker....smotanovy alebo baileys... 😎

kosska3003
19. dec 2009

sssimi neboj isto si spravila
aj ja som spravila uz stromcek dneska ale darcoky budem balit az zajtra asi ked dojdem z mesta malu dam k mame hadam uz bude dobra zajtra dneska bola umrnkana

juska3
19. dec 2009

jaaaj, ci sa tesim, ze snezi, ale vraj sa ma v pondelok oteplit, tak to maz uz tak netesi ☹

siri, aj ja chcem zajtra zdobit stromcek 😉 a ako robis baileys? a ked kojis aj ho budes pit? ja som dnes prvykrat dala biele vinko a nebolo ani deci a taaak mi ruplo do hlavy 😅

kosska, dufam, ze sa uz Marike polepsi a zajtra uz nebude mat teplotu 🙂

kosska3003
19. dec 2009

juska diky dufam aj ja ved sa to vlece uz od stvrtku a ja tiez kojim a dam si vinko alebo pivo ale nie litre samozrejme a v pohode decentne mozes

monkap
autor
19. dec 2009

minuly rok sme aj my robily baileys ... podla receptu z MMB ... mnam 😵 tento rok asi nebude

sirinka
19. dec 2009

receptik na liker http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3379
juska ja som ho este nerobila, praveze ho chcem vyskusat, je to aj celkom dobry tip na vianocny darcek pre susedov... 😉
a co sa tyka pitia alkoholu, tak si vecer dam trochu vinka alebo pivo...tvrdy alkohol som zatial nepila, ani ho nemam rada, ale tak snad trochu likeru znesiem 😝

hoogy
19. dec 2009

caute kocky, ani my sme dnes neboli vonku lebo sme boli poobede si zaplavat s malym takze nam to zabralo dost casu a potom chrnl do pol 5 🙂 dobra strategia na unavenie dietata 😀 😝
zajtra sa uz idem na plno pustit do pecenia a tak sa tesim maly bude urcite okolo mna kukuckovat ako ho poznam. 🙂 len sa bojim o stromcek lebo on sa uz vsade dostane tak som zvedava ako to prezije.
siri ako robis ten liker?

juska3
19. dec 2009

siri, diky 🙂 urcite ho budem robit, bailys mam strasne rada

my sme dnes boli von a skoro som zamrzla, ani len pancuchy som si nedala, dokonca som si zabudla vziat rukavice 😒 a zajtra znova lebo nemam este vsetky darceky,

sssimi
19. dec 2009

Kočky ja už mám aj darčeky pobalené. Ešte mm strihá DVD malej pre dedka a ešte čakám na svetrík pre tehotnú švagrinu.

Ja začnem s vypekaním až v pondelok. Zajtra chcem s malou ísť von, ideme k svokre a príde švagrina, tak budeme mať plný deň.

Stromček som už pofotila aj s darčekmi, tak snáď zajtra ich stiahnem... No a v podsate som ešte malej všetko nepobalila, ale šak mi aj došiel baliaci papier 😀... Kúpila som len 2...

kosska3003
20. dec 2009

ahojte a co este spite tu je zima ako v rusku minus 14 s musim vyviest malu k mame tak kym vyhrabem auto zo snehu a ho vykurim joj ani sa mi nechce ale musim

ludmilabb
20. dec 2009

ahoj kosska, nespime
u nas az taka zima nie je, bola som so psom von

jamaat
20. dec 2009

Čaute. Zima taká nie je, zato fučí len taký fukot 🙂 .......Na balkóne máme plno snehu naviateho.
Dnes nás čaká pracovná nedeľa a mne sa chce spať. Čím lepšie a dlhšie spím, tým viac sa mi chce spať. A v piatok, čo som v meste vymrzla, tak ma ešte odvtedy svrbia prsty na rukách.

iinuska
20. dec 2009

ahojte, u nas je krasne slniecko svieti, vsetko zasnezene a -11 syupnov. Ale dost fuka.
poobede ideme na navstevu, tak pojdem vychystat maleho a petko s nim ide von

ja darceky nebalim, vyriesila som to s darcekovymi taskami...

ludmilabb
20. dec 2009

my ideme k mojim rodicom na obed...vcera som isla po obchodoch do mesta a bez malej na tri hodinky, psycho pocit mi aj chybala a ked som prisla domov sa ani dako extra nepotesila, mne viac chybala ako ja jej 😝 ako je jej bezo mna dobre!

ladywitch26
20. dec 2009

juuuj, zeny, ked vas tak citam, tak som rada, ze nie som na svk.mne tie mraziska najviac vadili. a poslednu zimu pred odchodom do irska som si teda uzila poriadne.vtedy aj tu dialnicu v poprade zavialo, muz sa vracal z kosic akurat,tak musel prespat tam. no a ja som najskor lopatou hodinu odhrabavala cestu ku garazi a ked som sa vratila z nakupov o dve hodky neskor, tak som mohla odhrabavat znova. ma islo porazit. 😠 aj ked tohto roku mame poriadne mrazy aj my, dokonca bolo v noci minus 7. 😀

ludmilabb
20. dec 2009

lady ja si pamatam ked sme boli v UK tam len par vlociek spadlo, uplne jemnucka vrstva a anglicania uz poprasovali 😅 a ked bolo minus jeden stupen uz problemy so startovanim auta a reci okolo toho mali, tu by asi neprezili

jamaat
20. dec 2009

ludka, a hádam nechceš od nej, aby od radosti skákala 🙂 .....Nem boj, aj to bude. Ja som bola preč celý deň a Emka sa tvárila presne tak isto, ako keď sa vrátim po 20 minútach 🙂

Ja mám radšej zamrznutých -5 ako upršaných 5, akurát že mi okamžite pokožku vysušuje a praská a svrbí. 😖

iinuska
20. dec 2009

Petko je vonku s malym, ja som uz stihla povysavat a osprsit sa.

luska, ked spominas to startovanie, vcera volal synovec manzelovi, ze potrebuje dat auto do garaze, ze mu zamrzla nafta. A to bolo iba minus 7. Hovoril, ze tankuje len na OMW, tak neviem, co to tam mal za naftu...