Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

rybca
15. jan 2010

no cak aj my....🙂 mame len dve polohy, hore a uplne dole a potom este mozeme odmontovat prednu stenu a dat tam len taku uzku zarazku a je z toho postel pre velkeho chlapa......🙂

mimi21
15. jan 2010

no tak to mate vymakanu postielku 😀

ladywitch26
15. jan 2010

caute zeny, tak zubna story pokracuje, stanka ma stale hnacku, uz som jej 9tu plienku dnes menila.v kazdej ma iba tak trosku splechnute ale riadne agresivne je to,lebo az sa jej pluzgieriky porobili. tak sudocremom natieram, ale to je tak prd platne, ked o pol hodinu mozem zas. inak je zlatucka dnes, nemrnci, ale sa mi zdala az moc ticha, tak som jej zmerala teplotu a ma 37,5. tak aspon viem, ze preco je taka tichucka dnes.budem sledovat, hadam to uz vyssie nepojde. ak hej, tak zasa sirup. a zuby stale v nedohladne... ☹

iinuska
15. jan 2010

caute, aj my sme boli vonku, maly pospal. Jemu sa vo fusaku paci. Teda neprotestuje. Aj tak vzdy celu prechadzku prespi.

zuzkad
15. jan 2010

ahojte, tak a som doma, prisla som az teraz od maminy, ale bolo dobreee, mala tam susedku, ktora masiruje ako pan boh tak som mala super masaz chrbata a krku 😝 n 😝 o 😝 normalne som si zelala aby neprestala 😅 maly ten sa jasil ako besny celu dobu az ku koncu bol jedovity, lebo uz bol unaveny, tak sme isli pomaly domov pesi, maly spinkal a ja som mala prijemnu prechadzku vonku, lebo naozaj je vonku super 😉 😉 😉

ja som si 3x aktualizovala stranku, lebo som si myslela, ze ju nemam aktualnu, ked som videla len maaalicku prispevkov od vas a to faakt kde steeee ???

Lady a Stanka ma uz nejake zuby ?? Tusim ma nie ?? chudatko takto sa trapit musi...drzim paste aby vysli co najskor 🙂 🙂

jeeezis moj chlop hra farmu a pustil si vsetko nahlas, tak mi tu kvikaju mekaju a muucia kravy, kozy, ovce atd atd na nervy a potom, ze mam jedno dieta 😀 😀

sirinka
15. jan 2010

luba klasicky jihocesky od madety, zvolensky smotanovy a hollandia...ostatne jogurty ja nechcem...vyrabam si doma vlastny...

mimi21
15. jan 2010

cawte
tak ja tlacim tousty a davam si svojr decko cerveneho 😝

malej sme uz dali uplne dole postielku, ale aj tak sa postavi a zuzle zabradlie 😠 😠 😠

beljanka
15. jan 2010

ahoj Lady, skús dať malej dobre prevarenú ryžu na tú hnačku. možno ju to trošku zahustí. ináč moja sa tiež stále hnevá, ale zúbkov nikde. Staršej Emke ale tiež vyšli až po 8 mesiaci, tak ani u nej nečakám skôr. aj keď je pravda, že je úplne iná ako bola jej sestrička.

ladywitch26
15. jan 2010

zuzkad, uz mame spodne jednotky, pri nich ale neboli ziadne problemy. ale toto co sa robi...poobede som jej dala banan, tak jej tu hnacku asi trosku stiahlo, ale teraz som ju chcela nakrmit, no len co som sa priblizila s flasou, tak vreskoooot, az sa zachadzala. tak som jej dala najskor sirup od bolesti a kym zaucinkoval, tak ju muz nosil pol hodiny po dome. az teraz asi zabral, tak sa mi podarilo jej vopchat do pusy tu flasu a papa. no na nervy, ked uz aj jest odmieta. a stale nie a nie vyliezt tie zuby. 😠

iinuska
15. jan 2010

lady, chuda male, takto sa trapi. Mozno uz rano bude nejaky prerzany

zuzkad
15. jan 2010

no my este nemame ani jeden zubok ☹ ☹ ☹ bolo obdobie, ze som si myslela, ze nam idu ziubky, ale nic..tak uvidime co caka nas ...co bude tiez trapenie alebo ako pri mne, ze mamca moja ani nevedela,ze mi idu zuby 😅 😅

tak nech Stanke co najskor idu von hnusoby, ked ju tak trapia ☹ ☹

mimi nedrazdi s toustom 😝 t 😝 😝 to ja luuubim moooc...ja zase kalerab zobkam 😅 😅 😅

mimi21
15. jan 2010

zuzka ja som mala na obed salatik, ale tak som z neho vyhladla, ze som si teraz spravila tousty

a ani my nemame zubaky, tak uvidime kedy sa ukazu 😕

ladywitch26
15. jan 2010

mimi, nedrazdi s tym cervenym...sakra, som sa dlho netesila, ze si mozem vypit, ked som prestala kojit...zasa minimalne rok ani kvapku alkoholu nemozem 😝 😀

zuzkaprofant
15. jan 2010

dievcata ake mate autosedacky od kolko kg a ake znacky ja hladam nieco ale neviem aku mam kupitjavascript:addEmoticon('😀','vBody') mam chaost

mimi21
15. jan 2010

lady ja som si sometimes dala aj ked som bola tehu...

zuzi my este pouzivame vajicko do 13 kg...ale uz tiez pomaly sliedim po vacsej
sirinka pisala, ze nie je velmi dobre velke kg rozpatie, lebo ze potom to ide na ukor bezpecnostnych prvkov
ja budem s najvacsou pravdepodobnostou kupovat 9-18 kg, pocula som ze dobre znacky su napriklad römer, alebo concord

zuzkad
15. jan 2010

aj u nas este pouzivame vajicko do 13kg co bolo, ale uz ideme na druhu vacsiu len musim ju zohnat.

zuzkaprofant
15. jan 2010

nema niekto evolvu ja chcem kupit taku od 9 do 36kg bo 300eu je dost a zase to bude len na kratky cas tak neviem
ja pozeram lebo ideme na velku noc na sk a to uz mi bude treba lebo vo vajicku uz mu nozky stcia

ladywitch26
15. jan 2010

my sme uz museli kupit vacsiu sedacku, lebo sme mali vajicko len do 9kg a stanke sa v nom nepacilo, lebo bola v 135 stupnovom uhle a to sa stale stverala do priameho sedu a ked ju tie pasy nepustili, tak nenormalne zurila. my sme kupili britax do cca 4 rokov, to je tu asi najlepsia znacka, co sa tyka bezpecnosti. mam taku polohovatelnu, stanka sedi v pravom uhle, cize je spokojna, ale je mierne naklonena dozadu, takze je to bezpecnejsie. a pasy su 5 bodove,cize aj do lietadla by mi ju v tom v pohode zobrali. no a da sa aj polohovat, cize ked zaspi, tak ju mozem sklopit. a je aj vyssie oproti vajicku, tak sa jej paci, ze moze z okna pozerat. dokonca uz nam parkrat zaspala v tom aj bez vreskotu, co vo vajicku nehrozilo. tam zaspala az od vycerpania po vreskote

iinuska
15. jan 2010

my sme kupovali teraz v utorok novu autosedacku. Tuto http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

jamaat
15. jan 2010

Dnes bol fajn deň, aj vonku pekne, aj Emka zlatá, aj Deny sa nakoniec vrátil, aj plány vyšli. Hádam už môžem pochváliť, už je dosť neskoro. 🙂

Zistila som, že Emke sa páči zelená farba.
A na obed som jej dala od Hami zeleninu s kuracím mäsom a jablkami, tak to zdusila, len taký fukot. Ale aj mne to celkom chutilo.

zuzkaprofant
15. jan 2010

nas stale v aute spinka tak ja by som chcela co sa da troska polohovat lady nejdi link n avasu sedacku

zuzkaprofant
15. jan 2010

inuska ale vasa je super len ta cena ja som cjcela nieco do 200eur

iinuska
15. jan 2010

jamaat, zelena ukludnuje, mozno preto bola zlata 😀

jamaat
15. jan 2010

iinuska, ale tá zelená sa jej páči už dlhšie, nielen dnes 🙂

ladywitch26
15. jan 2010

nasla som link na tu nasu. akurat tam nemame uz pre toho novorodenca tu cast

http://www.britax.co.uk/car-seats/first-class-plus

iinuska
15. jan 2010

zuzka, povodne som chcela bez isofixu, ta bola o 100 eur lacnejsia

lady, pekna je

zuzkaprofant
15. jan 2010

isofix trebA?

iinuska
15. jan 2010

nie netreba isofix

ladywitch26
15. jan 2010

zuzka, tak nakoniec este zistim, ze britax sa na svk vola roemer 😀 ja som s isofixom nekupovala uz teraz. mne sa zda, ze to tam drzi dost pevne aj bez toho. vajicko som mala, ale teraz uz nie. a tuto som kupila v akcii za 118€, tak som maximalne spokojna