Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
20. jan 2010

no jani, ale aj tak teda emke gratulko, nech jej mesiaciky pekne pribudaju 😵 😵 😵 a mozu pomaly uz aj zuby 😀

jamaat
20. jan 2010

mimi, ďakujeme.

iinuska, ty máš aký krém na to?

iinuska
20. jan 2010

jamaat, ja mam zarabane masticky od kozneho

beljanka
20. jan 2010

tak my už tiež spinkáme. počítam tak na 1hoďku a potom plač a také 10min kolísanie v postieľke. neviem prečo, vždy po hodine sa prebudí, akoby sa chcela uistiť či som stále tam.
ale mne sa treba učiiiiiiiť anglinu. a tak sa mi nechce. stále to odkladám.

mystery7
20. jan 2010

ja budem oslavovat az ked budu vsetky zubky vonku

mystery7
20. jan 2010

moj sa vzdy budi tak pol hodinu az hodinu po zaspati. Pocmula prsnik a spi dalej - ked mam stastie 😉

mimi21
20. jan 2010

no ja som prave dozmyvala 😝 😝 😝

inak furt musim daco zut, teraz som si spravila popcorn, nech aspon nieco dietne 😅 😅 😅

ludmilabb
20. jan 2010

beljanka no učiť sa mi veru nechce, ja doučujem angličtinu raz týždenne synovca ale to je taká základná for beginner

emode
20. jan 2010

aj my uz asi hodinu spime,
jamaat to kupanie pomaha, si myslim ...
beljanka mys aj sofia to zvykla robit, teraz nie, vobec som neprisla na tom, od coho to zavisi ... 😕

janka tiez gratulujeme 😀 preco to volate vymesacniky ???

iinuska
20. jan 2010

emode, ked mozu byt vyrocniky, tak preco nie vymesacniky 😀

jamaat
20. jan 2010

emode, ďakujeme. Výmesačník bol myslím v Susedoch používaný Lászlóm a Ildikó.

ludmilabb
20. jan 2010

joj taky rev spustila pred chvilou som utekala ako o zivot

my kupeme kazdy den vramci vecerneho ritualu , ale nemocim ju dlho aj tak ma uz dost suchu kozu
tato bystricka voda je otrasna 😠

mimi21
20. jan 2010

emode ako si to myslela s tym kupanim? ze nekupat kazdy den pomaha???

ludka, aj Nina sa obcas zobudi s takym placoooom a napriklad v noci, ked si ju prekladam k sebe do postele na kojenie a este sa naciahnem za vigantolom, tak taky lutostivy plac zo spanku spusti, ze nema hned cicik, ze az!!!

ladywitch26
20. jan 2010

ludka, aj my tu mame hroznu vodu. strasne smrdi po chlore. ja malu kupem len kazdy druhy den, ale teraz kvoli tej ritulke zapalenej z hnacky ju kazdy den.uvarim jej harmancek do vody, nech jej to trosku zahoji.len mame z toho riadne zltu vanu. budem musiet nejaky agresivny prostriedok na cistenie kupit.

ladywitch26
20. jan 2010

mimi, tu mi lekari este v porodnici vraveli,ze babo sa vobec nema kupat kazdy den, ze max. 3x do tyzdna, lebo voda strasne vysusuje pokozku. a nech si koza zvyka a vytvara si sama ochranny film. lebo nie je dobre ju kadecim potom natierat.

mimi21
20. jan 2010

no hej, aj tu sa to tak odporuca... ale ked sa tolko pobabri od jedla, teraz si hocikde lahne, sice zmyvam, ale aj tak ma kolienka stale ufulane,
budem asi len tak zbezne umyvat, ritku, tvaricku a tak a kupat kazdy druhy den, aj vodu usetrim 😀

ladywitch26
20. jan 2010

baby, uvazujem nad cimsi takymto 😀
http://www.mothercare.ie/ContentBuilder/Display...

emode
20. jan 2010

mimi kupanie kazdy den ... my teda kupeme kazdy den tiez v ramci vecerneho ritualu a sofia je potom taka pokojnejsia

viem, ze by sa nemalo, ale asi sme si zvykli ... tiez ju nemocim dlho ...

sssimi
20. jan 2010

Ahojte!
Ja kúpem každý deň len preto, že Sarah vodu miluje. Vždy sa riadne vyblázni.

Inak dnes spala len 1x, ale zato potiahla 3,5 hodiny 😕 😕 😕 Dospávala týždeň 😀

Aj mne malá riadne spusti pri prehádzovaní z postieľky na kojenie. Najskôr pohoda aj sa smeje, ale keď zbadá, že si vyťahujem pyžamo a prikladám klobúčik tak vrieskááá-ach moje uši...

Mimi akurát tento týždeň dávali o popcorne 😀 Diétny je len ten čo si kúpiš v tom priesvitnom sáčku, bez soli-vieš len tie zrnká...A dáš do hrnca -bez oleja, bez soli, bez masla... Vraj už pri lyžici oleja by si si mala ísť na 20 minút zabehať aby si vybehala kalórie... A tie čo len čapneš do mikrovlnky, tak to sú maximálne zabijáky 😀 A ja v dobrej viere som doteraz žrala popcorn na kila 😀

sssimi
20. jan 2010

Lady ten kočík vyzerá super. A vy tam ani sneh nemáte, tak by nemal byť problém.

mimi21
20. jan 2010

sssimi tak ja som mala ten z mikrovlnky 😖 😖 😖

lady super kocik 😉 mne sa pacia aj tie surodenecky Phill&teds

ladywitch26
20. jan 2010

simi, no uz musim tak rozmyslat, ze stanka sice uz bude behat, ale ak pojdeme na hodinovu prechadzku, tak to sotva zvladne. a pri stanke mam tiez taky podobny, len pre jedno dieta. a lahucky, len 7kg ma, tak sa s nim super manipuluje. len musim nejako vyzistit, do kolko ma nosnost. lebo stanka uz bude mat zo 15kg urcite a plus to druhe, tak nech cosi vydrzi

dm1
20. jan 2010

baby no kuknite sa na toto... toto dite ma 6m a 1t 😲 😲 😲 a toto dokaze. Je to jednej dubnicanky z MK ktory v MC normalne stvornozkoval a sedel o dusu

https://www.youtube.com/watch?v=LpDXpJhX8yk

je to sikovnik maly

dm1
20. jan 2010

lady kocik vyzera super a si myslim ze nosnost hadam bude ok ved pocitaju s 2 detickami tam hadam 😉

sssimi
20. jan 2010

Dm tak toto nevie ani moja malá a to už má skoro o dva mesiace viac. Sedkať vie pekne, aj krokovať a stáť, ale sama sa ani neposadí a ani nepostaví nehovoriac o lezení. Len sa točí o 360 stupňov.

mimi21
20. jan 2010

dm no len na jej mieste by som okamzite dala nizsie postielku...
ale sikula je to poriadna 🙂

ladywitch26
20. jan 2010

tak ten jej ozaj za chvilu zdrhne z tej postielky 😀

sirinka
20. jan 2010

ahojte...
lady ten kocik mam doma...je ok 😉

my tiez kupeme iba kazdy druhy den...

jamaat
20. jan 2010

mimi, presne to ma napadlo, keď som to videla!

siri, akurát som lady chcela písať, že máš taký, nech sa ťa popýta 🙂

sirinka
20. jan 2010

jamaat dobra si, vsetko registrujes... 😝