Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
28. jan 2010

musim aj ja urobit muffiny, uz som dlho nerobila, mnam 😅

nikanika28
28. jan 2010

baby, na muffiny treba tu formu, ze? tu ja nem mam 😅 ... no...a uz som hladnaaa 😀 😀 😀

iinuska
28. jan 2010

siri, my sme najprv tiez mali vybratu Kinga plus bez isofixu, ale potom sme sa rozhodli pre isofix a je to fakt lepsie. Sice je o 100 eur drahsia, ale stoji to za to 🙂

monka, tak skore uzdravenie

nikus, ja varim masko na stave so sampionmi a cestovinami, Adamko bude mat morcacie masko s brokolicou.
Spenat planujem na sobotu

mimi21
28. jan 2010

juuuj, muffiny by som si aj ja dala, ja som ich zvykla piect, kupovala som dakedy tie z prasku a tam boli aj tie velke kosicky a potom to uz nebolo trebadavat do tych foriem
teraz mam doma formy, ale nemam kosicky 😅
ale poobede idem cvict, tak hadam zbehnem aj na nakup a kupim si a upeciem 😝 😝 😝

nikanika28
28. jan 2010

Inus, ja sa tiez inac chystam na spenatik, mnam mnam, tiez asi v sobotu 😀

martinaxyz
28. jan 2010

mimi - najprv námaha potom sladká odmena 😉

mimi21
28. jan 2010

martina 😀 😀 😀 len potom ked sa napraskam muffinami, tak neviem ci ta namaha bude mat nejaky zmysel, chcelo by to nejaky zeleninovy salatik 😅

nikanika28
28. jan 2010

mimi, tak sprav double namahu a mozes mat double odmenu 😀 😀

martinaxyz
28. jan 2010

keď ten salatik nie je tak dobrý ako muffiny 😉
u nás už tak vela sneží, že zo stromov padá sneh

jamaat
28. jan 2010

My máme staré auto, takže som ušetrená špekulácií, či s isofixom alebo bez.

Už sme boli aj s dunčom na prechádzke, celý bol šťastný zo snehu. Dnes mi ani ruku nevykĺbil 🙂 .......A Emke asi vadí mráz, lebo mi teraz furt frfle v nosiči. A ja frflem, kým ju v kombinéze do toho nosiča napracem. 😅

jamaat
28. jan 2010

Len pripomínam stav prihlásených a že termín je do konca januára.

jamaat 2+1 (dvojposteľová izba)
zuzkad 2+1 (dvojpostelova izba)
dm1 2+1 (dvojpostelova izba)
kosska3003 2+1 (dvojpostelova izba/
mimi21 1+1 (dvojpostelova izba)
nika 2+2 (trojpostelova izba) ...este upresniiiiiim
juska 2+1 (dvojpostelova izba)
iinuska 2+2 (trojpostelova izba)
luba142 2+2 (trojpostelova izba)
kodada 2+1 (dvojpostelova izba)
emode 2+1 (dvojka)
sssimi 2+1 (dvojpostelová izba)
danda2+1 (dvojpostelova)
ludmilaBB 2+1 (dvojpostelova izba)

kosska, ty si teda rozmysli, či si objednáš izbu alebo nie.

kosska3003
28. jan 2010

ahojte tak ja som konnecne doma bola som dat starkej jest a hruza kym som auto schovala som musela odhrabat tu haldu snehu co napadalo az sa mi pluzgier na prste spravil zajtra pojdem pesi a budem hadam aj rychlejsie doma ja chcem jaaaaaaaaaaaaaaaar
a muffiny som robila v nedelu ale bananove fuuj ani kury to nejedli uz bananove nespravim vonalo to hrozne a tak isto to aj chutilu najlepsie su klasika

jamaat
28. jan 2010

kosska, tú opateru starkej ti teda nezávidím. 😒 ....máš môj obdiv.

kosska3003
28. jan 2010

jamaat no od pondelka ide do domova dochodcov tak budem mat o jednu starost menej lebo uz nechodi a uz ju aj prebaluju tak tak
no ja dam v sobotu vediet co a ako s tou izbou

zuzkad
28. jan 2010

kocky, ked pisete o to ubytku, ja mam zatial nahlasene 2+1 ale co ak na koniec naozaj pojdem sama...budem platit za postel viac ?? Alebo to sa plati na celu izbu na noc ???

kristiniatko
28. jan 2010

no, ja by som sla, ale budem vediet ci pojdeme asi 2 tyzdne pred, lebo teraz nevie manzel ci nebude mat pracu a sama si netrufam autom. tak ak budu potom este volne izby sa pridame!!!

emode
28. jan 2010

ako len tak dalej 😠 krajala som maso v kuchyni tak sofia mi polhodinu ziapala na zemi pri nohach ... nic ju nebavi, na hracky len zazrie ... supla som ju na prsnik tak na 5x si daco cucla tvarila sa zaspato tak som ju dala do postielky ... teraz sa tam zas tvari ze sa bude hrat a nie spat 😠

nemozem sa od nej pohnut ani na 2 metre ... a to doobeda spala (normalne spava hodku doobeda a hodku poobede) asi 25 minut 😖 😖 😖

neviem ci som urobila dobre ze som ju teraz dala spat ale neda sa s nou uz vydrzat 😠

stve ma to, ze vcera bola pri nej doobeda svokra, tak sofinka najlepsie a najkrajsie babatko na svete 😠
ved nemozem len s nou sa hrat, mam aj doma co robit, ako to robite vy??? kolko sa s malymi vyslovene hrate ???

jamaat ale je to otazka aj do plena, mohla by ist este jedna babenka z BB? filipko je aprilovy ... janka ty mirku poznas ...

jamaat
28. jan 2010

Tak už aj ja mám obed ťemer spravený, kukla som do chladničky a rozmýšľala, čo teda idem stvora biedna urobiť. Máme bryndzovú polievku alias demikát a zapekané cestoviny s brokolicou. A Emka spí už vyše hodiny, tak dúfam, že bude mať lepšiu náladu, lebo dnes to u nás vyzerá podobne ako u emode.

zuzkad, písala som to v stretkovej téme, že v prípade len jednej osoby v dvojlôžkovej izbe je cena 20eur aj s dieťaťom....ak si dobre pamätám...však kukni tam.

emode, čo sa mňa týka, tak môže ísť, ja s tým problém nemám, len sa musia aj ostatné vyjadriť. Vyhlasujem, že na ten jeden raz, čo som s ňou bola, vyzerala normálne 😀

emode
28. jan 2010

jamaat si ty ale stvora uprimna 😀

mala samozrejme, ze nespi 😖

mimi21
28. jan 2010

no mne mala prave vstala, spala hodinu a 20 minut a do vecera uz spat nepojde 😒 takze dnes len jeden spanok...
ale ja idem za chvilu prec, takze s nou bude mm 😀 😀 😀

emode, k tej dalsej babe, mne to nevadi, podla mna nas tam bude tolko, ze jedna hore-dole, to sa strati 😀 😀 😀
ale nie, nech sa este zvysok vyjadri, ale mne osobne to nevadi 😉

mimi21
28. jan 2010

a co je dnes s ludkou, kde sa ta tula??? 😕 😕 😕

zuzkad
28. jan 2010

emode ja ked potrebujem robit tak mam maleho na zemi naokolo mu poroztahujem hracky a odbieham ...upracem, navarim...niekedy si ho v kuchyni dam k sebe do krmiacej stolicky a dam mu klavir, ten zboznuje a hra mi...ak ho to nebavi, dam mu rohlik do ruky a s tym sa pasuje kym ja si navarim...a samozrejme aj tv je moj velky pomocnik...pustim mu je oblubenu rozpravku a on sa gula krici a jasi sa ....a ja medzi tym beham a robim....s tou vyslovenou hrou to u mna je striedave...ako ked aj pri nom sedim...nema o mna zajem, lebo on sa potrebuje sam hrat a skumat si vsetko...darmo mu ja spievam, tapkam a robim blbosti....cize mu staci moja pritomnost 😀 😀 ale ked ho mam na rukach tak sa "vyslovene hrame" to sa jasime ako besny a tocime sa skaceme...ja chudnem a on sa tesi z toho...samozrejme, ze energie nemam na kvanta, tak ak mam dost tak ho dam na deku a hra sa dalej aj sam 😝 😝 😝 😝

u nas sa nejak rozmohla nadcha 😝 😝 ale na stastie len ja a moj drahy...maly je fit...ten uspesne odolava nasim bacilom...klop klop klop 😉 😉 😉 dnes ani von nejdem, cela som nejaka mimo 😝 😝 😝 dokonca som sa dnes ani necesala, len som si hodila cop a koniec...samozrejme, ze zuby a sprcha bola...tak mimo zas nie som 😀 😀 😀

jamaat, tak ja asi ani nemusim riesit, ci sa prihlasim sama, alebo s niekym...proste tak ci tak 20€ zaplatim...uuuf to aby som draheho ukecala, lebo samej mi to je dooost 😖 😖 😖

jamaat
28. jan 2010

zuzkad, keď pôjdeš s chlapom, tak bude izba stáť pre všetkých 26eur. Keď pôjdeš sama s Nikom, tak 20.

martinaxyz
28. jan 2010

baby počuli ste už o alergii na chlad?...chodíte vonka aj ked je viac ako mínus 5???????

mimi21
28. jan 2010

martina mne to dr. spominala aj kvoli ekzemu co sme mali, ze napriklad v silnej zime sa to moze zhorsit
az tak detailne teplomer nesledujem, ale pamatam sa, ze raz ked sme boli lyzovat, tak bolo -6 a mala bol a s nami, ja som s nou bola aj v kolibe ale aj chvilu vonku
podla mna ked nejdes na dlho, tak sa da aj v takej kose...

nikanika28
28. jan 2010

no ja som dnes friisko navarila obed 😀 , za polhodku som nemala co robit 😅 😅 ... Klarka spi, dnes hadam prvykrat v postielke, vzdy spava na balkone, ale dnes je akosi moc zima.. 🙄 Zaspala v pohode, tak som zvedava, ci bude tak dobre spat ako na balkone

nikanika28
28. jan 2010

a kto NEKLIK, mozete mi pls KLIK?
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=ac...
dakujem 😵 😵

emode
28. jan 2010

zuzkad presne tak to robim aj ja ale dnes na nu neplati nic zavesi sa mi na teplaky a knura ... prsnik mala pred 15 minutami, na obed zjedla viac nez zvycajne ... 😕

ludka pisala ze musi po uradoch ci co

konecne som malu supla spat do kocika na terasu a zaspala neviem dokedy 😔

jamaat
28. jan 2010

emode, mne emka mravčí aj na rukách a hádže sa dozadu, ako keby spať chcela. Ibaže sa zobudila pred hodinou a robí to celý deň

rybca
28. jan 2010

Najlepsia zabava dnesneho dna: nahananie ovsenej vlocky po pultiku na sedacke...🙂

Aj vam sa deti stavaju v jedalenskych stolickach? My mame taku co sa rozklada na stolicku a stolcek a maly sa zaprie rucickami o pultik a dviha sa na nozicky.