Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
28. jan 2010

baby, ak mozte, zahlasujte za nas aj dnes. uz som tretia, tak to hadam nejako dotiahnem dnes na druhe miesto.
www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=5e7a8f931...

nikanika28
28. jan 2010

rybca 😀 😀 😀

sirinka
28. jan 2010

waw, u nas dnes prvykrat odhrnali sneh...traktor s pluhom 😀 ale vsetko nam to naodhrnal na chodniky, takze som mala dvojnasobnu robotu s ocistenim toho nasho...
a magdalenka si krasne pospinkala v sankach...

jamaat
28. jan 2010

iinuska, ty si na ktorej ulici s tou milkou? Neviem ťa nájsť.

ludmilabb
28. jan 2010

tak ja som podala danove priznanie a v postovej schranke ma cakal nedoplatok za elektrinu
a podrzte sa 200 euro...nuz pred nami tu byvalo 73 rocna pani, ktora len radio pocuvala, pracku nemala, prala v rukach a vecer bola zasadne potme no a tou pani je moja teta 😀
musime zvysit mesacny poplatok lebo takto mozem rovno vypnut pracku, telku aj pocitac

kosska3003
28. jan 2010

to aj ja mam podavat danove asi nie ked som bola minuli rok len na urade alebo na materskej

nikanika28
28. jan 2010

ludka, tak to si este dobre dopadla, mm mal v obchode nedoplatok 1000€ 😝

iinuska
28. jan 2010
iinuska
28. jan 2010

my sme boli vonku, naaaadherne je

ladywitch26
28. jan 2010

rybca, moja keby mohla, tak si v jedalenskej stolicke vylozi aj nohu na ten stolik 😀
inus, zahlasovane aj za teba

emode
28. jan 2010

iinus ja som si z nasim concord neo netrufla ... este stale mala spi na terase ...

jamaat aj sofia, odtahuje sa odo mna, ked je na rukach ale ked ju polozim tak spusti rev ...

mne dnes ide, este aj tarhona sa mi pripalila 😠 😠 😠

ludka je to o tych zalohovych platbach 😒

siri my sme sa na sanky este nezmohli ... nemozni to rodicia, ale mam dnes naladu 🙄 sa zakopat niekde 🙄

emode
28. jan 2010

sofia sa zas vyklana von inak v podstate slusne sedi len hlavou kyva ako metronom len aby som jej netrafila lyzickou do ust

iinuska
28. jan 2010

lady, tak Adamko ju mava vylozenu pravidelne ked papa. Okrem toho stale nieco skuma, chyta, nakuka, fuuurt sa mece 😀

DAKUJEM za hlasy. 🙂

iinuska
28. jan 2010

emode. metronom 😀 😀 😀

ludmilabb
28. jan 2010

metronoooom 😀 mame doma aj my

iinuska
28. jan 2010

zienky, mne blbne internet, normalne som z toho nevozna, zeby som uz bola zavislacka????? 😀 😕

emode
28. jan 2010

jaj a este som zabudla napisat, ze mi zletel notebook, lebo som ja nemozna zakopla o snuru, vypisalo mi ze internal error a hard disk not found tak som sa uz aj rozplakala ze som prisla o vsetky sofiine fotky od narodenia 😖 nastastie sa potom po diagnostike dako spamatal a nabehol operacny ... to mi odlahlo 😝 😝 😝

t.j. musim okamzite zalohovat vsetky fotky, taketo soky mam obcas len z mojho dietata 😲

jamaat
28. jan 2010

ludka, normálne daňové si dávala??? ...........Ešteže si mi pripomenula, veď ja musím dať do konca januára daňové za daň z motorových vozidiel! Ja som na to úúúplne zabudla!!!!! Zistila som to len pred týždňom, aj to náhodou Roman v správach započul, a to som už zase stihla zabudúť! Katastrofa s mojou hlavou! 😠

jamaat
28. jan 2010

A bižu je už vybavené, nejdem nič kupovať, načrela som do domácich zdrojov. Aspoň ušetrím aj nejaké euráče. Len si musím kúpiť pančuchy, lebo mám len tie, čo sa po stehná naťahujú a sukňa krátka, asi by mi aj zima na zadok bola! 😀
A ohľadom topánok som sa už začala modliť. 😕

iinuska
28. jan 2010

jamaat, akurat som na tie tvoje topanky myslela... 😅

ludmilabb
28. jan 2010

danove za byt...do kelu aj z auta by sme mali kedze sme ho minuly rok kupili ale na leasing to neviem ako je 😕 😕 😕

nika no my ale byvame v 2izbaku a elektriky miname dost

Jani ak topanky nist a nedorazia, tak v cizmach inak aj ja pojdem v cizmach ved prezuvat sa tam nebudem a saty mam poletnejsie ale ine nemam tak dako budem musiet prezit 😀 no a vystrih je na nich tak to vzdy riesim brosnou len teraz akurat ju neviem nikde najst

ludmilabb
28. jan 2010

Erika zalohuj, my sme si objednali externy disk a hotovo, duuufam

sirinka
28. jan 2010

ludmila z auta? to davaju iba ak je urcene na podnikanie....ci nie?

ladywitch26
28. jan 2010

baby, ta sutaz s milkou, asi to rata hlasy za 24hodin, tak ak ste hlasovali vcera vecer, vcassie vas to dnes nepusti. tak pockajte do vecera a potom prosim za mna zahlasujte. dakujem

iinuska
28. jan 2010

martina, o alergii na chlad som pocula, moj manzel ju ma. Inak von s Adamkom chodim v kazdom pocasi, Adamko najlepsie spi v kociku, aj vyse 2 hodin.Vcera bolo u nas - 7 st.

mimi21
28. jan 2010

no tak som doma z cvicenia ... cesty katastrofa, smykalo sa poriadne, ked som prisla do mesta tak mi zachvilu volal mm, ze ci je auto cele
no chapete, nie ja, ale auto !!! 😀 😀 😀
inac u nas krasnych -8 , kym som odhrabala auto, tak to som mala ako rozcvicku, inak sneh parada, riadny prasan, cez vikend ideme na lyzeeeeeeeee 🙂

jamaat
28. jan 2010

ludka....No mám biele čižmy na vysokom opätku a okolo celého lýtka je kožušina, ale to by asi vyzeralo dosť extravagantne 🙂 ....v tých pôjdem na úrad, ku kožúšku mi pasujú a tam sa prezujem. A ak máš poletnejšie, nebudú čižmy vyzerať s nimi divne?

lady, mňa to nechcelo pustiť ani po 24 hodinách.

iinuska, ako sa mu tá alergia prejavuje? Mňa raz testovali, ale to bola nejaká debilina.

iinuska
28. jan 2010

lady, ano raz za 24 hodin. 🙂

mimi, super, aj ja by som si uz zalyzovala. Teraz je vsade plno snehu, tak podmienky vynikajuce

jamaat, ked si neda v zime rukavice, spravia sa mu cervene flaky po rukach a potom ho to svrbi

ludmilabb
28. jan 2010

mimi ako citam tak som ti cez den chybala 😀

sii vsak ja neviem, vy platite niektora dan za auto?

ludmilabb
28. jan 2010

Jani saty aj cizmy som mala malej na krste ale vtedy bolo predsa len teplejsie