Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dupinka
2. feb 2010

Ahojte!

dnes mal aj Adamko dost rozhodeny rezim, popoludni spal skor ako zvycajne, tak som myslela, ze bude este jeden kratsi slofik, ale nakoniec isiel spinkat len o necelu polhodku skor ako zvycajne...

V noci sa len ku mne tuli, budi sa ovela castejsie. 😖

kosska3003
2. feb 2010

ahojte a pekny vecer prajem

Marika uz spinka bola hore od pol 1 opica jedna prisli sme s plavanie v aute uz vyzerala ze drieme a doma nist spat ano nahodou ale zaspala o 19,15 za 3 minuty spala som zvedava aka bude noc z ceceku co ma boli som si odsala mliecko a dala jej ho vypit tak vypila 160ml som zvedava na kolko jej to bude stacit

kosska3003
2. feb 2010

ako vas tak citam dneska je den rozhadzanych rezimov u nasich detureniec 😀

mimi21
2. feb 2010

no tak ja som sice Ninku uz dala do postielky, ale uz pocujem ako v nej skace 😀 my mame uplne uz postielku celu rozhegnu, ked sa v noci mrvi, tak normalne vrzga a samozrejme ju to budi 😖

mimi21
2. feb 2010

kosska, mne mala vzdy po plavani spi ako zarezana 😅

nikanika28
2. feb 2010

mimi, zub nemame este ziadny, ani sa mi nezda, zeby bol daky na ceste 😅 .... Kto je este bez zubku??? ci uz len my? 😕
A k hlasovaniu sa uz nejdem vyjadrovat, len tolko - je to evidentne, ze to osiera, nie je mozne, aby v tak kratkom case nahrabal tolko hlasov..plynule mu naskakovali hlasy, potom 5min pauza a znova...kym ma nedobehol ☹ ... tak som povedala, ze s tym koncim a nemienim sa tym zapodievat, nasrana som aj tak dost.. Bracho povedal, ze to ide osierat aj on, tak mi tam asi naskakuju hlasy, ale ja uz to nesledujem a je mi to jedno 🤐 😢

kosska3003
2. feb 2010

mimi ved aj mne ja neviem co sa jej dneska porobilo a potom nie ze by bola unavena ale ona hodinu spievala sa nebudem cudovat ak nebude mat hlasu zajtra

dm1
2. feb 2010

nika som ti prave dala hlas ale asi z toho fakt nic nebude uz prehravas o 124 hlasov..... je to svinacina 😠

jamaat
2. feb 2010

iinuska, super, že máte jadierka v poriadku.

rybca, chodítko je krásne!

Tak Emka dnes tiež poobede spala len pár mikrospánkov v aute, lebo som ju budila. Hneď som ju šupla na balkón, ale nezaspala už. Večer som jej dala na spanie kašu, myslela som, že mi zaspí už v stoličke, taká bola unavená. Ale keď sa najedla a ešte som jej aj plienku zložila, tak sa začala na posteli blázniť, ešte sme ju aj natáčali. No a bonbónik - len tak pre čisté svedomie som ju priložila na prsník a ona pekne papala a popri papaní aj zaspala. Takže môžem ja vymýšľať finty aj neprestať, ona si robí po svojom a úplne proti logike. 😅

mimi21
2. feb 2010

no jamaat, Emka je plna prekvapeni 😉

booze baby, ja mam taku zravu naladu, ze az, mm sa smeje ze zjem vsetko, co nezje mna 😀 😀 😀

jamaat
2. feb 2010

A mne zase voľáko nechutí jesť a schudla som ďalšie 2 kilá. Ale konečne tie kilá odchádzajú zo sadla na bokoch a bruchu. Doteraz sa to tam držalo, hoci všetko ostatné chudlo 🙂

iinuska
2. feb 2010

ahojte

u nas prave rezim spanku cez den bol dnes v pohode, doobeda som este musela maleho budit, lebo sme isli na ten ultrazvuk a poobede spinkal skoro 3 hodiny

iinuska
2. feb 2010

jamaat, dik 🙂 Ale co to, minule chut na maliny, teraz ti nechuti jest 😀 . A co ty ake kila, ved si chuda 😨

kosska3003
2. feb 2010

mimi aj ja mam naladu taku akurat som dotlacila tatianu tak super a ze chudnut uz nech je jar a budem sa viac hybat

mimi21
2. feb 2010

juuuj, iinuska o 3 hodinach spanku mozem ja snivat, to moje sidlo je ako na baterky 😅

jamaat
2. feb 2010

iinuska, veď hovorím, že sa mi postupne vracajú tehotenské stavy od konca až k začiatku a zo začiatku už hádam prejdem do normálu 🙂

jamaat
2. feb 2010

Tak žujem piate cez deviate, sladké cez slané, ale už mi došlo, že je termín, kedy by som normálne očakávala krámy.

mimi21
2. feb 2010

jamaat ja som po kramoch, tak neviem co mam take chute, furt by som daco tlacila, tiaz sladke aj slane 😝

emode
2. feb 2010

mimi mala si pravdu sofi sa uz tiez riadne rozbehla a s tym aj kadejake buchnutia, no placeme statocne ...

vidis dm tak som sa trochu ponahlala s tym prikrmom ale ked jej chuti tak uz to nebudem menit ...

este raz dakujem za vsetky gratulacie ...

kosska3003
2. feb 2010

no ja som este kramy nemala a jem somariny stale ja som ale krava asi budem chodit s malou spavat a nebudem po veceroch vyjedat

mimi21
2. feb 2010

baby co byvate v panelaku, kam davate kocik????

jamaat
2. feb 2010

mimi, ja ho mám dolu vo vchode.

mimi21
2. feb 2010

hej, nebojis sa ze toi ho ukradnu???
my sme ho na noc davali do bytu, teraz ked je sneh a mokro, tak by som v byte mala katastrofalny bordel, tak aj na noc ho nechavame pred dverami

inac dnes sme tu asi len mi dve 😕 este erika sa tu mihla 😅

zuzkad
2. feb 2010

ahojte,

tak ja mam PC v servise a asi si pockam, lebo na reklamaciu je moznost vybavenia az 30 dni cize si pockaaam 😢 😢 ale na stastie, PC mojho Peta dnes uz doniesol opraveny, jemu nejaky softver odisiel...a este mame jeden notebook v zalohe firemny, cize teraz ja aspon mozem pouzivat tento a Peto svoj opraveny...kua kua ked sa sere..tak sa sere 😠 😠 😠

Nika inak je to svinstvo co citam, ze nejak rychlo skacu hlasy...ale nedajme sa a klikajmeee, len aby si mala hlasy...ja zmapujem na FB kamosky...len mi hod link aby si mala naklikane...nech vidi ten hnusak, ze na to mame !!!!! 😠 😠 😠

Emode a kazdej Erike prajem vsetko naj naj k meninkam 😉 😉

dnes mi maly nejak divne spal...zaspal mi o siestej vecer a spal do osmej a teraz je plny zivota a vobec sa mu nechce spat...som zvedava kedy zaspi 😀 😀 😝 😝

DM inak aj mne maly prestal jest ...normalne zvladom spapat dva jogurty za sebou, jablcko, banany piskoty kase a samozrejme ine jedla papal pekne az som nestihala naberat lyzicku a teraz posledne dni zje zo vsetkeho maximalne 3-5lyziciek a koniec...len mlieko a kasu vo faske pije inak nechce nic...a dnes ked som mu davala z lyzicky jablcko s piskotou tak zacal strasne plakat az bolestivo..tak neviem, ci mu nejaky zubok sa uz konecne netlaci...ale inak je v phode neplace vobec...tak neviem 😖 😖 😖

ozaj dnes sa maly oficialne sam posadil asi 3x za sebou tak sa tesim...lozit sa mu nechce...gulame sa a on by uz radsej len behal, ale choditko moc nechcem davat...ale dnes v nom bol a nahanal sa s nasim psikom po byte ..no zabava ja hovado maly sa rehotal az mu slzy tiekli a nas hafan stekal ...no hodinova zabava tu bola 😀 😀 😀

ludmilabb
2. feb 2010

aj ja som tu, my mame kocik v chodbe ale najradsej by som ho vonku nechala ale my tu vo vchode mame fetakov tak tradsej neriskujem a dost miesta zabera a Sofia chodi kolieska olizovat a bordel je z neho teraz ked bolo blato a clapkanice statocny 🙄

ludmilabb
2. feb 2010

zuzkad to bude zrejme dalsi zub, ak ti plakal ked si mu do ust s lyzickou isla a zhorsene jedenie je tiez ked zuby idu

jamaat
2. feb 2010

mimi, my sme na dedine, vchod sa večer zamyká a sú tam ešte ďalšie dva kočíky...a teraz aj sánky. Tak hádam neukradnú.

zuzkad, gratulujeme k posadeniu. A vyzerá to veru na zuby.

zuzkad
2. feb 2010

juuj kocik vonku by som ja nemohla nechat...tu vam ukradnu aj stare spinave tenisky,...to nam fakt niekto ukradol...netusim kto si ich da na nohu este okrem mna na vencenie 😀 😀 😀 ...a kocik ten by tam bol asi 2 minuty a ak by aj zostal, tak niekto prijemny by nam ho popisal ...akoze grafity neeee 😎 😎 😠 😠

ludmilabb
2. feb 2010

skor asi horsie jedenie uz mi to nemysli idem spat ak bude krpana zase v noci buntosit tak ma vystrie a bude pokoj 😝

mimi21
2. feb 2010

zuzka no tak maly je sikula 😉

no my mame plny vchod dochodcov, takze ti by nam ho neukradli ale aj tak mam taky blby pocit, ze taky drahy kocik je vonku...