Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

juska3
3. feb 2010

dupinka, tak som si po tvojom prispevku pozrela mobil a nasla som tam neprijaty hovor z uradu prace 😉 len mi to nikto nedviha, asi sli na obed

mimi21
3. feb 2010

no konecne normalny neeeeet 😀

mna z toho mojho mm porazi, tak ja sa starchujem, ze ake on ma cesty, tak mu volam, ze ako a on ze je vo zvolene u kamosa na kave, ze nikam nesiel, lebo sa nikam nevedel dovolat 😔 no typicky chlap 😀 😀 😀

mala sa fajne napapala, cestoviny, zltok, cuketa, mrkva a brokolia a trosku masielka 😝 😝 😝

emode
3. feb 2010

jamaat v tomto pocasi si netrufam na cesty, dnes sme boli doobeda plavat a cesta naspat z Dixonu bola hroza ... ak sa to zajtra umudri, tak ja nemam nic proti 😅 ... este mozem dohodnut s mm nech mi necha svoje auto je predsa vacsie ...

my este len ideme obedovat, teraz sa zobudila a tvari sa velmi happy 😅

zuzkad
3. feb 2010

ahojte kocky,

asi sa naozaj dockame zubkou, lebo aj dnes maly nejako nechcel spinkat...teda v noci spal, ale vzdy okolo desiatej ho v pohode uspim ale dnes uz druhy den nechcel nejak zaspinkat..az teraz asi pred 10 min. konecne zaspal.

Ozaj chcem sa opytat, ci nemate nejaky dobry tip na dobru tortu..taku nejaku s pudingom...lebo na Valentina chcem upiect srdieckovu tortu pre mojho Petka a do stredu by som chcela dat fotku maleho...nestihnem uz dat spravit z marcipanu fotku, tak ju tam len ako atrapu nastoknem 😉 😉 moj Peto ma rad strasne puding a pudingove kremy ...tak aj ta torta by mala byt pudingova s jahodami ....ak mate nejaky dobry pudingovy krem tak dajte receptik 🙂 🙂 🙂

nikanika28
3. feb 2010

baby, od ako vysokej horucky davate lieky? Klarka ma 38,4..tak rozmyslam, ze jej dam nurofen... ☹

monkap
autor
3. feb 2010

nika ja od 38,0 ... po odpocitani ...

zuzkad
3. feb 2010

nika ja davam ked ma maly 38 a viac...cize by som asi dala a samozrejme ak ju nieco boli, alebo sa citi zle ( preto mozno aj taka nekludna je ) ...tak jej to pomoze, ved nedavame lieciky stale...dufam, ze budete v poriadku 😕 😕 drzim paste

hod link na milku...nech klikame 😉 😉 😉

nikanika28
3. feb 2010

no ma 38,4 po odpocitani, u Lukaska davam od teploty, ked ma nad 38,5, ale Klarke som uz dala nurofen.
Zuzi, na milku som sa uz vykaslala, nema to zmysel, on si tam klika tie hlasy z pocitaca..zaokruhli si to na 1001... potom nic..potom zase naklika na 1050.. a teraz ma 1303...serem na to..som napalena na celu sutaz... ☹ 🙄 🙄 🤐

zuzkad
3. feb 2010

skoda, ze sa neda nahlasit, ze podvadza 😠 😠 alebo mu napisat osobnu spravu, ze nech si strci svoj odkaz do zadnice a nech ide do ritiiii 😒 😠 😠 😠 😠 ale by som mu dala sviniarovi jednemu..alebo jednej 😠 😠 😠 nemam rada taketo svinstva

Klarka nech je v poriadku...drzim paste 😉 😉 😉

dualcore
3. feb 2010

baby mame 4zub! dne sa rano predral 😀 je krasny..vyzera ako morca 🙂

dupinka
3. feb 2010

dualcore: gratulko!!

nam sa crtaju ocne, ale uvidime... Zatial mame len kopu soplikov a mam obavy, ze tie nie su len zo zubkov, tak asi zajtra pojdeme k doky. Uz som sa chystala vcera, no vyzeralo to, ze preslo, ale ee.

Adamko uz taha druhu hodinku spanku, hm. 🙂

mimi21
3. feb 2010

aj u nas sa dnes na pocudovanie velmi dobre spi, doobeda 2 hodiny a teraz skoro 1,5 hodiny 😵
spinkala cela zababusena v deke, ani hlavka jej netrcala, ked sa zobudila, bola uplne teplucka 😵

dupinka
3. feb 2010

Ja som vytiahla kocik na balkon, po 45min. som vzala Adamka dnu, ale nechala som pootvorene balkonove dvere, aby sa nespotil...

Uvidime, ako bude spat v noci.

iinuska
3. feb 2010

nika, od 38 mozes dat kludne lieky, skore uzdravenie Klarke 😒

dual gratulko k zubku 😀

ja som si trochu pospala, manzel bol s Adamkom na prechadzke, prisiel ako snehuliak. Maly bol v kociku a dal mu igelit, pekne spinkal 2 hodinky

dm1
3. feb 2010

baby tak na 99% svagor pride uz teraz 18.2 tak sa bude dat objednat NEXT s dodavkou este teraz v 2/10. V piatok to budem vediet isto tak dam vediet potom

inak maly sa uz umudril rano spapal celu presnidavku

zachvilku idem hrat squas!!!!

iinuska
3. feb 2010

dm, ty si sa nejako rozbehla, zumba, squas, no mne sa nechce nic

mimi21
3. feb 2010

juuuj do kelu, so m prave zitila, ze si nemam co obliect na tu svadbu co ideme, je to sice este mesiac, ale aj tak, neviem co idem na tu moju super poporodnu postavu zhanat 😅

iinuska
3. feb 2010

mimi, aspon mas dovod kupit si nieco nove 😀

jamaat
3. feb 2010

No tak som konečne dala zamraziť mäskové porcie pre Emku. Najskôr som špekulovala, že to dám do formy na ľadové kocky. Hľadala som ju, vyhádzala kompletne 2 police a tým pádom aj neplánovane poriadila, ale nenašla. Tak som vyšpekulovala niečo iné. Kuknite foto na FB 🙂

mimi21
3. feb 2010

no iinuska, ked si to zase zratam, saty, kadernik, dar, kvety, vykrucanka..... ale je to posledna svadba z takej najuzsej a najlepsej partie takze ....
no jamaat nabuduce ked budes upratovat, sup, sup do auta a dobehni aj k nam, nemas to daleko 😉

jamaat
3. feb 2010

U nás sa už 1/4 hodiny spinká. A bez nervov. Juchú! 🙂

jamaat
3. feb 2010

A ja tlačím pečené krumple s kyslou kapustou. 🙂

mimi21
3. feb 2010

jamaat nedrazdiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀
ani s tym spankom, ani s tym jedlom 😀 😀 😀

zuzkad
3. feb 2010

no tak dnes mal moj sen rekordv spani cez den...zaspal mi okolo 12,30 a zobudil sa o 16,15 😕 😕 😕 som ho chodila pozerat, ci je ok...ked tak dlho spinkal....bol sice sikmo ulozeny ale nepretacala som ho, aby som ho nezobudila...tak spinkal mis mas...ale spokojne a dlhoooo 😕 😕 😕

baby psickarky..co davate psikovi, ked je poprechladany ?? Ja som svojou vinnou zanedbala mojho psika a ked sme prisli z vencenia, tak chuda mala mokru srst a ja som ju nepoutierala...a vcera som ju este aj kupala a aj ked som ju ofenovala, ale potom som s nou isla von vencit a chuda poprechladala mi...normalne kasle a kycha .... ☹ ☹ ☹ ☹

iinuska
3. feb 2010

zuzi, tak to ti dobre dlho spinkal 🙂

my sme si robili na veceru nezdrave hrianky s volskym okom a so syrom.....a teraz dojedam

jamaat
3. feb 2010

zuzkad, nikdy som nemala prechladnutého psa, tak neviem. Toho môjho nefénujem, lebo by sa zjančil. On sa poutiera potom ešte sám o koberec 😀 ........a minule sa v tejto zime aj v potoku mágal 😅

mimi21
3. feb 2010

no mne za chvilu dojde kamoska, tiez musi este deti ulozit, dame decko vinka 🙂

zuzka ja nie som psickarka ☹

zhanam saty na tu svadbu:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7103925
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5081577

iinuska
3. feb 2010

mimi, mne sa pacia tie cierne 😉

jamaat
3. feb 2010

mimi, šaty sú krásne, tie sivé sa mi páčia viac.

iinuska
3. feb 2010

mimi 😀 tak si vyber
jamaat, tie sive su skoro ako tvoje svadobne 🙂